Labo Print S. A.

2 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,
Obserwujemy coraz większe zainteresowanie naszym profilem w serwisie GoWork. Chcemy być obecni wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie istotne z punktu widzenia naszego przedsiębiorstwa, dlatego zaznaczamy swą obecność także tutaj. Bardzo cenimy merytoryczne wpisy, także te negatywne, pod warunkiem że zawarta w nich krytyka jest konstruktywna i pozwala na wyciągnięcie wniosków.

Nie zgadzamy się natomiast w całej rozciągłości z obrażaniem, szkalowaniem i szerzeniem kłamstw pod wpływem frustracji i nie będziemy tolerować takiego typu komunikacji.
Jesteśmy tu po to, by prowadzić z Państwem dialog, by dowiedzieć się co działa dobrze, a które elementy można poprawić, niemniej podstawą jest dla nas kultura wypowiedzi i realne argumenty na poparcie stawianych tez. Tylko wtedy jesteśmy w stanie podjąć jakiekolwiek działania.

Analizując komentarze na forum, przygotowaliśmy zakładkę „Najczęściej zadawane pytania”, gdzie odpowiadamy na często poruszane kwestie i to właśnie tam zapraszamy w pierwszej kolejności.

Podkreślaliśmy już wielokrotnie, że to ludzie są dla nas najważniejsi, dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji adres gowork@laboprint.eu, gdzie można się z nami skontaktować by zadać pytania, przekazać sugestie i rozwiać wątpliwości, niewyjaśnione wcześniej na forum.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Labo Print S.A.

Pomocna?
Tak1Nie19
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny
Labo Print S. A.