Labo Print S. A.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Labo Print S. A.

Aktualność
Labo Print S.A. z tytułem Solidny Pracodawca Roku 2021!

Jesteśmy Liderem i międzynarodowym dostawcą na rynku kompleksowych rozwiązań reklamowych, ale również lokalnym Wielkopolskim pracodawcą, który dzięki zaangażowanej grupie specjalistów i pasjonatów, nieustannie rozwija swoją ofertę oraz śmiało wkracza na kolejne rynki europejskie.

Program Solidny Pracodawca Roku wyłania, honoruje i promuje najlepszych pracodawców w Polsce. Specjalnie powołana komisja konkursu, ocenia między innymi politykę personalną, dbałość o bezpieczeństwo i warunki pracy, warunki socjalne, zewnętrzne i wewnętrzne opinie o firmie, dynamikę zatrudnienia na przestrzeni ostatnich lat, ścieżkę kariery, a także działania podejmowane na rzecz pracowników.

Początkowo firma Labo Print znana była jako drukarnia wielkoformatowa. Dziś jest wiodącą marką w branży reklamowej, dobrze znaną w Polsce i cenioną w całej Europie, wśród kontrahentów z branży. Pierwotną ofertę wydruków wielkoformatowych na popularnych nośnikach, takich jak folie, banery i siatki, wzbogaciły akcesoria reklamowe i flagowe, materiały POS, opakowania fasonowe, kartony klapowe, standy i displaye, etykiety, papierowe kubki oraz litery przestrzenne i systemy reklamowe z podświetleniem LED.

Od pięciu lat z rzędu, firma otrzymuje tytuł Diamentu od magazynu Forbes oraz tytuł Gazeli Biznesu od dziennika Puls Biznesu. Otrzymała też wiele wyróżnień, zarówno branżowych - pierwsze miejsce w konkursie Art Of Packaging 2020 w kategorii Free Style za swój produkt SmartBox, jak również została doceniona przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, za wkład w rozwój gospodarki Rzeczpospolitej Polskiej.

Dzięki temu, że Spółka rośnie tak szybko, umożliwia zatrudnionym osobom zarówno awans poziomy jak i pionowy, a czynnikami decydującymi są posiadane i rozwijane kompetencje, predyspozycje oraz doświadczenie zawodowe. W poszczególnych działach spółki prowadzone jest wiele projektów rozwojowych,  a uczestnictwo w nich i wdrażane inicjatywy pracownicze, są ciągłym elementem rozwoju kompetencyjnego i technologicznego spółki.

Monika

Pracowalam kiedys w Labo i uwazam ze nie jest zle. Jest duza swoboda dzialania jezeli chodzi o prace w sprzedazy i mozna dobrze zarobic . Nowo zatrudnieni pracownicy sa wspierani przez kadre. Polecam te prace osobom ktore chca zwiazac sie z firma na dluzej.

Fiu
@Edward

Ja tam nie wiem, nie pracuję tam ;) Kumpel mi opowiadał co tam u nich jest, że jakiś tam system noża wymyślił do cięcia banerów czy coś i normalnie to cały czas tak robią wg. jego pomysłu. Dostał premię, gdzieś go nawet wywiesili, że wymyślił takie coś to ogólnie nie narzekał ;P

Medi
@Masakracja

Masz pomysł na jaki? Chciałbyś aplikować do jakiegoś konkretnego? Wewnętrzne przesunięcia zdarzają się w firmie, więc to nic nadzwyczajnego. Jeśli chcesz, sprawdź jakie są ogłoszenia i aplikuj bezpośrednio, lub jeśli to nie jest dla Ciebie problem, porozmawiaj z kimś nad Twoim przełożonym, albo bezpośrednio z kierownikiem działu, do którego chciałbyś się przenieść. Jeżeli Twoje umiejętności na to pozwalają, myślę że nie powinno być większego problemu. Powodzenia

Medi
@kal

@kal Nie wzburzyłem się, wytknąłem jedynie rzeczy, które nie trzymają się kupy w ich wypowiedziach. Niestety jak ktoś już wspomniał, pokutuje roszczeniowy tryb, że coś się komuś należy i tyle. Szacunek? Okazywanie go wynika bezpośrednio z kultury osobistej. Jeśli jej ktoś nie ma, to są metody żeby skutecznie zwrócić takiej osobie uwagę. Piszecie o braku szacunku, rzucacie ogólnikami i biadolicie jak stare przekupy na targu, zamiast wziąć się do roboty. Nie pasuje w Labo to zatrudnijcie się w innej firmie, ale nie latajcie po forach jak cieniasy i nie wypłakujcie się obcym ludziom w rękaw, bo to strasznie cienkie jest. Tyle.

Pracownik Mania
 Problem

Ludzie odchodzą i słusznie nie da sie pracować. Okropni jesteście

Tomaj
@Pracownik Mania

okropni jesteście? xd Co to za określenie? ja tu robie drugi rok i żadnego okropieństwa nie widze 500 osób tu robi, a ty że się nie da.. Jak się nie chce, to się nigdzie nie da. Proste, xd yo!

BOBAJ
 Problem
@Tomaj

ok, 500 osób robi, jasne, ale szacunek należy się każdemu a tutaj tego brakuje. Fajne budynki, duża firma ok, sporo fajnych osób bo to ludzie, ale podejście ogólne fałszywie pokazywane w "prezentacjach" i rekrutacji a zupełnie inaczej w rzeczywistości. Moje doświadczenia są akurat z biura, ale produkcja wygląda podobnie

Lena
@BOBAJ

a powiedz coś więcej, o co Tobie chodzi z tym brakiem szacunku? Co to dla Ciebie znaczy? Czego tam brakowało? Z czym firma przekłamuje w prezentacjach?

Gruba Nowy wpis
@BOBAJ

A w jakik dziale pracujesz?

BOBAJ Nowy wpis
@Lena

Sposób podejścia po rozpoczęciu pracy znacznie różnił się od moich oczekiwań, może miałem inne, nie wiem. Jestem jednak rozczarowany a kilka sytuacji o których nie będę tutaj pisał, bo nie oczekuję wyjaśnień o tym zdecydowały

Justyna

Wpadłam na ogłoszenie na Specjalistę ds. obsługi klienta sklepu internetowego z j. francuskim. Wiecie czy rozmowa rekrutacyjne odbywa się w tym języku? Albo jakaś jej część chociaż dla weryfikacji językowej?

@Justyna

Cześć, dziękujemy za zainteresowanie Labo Print. Jak najbardziej na stanowiska związane z pracą w konkretnym języku, sprawdzamy możliwości językowe Kandydatów. Stanowiska, które w wymaganiach mają określoną znajomość języka, opierają się na bezpośrednim kontakcie z klientem z danego rynku, zatem znajomość w tym wypadku - francuskiego - jest niezbędna. Proszę się nie obawiać, cała rozmowa nie jest prowadzona po francusku ;) Zapraszamy do aplikowania i spróbowania swoich sił Pozdrowienia Zespół Labo Print

Justyna Nowy wpis
@Labo Print S. A.

Witam, a jakie macie aktualne oferty z językiem angielskim? I czy wymagacie specjalnego certyfikatu? Dajcie znać, jeśli coś w ogóle jest teraz.

Nowy wpis

@Justyna

Cześć, https://www.pracuj.pl/praca?eid=20123283 Wystarczy s[prawna komunikacja w danym języku, certyfikaty nie są konieczne. Zespół Labo Print

sanderka1239@o2.pl

Czy macie oferty pracy

@sanderka1239@o2.pl

Dzień dobry, dziękujemy z wiadomość. Publikujemy oferty pracy w portalach Pracuj.pl, OLX oraz RocketJobs. Pozdrawiamy i zapraszamy do aplikowania Zespół Labo Print

Edyta
@Labo Print S. A.

Czy aktualnie firma poszukuje pracowników?

@sanderka1239@o2.pl

Oferty pracy: https://www.pracuj.pl/praca?eid=20123283

Witam
Kandydat

Ile firma płaci pracownikom operator maszyn czy drukarz cyfrowy mają ogłoszenia na olx lecz średnia ocen tutaj 2,2/5 nie wskazuje na dobre miejsce pracy i dobrą pensje dajcie znać bo z tego co widzę to firma odpowiada że każdy ma indywidualnie ustalane wynagrodzenie i nic więcej jakie premie co i jak

Stepan

Kto odpowiada za niewłaściwe dodanie tuszu do maszyny drukującej i wszystkie konsekwencje powstałe w wyniku tego ? Czy źle nadrukowane nadruki powinny być zutylizowane natychmiast przez dział druku ? Czy Brygadzista odpowiada za powstałe szkody ?

Pomocnik Stephana
@Stepan

Pracownik który wlał inny kolor tuszu do innego koloru pojemnika, powinien dostać medal :)

@Stepan

Odpowiedzialność za błąd ponosi osoba, która błąd popełniła. Staramy się precyzyjnie i jasno tłumaczyć wszystkie czynności tak, by uniknąć tego rodzaju pomyłek. Nikt nie jest jednak nieomylny, błędy zdarzają się każdemu i wszyscy mamy tego świadomość. Staramy się wyciągać wnioski i przykładać jeszcze większą staranność do procesów, żeby zminimalizować ryzyko występowania tego rodzaju błędów. Zespół Labo Print

Łukasz
@Labo Print

Proszę o informację, ile mogę zarobić na stanowisku pracownik produkcji etykiet? W ogłoszeniu tego nie podano.

Rekomendacja
@Łukasz

Panie Łukaszu, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Nie podajemy w ogłoszeniach widełek wysokości zarobków na danym stanowisku, dlatego że zależą one także od wiedzy i doświadczenia kandydata, stąd to sprawa bardzo indywidualna. Zapraszamy serdecznie do aplikowania na wybrane stanowisko. Wybrane osoby zapraszamy do nas na rozmowę i wówczas można zadać wszelkie nurtujące pytania i zapoznać się ze szczegółami, dotyczącymi pracy na danym stanowisku. Życzymy powodzenia w rekrutacji :) Zespół Labo Print

cola

zróbcie coś żeby w szatni męskiej nie śmierdziało (usunięte przez administratora) podobno problem był już zgłaszany może wentylacja nie działa ogólnie po 12.00 jest nie do wytrzymania bardzo prosimy o zareagowanie to bardzo ważne

@cola

Dziękujemy za zgłoszenie. Awaria odpływów toalet i pryszniców została usunięta. Po raz kolejny pojawił się ten sam kłopot - mimo licznych i wyraźnych oznaczeń, czego nie należy spłukiwać w toaletach, zapchaniu uległy specjalne młynki rozdrabniające w odpływach toalet. Niestety sytuacja powtarza się notorycznie. Kolejny raz w ciągu ostatnich tygodni z zatkanych odpływów toalet i pryszniców wyciągnięto między innymi: zużyte podpaski i tampony, całą rolkę papieru toaletowego, śrubki, kule ręczników papierowych, opakowania od maszynek do golenia i całą listę podobne rzeczy, które z całą pewnością nie powinny się tam znaleźć. Zwracamy się raz jeszcze z uprzejmą prośbą, by wszystkie rzeczy niebędące papierem toaletowym, umieszczać w koszach na (usunięte przez administratora) Zdecydowanie zmniejszy to liczbę awarii i znacząco poprawi jakość użytkowania powierzchni wspólnych. Wszystkim będzie przyjemniej i pachnąco. Dziękujemy za zrozumienie Zespół Labo Print

pepsi

masz racie cola w męskiej szatni jest nie do wytrzymania śmierdzi to mało powiedziane gdyby bhp nie było opłacane przez firmie to może coś by się w tym kierunku zadziałało

@pepsi

Dziękujemy za pozostawienie wpisu. Awaria odpływów toalet i pryszniców została usunięta. Po raz kolejny pojawił się ten sam kłopot - mimo licznych i wyraźnych oznaczeń, czego nie należy spłukiwać w toaletach, zapchaniu uległy specjalne młynki rozdrabniające w odpływach toalet. Niestety sytuacja powtarza się notorycznie. Kolejny raz w ciągu ostatnich tygodni z zatkanych odpływów toalet i pryszniców wyciągnięto między innymi: zużyte podpaski i tampony, całą rolkę papieru toaletowego, śrubki, kule ręczników papierowych, opakowania od maszynek do golenia i całą listę podobne rzeczy, które z całą pewnością nie powinny się tam znaleźć. Zwracamy się raz jeszcze z uprzejmą prośbą, by wszystkie rzeczy niebędące papierem toaletowym, umieszczać w koszach na (usunięte przez administratora) Zdecydowanie zmniejszy to liczbę awarii i znacząco poprawi jakość użytkowania powierzchni wspólnych. Wszystkim będzie przyjemniej i pachnąco. Dziękujemy za zrozumienie Zespół Labo Print

Kandydat

Witam..jak wygląda praca w labo , jakie zarobki, ile zmian ? Weekendy wolne ? Pozdrawiam

FANTA
@Kandydat

nie polecam pracy w tej firmie ponieważ na dziale docinanie wydruków reklamowych będziesz wycinał nożem na kiju banery reklamowe praca nudna z wiecznie niezadowolonym psełdobrygadzistą. zgrzewanie będziesz składał bardzo ciepłe i śmierdzące od chemi banery reklamowe jeśli masz delikatną skórę to nie polecam bo uczulenie i bąble się mogą pojawić oczkowanie banerów to najłatwiejsza praca chyba że trzeba często klękać i siedzieć na zimnej ziemi żeby poskładać banery pakowanie odbywa się na ziemi czyli prawie 8 godzin na zimnej podłodze trzeba składać i pakować banery. Ogólnie prac lekka mało płatna i z ludźmi którzy cię polubią albo nie najgorszy jest brygadzista (usunięte przez administratora)który nawet w domu go nie nauczyli że jak się przychodzi do pracy to wszystkim się podaje rękę ale wychowanie to on przynosi z domu. Nie polecam no chyba że na jakiś czas miesiąc dwa AHA polecam nie korzystać z szatni tam nie ładnie pachnie no chyba że masz maskę tlenową

@Kandydat

Dziękujemy za zainteresowanie firmą. Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bo wszystko zależy od działu, w którym się pracuje, charakteru pracy i zajmowanego stanowiska. Biura pracują w godzinach 9-17, natomiast część produkcyjna pracuje w trybie zmianowym. Więcej informacji można uzyskać każdorazowo na spotkaniach rekrutacyjnych. Zapraszamy do aplikowania na wybrane stanowisko. Zespół Labo Print

@FANTA

Dziękujemy za dodanie opinii. Jak wynika z wpisu, pracuje Pani/Pan na stanowisku obróbki wydruków. Każdorazowo publikując ogłoszenie, opisujemy dokładnie zakres obowiązków. Następnie w trakcie rozmów rekrutacyjnych, tłumaczymy na czym polega praca na danym stanowisku. Dodatkowo po przyjściu do pracy, pracownik otrzymuje raz jeszcze pisemnie zakres obowiązków na danym stanowisku i ma możliwość zapoznać się z narzędziami, jakich używamy i zadać pytania. Proces obróbki wydruków wygląda pokrótce tak, że banery są wycinane za pomocą noży tnących do precyzyjnego cięcia plandek. Zaletą rękojeści jest wygoda przy cięciu i absolutnie nie trzeba tego robić w skłonie. Zgrzewanie termiczne, polega na uplastycznieniu pvc pod wpływem wysokiej temperatury i późniejszym połączeniu warstw materiału. Temperatura jest wysoka, ale w procesie jest rzecz jasna uwzględniony czas na chłodzenie tworzywa. Co do delikatnej i wrażliwej skóry, są oczywiście dostępne rękawiczki ochronne oraz kremy do rąk, jeśli ktoś używa. Zwijanie banerów na siedząco to inicjatywa pracownicza, wynikająca po prostu z wygody, ale zgodnie z opisem stanowisk,a można to oczywiście robić na stojąco przy dedykowanym stole. Jeśli ma Pani/Pan wątpliwości co do sposobu wykonywania jakiegokolwiek zadania, zawsze można zwrócić się o wyjaśnienie do starszego stażem kolegi z działu. W przypadku problemów z brygadzistą czy innym współpracownikiem, zawsze można zwrócić się do Dyrektora Produkcji, bądź na adres gowork@laboprint.eu , nawet anonimowo. Zapewniam, że żadnego zgłoszenia nie pozostawiamy bez rozpatrzenia. Mam nadzieję, że wyjaśniłem poruszone kwestie. Proszę też o chwilę refleksji, czy pisanie nie merytorycznych komentarzy o tym, że wybrana przez siebie samego praca jest „nudna” czy „mało płatna” lub „z ludźmi którzy polubią lub nie” jest rzeczywiście na miejscu i w porządku. Pracownik Labo Print

Kandydat

Czy praca jest od poniedziałku do piątku?

@Kandydat

Ja pracuję od poniedziałku do piątku ale są np działy co i w weekendy pracują i są trzy zmiany...ja akurat mam jedną zmianę

@Pracownik

Dziękujemy za zapytanie. Wszystko zależy od działu, do którego się aplikuje. Produkcja pracuje w tygodniu w trybie zmianowym, zdarzają się także weekendy. Jeśli chodzi o pracę biurową, godziny pracy to 9-17. Pozdrowienia Zespół Labo Print

Czy Labo Print oferuje prace chałupniczą

@Pracownik

Dziękujemy za zapytanie. Nie oferujemy pracy chałupniczej, bo nie mamy tego rodzaju produktów, które nadawałyby się do obróbki w warunkach domowych Pozdrawiamy Zespół Labo Print

Czy w Labo Print S. A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

@Pytanie

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Jeśli pojawiają się konkursy, to owszem - z nagrodami :)

obserwator
@Labo Print

Ewidentny brak kompetencji w PRowych dzialaniach. Oczywiscie wszyscy wiemy kto jest autorem... W wielu odpowiedziach widoczne są kiepskie maniery i pogardliwe przeslania, nie tak to powinno wygladac.

north

...nie ,,żadnych ...mogą tylko zabrać premię

Ja

Nigdy

pszczułka

kierowniku zgłoś mikołaja na badania psychologiczne bo nie nadaje się na brygadziste ( duża wykańczalnia ) jest nie miły obraża innych przeklina a nie ma prawa tak mówić do innych pracowników ja jestem dziewczyną i się trochę go boję bardzo łatwo się unosi może w domu go biją

@pszczułka

Szanowna Pszczułko, bardzo dziękujemy za tę informację. To dla nas bardzo ważne, by wiedzieć o takich rzeczach, które absolutnie nie powinny mieć miejsca. Dzięki Twojemu zgłoszeniu, już podjęliśmy stosowne kroki w tej sprawie. Wszelkie tego typu zgłoszenia prosimy kierować, nawet anonimowo na adres gowork@laboprint.eu - każde zgłoszenie natychmiast rozpatrujemy, by wszystkim pracowało się lepiej. Pozdrawiamy Zespół Labo Print

Osoba

Czy firma Laboprint akceptuje osoby (usunięte przez administratora) ? Czy raczej są one narażone na agresję że strony współpracowników ze względu na orientację ?

@Osoba

Cześć OSOBO, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Jesteśmy otwarci na każdego człowieka. Nie ingerujemy w czyjeś prywatne sprawy, a poglądy czy orientacja z pewnością do takich należą. Zapraszamy serdecznie wszystkich, a my dokładamy wszelkich starań, aby każdy pracownik czuł się w LaboPrint komfortowo :) Zespół Labo Print

Poszukuję zatrudnienia na operator produkcji. Labo Print S. A. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Katia
Kandydat

Czy jest sens iść tam pracować ?

M.Z.
@Katia

Warto spróbować na krótką chwilę i sprawdzić czy jest to ta praca o której się myśli

@Katia

Każdy bezsens ma sens

Brygadzisci nie raczą odpowiadać dzień dobry. Ignorują pracowników zatrudnionych przez agencję

@Pracownik

Dziękujemy za pozostawienie opinii i ten niepokojący sygnał. Jeszcze dziś zwrócimy uwagę pracownikom. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca i wierzymy, że była jednorazowa. Pozdrawiamy Zespół Labo Print

Lukas
@Pracownik

co tu duzo gadac, najwiekszy olew jest ze strony szefa KF - ten to nigdy dzien dobry nei mowi. w przeciwienstwie do drugiego szefa - Wiesław zawsze uprzejmy, nawet w drzwiach przepusci. Klasa vs brak klasy - ludzie to widzą!

Koza
@Lukas

Dokładnie! Ryba psuje się zawsze od głowy

Roman

W firmie promowane są osoby przeciętne. Jeśli studiujesz lub masz dyplom to nie awansujesz. Brygadzistami zostają osoby o wątpliwej kulturze wypowiedzi, nie zagrażające swoją wiedzą przełożonym( bo kierownicy oczywiście też bez szkoły) Mało tego, jeden z dyrektorów to też fenomen. Ale kto pracował ten wie. Są oczywiście też osoby bystre, studiujące i z pomysłami, ale niestety są blokowane i szybko odchodzą. Szkoda, że firma nie inwestuje w takich ludzi, bo jest potencjał w druku.

@Roman

Dziękujemy za pozostawienie opinii, mimo wszystko. Prawdę mówiąc przykre, że tak oceniasz swoje koleżanki i kolegów. Wykształcenie owszem jest bardzo ważne, ale równie mocno liczy się przecież zaangażowanie, umiejętności i pracowitość. Informacje, które przekazujesz są i nieprawdziwe, a przede wszystkim krzywdzące dla osób, które dzięki swojemu zaangażowaniu, objęły kierownicze stanowiska. A dodam tylko, że większość awansów w firmie odbywa się w wewnątrz struktur. Szkoda Roman, że czujesz się niedoceniony przez bezpośredniego przełożonego, ale jeśli masz rzeczywiście pomysły o których piszesz i odwagę, napisz na gowork@laboprint.eu i przekonaj się, że firma potrafi docenić kreatywne rozwiązania. Powodzenia i zapraszamy do rozmowy :) Zespół Labo Print

roger
@Labo Print S. A.

Serio taka odpowiedz? Ty, ktory piszesz odpowiedzi - popatrz jakich brygadzistow macie, jak elokwentnie sie wypowiadaja i jaką wizytówke firmie robia. Jak chcecie utrzymac pracownikow faworyzując takie osoby? Wulgarni, chamscy, bezczelni. Proste - wiecie, ze taki nei odejdzie i dlatego dostaje stanowisko.

Czy w firmie Labo Print S. A. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Operator?

Aga

Witam, Dlaczego usuwane są informacje, które są jak najbardziej merytoryczne i mówią o metodach wypłacania wynagrodzenia? To dość istotny aspekt dla potencjalnych kandydatów. Sama pracowałam w LaboPrint i te informacje były prawdziwe. Czy to forma 'dobrej' współpracy portalu i Labo? Kiepsko to wygląda. Platforma w swoim założeniu ma być obrazem złożonym z opinii, a nie nacisków i wpływów firm. Sama miło wspominam Labo, fajni ludzie, dobra atmosfera, można sobie dorobić jeśli ktoś potrzebuje. Tych nadgodzin naprawdę sporo się robiło i dla mnie to było na plus bo druga wypłata niekiedy wpadła. Kierownik jest jaki jest, ale można trafić gorzej ;)

@Aga

Szanowna Pani Ago, dziękujemy za czas poświęcony na napisanie opinii. Nie wiem na jakiej podstawie sądzi Pani, że usuwane są jakiekolwiek opinie, ale spieszę z informacją, że GoWork może moderować tylko takie wpisy, które są niezgodne z regulaminem, dotyczą personalnie poszczególnych osób wymienionych z nazwiska, czy są zarzutem popełnienia przestępstwa etc. Skoro zatem jakieś wpisy zostały zmoderowane, najwyraźniej łamały któreś z postanowień regulaminu. Cieszymy się, że pozytywnie wspomina Pani czas spędzony w naszej firmie ;) Pozdrawiamy Zespół Labo Print

Lilianna
Kandydat

Czy ktoś może powiedzieć jakie są stawki dla szwaczek?

@Lilianna

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Stawki każdorazowo są uzależnione od doświadczenia i realnych umiejętności. Proszę aplikować na wybrane ogłoszenie i jeśli zostanie Pani zaproszona na rozmowę, wówczas uzyska Pani odpowiedzi na wszelkie, nurtujące pytania :) Pozdrawiamy i zapraszamy

Zostaw merytoryczną opinię o Labo Print S. A. - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Labo Print S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy Labo Print S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Labo Print S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Labo Print S. A.?

Kandydaci do pracy w Labo Print S. A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Labo Print S. A.
Przejdź do nowych opinii