Labo Print S. A.

Opinie o Labo Print S. A.

Nie zarobisz A się narobisz

Nn

Ile można zarobić na pocAtek

Aktualność
"Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce.
Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.”

5. rok z rzędu "Gazela Biznesu" trafia w nasze ręce!
To dla nas wyróżnienie, siła napędowa do działania i utwierdzenie w przekonaniu, że robimy TO dobrze!

Dziękujemy! :)

Mydłem go

Firma się sypie. Nie przetrwamy pandemii. Brakuje nawet mydła. Co począć?

Filip
@Mydłem go

szukaj lepiej nowej roboty w innej branzy. Ta branza, reklama i druk, nie ma zupelnie przyszlosci.

Drukarz
@Filip

Zgadzam się. Tez sie chce przebranzowic Druk już dawno temu był passe. Ciekawe z czego firma posplaca leasing za te maszyny inkjetowe, które będą za chwilę tyle warte ile same ważą na zlomie. Teraz tylko Internet będzie się liczył. Firmy jak nasza wyginą śmiercią naturalną

@Mydłem go

Jakoś nie zauważyłem braku mydła, są rękawiczki, można dostać maseczkę i jest płyn dezynfekujący. Pracy dużo, co prawda trochę innej niż zawsze ale to ze względu na panującą sytuację.

Bronek

To co robimy, to jakieś ochłapy przecież są. Na pensje nawet nie wystarczy!

@Mydłem go

MYDŁEM GO... ciekawy nick, swoją drogą. Jak by to ująć... mydła ci u nas dostatek ;) Mierzenie temperatury, płyny do dezynfekcji oraz rękawiczki na każdym kroku, maseczki dla pracowników, podwyższone środki ostrożności o niewpuszczanie osób z zewnątrz oraz zakazy poruszania się między działami. Utrzymujemy najwyższe standardy jeśli chodzi o zasady bezpieczeństwa, więc szanowny MYDŁEM GO widać, że nie miałeś okazji być u nas nawet przez chwilę. Powodzenia, Zespół Labo Print

@Filip

Filip dziękujemy za wyrażenie opinii. Rozumiemy, że masz takie przeświadczenie, nie mamy natomiast pojęcia - dlaczego? Kryzys na świecie nie będzie trwał wiecznie, a kiedy gospodarka ruszy, każdy będzie chciał odrobić straty. Dla przypomnienia, co jest dźwignią handlu? Zgadza się, reklama ;)! Pozdrawiamy, Zespół Labo Print

@Bronek

BRONKU zadziwiające skąd masz taką wiedzę na temat finansów firmy. Zapewne wiesz, jeśli jak twierdzisz - pracujesz z nami - pracujemy nieprzerwanie, mamy pełne ręce roboty nawet teraz w dobie kryzysu i jesteśmy Spółką Akcyjną, więc wszystkie wyniki firmy są transparentne, można je znaleźć na naszej stronie. Warto więc, nim napisze się wyssany z palca komentarz, sprawdzić fakty ;) Bronku - nie bój się, będzie dobrze. Pozdrowienia, Twoje Koleżanki i Koledzy z Labo Print

@Drukarz

Szanowny DRUKARZu, po przebranżowieniu przyślij proszę ofertę swojej nowej firmy internetowej na gowork@laboprint.eu, chętnie się zapoznamy, być może będzie nam biznesowo po drodze. Powodzenia, Zespół Labo Print

Filip
@Labo Print S. A.

Reklam dźwignią handlu jak najbardziej, ale nie ta drukowana. Za rok wspomnicie moje słowa. Dzisiaj czytałem, że Reserved, Croop i ta ich 3 marka, wypowiedzieli umowę najmu w galeriach w 30% calej ich powierzchni handlowej. W ślad za nimi idą inne marki. Co to oznacza dla drukarń chyba nie muszę tłumaczyć. Lepiej się już teraz przebranzowic, niż cienko piszczeć za rok. Druk reklamowy to już przeszłość.

Karol
@Filip

w 100% w punkt. Druk wymrze śmiercią naturalną, szybciej niż się tego spodziewamy. Będzie jak z gazetami. Czas na przebranżowienie.

igor
@Filip

w ślad za LPP idą kolejne duże marki jak Empik, H&M, Sephora i również bardzo mocno ograniczają powierzchnie sklepową. Wygląda na to, że handel na dobre przerzuci się do sieci, co zabije całkowicie drukarnie wielkoformatowe. Zostaną jedynie firmy, które robią proste, szare opakowania do ecommerce.

Marcel
@igor

Tak to niestety będzie wyglądało. Szkoda poznańskiego rynki, bo mocno jest obsadzony drukarkami. Większości pewnie padnie

@Marcel

Panowie Filipie, Karolu, Igorze, Marcelu, najmocniej dziękujemy za ten panel ekspercki i czas poświęcony na podzielenie się Waszymi obserwacjami na temat bieżących trendów rynkowych i otaczającej nas trudnej rzeczywistości. Chętnie także w przyszłości zasięgniemy stosownej porady, gdyby zatem byli Panowie uprzejmi przekazać nam drogą mailową bezpośredni kontakt do siebie, znacząco ułatwiłoby to przyszłe konsultacje. Pozwoli to też uniknąć niepotrzebnego i niepowołanego rozpowszechnienia w sieci Panów nieocenionych sugestii i propozycji. Raz jeszcze dziękujemy :) Z poważaniem, Zespół Labo Print

@igor

@Karol

@Labo Print S. A.

Czy wy zawsze musicie odpisywać w tak arogancki sposób? To w cale nie jest zabawne, a pokazuje tylko wasza podejście do ludzi. Pracodawca na 2 -. A chłopaki mają rację. Ból tyłka jest u was widoczny. Też dostrzegam jako pracownik Labo początek końca reklamy drukowanej. Nic z tym nie zrobicie.

Lord

Żeby tak samo płacili, jak ochoczo komentują, to byłoby przepysznie

Szanowny PRACOWNIKU, jeśli zerknąłbyś na nasz profil, to zauważysz, że wszystkie MERYTORYCZNE komentarze traktujemy niezwykle poważnie i na adekwatnym poziomie udzielamy odpowiedzi. Proszę jednak wybaczyć, ale jeśli ktoś anonimowy (często z tego samego IP) "wróżąc z kart" pisze nam co się wydarzy, co powinniśmy zrobić, czego nie robić, co nas czeka, oraz jak Pan - co nas boli- to traktujemy takie komentarze jako humorystyczne i równie humorystycznie odpowiadamy. GoWork to przestrzeń do merytorycznej rozmowy, a nie miejsce wylewania frustracji i snucia nieuzasadnionych domysłów. Z poważaniem, Zespół Labo Print

@Lord

LORDZIE, jak wiesz pracując podobno z nami - płacimy zawsze ochoczo i na czas :) Z pozdrowieniami, Zespół Labo Print

Lord
@Labo Print S. A.

na czas, to się akurat zgadza, ale mogłoby być więcej:))

BeniaminW
@Lord

Kiedyś tam pracowałem, szefostwo dziwne, sporo mi zawdzięczają. Nigdy nie płacili dobrze.

były
@Lord

pracowałem tam parę lat... jak na taką pracę, to strasznie śmieszne te pensje. A to, że na czas, to was zakichany obowiązek. Zmieniłem pracę i nie żałuję, mniej się narobię, a więcej zarobię

Firma posiada nowy dział reklamy 3D. W którym jest duży potencjał rozwoju

Wera

Witam Was! Czy firma zatrudnia krawcowe? Z góry dzieki za info

@Wera

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Tak, mamy dużą szwalnię na terenie zakładu, więc zdarza nam się rekrutować krawcowe. Proszę śledzić nasze ogłoszenia o pracę w internecie. Z pozdrowieniami, Zespół Labo Print

Pracownik Biurowy

Konkretne pytania...a nie rozmowa o d...maryni. Miła atmosfera.Rekrutujący bardzo na luzie.Propozycja finansowa dość atrakcyjna.Udało się i dostałem pracę.zobaczymy co będzie dalej

Marchew

Hej, mam pytanie. Jak powszechnie wiadomo praca w drukarni często wiąże się z dużą ilością nadgodzin. Niestety- co może szokować- w dzisiejszych czasach nadal zdarzają się firmy, które np: nie płacą "setek" czy "pięćdziesiątek", płacą "pod stołem", albo wcale nie płacą. Jak ta kwestia wygląda w Labo Print?

@Marchew

Cześć, dziękujemy za zainteresowanie firmą i zadane pytanie. Wszystko jest transparentne i zgodne z warunkami, zawartymi w umowie. Zapraszamy do aplikowania, szczegółów można się dowiedzieć na rozmowie o pracę. Łączymy pozdrowienia, Zespół Labo Print

Groszek
@Labo Print S. A.

Ta podejrzanie wymijająca odpowiedź każe mi przypuszczać, że szczegóły na rozmowie kwalifikacyjnej mogłyby okazać się mocno rozczarowujące.

zainteresowany

witam. chciałbym sie zorientować jak kształtują sie zarobki na początek. pomocnik operatora, operator itp czy jest opcja dorobić np nadgodziny. Pozdrawiam

@zainteresowany

Nawet po kilku latach będziesz zarabiać mniej niż dają na start w wielu firmach produkcyjnych w Poznaniu.

tsk

Premie to chyba jakaś legenda (raz na rok jak się trafi to cud), o podwyżki [bardzo] ciężko, roboty więcej dla jednej zmiany, a dla drugiej mniej (bo nie chce się robić); jednym słowem - nieadekwatność zarobków to wykonywanej pracy. Brak premii na święta itd. Jedyne co jest, to chyba ten multisport, ale to wszystko. Tak się dba o pracowników.

@tsk

W swojej wypowiedzi skupiłeś się na zarobkach i ewentualnych dodatkach, które oferuje firma Labo Print zatrudnionym pracownikom. Ja natomiast chciałbym dowiedzieć się, jak ocenisz atmosferę, która panuje w tym miejscu pracy? Relacje na linii pracodawca-pracownik są poprawne? Zachęcam do szczegółowego przedstawienia, jak to wygląda.

@Edward

Jeśli chodzi o atmosferę między pracownikami, to duży plus, jest luźno i przyjemnie, a jeśli chodzi o relacje pracodawca-pracownik to raczej różnie, zależy bardziej od działu, ale nie jest źle.

@tsk

Dobra atmosfera pomiędzy zatrudnionymi pracownikami to ważny aspekt dla wielu osób szukających zatrudnienia. Zastanawia mnie jeszcze, czy pracownicy mogą udać się do pracodawcy ze swoimi pomysłami na usprawnienie pracy w firmie? Pracodawca chętnie korzysta z rad pracowników, czy raczej sceptycznie podchodzi do tego typu pomysłów i realizuje wszystko po swojemu?

@Edward

Tak, można zgłaszać swoje pomysły. Jak będą sensowne i zostaną wdrożone, to wtedy można liczyć na jakąś premię...

Fiu
@tsk

Super! Mało która firma w ogóle chce rozmawiać z pracownikami, a już wdrażać pomysły to w ogóle. Plus dla nich +

@Fiu

Wiesz może, jakiego rzędu są to premie? Mógłbyś podać jakiś konkretny przykład pomysłu pracownika, który został wprowadzony w życie przez firmę Labo Print? Zachęcam do dalszej aktywności w wątku, która jest pomocna dla osób obserwujących wątek.

Fiu
@Edward

Ja tam nie wiem, nie pracuję tam ;) Kumpel mi opowiadał co tam u nich jest, że jakiś tam system noża wymyślił do cięcia banerów czy coś i normalnie to cały czas tak robią wg. jego pomysłu. Dostał premię, gdzieś go nawet wywiesili, że wymyślił takie coś to ogólnie nie narzekał ;P

@Fiu

Myślę, że kłamiesz... Pozdrawiam Moderatorów

@Albert

Otóż mylisz się, szanowny Albercie. Rzeczywiście, jak napisał FIU, system noża na przedłużeniu, zaproponowany swego czasu przez jednego z naszych pracowników, do dziś jest używany w naszej firmie. Z pozdrowieniami, Zespół Labo Print

@Labo Print S. A.

Ok możliwe, ale dyskusja toczyła się na temat tego czy pracownicy są doceniani za swoje pomysły, propozycje nowych rozwiązań itp. Z tego co mi wiadomo to kolega jednak narzekał i to bardzo długo, zanim dostał jakąś śmieszną premię, w porównaniu do korzyści jakie płyną dla firmy z rozwiązania jakie zaproponował. FIU kłamie pisząc "kolega mi opowiadał" i "nie narzekał". Jaki z tego morał Pracowniku? Firma jak najbardziej skorzysta z Twoich pomysłów i doświadczenia, ale czy zostaniesz za to odpowiednio doceniony, wynagrodzony? Odpowiedź brzmi: NIE. BTW. Nie ma to jak wykupić opcje manipulacji... o przepraszam moderacji na gowork, żeby zakłamywać rzeczywistość i wyróżniać korzystne dla was komentarze (niekoniecznie prawdziwe jak widać). To takie typowe, że w polskich firmach leczy się objawy, a nie chorobę.

@Albert

Trzymajmy się jednak faktów, a nie opinii, a tym bardziej zasłyszanych od kolegi. Nie znasz sytuacji, drogi Albercie, to się nie wypowiadaj, ok? A jeśli jednak byłeś naszym pracownikiem i jak widać po komentarzach, jesteś czymś bardzo sfrustrowany i chcesz to koniecznie to tutaj pokazać, napisz do nas na gowork@laboprint.eu i powiedz co też tak Cię ubodło, że wylewasz żale właśnie tutaj (i to nie swoje, lecz jak piszesz - podobno kolegi) a my chętnie pochylimy się nad Twoją sprawą. Być może o czymś nie wiemy, coś do nas nie dotarło, jakaś ważna pracownicza kwestia nas ominęła i niepotrzebnie ktoś poczuł się pokrzywdzony. Zapraszamy do kontaktu i pozdrawiamy, Zespół Labo Print

@Labo Print S. A.

"Trzymajmy się jednak faktów, a nie opinii, a tym bardziej zasłyszanych od kolegi."? Serio? A komentarz FIU wyróżniony przez Was prawie na samej górze nie jest przypadkiem opinią zasłyszaną od kolegi? Widzę, że wg Was każdy kto napisze negatywną opinię, to frustrat wylewający swoje żale, a jest to tylko moja reakcja na nieprawdziwy komentarz, którym wprowadzacie ludzi w błąd. Po za tym w myśl zasady: "ucz się na błędach, a najlepiej cudzych" oraz czystej dobroci serca, przedstawiam błąd owego kolegi, który nieopatrznie postanowił trochę usprawnić pracę w Labo. Mam nadzieję, że udało mi się w ten sposób uchronić kogoś od podobnego.

@Albert

Mam jeszcze propozycję dla Zespołu Labo Print, żeby nie odchodzić za bardzo od tematu usprawnień i premii... Skoro to taki super przykład tego jak doceniacie pracowników, może napiszecie jakie korzyści przyniósł nowy sposób cięcia materiału, jak było wcześniej, o ile wzrosła efektywność i komfort pracy, no i najważniejsze, o jakiej kwocie premii mówimy?:) Pozdrawiam

Czy Labo Print S. A. zatrudnia studentów?

Mamek

Tak ale musisz sie zaopatrzyc we wlasne mydlo bo firma nie zapewnia

Ciekawski

Dzień dobry! Myślę nad zmianą drukarni i takie zasadnicze pytanie z mojej strony. Czy ze względu na obecną sytuację która panuje na rynku pracy prowadzą Państwo aktualnie rekrutacje ?

Szymo
@Ciekawski

Nie ma rekrutacji. Firma nie zapewnia nawet mydla na czas pandemii XDDD

@Ciekawski

Szanowny Ciekawski, prowadzimy bieżącą rekrutację na 8 stanowisk z różnorodnych działów. Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami na naszym profilu w Pracuj.pl. Tam można również bezpośrednio składać aplikacje. Pozdrowienia, Zespół Labo Print

Gregory

Witam osoby ,które nie znają odpowiedzi na moje banalne pytanie mogą sobie darować. Hejterom dziękuję - od tego nie jest ten portal, rozumiem Wasze problemy ale uszanujcie tych, którzy chcą tu uzyskać odpowiedź na konkretne pytania w sposób kulturalny albo chociaż zbliżony standardom moralnym. Pracowałem w kilku krajach europejskich i w tylko w Polsce stopień malkontentów mam wrażenie jest na europejskim podium. Oczywiście za granicą Polacy nie odbiegają swoim brakiem klasy. Jestem dumnym Polakiem i szukam rozwiązań a nie problemów. Jesteśmy wolnymi ludźmi, umowy są wiążące, adwokaci też jak ktoś chce mogą rozwiązać problem albo sprawdzić zapisy umowy. Podpisujcie umowy na spokojnie, większość umów ma zapisy o odstąpieniu od nich. Pracownik wbrew pozorom ma też wiele praw ,które łatwo egzekwować. A jeśli ktoś w tej czy innej firmie czuje się źle to szuka sobie nowej pracy , o którą obecnie jest łatwiej niż kiedykolwiek. Do sedna: Firma oferuje obecnie wakat na stanowisko doradcy klienta z językiem niemieckim Proszę o jakiekolwiek widełki finansowe osoby zorientowane - od /do brutto na starcie Z góry bardzo dziękuję i pamietajcie hejterzy - jesteście wolnymi ludźmi i jeśli akceptujecie sponiewierania i jego różne przejawy to znaczy ,że sami stawiacie się w roli (usunięte przez administratora) Zdrówka wszystkim ! G.

Kryzys

Coś ktoś wie jaka sytuacja? Jest praca?

Ciekawy

Witam, na OLX-ie pojawilo sie ogloszenie na stanowisko Magazynier/Logistyk. Czy ktos obecnie pracujacy na magazynie w Labo moze okreslic na jakie warunki finansowe mozna liczyc na start na tym stanowisku? Z gory dziekuje za odpowiedz.

sowa666

Witam was, jakie pieniążki netto może zarobić nowy pracownik produkcji ? Nadgodziny i praca w weekendy są płatne czy oddawane jako wolne ?

May
@sowa666

(usunięte przez administratora) Jeśli nie przyjdziesz w weekend to możesz mieć problem z uzyskaniem urlopu na dni które potrzebujesz. Ogólnie duża rotacja, brak szacunku do pracy włożonej przez pracownika. Liczą sie tylko słupki, wykresy, zrobione metry i pieniądze stracone przez ponowny wydruk zlecenia

@May

to wszystko to prawda... praca często ciężka, tzn. sporo zleceń w krótkim czasie; pracownik za jakieś spore zlecenia czy sukcesy firmy NIE zostaje nagrodzony. Nagrodzić pracownika? A gdziee tam... ale ukarać - jak najbardziej!! (usunięte przez administratora)

May

Teraz już nie nawet pracownicy którzy pracuj ponad 8 h dziennie nie są należycie wynagradzani. Trzeba przyjść na 12 lub 16 godzin w sobotę a najlepiej i w niedziele też aby zostać należycie wynagrodzonym

Jojo
@May

Zalosne to bardzo. Tutaj nikt Laski nie robi!

Pawełek
@Jojo

Potwierdzam,niestety tylko 50 % za przymusowe nadgodziny dla pracownika

d.
@sowa666

zależy jaki dział, ale więcej niż 2500 netto (po 1-2 latach) NIE dostaniesz ;) na start, na okresie próbnym, to coś koło 2000 netto (haha). Nadgodziny w weekendy płatne i dla chętnych, kto chce ten idzie. AŻ 50% za nadgodziny(usunięte przez administratora)

Niechętny
@d.

Te weekendy dla "chętnych" są wtedy, kiedy dany dział ma na tyle dużo pracowników, że tylu wolontariuszy się znajdzie ;) gorzej jak dział ma mniej osób i chętnych nie ma albbo chętni zostali zwolnieni

Yhv
@Niechętny

Weekendy obowiązkowe, nie ma zmiłuj się chociaż oficjalnie ich nie ma

Irena

Cieszę się, że tak aktywnie bierzecie udział w dyskusji o tym pracodawcy. Dzięki Wam dowiedziałam się już trochę o zarobkach w Labo Print, a także o nadgodzinach. Teraz jestem z kolei ciekawa, jak przedstawia się tam kwestia ewentualnych dodatków pozapłacowych. Czy bylibyście tak uprzejmi i powiedzieli coś na ich temat? To bardzo ważna sprawa, szczególnie dla tych, którzy planują tam aplikować, dlatego liczę na Wasze merytoryczne odpowiedzi.

muhaha
@Irena

Dodatki pozapłacowe i benefity? Nie ma. No jest tylko ta karta sportowa, ale nic poza tym... Ogólnie firma ma w (usunięte przez administratora) pracowników. Jesteś tylko pionkiem, trybikiem, który ma robić i robić, a za sukcesy zapewne są wynagradzani jedynie kierownicy. Ktoś musi spijać śmietankę, szkoda tylko że pracownicy fizyczni są traktowani jak "roboty".

@Pawełek

To kłamstwo !!! Nikt nigdy nikogo nie zmuszał !!! Chcesz zarobić więcej? Zostań ...

@muhaha

to prawda

@ja

Nie, to nieprawda :) Prócz karty sportowej, mamy także prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin. Gdyby było tak, jak napisano w tym emocjonalnym komentarzu, to naprawdę nie miałby kto pracować, a firma zamiast się rozwijać, raczej musiałaby się zwijać... z rynku. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów, Zespół Labo Print

Jak długo czekaliście na odzew z Labo Print S. A.? Oddzwaniają zawsze?

Marcos

Nie oddzwaniaja, lepiej pojedź osobiście do kadr.

O jakim odzewie to pytanie? Kto ma do kogo i w jakiej sprawie oddzwonić? Zespół Labo Print

@Marcos

Ciekawa odpowiedź, na tak mało precyzyjne pytanie :)

Grzegorz

Mam pytanie. Interesuje mnie praca jako drukarz i na jakiej wysokości zarobki może liczyć operator maszyny i czy to są konkurencyjne zarobki w stosunku do innych firm. Czy na początek można liczyć na pensje podstawowa rzędu 3000netto bez premii i nadgodzin?

Labo Labo print
@Grzegorz

na start otrzymujesz jako pomocnik ds. druku (drukarza nie ma bo by musieli zapłacić dodatek szkodliwy a w tej firmie nie uzyskasz czegoś takiego jak jakiś dodatek) 2300 netto. Premii nie ma. (usunięte przez administratora) Premii świątecznych nie ma, jedynie tabliczka czekolady na mikołajki która w sklepie można kupić za 1.99. Na Wielkanoc był obrus wątpliwej jakości który nie był obszyty czyli otrzymaliśmy coś niekompletnego. Podsumowując pensja nie zachęca

Bartosz
@Labo Labo print

Rozumiem, że wynagrodzenie i benefity nie wyglądają według Ciebie zachęcająco. A czy są szkolenia branżowe, które podnoszą kwalifikacje zawodowe? To także w pewnym sensie gratyfikacja, która procentuje w przyszłości. Dla osób, które chcą się kształcić i nabierać doświadczenia to ważna kwestia.

Labo Labo Print
@Bartosz

nie, nie ma szkoleń branżowych niestety. Podniesiesz swoje umiejętności lub kwalifikacje gdy się zwolnisz z tej "drukarnii"

Józek
@Bartosz

nie ma premii chociaz harujemy jak woły nic nie ma tylko robota

Yhv
@Józek

Kiedyś to się człowiek cieszył że robota była i pracował za darmo a teraz wielkie wymganiania :o

Zbyszek
@Grzegorz

3000 netto. Tak ale w dwa miesiące :) A pozniej się dziwią że rotacja jest ogromna. Ogólna amatorka zarządzania od głównego kierownika(usunięte przez administratora)kończąc na innych kierownikach. (usunięte przez administratora)

@Zbyszek

Panie Zbyszku, raczej mało prawdopodobne, byśmy od 13 lat prowadzili firmę i zatrudniali ponad trzystu pracowników, gdyby zarobki oraz poziom zarządzania firmą, były na poziomie o którym Pan pisze. Życzymy sukcesów ;)

@Yhv

Pani/e "YHV" doceniamy żart, doceniamy ;)

@Grzegorz

Panie Grzegorzu, jak wielokrotnie powtarzaliśmy, nie sposób ustalić jednego, sztywnego wynagrodzenia dla wszystkich możliwych osób. Każdy ma inne wykształcenie, inny poziom doświadczenia, co innego sobą reprezentuje. Zachęcamy więc do składania aplikacji, a w toku rekrutacji poznamy się lepiej i wszystko się wyjaśni. Powodzenia, Labo Print

Meryyy
@Labo Print S. A.

Przy takiej rotacji pracowników jakoś ciągnięcia swoją działalność, harowac jak wół i z pocałowaniem w (usunięte przez administratora) Wiadomo wasza praca jest bronić mienia firmy ale przez pewnych ludzi,, kierownikow'' zanirzaja wam opinie o rozchodzi się tylko o szacunek do ludzi którzy dają wam te sukcesy i dzięki tym ludziom zamieniliscie z 5 osobowej firmy na 300 osób oni dali wam klucz do bram, ale wy te bramy zamykacie...

@Meryyy

Szanowna Pani Meryy, dziękujemy za komentarz. Nasze bramy stawiamy przed wszystkimi otworem :) Zresztą najlepiej to pokazuje, jak słusznie Pani zauważyła, przyrost liczby naszych współpracowników. Widać, że nie do końca znalazła Pani wspólny język ze swoim przełożonym, tak też bywa. Gdyby jednak było tak fatalnie, jak Pani pisze, firma raczej zmierzała by ku upadkowi, niż święciła triumfy w branży. Dziękujemy za dotychczasowy wkład i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju zawodowym. Zespół Labo Print

Ada

Super firma! Przyszłam do pracy w firmie, nie wiedząc nic o reklamie. Wiele się nauczyłam podczas moich lat pracy) Ludzie, którzy tu pracują, są zawsze przyjaźni i zawsze pomogą) Jeśli chodzi o wyższe kierownictwo, mogę tylko powiedzieć że działa zgodnie z systemem wzajemnej pomocy. Jeśli zgodzisz się pomóc w trudnych czasach, zawsze ci pomogą później) Cieszę się, że tu pracuję i mam nadzieję, że firma rozwinie się dalej w takim samym tempie, w jakim obecnie ma) Bardzo duże perspektywy dla pracowników, którzy chcą pracować (zamiast udawać praca ...), którzy chcę pracować na dłuższy okres i chcą się rozwijać, a nie stać w miejscu

@Ada

Dziękujemy za dobre słowo. Dokładamy wszelkich starań, żeby było tak, jak Pani pisze :) Zespół Labo Print

Drukarz

Już jakiś czas nie pracuje w Labo a opinii pozostawionej brak. Jeśli mam wypowiadać się o twj firmie to głównie pozytywnie. Wiele firm deklaruje pracę w "dynamicznie rozwijającej się firmie". W Labo to prawda. Najnowocześniejszy park maszyn, materiały, logistyka, planowanie produkcji, marketing i sprzedaż. Niezależnie od działu obserwuje się top ligę. Jeśli ktoś kuma czaczę i chce się uczyć to po pierwsze bedzie to ważna pozycja w jego CV a po drugie można wiele wynieść. Widzę wiele głosów gdzie ludzie wypowiadają się na temat górnej belki wynagrodzenia... tylko że to ich belka! Wiem że każdy dostaje wynagrodzenie adekwatne do swojej postawy i wiedzy. Po ok. Roku byłem na poziomie ok 2900netto - a to tylko dzięki zaangażowaniu i chęci rozwoju. Niektórzy dwa lata siedzą na dwóch maszynach i boją się wychylać. Ja po roku znałem wszystkie maszyny i aktywnie zgłaszałem pomysły na rozwój firmy. Mało dodruków zgłaszanych na mnie, stanowisko zawsze posprzątane, brak problemów z przychodzeniem na czas. Za darmo nikt nic nie dostaje. Z Labo można spokojnie związać się na lata. Kto wie jak by się tam ułożyła moja kariera. Wyplaty na czas, calkiem spoko ludzie, nowa hala nie jest idealna ale i tak jest nieźle. Wolne zawsze można było dogadać albo z brygadzistami albo z kierownikiem. Mówię to jako osoba która nie jedną drukarnię widziała. Z minusów to dałbym chyba tylko wprowadzanie rodziny do struktur firmy przez kadre zarządzającą. W wyniku tego pojawiają się ludzie 'nietykalni' ktorzy ze względów ochrony z góry stają się "równiejsi od równych". Mało benefitów dla pracowników. Jest multisport i ubezpiecznie grupowe, ale jak na firmę ktora jest na GPW i sprzedaje wydruki na Anglię, Danię, Norwegię, Niemcy, Holandię, Francję itd. mogłaby sobie pozwolić zdecydowanie na więcej. Podsumowując dobrze wspominam i polecam innym.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Labo Print S. A.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dzień dobry, wszystko zależy od zajmowanego stanowiska i faktycznych konieczności posiadania auta. Jeśli chodzi o stanowiska handlowe, nie prowadzimy sprzedaży w postaci akwizycji od punktu do punktu, do której niezbędne jest auto. Pracownicy mogą korzystać z dostępnych samochodów służbowych, jeśli zachodzi potrzeba wizyty u klienta czy innej podróży służbowej. Z pozdrowieniami, Labo Print

Mały

Witam.Chciałbym wysłać CV ale mam pytanko.Czy jak mam komornika na plecach to mam szansę aby dostać pracę? Czy takim osobom firma podziękuje?

@Mały

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy odrzucać takie osoby. Różne sytuacje się przecież w życiu zdarzają, w pełni to rozumiemy. Zobowiązania będzie musiał Pan z pewnością uregulować, a podjęcie pracy na pewno może w tym pomóc :) Zapraszamy, Labo Print

grzegor

Dzień dobry. Chciałbym aplikowac na stanowisko drukarza. Czy na początek jak w innych tego typu firmach można liczyć na zarobki rzędu minimum 3000 złoty netto plus normalne zapłacone nadgodziny 100 %? Czy są problemy z przyznawaniem urlopu na dane dni i czy nadgodziny są dobrowolne?

@grzegor

Dzień dobry Panie Grzegorzu, odpowiedzi na wiele pytań znajdzie Pan w dziale "Najczęściej zadawane pytania", a pozostałe kwestie z pewnością rozstrzygnie Pan na rozmowie rekrutacyjnej. Zapraszamy do składania aplikacji. Z pozdrowieniami, Labo Print

Zostaw merytoryczną opinię o Labo Print S. A. - Poznań

• Jak się pracuje w Labo Print S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy Labo Print S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Labo Print S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Labo Print S. A.?

Kandydaci do pracy w Labo Print S. A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Labo Print S. A.