Labo Print S. A.

Opinie o Labo Print S. A.

Abi

Witam ,czy rekrutujecie na stanowisko krawcowej ?Zainteresowana

Klementyna
@Abi

Tak. Właśnie znalazłam w internecie ogłoszenie na to stanowisko. Widnieje tam informacja, że mile widziane są osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Zastanawia mnie to, czy pracownicy posiadający takie orzeczenie dostają lepszą pensję od osób bez takiego dokumentu, ewentualnie czy są jakieś specjalne dodatki? Orientuje się ktoś?

FurySublimator
@Klementyna

Raczej nie , tylko mniejsze podatki dla pracodawcy

Ciekawa89

Przyznam, że kusi mnie oferta pracy w dziale eksportu z językiem hiszpańskim. Bardziej od zarobków interesuje mnie atmosfera w firmie, bo to stawiam na 1 miejscu. Możecie coś więcej powiedzieć na ten temat?

Bartosz
@Ciekawa89

A gidze widziałaś ogłoszenie? Hiszpański trzeba znać bardzo dobrze czy wystarczy tak żeby się dogadać a można się też wspomagać angielskim? Wiesz coś na ten temat?

ROTA
@Ciekawa89

Akurat jak chodzi o atmosferę, to jest uważam mega Ludzie wyluzowani, wiadomo cele są, ale to normalne. Z dyrektorką da się normalnie dogadać, więc ja tam nie narzekam :P Dużo jest wiary co pracuje bardzo długo, jak moja kierowniczka na przykład, więc ja tam się trzymam. Wbijaj do nas

@ROTA

Dziękuję :) Wszędzie przewija się temat niskich płac, a dla mnie osobiście najbardziej liczy się atmosfera i satysfakcja z wykonywanej pracy. Wynagrodzenie to kwestia drugorzędna.

Bartosz
@Ciekawa89

Wiadomo że atmosfera jest najważniejsza żeby z przyjemnością chodzić do pracy. Aplikowałaś już na to stanowisko co pisałaś? Jak byłaś na rozmowie to napisz jak przebiegała i jak ci poszło? Jestem bardzo ciekawy.

@Bartosz

Nie, ale zamierzam, jeśli oferta nadal będzie aktualna za kilka miesięcy.

@ROTA

No to super, jednak w pracy spędzasz większość swojego życia :) Ty pracujesz w dziale eksprotu? Dasz znać jak tam inne kwestie, oprócz atmosfery? :) Lub masz rady co do ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej?

Beata
@Ciekawa89

Hmmmm....samą atmosferą się nie wyżywisz w smutnej rzeczywistości z szalejącą inflacją... Pensja jest jednak "number 1", a tu ten wątek omija się elegancko nazywając pensję mała, kiepska lub niska. Czy ktoś może w końcu po ludzku napisać w cyfrach jakie jest wynagrodzenie? Czy to jest w tej firmie jakaś "tajemnica poliszynela"?

Pytamie
@Beata

A jakie sa zarobki 3 zm bez sb chodzi mi o zwyklego pracownika prodikcji czy kolo 4 tys zl netto realne

@Pytamie

Dziękujemy za przesłane zapytanie. Wszystko zależy od doświadczenia, a przede wszystkim umiejętności. Zapraszamy serdecznie do procesu rekrutacji, odpowiemy szczegółowo na wszystkie pytania ;) Do zobaczenia Zespół Labo Print

@Beata

To jest kwestia drugorzędna. Zastanów się: nawet jak zarobisz 10 tysięcy na rękę, a będziesz mieć szefa, który Cię (usunięte przez administratora)albo współpracowników, którzy podkładają na każdym kroku tzw. świnię to po pewnym czasie przepłacisz to zdrowiem i to co zarobisz wydasz na lekarzy. Dlatego atmosfera jest kluczowa!!!

Inga
@Ciekawa89

Ja też tak uważam!!! Serio, żadne pieniądze nie są warte pogorszenia się zdrowia psychicznego przez złą atmosferę, taka prawda. Wstawać codziennie do pracy z myślą, żeby dzień się już skończył? No nie bardzo. W ogóle faktycznie tak słabo płacą? Może tylko na początek i są podwyżki jakieś? Czy premie?

Pytający

Witam. Widziałem ogłoszenie Labo Print na stanowisko pracownik produkcji etykiet i w tym ogłoszeniu oferują atrakcyjne warunki finansowe. Czy ktoś z pracowników lub byłych pracowników może się wypowiedzieć na ten temat tzn wynagrodzenia? Już raz odpowiedziałem na ogłoszenie innej firmy gdzie chwalili się, że dają atrakcyjne wynagrodzenie plus premię, a na rozmowie okazało się, że minimalna stawka, ale premia duża, bo premię zawsze można zabrać i nici z ''atrakcyjnego wynagrodzenia'' :-) Pozdrawiam.

GiGi
@Pytający

Wiesz co, ciężko powiedzieć. Tam jest tak, że oni serio płacą zależnie od doświadczenia i tego co wnosisz do firmy. Jak wszędzie w sumie. Ja tam nie narzekałem, byłem zadowolony w sumie, bo praca nie jest ciężka, ekipa super, więc kwestia na czym Ci zależy ;) Ze swojej strony mogę polecić, ale najlepiej jak byś poszedł na rozmowę, wtedy wszystkiego się dowiesz, bo jak jesteś dobry, to możesz się zaskoczyć Pozdro

Beata
@GiGi

Teraz pojawiło się ogłoszenie na pracownika produkcji reklam. Czy to podobna praca jak produkcja etykiet? Też nie jest ciężka? Pytam się bo napisali, że są mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności to chyba praca taka bardzo ciężka nie jest. Dla mojej niepełnosprawnej siostry to niezła okazja, tylko czy jest możliwość przeszkolenia takiej osoby bo obawiam się, że w przypadku siostry byłoby to konieczne. Czy siostra miałaby szansę dostania się do firmy?

@Beata

Dziękujemy za przesłane zapytanie. Bardzo dobrze Pani wydedukowała, praca nie jest ciężka, jeśli Ciocia nie ma znacznego stopnia niepełnosprawności, jestem przekonany, że sobie poradzi ;) Jeśli o szkolenia chodzi, oczywiście każdorazowo nowy pracownik jest przeszkolony pod kątem wybranego stanowiska i pierwsze kroki stawia zawsze pod okiem bardziej doświadczonych kolegów. Nie ma się zatem czego obawiać, proszę próbować. Zapraszamy! Zespół Labo Print

Polka

Jak wygląda rekrutacja w tej firmie? Ile jest etapów?

@Polka

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Wszystko jest uzależnione od stanowiska, na jakie kandydat aplikuje. Staramy się minimalizować formalności i redukować etapy rekrutacji do niezbędnego minimum. Przy podstawowych stanowiskach produkcyjnych bywa, że jest to tylko jeden etap. Przy tych wymagających doświadczenia eksperckiego, bywają dwa etapy. W pierwszym przypadku decyduje bezpośredni przełożony, który prowadzi spotkanie, z kolei w drugim - bywa, że prosimy o drugie spotkanie, by doprecyzować szczegóły lub sprawdzić ewentualnie praktyczne umiejętności. W obu przypadkach staramy się, by proces rekrutacji był jak najmniej czasochłonny i stresujący ;) Zapraszamy serdecznie do aplikowania Zespół Labo Print

Pracownik Biurowy

Konkretne pytania...a nie rozmowa o d...maryni. Miła atmosfera.Rekrutujący bardzo na luzie.Propozycja finansowa dość atrakcyjna.Udało się i dostałem pracę.zobaczymy co będzie dalej

Fidryk

Ciągle szukają osób do eksportu, ponieważ płacą bardzo mało i wszyscy odchodzą. Rotacja ogromną.

@Fidryk

Co masz na myśli pod pojęciem "mało"? Który dział nazywasz "eksportem"?

Ex
@Labo Print S. A.

Mało znaczy bardzo mało, czyli tyle ile zarabia pracownik na kasie w Biedronce. Smutne, ale prawdziwe.

@Labo Print S. A.

To pracodawca pyta, ile to jest mało? Przecież chyba wie, ile płaci pracownikom i wie, ile to jest mało. Zadawanie takich pytań, to kompromitacja pracodawcy. Taką firmę lepiej omijać szerokim łukiem, a nawet chciałam aplikować na rynek hiszpański.

Maniek
@Fidryk

Ciekawe, co tego typu firmy chcą osiągnąć. Myślą, że za pięć groszy zyskają dobrych pracowników? Często wąż w kieszeni przekształca się w nieprzezwyciężoną naiwność.

@Maniek

Szanowni Państwo, odpowiadając na zalew ostatnich komentarzy, wpływających od tej samej osoby. Przypominam, że czasy anonimowości w internecie dawno się skończyły. Bezprawne i nieuzasadnione oczernianie z osobistych pobudek to zachowanie, które rzutuje na dobre imię firmy i z pewnością nie pozostawimy komentarzy umieszczanych z tego samego IP bez interwencji. Reagujemy na wszystkie niepokojące zgłoszenia i komentarze, na bieżąco odpowiadamy na Państwa merytoryczne opinie, natomiast nie będziemy tolerować tego typu zabiegów osób, które swoją frustrację pragną wyładować na tym forum, próbując nas oczerniać z użyciem różnych nicków. Chętnie rozmawiamy, odpowiadamy na pytania, wskazujemy rozwiązania i zapraszamy do merytorycznej dyskusji osoby chcące się czegoś dowiedzieć, ale nie osoby piszące złośliwe komentarze z wymyślonych 10 loginów, bo tego tolerować nie będziemy. Zawsze można się z nami skontaktować także bezpośrednio na adres: gowork@laboprint.eu, gdzie żadna wiadomość nie zostaje bez odpowiedzi. Rozmawiajmy, nie oczerniajmy. Z poważaniem Zespół Labo Print

@Labo Print S. A.

Czy napisanie, że w firmie kiepsko się zarabia jest oczernianiem firmy? Tym bardziej, że jest to prawda Lepiej napiszcie otwarcie, ile się zarabia na takim stanowisku, aby każdy mógł to ocenić.

Justyna

No właśnie, a może Ty powiesz? Po tej dyskusji bardzo bym się chciała dowiedzieć, o jakiej kwocie mowa. Chociaż widełki zarobków byłyby spoko.

@Labo Print S. A.

To musi być naprawdę żenująco słaba firma, jeśli na to, że ktoś napisze, że słabo płacą reaguje groźbami. Żenada. Jestem ciekawa, kto do takiej firmy przyjdzie pracować.

@Fidryk

A jak z atmosferą w firmie?

Zgredek

Ta firma to kolos na glinianych nogach. Co prawda, udało im się rozwinąć, ale przy takiej bezsensownej polityce, przy tak kiepskich płacach będzie tylko zjazd w dół. Zobaczycie. W firmie jest ogromna rotacja, zwłaszcza w biurach, w dziale sprzedaży eksportowej, gdzie płacą poniżej jakiejkolwiek przyzwoitości. I to firmę zgubi

Aktualność
Labo Print S.A. z tytułem Solidny Pracodawca Roku 2021!

Jesteśmy Liderem i międzynarodowym dostawcą na rynku kompleksowych rozwiązań reklamowych, ale również lokalnym Wielkopolskim pracodawcą, który dzięki zaangażowanej grupie specjalistów i pasjonatów, nieustannie rozwija swoją ofertę oraz śmiało wkracza na kolejne rynki europejskie.

Program Solidny Pracodawca Roku wyłania, honoruje i promuje najlepszych pracodawców w Polsce. Specjalnie powołana komisja konkursu, ocenia między innymi politykę personalną, dbałość o bezpieczeństwo i warunki pracy, warunki socjalne, zewnętrzne i wewnętrzne opinie o firmie, dynamikę zatrudnienia na przestrzeni ostatnich lat, ścieżkę kariery, a także działania podejmowane na rzecz pracowników.

Początkowo firma Labo Print znana była jako drukarnia wielkoformatowa. Dziś jest wiodącą marką w branży reklamowej, dobrze znaną w Polsce i cenioną w całej Europie, wśród kontrahentów z branży. Pierwotną ofertę wydruków wielkoformatowych na popularnych nośnikach, takich jak folie, banery i siatki, wzbogaciły akcesoria reklamowe i flagowe, materiały POS, opakowania fasonowe, kartony klapowe, standy i displaye, etykiety, papierowe kubki oraz litery przestrzenne i systemy reklamowe z podświetleniem LED.

Od pięciu lat z rzędu, firma otrzymuje tytuł Diamentu od magazynu Forbes oraz tytuł Gazeli Biznesu od dziennika Puls Biznesu. Otrzymała też wiele wyróżnień, zarówno branżowych - pierwsze miejsce w konkursie Art Of Packaging 2020 w kategorii Free Style za swój produkt SmartBox, jak również została doceniona przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, za wkład w rozwój gospodarki Rzeczpospolitej Polskiej.

Dzięki temu, że Spółka rośnie tak szybko, umożliwia zatrudnionym osobom zarówno awans poziomy jak i pionowy, a czynnikami decydującymi są posiadane i rozwijane kompetencje, predyspozycje oraz doświadczenie zawodowe. W poszczególnych działach spółki prowadzone jest wiele projektów rozwojowych,  a uczestnictwo w nich i wdrażane inicjatywy pracownicze, są ciągłym elementem rozwoju kompetencyjnego i technologicznego spółki.

Halszka

To tak wygląda tylko na papierze. W rzeczywistości to bardzo kiepska firma.

Hania

No i po co ten wpis na forum poświęconym opiniom na temat pracy? Jeżeli to ma być marketing, to wyjątkowo nieudolny. To musi być wyjątkowo kiepska firma, jeśli ucieka się do tego typu wpisów na takim forum.

@Hania

Hdhfhfhfucgxjj
@Labo Print S. A.

Ludzie, 372 opinie i średnia ocen 2,1 w skali 1-5. Ciekawe, czy w Polsce jest firmie gorszymi ocenami, a ci, że rzekomo pisze to jedna osoba. Ciekawe, skąd niby mieliby to wiedzieć? Jeśli dane IP udostępnił administrator portalu, to w myśl rodo jest to karalne.

Prosopon

Dzień dobry Widnieje oferta pracy jako operator maszyn na jednej ze stron z ofertami. Obróbka wydruków reklamowych. Można podać jakieś widełki jeśli chodzi o zarobki? Na ile może liczyć osobą bez doświadczenia? Oraz odwrotnie czy osoba z bogatym cv ma szansę liczyć na zarobki rzędu 5k netto? Pozdrawiam

@Prosopon

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zawsze podkreślamy, że warunki współpracy jakie proponujemy kandydatom, zależą zawsze od doświadczenia, umiejętności i indywidualnych predyspozycji. Prosimy o przesłanie aplikacji, zaproszone osoby po wstępnym wywiadzie, jeśli zdecydujemy się zaproponować pracę, otrzymają pełną informację na temat indywidualnych warunków. Zapraszamy serdecznie do aplikowania Zespół Labo Print

Ex

Bardzo kiepsko płacą w eksporcie. Szkoda czasu

Katarzyna
@Ex

A kiepsko to znaczy jak? Ile mniej więcej można zarobić na pełnym etacie w tym dziale? Widziałam ofertę do eksportu z językiem włoskim, nawet mnie zainteresowała. Tylko, że nie ma tam widełek podanych...

Agnieszka
@Ex

Potwierdzam, byłam kiedyś u nich na rozmowie i to, co zaproponowali, to była kpina, nawet nie połowa tego, co standardowo proponuje się za pracę w dziale eksportu.

Maria
@Agnieszka

Potwierdzam, warunki finansowe, jakie proponują to zwyczajna kpina. W Biedronce na kasie proponują więcej niż w eksporcie w tej firmie.

Tom

Dzień dobry. Czy u Państwa istnieje możliwość wykonywania pracy w niepełnym wymiarze godzin (praca dodatkowa) Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w reklamie, kiedyś trochę drukowałem, stawianie stoisk targowych, litery przestrzenne, oklejanie pojazdów, projekty graficzne, Corel, Photoshop, Adobe Ilustrator. Teraz od kilkunastu lat zajmuję się głównie drobnymi projektami graficznymi .i innymi materiałami reklamowymi. Będę wdzięczny za informacje zwrotną. Pozdrawiam.

@Tom

Cześć, a to pytasz o jakieś konkretne stanowisko? Nie wiedziałam nawet, że rekrutują, a właśnie tutaj przyszłam zobaczyć, czy nie ma pracy. I tutaj nic nie widzę. Jest jakaś oferta gdzieś jednak?

@Tom

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość i zainteresowanie naszą firmą. Prowadzimy szereg projektów w różnych działach, niewykluczone że i dla Pana znajdzie się miejsce w niepełnym wymiarze. Prosimy uprzejmie o wysłanie swojej aplikacji na adres rekrutacja@laboprint.eu z zaznaczeniem, że chodzi o niepełny wymiar. Sprawdzimy potrzeby wewnętrznie i jeśli będzie przestrzeń do współpracy, odezwiemy się do Pana niezwłocznie. Z pozdrowieniami Zespół Labo Print

@Justyna

Dzień dobry, wszystkie dostępne wolne stanowiska można znaleźć w portalach Pracuj.pl oraz OLX. Zapraszamy Zespół Labo Print

Tom

Bardzo dziękuję za odpowiedź

Pracownik Mania

Ludzie odchodzą i słusznie nie da sie pracować. Okropni jesteście

Tomaj
@Pracownik Mania

okropni jesteście? xd Co to za określenie? ja tu robie drugi rok i żadnego okropieństwa nie widze 500 osób tu robi, a ty że się nie da.. Jak się nie chce, to się nigdzie nie da. Proste, xd yo!

BOBAJ
@Tomaj

ok, 500 osób robi, jasne, ale szacunek należy się każdemu a tutaj tego brakuje. Fajne budynki, duża firma ok, sporo fajnych osób bo to ludzie, ale podejście ogólne fałszywie pokazywane w "prezentacjach" i rekrutacji a zupełnie inaczej w rzeczywistości. Moje doświadczenia są akurat z biura, ale produkcja wygląda podobnie

Lena
@BOBAJ

a powiedz coś więcej, o co Tobie chodzi z tym brakiem szacunku? Co to dla Ciebie znaczy? Czego tam brakowało? Z czym firma przekłamuje w prezentacjach?

Gruba
@BOBAJ

A w jakik dziale pracujesz?

BOBAJ
@Lena

Sposób podejścia po rozpoczęciu pracy znacznie różnił się od moich oczekiwań, może miałem inne, nie wiem. Jestem jednak rozczarowany a kilka sytuacji o których nie będę tutaj pisał, bo nie oczekuję wyjaśnień o tym zdecydowały

@BOBAJ

Cześć, skoro już zacząłeś pisać tutaj, to może jednak zdradzisz jakieś szczegóły, co Cię rozczarowało? Naprawdę mi zależy, żeby czegoś się dowiedzieć o tej pracy. A bez wiedzy, co jest w porządku a co nie, to raczej nie zdecyduję, czy lepiej odpuścić czy spróbować.

Justyna

Wpadłam na ogłoszenie na Specjalistę ds. obsługi klienta sklepu internetowego z j. francuskim. Wiecie czy rozmowa rekrutacyjne odbywa się w tym języku? Albo jakaś jej część chociaż dla weryfikacji językowej?

@Justyna

Cześć, dziękujemy za zainteresowanie Labo Print. Jak najbardziej na stanowiska związane z pracą w konkretnym języku, sprawdzamy możliwości językowe Kandydatów. Stanowiska, które w wymaganiach mają określoną znajomość języka, opierają się na bezpośrednim kontakcie z klientem z danego rynku, zatem znajomość w tym wypadku - francuskiego - jest niezbędna. Proszę się nie obawiać, cała rozmowa nie jest prowadzona po francusku ;) Zapraszamy do aplikowania i spróbowania swoich sił Pozdrowienia Zespół Labo Print

@Labo Print S. A.

Witam, a jakie macie aktualne oferty z językiem angielskim? I czy wymagacie specjalnego certyfikatu? Dajcie znać, jeśli coś w ogóle jest teraz.

@Justyna

Cześć, https://www.pracuj.pl/praca?eid=20123283 Wystarczy s[prawna komunikacja w danym języku, certyfikaty nie są konieczne. Zespół Labo Print

sanderka1239@o2.pl

Czy macie oferty pracy

@sanderka1239@o2.pl

Dzień dobry, dziękujemy z wiadomość. Publikujemy oferty pracy w portalach Pracuj.pl, OLX oraz RocketJobs. Pozdrawiamy i zapraszamy do aplikowania Zespół Labo Print

@sanderka1239@o2.pl

Oferty pracy: https://www.pracuj.pl/praca?eid=20123283

Witam

Ile firma płaci pracownikom operator maszyn czy drukarz cyfrowy mają ogłoszenia na olx lecz średnia ocen tutaj 2,2/5 nie wskazuje na dobre miejsce pracy i dobrą pensje dajcie znać bo z tego co widzę to firma odpowiada że każdy ma indywidualnie ustalane wynagrodzenie i nic więcej jakie premie co i jak

Stepan

Kto odpowiada za niewłaściwe dodanie tuszu do maszyny drukującej i wszystkie konsekwencje powstałe w wyniku tego ? Czy źle nadrukowane nadruki powinny być zutylizowane natychmiast przez dział druku ? Czy Brygadzista odpowiada za powstałe szkody ?

Pomocnik Stephana
@Stepan

Pracownik który wlał inny kolor tuszu do innego koloru pojemnika, powinien dostać medal :)

@Stepan

Odpowiedzialność za błąd ponosi osoba, która błąd popełniła. Staramy się precyzyjnie i jasno tłumaczyć wszystkie czynności tak, by uniknąć tego rodzaju pomyłek. Nikt nie jest jednak nieomylny, błędy zdarzają się każdemu i wszyscy mamy tego świadomość. Staramy się wyciągać wnioski i przykładać jeszcze większą staranność do procesów, żeby zminimalizować ryzyko występowania tego rodzaju błędów. Zespół Labo Print

Łukasz
@Labo Print

Proszę o informację, ile mogę zarobić na stanowisku pracownik produkcji etykiet? W ogłoszeniu tego nie podano.

@Łukasz

Panie Łukaszu, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Nie podajemy w ogłoszeniach widełek wysokości zarobków na danym stanowisku, dlatego że zależą one także od wiedzy i doświadczenia kandydata, stąd to sprawa bardzo indywidualna. Zapraszamy serdecznie do aplikowania na wybrane stanowisko. Wybrane osoby zapraszamy do nas na rozmowę i wówczas można zadać wszelkie nurtujące pytania i zapoznać się ze szczegółami, dotyczącymi pracy na danym stanowisku. Życzymy powodzenia w rekrutacji :) Zespół Labo Print

cola

zróbcie coś żeby w szatni męskiej nie śmierdziało (usunięte przez administratora) podobno problem był już zgłaszany może wentylacja nie działa ogólnie po 12.00 jest nie do wytrzymania bardzo prosimy o zareagowanie to bardzo ważne

@cola

Dziękujemy za zgłoszenie. Awaria odpływów toalet i pryszniców została usunięta. Po raz kolejny pojawił się ten sam kłopot - mimo licznych i wyraźnych oznaczeń, czego nie należy spłukiwać w toaletach, zapchaniu uległy specjalne młynki rozdrabniające w odpływach toalet. Niestety sytuacja powtarza się notorycznie. Kolejny raz w ciągu ostatnich tygodni z zatkanych odpływów toalet i pryszniców wyciągnięto między innymi: zużyte podpaski i tampony, całą rolkę papieru toaletowego, śrubki, kule ręczników papierowych, opakowania od maszynek do golenia i całą listę podobne rzeczy, które z całą pewnością nie powinny się tam znaleźć. Zwracamy się raz jeszcze z uprzejmą prośbą, by wszystkie rzeczy niebędące papierem toaletowym, umieszczać w koszach na (usunięte przez administratora) Zdecydowanie zmniejszy to liczbę awarii i znacząco poprawi jakość użytkowania powierzchni wspólnych. Wszystkim będzie przyjemniej i pachnąco. Dziękujemy za zrozumienie Zespół Labo Print

pepsi

masz racie cola w męskiej szatni jest nie do wytrzymania śmierdzi to mało powiedziane gdyby bhp nie było opłacane przez firmie to może coś by się w tym kierunku zadziałało

@pepsi

Dziękujemy za pozostawienie wpisu. Awaria odpływów toalet i pryszniców została usunięta. Po raz kolejny pojawił się ten sam kłopot - mimo licznych i wyraźnych oznaczeń, czego nie należy spłukiwać w toaletach, zapchaniu uległy specjalne młynki rozdrabniające w odpływach toalet. Niestety sytuacja powtarza się notorycznie. Kolejny raz w ciągu ostatnich tygodni z zatkanych odpływów toalet i pryszniców wyciągnięto między innymi: zużyte podpaski i tampony, całą rolkę papieru toaletowego, śrubki, kule ręczników papierowych, opakowania od maszynek do golenia i całą listę podobne rzeczy, które z całą pewnością nie powinny się tam znaleźć. Zwracamy się raz jeszcze z uprzejmą prośbą, by wszystkie rzeczy niebędące papierem toaletowym, umieszczać w koszach na (usunięte przez administratora) Zdecydowanie zmniejszy to liczbę awarii i znacząco poprawi jakość użytkowania powierzchni wspólnych. Wszystkim będzie przyjemniej i pachnąco. Dziękujemy za zrozumienie Zespół Labo Print

Witam..jak wygląda praca w labo , jakie zarobki, ile zmian ? Weekendy wolne ? Pozdrawiam

FANTA
@Kandydat

nie polecam pracy w tej firmie ponieważ na dziale docinanie wydruków reklamowych będziesz wycinał nożem na kiju banery reklamowe praca nudna z wiecznie niezadowolonym psełdobrygadzistą. zgrzewanie będziesz składał bardzo ciepłe i śmierdzące od chemi banery reklamowe jeśli masz delikatną skórę to nie polecam bo uczulenie i bąble się mogą pojawić oczkowanie banerów to najłatwiejsza praca chyba że trzeba często klękać i siedzieć na zimnej ziemi żeby poskładać banery pakowanie odbywa się na ziemi czyli prawie 8 godzin na zimnej podłodze trzeba składać i pakować banery. Ogólnie prac lekka mało płatna i z ludźmi którzy cię polubią albo nie najgorszy jest brygadzista (usunięte przez administratora)który nawet w domu go nie nauczyli że jak się przychodzi do pracy to wszystkim się podaje rękę ale wychowanie to on przynosi z domu. Nie polecam no chyba że na jakiś czas miesiąc dwa AHA polecam nie korzystać z szatni tam nie ładnie pachnie no chyba że masz maskę tlenową

@Kandydat

Dziękujemy za zainteresowanie firmą. Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bo wszystko zależy od działu, w którym się pracuje, charakteru pracy i zajmowanego stanowiska. Biura pracują w godzinach 9-17, natomiast część produkcyjna pracuje w trybie zmianowym. Więcej informacji można uzyskać każdorazowo na spotkaniach rekrutacyjnych. Zapraszamy do aplikowania na wybrane stanowisko. Zespół Labo Print

@FANTA

Dziękujemy za dodanie opinii. Jak wynika z wpisu, pracuje Pani/Pan na stanowisku obróbki wydruków. Każdorazowo publikując ogłoszenie, opisujemy dokładnie zakres obowiązków. Następnie w trakcie rozmów rekrutacyjnych, tłumaczymy na czym polega praca na danym stanowisku. Dodatkowo po przyjściu do pracy, pracownik otrzymuje raz jeszcze pisemnie zakres obowiązków na danym stanowisku i ma możliwość zapoznać się z narzędziami, jakich używamy i zadać pytania. Proces obróbki wydruków wygląda pokrótce tak, że banery są wycinane za pomocą noży tnących do precyzyjnego cięcia plandek. Zaletą rękojeści jest wygoda przy cięciu i absolutnie nie trzeba tego robić w skłonie. Zgrzewanie termiczne, polega na uplastycznieniu pvc pod wpływem wysokiej temperatury i późniejszym połączeniu warstw materiału. Temperatura jest wysoka, ale w procesie jest rzecz jasna uwzględniony czas na chłodzenie tworzywa. Co do delikatnej i wrażliwej skóry, są oczywiście dostępne rękawiczki ochronne oraz kremy do rąk, jeśli ktoś używa. Zwijanie banerów na siedząco to inicjatywa pracownicza, wynikająca po prostu z wygody, ale zgodnie z opisem stanowisk,a można to oczywiście robić na stojąco przy dedykowanym stole. Jeśli ma Pani/Pan wątpliwości co do sposobu wykonywania jakiegokolwiek zadania, zawsze można zwrócić się o wyjaśnienie do starszego stażem kolegi z działu. W przypadku problemów z brygadzistą czy innym współpracownikiem, zawsze można zwrócić się do Dyrektora Produkcji, bądź na adres gowork@laboprint.eu , nawet anonimowo. Zapewniam, że żadnego zgłoszenia nie pozostawiamy bez rozpatrzenia. Mam nadzieję, że wyjaśniłem poruszone kwestie. Proszę też o chwilę refleksji, czy pisanie nie merytorycznych komentarzy o tym, że wybrana przez siebie samego praca jest „nudna” czy „mało płatna” lub „z ludźmi którzy polubią lub nie” jest rzeczywiście na miejscu i w porządku. Pracownik Labo Print

Czy praca jest od poniedziałku do piątku?

@Kandydat

Ja pracuję od poniedziałku do piątku ale są np działy co i w weekendy pracują i są trzy zmiany...ja akurat mam jedną zmianę

Dziękujemy za zapytanie. Wszystko zależy od działu, do którego się aplikuje. Produkcja pracuje w tygodniu w trybie zmianowym, zdarzają się także weekendy. Jeśli chodzi o pracę biurową, godziny pracy to 9-17. Pozdrowienia Zespół Labo Print

Czy Labo Print oferuje prace chałupniczą

Dziękujemy za zapytanie. Nie oferujemy pracy chałupniczej, bo nie mamy tego rodzaju produktów, które nadawałyby się do obróbki w warunkach domowych Pozdrawiamy Zespół Labo Print

Zostaw merytoryczną opinię o Labo Print S. A. - Poznań

• Jak się pracuje w Labo Print S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy Labo Print S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Labo Print S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Labo Print S. A.?

Kandydaci do pracy w Labo Print S. A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Labo Print S. A.