Opinie o Stalprodukt S.A. w Bochnia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Stalprodukt S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Stalprodukt S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja blachy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalprodukt S.A. w Bochnia

Wow

Tak powinna wyglądać wypłata na P1 co miesiąc.

Mad
@Wow

kto wie co będzie dalej, ciesz się tym co masz, a nie już w przyszłość wybiegasz ;p

Aaa

Dziękujemy panie prezesie oby tak dalej brawo Ty może nie Bedzie ta zle

Anusiak
@Aaa

Dziękuję za porządną wypłatę. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się.

Aaa

A z kad wiesz że niebedzie?

Rudy
@Aaa

Jaki byłby to kryzys żeby podwyżki dali. Przecież okres 3 miesięcy łapie lipiec. Ale jak będzie to się okaże. Oby byliśmy mile zaskoczeni bo po ostatnich zagraniach to nie wiadomo czego się spodziewać.

Majkel

Wyniki za pierwszy kwartał zysk 31 mln. !!!

asdcf

to sobie oprawiaj jak chcesz, śmieszku

Firma Stalprodukt S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Realizacji Budów Drogowych. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Leszno
bbbb

Pracodawca korzystając z tarczy musi obniżyć wymiar czasu pracy, ale wcale nie musi obniżać wynagrodzenia w ustawie nic nie ma ten temat. Większość zakładów nie decyduje się na tak drastyczny krok bo wie jakie to rodzi groźne konsekwencję : L4, opieki, porzucenie pracy, urlopy na żądanie, urlopy bezpłatne w celu wyjazdu na prace sezonową itd.

Mietek
@bbbb

(usunięte przez administratora) W Mittalu placa 80%-60% za siedzenie w domu, a u nas 80% za prace na 100% (czasowo mniej ale prace masz wykonac cala).

L4 - chorobowe

Z tego co wiem to ani chorobowego, ani urlopu nie mogą liczyć z średniej tego samego miesiąca przepracowanego , ponieważ kodeks pracy w czasie korona wirus się jeszcze nie zmienił. Jeśli chodzi o to że pracodawca nie musi ci pozwolić na urlop to też musi ci napisać czemu go nie udziela A co napiszę że mu ludzie potrzebni bo nie ma kto robić?? Jak robić skoro czas pracy skrócił bo nie ma komu ani po co robić jak nikt niechęć jego złomu. Ps ,, odnośnie idio.. pracujących na P1 to oni nawet jak by im kazał dopłacać za to że robią to i tak by jechali tony i całowali go po królewskich stopach ,,

Kapitan Stalprodukt
@L4 - chorobowe

I tak i nie. Pracodawca noże Ci odmówić urlopu w kilku przypadkach, zasadniczo upraszczając zawsze wtedy gdy przez Twój urlop narażona ciągłość produkcji np. gdy dużo ludzi jest na L4 lub urlopach czy innych opiekach, czyli jak teraz, nie znam się na tym, ale dużo ludzi tez się zwolniło z pracy, wiec to tez jest powód. Oczywiście rozmawiamy o urlopach planowanych, a konia z rzędem dla tego kto planował gruszę na początku maja. Urlopy zaległe to jeszcze inna bajka, bo tym całkowicie włada pracodawca. Jednym zdaniem, kartą urlopową nikogo nie przestraszycie, chyba ze okolicznosciowym, tatusiowym lub opieką

Kit

Czyli co? Pracujemy 128 godzin a reszta dni chorobowe?

Saint

Dotyczy zmian A i C. Zmiany B i D - jeden dzień nadgodzin.

Saint

Urlop w maju ma być wypłacany ze średniej MAJOWEJ! Nie jak do tej pory ze średniej za ostatnie 3 miesiące! Dla systemu pracy 3 zmiany 4 brygady: kto przepracował w kwietniu cały miesiąc (bez R i S)( urlop może być) należą się nadgodziny za dwa dni ponieważ okres rozliczeniowy za kwiecień był od 02.04 - 30.04. Dzień 01.04 był w poprzednim okresie rozliczeniowym. Od 01.05.2020- 30.04.2021 mamy nowy okres rozliczeniowy. Pozdrawiam.

Capitan Stalprodukt

To jest bardzo dobry plan, tylko trochę kiepski. Pracodawca nie musi się zgodzić na urlop pracownika, wiec zostaje tylko urlop NŻ, którego tez wcale udzielić nie musi, jeśli jednak się uprzesz i na urlop pójdziesz bez zgody pracodawcy, może to być potraktowane jak ciężkie naruszenie obowiązków pracowniczych i może skutkować nawet zwolnieniem dyscyplinarnym. Wiec Twój sprytny plan ma jedną wadę, nie działa. Pozdrawiam

oj chłopy chłopy, żebyście wy tak pracowali jak mielicie ozorem, to by dobrze było

Dung
@123

można stracić nadzieje czytając to wszystko :D

@123

ja tam sie nie udzielam tutaj za wiele i wole sie zajac robota

qba
@123

No ok, ale po co pisałeś to 2 razy?

Don
@qba

a pisał dwa razy? :D

mat

żebyście tak robotę robili, jak mielicie ozorami, to dobrze by było

Hutnik

To na p1 od maja wchodzą dodatkowe dni bezpłatne?

Słuchajcie

Skoro teraz przy obciętych godzinach będziemy prowadzić i tak ciągłą produkcję na P1 to może by tak pracować na stałe, tylko po tych trzech miesiącach zarabiać 100% jak do tej pory? Jak się teraz da to i później się da.

Gral
@Słuchajcie

Może takie są plany teraz nam uwala żeby później dać 100%podwyzki , nic nie mówili jeszcze ????

Burek
@Słuchajcie

Uważaj żeby to w drugą stronę nie zadziałało... jak zobaczą ze to samo robimy w 80% czasu pracy co normalnie to nam wszystkim godziny poobcina bo po co przepłacać?

Gral

Wiecie co dokładnie wymyślili odnośnie P1? A tak poza tym jest napisane w ustawie kodeksu pracy odnośnie koronawirusa, że pracownik nie musi zgadzać się wcale na takie rozwiązania to jak może związek podpisywać coś bez zgody załogi i kogo oni reprezentują wogole jak w związkach zawodowych na P1 jest może 15 osób na prawie 400 to gdzie tu logika? Poczytajcie sobie ta ustawę bo ciekawe rzeczy można się dowiedzieć !!!

Star'y
@Gral

A kiedy to kolego , związki zawodowe w tym zakładzie, zadziałały w sprawie pracownika? Pracuje tu już od początku spółki i zawsze było tak samo, jak coś Janeczek z kolegami wymyślił, to związkowcy podpisywali i koniec. Nie pamiętam żeby była jakaś sytuacja, kiedy związki przeciwstawiły by się prezesowi. No, ale jak prezes płaci takiemu przewodniczącemu kilka tysięcy, to jak ma mu nie podpisywać każdego papierka. Żenada!

Kit

Nie wiem czy po długim weekendzie człowiek jaki chory nie będzie?

Czaruś

Szkoda ze takich Informacji pracownicy dowiadują się z serwisu bankier.pl a nie od własnych związków, które w istocie powinny reprezentować Interesy pracowników... dobrze ze jest ten „najcenniejszy kapitał” to jest z czego rzeźbić...

Rudy

Dlatego niedawno prezes napisał że pracownicy są najcenniejsi bo przecież ich rękami doki miliony. Jak nie było tarczy twierdził że są kontrakty ,teraz jest tarcza to się zmieniło. Aby tylko garnąć pod siebie kosztem pracowników!

100 mln w Bolesławcu I 100 mln w Bochni na akcje poszło

Ojoj
@Piotr

Bo my ciężko pracujemy , nam się należy

Miki

Naucz się mądralo pisać. Znaki interpunkcyjne są dla ciebie też !!!

Jack

Jak to jest, ze na bramie wartownicy wymagaja maseczek a na zakładzie wszyscy chodza bez? Czemu zakład nie zapewnia maseczek a wymaga zeby w nich chodzic? Nie jest bezpiecznie pod tym wzgledem, za jakis czas to bedzie bocheńskie ognisko zakarzeń.

Ojoj
@Jack

Pracodawca jest zobowiązany do zapewnienia maseczek pracownikom !!!

hiob
@Jack

Państwo wymaga, żeby w nich chodzić, każdy tak czy siak musi być zaopatrzony w maseczkę, nie tylko w pracy. To noście te maseczki na zakładzie, a nie ściągajcie, nikt nie będzie pilnował jak małych dzieci, a dyscyplina w tej chwili jest w interesie nas wszystkich

Ty
@Jack

Przecież nie ma obowiązku noszenia masek na zakładzie.

Mk
@Jack

Kolego na zakładzie nikt nie wymaga żebyś chodził w maseczce przed wejściem do pracy owszem

Koni
@Mk

a to potrzebujecie wymagań narzuconych żeby wiedzieć, że dla bezpieczeństwa wszystkich się nosi maseczki?

Zostaw merytoryczną opinię o Stalprodukt S.A. - Bochnia

• Jak się pracuje w Stalprodukt S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalprodukt S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalprodukt S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 22 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalprodukt S.A.
3.6/5 Na podstawie 1650 ocen.
  • Wygoda 69
    32-700 Bochnia