Opinie o Stalprodukt S.A. w Bochnia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Stalprodukt S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Stalprodukt S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja blachy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalprodukt S.A. w Bochnia

Zadna nowość od lat zabiera pracownikom wszystko co im przysługiwało....

Długoletni Pracownik

Dzień Dobry, czy wiedzą Państwo czy ktoś w zakładzie jest zainteresowany zakupem pracowniczych akcji uprzywilejowanych? Pozdrawiam, Długoletni Pracownik

Akcja

Ja kupię

@Akcja

Prosiłbym o kontakt na adres e-mail: akcjestp@wp.pl

Ares
@Długoletni Pracownik

a o co chodzi z tymi akcjami bo nie bardzo jestem w temacie?

@Ares

Stalprodukt jako spółka akcyjna ma 2 rodzaje akcji: - zwykłe na okaziciela - nimi można handlować na GPW, dają 1 głos na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy. - uprzywilejowane imienne (założycielskie) - można je tylko odsprzedać innemu akcjonariuszowi, który takie akcje posiada lub spółka musi wyrazić zgodę na taką transakcję. Dają one 5 głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy. Tutaj mowa o tych drugich, które posiadają starzy pracownicy i osoby powiązane ze spółką.

Ares
@Długoletni Pracownik

Dzięki za rozjaśnienie chociaż to chyba całkowicie nie moja działka, pewnie dlatego się tym nigdy nie interesowałem

Edino

Czy na stanowisko ustawiacza potrzebne są jakieś specjalne kwalifikacje?

Edino
@Edino

I nie tak dawno była oferta, wiecie czy jeszcze szukają na to stanowisko?

Kamper
@Edino

Skoro nie tak dawno była a teraz rozumiem z treści twojego wpisu że już nie ma to czy odpowiedź nie nasuwa się sama???

Kamper
@Edino

A co do specjalnych kwalifikacji to raczej nie, przynajmniej nie słyszałem

heh
@Kamper

A ja chciałbym być astronautom, wiem ze nie było takiej oferty ale może warto sprobowac???

Typ

O której godzinie startuje praca produkcji? jest jakaś przerwa w między czasie czy działa 24 h?

Stal
@Typ

startuje od 6 godziny i działa nieprzerwanie 24 h w ruchu ciągłym

Typ
@Stal

Okej. Dzięki

Lego
@Stal

zmiany są po 8 godzin? 4 brygadówka?

@Lego

4brygadówka.

fcfgfgc
@.

Jak jest z urlopami?

Firma Stalprodukt S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Realizacji Budów Drogowych. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Świrek

Szacun :)

Były
@Świrek

Nie wiem o co tu chodziło ale dołączam się że szacun dla wszystkich pracowników. świetną robotę wykonujecie a kiedyś ja wykonywałem razem z wami. fajne czasy dobrze wspominam. pozdrawiam!

alien

obowiązuje jakiś okres próbny??

@alien

no oczywiście, że tak. ciężko by było tak na słowo we wszystko wierzyć praca wcale nie łatwa i odpowiedzialna

a no i zapomniałem z tego wszystkiego napisać że okres próbny to są 3 miesiące

@Miro

ok dzięki

@Miro

tak myślałem

@alien

no to chyba całkiem popularny okres czasu jeśli chodzi o te próbne pierwsze miesiące. później już normalnie umowa dalej

opinia

praca ciężka ale ogólnie raczej ok wszytsko terminowo i stabilnie

Kazek
@opinia

mam pytanie odnośnie terminów. chodzi ci o terminowe wypłaty czy realizacje robót?

opinia
@Kazek

miałem na myśli kasę na konto

Kazek
@opinia

a w porządku to dobrze. myślę że to podstawa wszystkiego

Mam pytanie odnośnie oddziałów handlowych. jest jeden główny czy kilka?

Bip

jest kilka oddziałów handlowych

@Bip

Są gdzieś rozpisane lokalizacje i ewentualny kontakt?

eh

Na stronie firmy.

@eh

Okej dzięki..... w takim razie spróbuję tam poszukać i znaleźć te informacje

eh

Spoiler - to będzie dziecinnie proste, jeśli tylko masz wszytskie klepki i łeb na swoim miejscu.

@eh

Bardzo dziękuję za tą jakże błyskotliwą uwagę, raczej sobie poradze, nie musisz się martwić

Rekrut

Czy zakład rekrutuje czy rekrutacje są zamrożone póki co?

Niet. Cisza.

@Torres

A kiedy ostatni raz coś było pamietasz????

@Rekrut

Co ty. Nie interesuję się tym. Dawno raczej.

@Torres

Czyli w sumie nic nie wiadomo. kiedy było kiedy będzie trzeba czekać ale tez nie wiadomo ile

@Rekrut

No. Nie spodziewałbym się tak szybko.

@Torres

Szkoda bo trochę lipa z pracą musze przyznac ale to pewnie nie tylko ja mam problem

@Torres

To z wewnątrz nie ma żadnych informacji o dalszych planach tak rozumiem?

Zazu
@Edgar

No gdyby byly jakies informacje to pewnie ktos by napisal. sam bym napisal bo czesto tu ludzie pytaja wiec jak jestem to staram sie pomoc ale w tym momencie niestety nie bardzo mam jak

@Zazu

W porządku w porządku.. chciałem się tylko upewnić że na pewno nie da się nic zrobić

@Zazu

Sytuacja ogólna z pracą jest ciężka więc trzeba się chwytać wszystkich możliwych opcji

Henryk
@Edgar

Witam. czy od lutego sytuacja w jakimkolwiek stopniu uległa zmianie? Od dłuższego czasu interesuje się firmą stalprodukt ale coś nie mogę trafić na dobry moment.

@Henryk

Nie

Henryk
@Edgar

Czyli nadal nie trafiam na dobry moment. Dziękuję za informację, poczekam jeszcze.

Janko
@Henryk

Nie wiedziałem nawet że tak się chętni tutaj zgłaszają do pracy. wcześniej tu nie wchodziłem ale ostatnio faktycznie jest kiepska sprawa jeśli chodzi o prace. ale wiadomo jaki mamy czas nie tylko tutaj tak jest. wytrwalości

Hola

(usunięte przez administratora)??? Czy tacy lewi jesteście i tak nisko upadliście że dajecie sobą tak pomiatać. Tragedia z wami . O swoje nawet nie potraficie zawalczyć. Cienia się boicie swojego. Totalne (usunięte przez administratora) z wami.

Kulka

Gratulacje panowie !!!(usunięte przez administratora) Premia piękna w biurze i gratulujemy wysyłce za piękny udział w tej produkcji. Powodzenia

Lanek

Jakie realizacje w tym roku w stalprodukcie? można gdzieś o tym poczytać?

pewnie na stronie

@Lanek

albo na fb jeśli prowadzą

@nwm

nooo niby stalprodukt prowadzi fejsa, ale po pierwsze za wiele osób nie ma na tym profilu, a po drugie postu też raczej jakoś wybitnie często się nie pojawiają. ostatni był w czerwcu

@nwm

także tak, raczej takie informacje na stronie oficjalnej firmy

oke, nie sprawdzałem.

Jojo
@Lanek

A jak to jest z tymi realizacjami? Są prowadzone równolegle w różnych miejscach, czy każda po kolei?

Stanlej

Można wypełnić formularz aplikacyjny nawet jak nie ma ofert? Trafi to gdzie do jakiej bazy CV?

Pik
@Stanlej

no gdzieś na pewno sobie trafi ale jaki będzie faktyczny efekt z wysłania tego to w sumie nikt ci nie jest w stanie zapewnić. najlepiej aplikować prosto jak są oferty wtedy najwieksze szanse powodzenia

Kubrick
@Stanlej

Móc można. Nie ma przeciwskazań. Na pewno da jakąś szansę, w przeciwieństwie do niepodejmowania żadnej akcji w tym kierunku

Karmel
@Kubrick

A jest tutaj moze ktos to tak aplikował i przynioslo to jakikolwiek efekt w tej kwestii?? albo może ktoś jeszcze za normalnych czasów zanosił np cv prosto do firmy z prosba o kontakt gdy coś sie pojawi?

@Karmel

Kolego, ja aplikowałem swoje CV na adres mailowy podany w zakładce kariera. Odezwał się ktoś dopiero po długim czasie, a dokładnie wtedy kiedy pojawiła się konkretna oferta. Takich ofert nie widziałem już parenaście miesięcy, sądzę, że nie potrzebują narazie nikogo z wyjątkiem ustawiacza. Na pewno nie zaszkodzi, jeśli wyślesz CV na maila, a jeśli pojawi się oferta na dane stanowisko poślij raz jeszcze. Na bramie nie zostawia się już podań od 10 lat, tylko na maila.

Karmel

W końcu jakiś konkret. Dzięki.

Wladek

czyli wysyłać można ale nie ma co liczyć na odzew jak i tak nie ma ofert. czyli czekać jednak na oferty. takiej odpowiedzi też mi bylo trzeba wszystko jasne czarno na białym

Julia

Wspomniałeś, że Stalprodukt poszukuje kogoś do pracy na stanowisku Ustawiacza i w związku z tym mam kilka pytań. Wiesz może, jakie warunki zatrudnienia oferują i z ilu etapów składa się rekrutacja? Napisz, jeśli wiesz coś więcej.

odp
@Julia

Etapy standardowe. dzwonią i umawiaja sie na spotkanie i tam są rozmowy juz o warunkach pieniadzach i takie tam

@Julia

A co Jula, wybierasz się do nas? ^^

Kaz
@ugabuga

kobieta też może pracować na stanowisku ustawiacza????

Kaz
@ugabuga

nie żebym dyskryminowal czy cos.. bron boże ale po prostu sie zastanawiam?

@Kaz

Ja to tak bardziej humorystycznie napisałem

@Kaz

Powiem tak - ja nie znam żadnej ustawiaczki

@Kaz

ale jeśli ogarnia, to czemu niby nie?

Włodek

jaki system pracy funkcjonuje?

oppo

4 brygady i 2 albo 3 zmiany w zależności od tego jaki dział i jakie stanowisko

@oppo

a na magazynie jak jest?

oppo
@Włodek

też na zmiany pracują ale jak tam dokładnie godzinowo u nich to w sumie nie wiem. nie interesowałem się jakoś tym nigdy za bardzo

@oppo

a no ok. jakby ktoś wiedział to proszę o info

bis

Nie jakoś standardowo 6-14-22? w sumie jakie to by miały być inne zmiany

@bis

nie wiem, dlatego proszę o info kogoś kto tam pracuje i potwierdzi

bis
@Włodek

No to może ktoś potwierdzi, ja tak tylko gdybam logicznie myśląc, ale pewności nie ma żadnej

Włodek

co? nie rozumiem...ale może to i lepiej?

@Włodek

Nie wnikaj stary, nie wnikaj

Wierny

10 tysięcy zł mniej na Picie w stosunku do poprzedniego roku ????????, tak to się robi w Stalprodukt...

Hutnik
@Wierny

6tys mniej. Dokąd to prowadzi. Wszystko co się wydarzyło w tej firmie przez ostatnie lata to jest żenujące. Uwłacza to nam pracownikom z długim stażem.

Asad
@Hutnik

Ważne że dofinansowanie wzięte a produkcja zrobiona. Wszyscy zadowoleni (oczywiście na górze)

Rudy
@Asad

Jeszcze w życzeniach na święta dorzucom wypowiedzenie układu zbiorowego ????

Romek

12 tys mniej na picie z 2020 w porownaniu z 2019 .brawo zwiazki brawo

hehe
@Romek

mniej na picie = mniej na picie, hehe sorry głupi żart mam nadzieję, że ktoś załapał

asos
@hehe

hahah ja to jak to pierwszy raz przeczytałem to myslalem ze chodzi wlasnie o to drugie picie

witek

hej czy w zakładzie funkcjonuje zfśs?

@witek

funkcjonuje jak najbardziej pelna para

@Kali

a co wchodzi w skład?

@witek

o panie tego jest całkiem sporo nawet nie wiem czy wszystko pamiętam, bo tez nie korzystałem ze wszystkiego, niektóre to znam od innych po prostu

Sousvide
@witek

Gruszka, dofinansowania do wypoczynku dzieci, pożyczki na remont mieszkania, budowę domu itd., bezzwrotna pomoc materialna w ciężkich sytuacjach, jakieś bilety na imprezy kulturalne, dofinansowanie do działalności sportowej i rekreacji

to faktycznie sporo

@Sousvide

dzięki za wyręczenie mnie hehe nie musiałem tyle pisać

Hutnik
@Sousvide

Funkcjonuje tylko grusza i pożyczki . Reszta to fikcja.

Franek

Firma cały czas się rozwija, powiększa swoje rynki zbytu. Przy tym jest to dobry pracodawca dlatego warto starać się o pracę w firmie.

Lipton
@Franek

Gdyby jeszcze kogoś szukali...

@Lipton

w końcu kiedys nadejdzie ta chwila ze beda szukac bo to nie jest wieczne. ale no sam widzisz jaka jest sytuacja ogolna i dlatego tak to wyglada. cierpliwosci

Lipton
@Goku

Nie no, aż tak jej nie wyczekuję, ale co jakiś czas się rozglądam, bo z pracą krucho

@Goku

W sumie to ciężko być cierpliwym na bezrobociu.

@Goku

Myślicie, że jest sens podesłać cefałkę "tak o"? Czy jest komplet i nie ma opcji, żeby kogokolwiek przyjęli? Jestem w trochę ciężkiej sytuacji, ale zanim zatrudnie się jako kasjer na stacji benzynowej, to chciałem doinformować się w zakładach, które są bardziej z "mojej działki" m.in u was

@Poszukujący

ciezko stwierdzić. czy podesłanie gdzieś tam na maila coś da? no nie wiem. Może jak aż tak Ci zalezy i masz fach w ręku do roboty typowo tutaj to podejdź i pogadaj z kimś, albo się umów telefonicznie

@Poszukujący

tylko żeby potem nie było na mnie. bo ja nie mówię że takie działania przyniosą efekt na 100 pro bo nie wiem tego

@Goku

spoko nie będzie na Ciebie. szukam po prostu wszystkich możliwych rozwiązań w mojej sytuacji także każda rada jest na plus jak najbardziej

@Goku

spróbuję coś zrobić jak się uda to dam znać, jak nie to nic nie pisze bo wstyd

@Goku

Hm, okej. Może spróbuję...co mam do stracenia...

yyy
@Poszukujący

o co tu chodzi? ktoś ma rozdwojenie jaźni? dziwne rzeczy

@yyy

Nie, wyskoczył mi jakiś błąd i myślałem, że się nie dodało, stąd te dziwne powtórzenia.

Rrr

I moze warto poruszyc temat podwyzek? Wszystko drozeje a zarobki stoja w miejscu, i podwyzka 2.5 proc to chyba mala jak na tak wysokie pidwyzki?

Mateusz
@Rrr

Przecież to też nam zabrali

Rrr

A co powiecie o zwolnieniach ktore zaklad planuje?

Ojoj
@Rrr

Że co? , no chyba w biurowcach

Zostaw merytoryczną opinię o Stalprodukt S.A. - Bochnia

• Jak się pracuje w Stalprodukt S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalprodukt S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalprodukt S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 22 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalprodukt S.A.
3.6/5 Na podstawie 1650 ocen.
  • Wygoda 69
    32-700 Bochnia