Labo Print S. A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Niezmiennie na posterunku ;)

Pomocna?
Tak1Nie1

Pracodawca

 Aktualność

znaniu dla trudu, zaangażowania i postawy przedstawicieli polskiej służby zdrowia, jak i innych służb ratowniczych, od tygodni zaangażowanych w zwalczanie pandemii, wyszliśmy z inicjatywą by podziękować w sposób nam najbliższy – wielkoformatowo – mówi Wiesław Niedzielski, Wiceprezes Labo Print. "

Więcej o samej akcji:Pomocna?
TakNie1

Pracodawca

 Aktualność

Słów kilka o naszej historii, branży i możliwościach...
W marcowym wydaniu Forbes - "100 Najbogatszych Polaków 2020", przeczytacie artykuł, w którym sporo o sobie opowiedzieliśmy.
Zapraszamy do lektury :)

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Kiedy mówimy o ciągłym rozwoju, permanentnych wzrostach i wyznaczaniu coraz to nowych celów, to... traktujemy to poważnie :) 

Można opowiadać różne rzeczy, ale z faktami się nie dyskutuje. Cyfry mówią same za siebie.
Pędzimy jak rakieta i tylko w jednym kierunku - zawsze w górę!

Ogromne podziękowania za wkład dla Was wszystkich. Zarówno tych, którzy przez te kilkanaście lat dołożyli choćby niewielką cegiełkę w rozwój naszej firmy, jak i dla tych, którzy od wielu lat sukcesywnie pracują na obecny sukces.

Jesteście Wielcy.

Zespół Labo Print

Pomocna?
Tak1Nie8

Pracodawca

 Aktualność

A u nas... zawsze optymistycznie! 

Pomocna?
TakNie4

Pracodawca

 Aktualność

Lions Clubs International – filantropijna organizacja pozarządowa, skupiająca swych członków na zasadzie wolontariatu. Ponieważ skupia ponad 1,4 miliona ludzi i 45 tys. klubów we wszystkich krajach, jest największą tego typu organizacją na świecie.

Mieliśmy przyjemność pomóc poznańskiemu oddziałowi Lions Club w przygotowaniu scenografii do wspaniałego widowiska dla dzieci pt. "Bajkowisko", które w tym roku odbyło się w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu.

W Poznańskiej edycji udało się zebrać aż 36.774 PLN dla Hospicjum Palium.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia. 


Zespół Labo Print


Pomocna?
TakNie3

Pracodawca

 Aktualność

Podobnie jak w roku ubiegłym, we współpracy z Fundacją 1Uniwersytet, wspieramy w doborowym towarzystwie Campus Studencki w Łazach!
Życzymy wspaniałej zabawy i zapraszamy na... praktyki i staże ;)

Zespół Labo Print

Pomocna?
TakNie5

Pracodawca

 Aktualność

Zaczynaliśmy kilkanaście lat temu pięcioosobowym zespołem i z jedną maszyną w garażu na poznańskiej Woli. 

Dzisiaj wprawdzie nie przenieśliśmy się daleko, ale kilkadziesiąt urządzeń do druku i obróbki, ponad trzysta osób na pokładzie i ciągły rozwój firmy sprawiły, że miejsce naszej pracy garażu już nie przypomina ;)

Zresztą, zobaczcie sami...

Pomocna?
Tak1Nie5

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,
Obserwujemy coraz większe zainteresowanie naszym profilem w serwisie GoWork. Chcemy być obecni wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie istotne z punktu widzenia naszego przedsiębiorstwa, dlatego zaznaczamy swą obecność także tutaj. Bardzo cenimy merytoryczne wpisy, także te negatywne, pod warunkiem że zawarta w nich krytyka jest konstruktywna i pozwala na wyciągnięcie wniosków.

Nie zgadzamy się natomiast w całej rozciągłości z obrażaniem, szkalowaniem i szerzeniem kłamstw pod wpływem frustracji i nie będziemy tolerować takiego typu komunikacji.
Jesteśmy tu po to, by prowadzić z Państwem dialog, by dowiedzieć się co działa dobrze, a które elementy można poprawić, niemniej podstawą jest dla nas kultura wypowiedzi i realne argumenty na poparcie stawianych tez. Tylko wtedy jesteśmy w stanie podjąć jakiekolwiek działania.

Analizując komentarze na forum, przygotowaliśmy zakładkę „Najczęściej zadawane pytania”, gdzie odpowiadamy na często poruszane kwestie i to właśnie tam zapraszamy w pierwszej kolejności.

Podkreślaliśmy już wielokrotnie, że to ludzie są dla nas najważniejsi, dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji adres gowork@laboprint.eu, gdzie można się z nami skontaktować by zadać pytania, przekazać sugestie i rozwiać wątpliwości, niewyjaśnione wcześniej na forum.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Labo Print S.A.

Pomocna?
Tak3Nie45
Labo Print S. A.