Labo Print S. A.

Opinie o Labo Print S. A.

@Ktoś

W odpowiedzi. ZWOLNIENIA W ciągu ostatnich pięciu lat zwiększyliśmy zatrudnienie o około 200 osób. Zwiększamy zatrudnienie na początku każdego roku o 30-70 osób, po czym po kilku miesiącach zostaje z nami 20-40 osób. Wynika to zarówno z sezonowości działalności, która jest charakterystyczna dla wielu firm w gospodarce, jak i z jakości pracy świadczonej przez zatrudnione osoby, w szczególności zaangażowania i kompetencji. Nie przedłużamy zatrudnienia osobom, które: nie chcą się angażować i nie chcą pracować, nie potrafiącym pracować w zespole, problematycznym i kłótliwym. Staramy się, aby pracownicy, którzy u nas pracują, pracowali w przyjaznym dla nich środowisku. Przyjaznym nie tylko dla nich, ale również dla ich współpracowników. Zdajemy sobie sprawę, że nie każda dokonywana przez nas ocena pracownika jest zawsze trafna, jednak przy tej skali rotacji błędy są naturalnym elementem procesów decyzyjnych. MOBING W ciągu ostatnich kilku lat było pięć takich zgłoszeń dot. mobingu od pracowników, jednak zwracam uwagę, że aktualnie zatrudnionych jest blisko 500 osób, a liczba pracowników, którzy w tym okresie pracowali w Labo Print jest znacznie większa. Wszystkie, poza jednym zostały wyjaśnione przez specjalną komisję, powoływaną przy każdym takim zgłoszeniu. W dwóch przypadkach sprawy skończyły się natychmiastowym zwolnieniem pracownika, który dopuścił się takiego zachowania. Jeden przypadek zakończył się w sądzie i sąd nie podzielił opinii strony skarżącej. Pozostałe zgłoszenia nie potwierdziły się. Oczekiwanie przez przełożonego od pracownika: wykonywania pracy oraz utrzymania miejsca pracy w porządku i czystości zgodnymi z zasadami BHP to nie MOBING. WYNAGRODZENIA Wynagrodzenia w Labo Print nie zależą od wysługi lat tylko od: stanowiska, kompetencji, wykształcenia, zaangażowania i umiejętności pracy zespołowej. Zapewniamy równy status w każdym możliwym przypadku. Zatrudniamy i kobiety, i mężczyzn, oferując takie same poziomy wynagrodzeń na takich samych stanowiskach. PREMIA nie jest stałym element wynagrodzenia – JEST elementem uznaniowym za np. dodatkowe zaangażowanie. OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI Uważamy, że wszyscy ludzie są równi. Niektórzy z nas mają jedynie pewne niepełnosprawności, które jednak nie powinny ich stawiać na innej pozycji, niż osoby nie dotknięte niepełnosprawnościami. Zatrudniamy osoby z niepełnosprawnościami. Staramy się im pomóc w realizacji celów życiowych, w tym obowiązków zawodowych. Rozumiemy i szanujemy, że nie zawsze są wstanie wykonać pracę tak samo szybko albo dokładnie, jak osoba bez niepełnosprawności. Akceptujemy to, bo każdy z nas może być na ich miejscu. Chcemy, aby byli częścią Labo Print i społeczeństwa, wiele się od nich możemy nauczyć, np. jak walczyć z przeciwnościami. ŚWIĘTA i IMPREZY Nie jesteśmy zwolennikami obdarowywania paczkami. Nie mamy obowiązku obdarowywania. Częstujemy pracowników i odwiedzających Labo Print czekoladami, batonami, wafelkami, najczęściej w piątki. W 2023 roku zrealizowaliśmy kilka spotkań integracyjnych dla poszczególnych działów i dla całej Firmy w różnych miejscach, m. in. plenerowo pod hasłem „chill out grill”. Organizacja jednej imprezy na 500 osób w okresie świątecznym czy w okresie letnim nie zawsze jest możliwe, bowiem praca w Labo Print odbywa się na 2 albo 3 zmiany. KAWA i EKSPRESY CIŚNIENIOWE W wielu miejscach w Labo Print znajdują się ekspresy do kawy, niezależnie zapewniamy kawę, herbatę i dodatki do napojów. Każdy pracownik, niezależnie od działu, może skorzystać z każdego ekspresu, co wielu czyni. Nie jesteśmy jednak w stanie wszystkim pracownikom, w każdym miejscu udostępniać, ekspresów ciśnieniowych do kawy. Jeśli to ja osobiście, nie odpowiedziałem komuś „DZIEŃ DOBRY” to bardzo przepraszam. Staram się witać przechodząc obok, choć pewnie nie zawsze jest to możliwe, aby przywitać się ze wszystkimi 200 osobami na zmianie. Występujemy o usunięcie wpisu na forach, jeśli informacje zawarte we wpisach są niezgodne z regulaminem portalu, podają nieprawdę, krzywdzą lub szkalują konkretne osoby w sposób prawnie nieuprawniony. Jesteśmy do tego zobligowani. Zadaniem Zarządu, w tym osobiście moim, jest dbać o interes całej Firmy, w tym akcjonariuszy (każdy może nim być – jesteśmy spółką notowaną na GPW), pracowników, dostawców i klientów. Staram się pracować z dużym zaangażowaniem, ale nie jestem wstanie zrobić wszystkiego, wszystkiego wiedzieć i we wszystkim uczestniczyć. Pierwszy i ostatni raz wypowiadam się na tym forum pod anonimowym postem. Kolejny raz mogę zabrać głos, jeśli post będzie podpisany imieniem i nazwiskiem. Moje biuro jest otwarte i jestem dostępny dla wszystkich pracowników przez większość dni w tygodniu. Wiele razy osobiście uczestniczyłem w rozwiązywaniu różnych spraw, również i szeregowych pracowników. Dla osób z mniejszą śmiałością, w Labo Print funkcjonuje system zgłoszeń anonimowych. z poważaniem Krzysztof Fryc Prezes Zarządu Labo Print SA

TRYBIK

Jako wieloletni pracownik firmy Labo Print postanowilem dorzucić małą cegiełkę do opini na temat Naszej firmy. Jako Polska firma która zaczynała w garażu osiągnęliśmy coś niesamowitego, ogromny zespół ok 500 pracowników (zatrudniając sie w firmie bylo ich 50!), nowoczesne budynki, szeroki wachlarz produktów i sprzedaż na wielu rynkach światowych. To jest cos co sprawia że najnormalniej w świecie czuję dumę, nie jestem właścicielem a małym trybikiem ale osobiście cieszę się że się choć trochę do tego przyczyniłem. Prościej jest wejść do wielkiej korporacji na gotowe, droga w labo byla bardziej wyboista ale to problemy nas kształtują a ich rozwiazywanie daje satysfakcje. Wspierajmy co Polskie budujmy coś wspólnie i do tego Was zachecam. A pracując w firmie ponad 10 lat ( a takich pracownikow z takim stażem jest wiecej) wiem co mówię. Hejt był i będzie, i dobrze to znaczy się że są emocje że coś sie dzieje, że firma rośnie i sie ciągle rozwija a nie stoi w miejscu i powolnie gaśnie. Ps. Nie jestem sztuczną inteligencją lub pracownikiem PR/ marketingu więc już z góry wyprzedzam posty pod tym wpisem. Życzę duzo usmiechu smutasy :) Pozdrawiam Trybik

Pracowalam kiedys w Labo i uwazam ze nie jest zle. Jest duza swoboda dzialania jezeli chodzi o prace w sprzedazy i mozna dobrze zarobic . Nowo zatrudnieni pracownicy sa wspierani przez kadre. Polecam te prace osobom ktore chca zwiazac sie z firma na dluzej.

nol
@Monika

A niby kto ich tak wspiera , traktują ich jak dzieci na które można pokrzykiwać. Kadra kierownicza uważa się za wszystkomogących. Ludzie nie są na posyłki .Jakby zaczęli ludzi traktować bardziej po partnersku to może by było fajniej.

Fiu
@Edward

Ja tam nie wiem, nie pracuję tam ;) Kumpel mi opowiadał co tam u nich jest, że jakiś tam system noża wymyślił do cięcia banerów czy coś i normalnie to cały czas tak robią wg. jego pomysłu. Dostał premię, gdzieś go nawet wywiesili, że wymyślił takie coś to ogólnie nie narzekał ;P

ŚMIECHU WARTE Nowy wpis

najgorsza firma w jakiej pracowałem zero szacunku dla nowych ciągłe obgadywanie a praca proszę cię lepiej obgadać nowych przecież coś trzeba robić te banery ciężkie nie wygodne do noszenia (usunięte przez administratora) ale poczucie humoru to nie wiem z skąd najgorszy był ten (usunięte przez administratora) ciągłe niezadowolenie krzyczy i obraża bo myśli że może ale spokojnie pewnego dnia może się przeliczyć bo trafi na takiego co mu na to nie pozwoli ogółem nie polecam wytrzymałem tam 2 miesiące tylko nerwów się najadłem jedyny plus to 30 minutowa przerwa można w ciszy sobie odpocząć od tego ZOO no chyba że pilisz to masz 15 minut NIE POLECAM lepiej iść do amazon itd

K******n

Pozwolę, że napiszę swoją choć anonimową (pracodawca raczej się domyśli kto to pisze) to i szczerą opinię na temat tego pracodawcy. Szkolenie było w miarę okej (poza tym, że dali do przeczytania politykę firmy która miała z 60-70 stron, no komu by się chciało tyle czytać xD), pan od BHP był w miarę git, wszystko było okej, ale 2 dni wystarczyły żeby moje podejście do firmy się zmieniły. Otóż, zerwano ze mną współpracę w drugim dniu mojej pracy (byłem zatrudniony przez agencję) z powodu "niespełnienia wymagań do pracy na stanowisku" (jakie wymagania, skoro w ogłoszeniu pisaliście że bez doświadczenia itp?). Przez ten czas nie miałem szans na wykazanie się na innych stanowiskach na tym samym dziale, tylko robiłem praktycznie jedną, tą samą rzecz, która mi nie wychodziła. Fakt faktem, powinien umieć to wykonać, ale to nie zmienia faktu, że nie powinien przez to zostać wyrzucony (tak się domyślam, ale powód jest tak napisany że sam nawet nie wiem o co biega). Miałem się czegoś nauczyć, nawet kierownik mówił że będzie mnie sprawdzał na którym stanowisku będzie mi się lepiej pracowało ale widocznie wam nie zależało zbytnio na tym. Nie rozumiem jednej rzeczy: dlaczego nie ośmieliście się przekazać mi osobiście powodu zerwania współpracy i naprostować dokładniej ten powód żebym na przyszłość wiedział co mogę poprawić? Tylko to robicie pośrednio przez SMS-a, co już w ogóle jest śmieszne XD @Pracodawca Mam nadzieję, że będzie okazja na wyjaśnienie tego zamieszania, a póki co czuję się (usunięte przez administratora) przez tą firmę i kategorycznie ODRADZAM pracy w tej firmie, jeśli nie chcecie skończyć tak jak ja. Pozdrawiam i życzę smacznej kawusi ☕

jacek
@K******n

czyzby szwalnia?

K******n Nowy wpis
@jacek

Dokładniej to duża wykańczalnia :)

Labo, jak każda inna firma, ma swoje wady i zalety. Wynagrodzenie zawsze jest na czas, co w PL nie jest wcale takie oczywiste. Nadgodziny są i to płatne, a nie za "Bóg zapłać", jak u wielu Januszy biznesu. Przerwy na posiłek są i to w wymiarze większym niż nakazuje Kodeks Pracy. Przerwy na papierosa są, chociaż regulowane godzinowo, ale tego wymaga charakter firmy. Dla pracowników produkcji jest odzież i obuwie firmowe, co dla tych, którzy w innych firmach zdarli własne buty na produkcji może mieć znaczenie. Premie są, wbrew bzdurom opowiadanych przez niektórych. Z Labo trudno wylecieć. O zwolnienie trzeba się szczerze postarać, chociaż są tacy, którzy w tym "konkursie" wygrali z samymi sobą. Rzucaj konsekwentnie urlopy na żądanie, nie stawiaj się w pracy, porzuć stanowisko pracy, staw się na zmianie nawalony, bądź (usunięte przez administratora) a wówczas wypad masz gwarantowany. Co gorsza - nikt nie będzie po tobie płakał, bo swoją nieobecnością dowalasz roboty innym, a pijaństwem jesteś zagrożeniem po prostu dla wszystkich. W Labo można awansować i są na to liczne przykłady wśród kadry, ale jeśli się komuś wydaje, że w firmie liczącej "tylko" 500 pracowników można stworzyć struktury awansowania niczym w międzynarodowym korpo, to niech swojego szczęścia szuka w znajdującym się po sąsiedzku Lisnerze, albo w takich przybytkach dobrobytu pracowniczego jak H&M w Gądkach, Intercars w Komornikach lub Amazon w Tarnowie... No, szczególnie w Amazonie zrobicie karierę życia - od pucybuta do milionera, a przynajmniej od pracownika szeregowego po dyrektora oddziału i to w okresie pewnie krótszym niż kwartał... Chcesz awansu? Świetnie! Wykaż się najpierw na swoim stanowisku pracy. Chcesz awansu? Super! Określ przed swoim kierownikiem w dziale własne aspiracje i oczekiwania. Nikt ci awansu lub zmiany stanowiska pracy nie przyniesie na tacy, o ile nie wyrażasz swoich oczekiwań. Nie wyrażasz swoich oczekiwań? To przestań jojczyć na goworku, że Labo "to zuo" i wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma... Dla zainteresowanych - nie jestem płatnym trollem Labo, nie jestem też botem, ani sztuczną inteligencją. Pracowałem w Labo dostatecznie długo. Doświadczyłem i podwyżek, i awansów. A więc da się i to wbrew malkontentom typu "FUall", "X", czy "Ktoś".

robi Nowy wpis

W labo jak chcesz awans to musisz mieć układy - nepotyzmem fiirma stoi. najlepiej też sluchac hip hopu jak kierownicy i co drugie slowo na k... :) jesli cos wiecej sobą reprezentujesz to jestes zagrozeniem i bedziesz tylko operatorem - taka prawda

Bardzo rzadko komentuję cokolwiek na forach ale opinie które piszecie są bardzo krzywdzące i nie prawdziwe. Zatrzymajcie się na chwilę i dobrze zastanówcie nad tym co piszecie, pamiętajcie że firma to wy. Tak często oceniamy czyjeś zachowania a nie spoglądamy na swoje. Wszystkiego dobrego dla Pracowników, Brygadzistów oraz Kierowników.

jacek Nowy wpis

ale polszczyzna to słabiutka u kolegi :) wstyd!

Pracownik Biurowy

Konkretne pytania...a nie rozmowa o d...maryni. Miła atmosfera.Rekrutujący bardzo na luzie.Propozycja finansowa dość atrakcyjna.Udało się i dostałem pracę.zobaczymy co będzie dalej

Ktoś

Nie polecam pracy w tej firmie a zacznę od samego początku dlaczego: zacznijmy od kierowników którzy nie powinni być kierownikami jeden który ma problemy z (usunięte przez administratora)( miał o to sprawę ) po kierownika który przez 8h albo śpi na fotelu albo sobie chodzi i zbiera plotki. Później traktowanie pracowników na jakąkolwiek premię musisz czekać kilka miesięcy po czym dadzą ci z wielką łaską 100 zł max 200 chyba że zagrozisz wypowiedzeniem ale to nie zawsze działa. Za taką pracę jaką tam wykonają ludzie wynagrodzenie to żart . Osoby które są zatrudnione teraz mają często orzeczenie o niepełnosprawności które jest ciężko nauczyć nowych rzeczy no ale cóż jak się z nich dostaje dodatki to takie osoby będą zatrudnione. Brak możliwości rozwijania się . Zawsze na przełomie wrzesień/ październik są masowe zwolnienia ludzi więc praca nie jest pewna bo w każdej chwili po sezonie mogą ci wypowiedzieć . Nierówne jest również traktowanie ludzi z doświadczeniem którzy przychodzą nowi . Mają na start więcej niż osoba z doświadczeniem od roku do nawet 10 lat . A pracownicy zamiast na święta dostać jakieś paczki to owszem dostają coś do czekolady podobne które ma już ponad rok.Szefostwo rzadko kiedy ci odpowie na dzień dobry ( właśnie widac kulturę osobistą ) nawet są śmieszne podziały że jeśli pracujesz w „ biurze „ to masz kawę z ekspresu a jeśli na hali produkcyjnej to no cóż już nie możesz . Jeśli jesteś młodą osobą która chce się rozwijać i masz szacunek do siebie to omijaj te miejsce . I przestańcie w końcu usuwać negatywne komentarze

@Ktoś

QT
@Labo Print S. A.

Wynagrodzenia w Labo Print nie zależą od wysługi lat - czyli pracownik, który na długo zwiąże się z firmą, nie ma u Państwa dodatku stażowego?

X
@QT

Nie ma. Są osoby, które pracują po kilka lat w tej firmie i zarabiają nieco więcej bądź równo, co osoby pracujące dużo krócej. Więc chyba wszystko jasne - uciekać z takiej firmy i omijać szerokim łukiem.

zbigniew
@QT

tu nie istnieją takie rzeczy jak dodatki. czy pracujesz rok czy trzy lata jestes traktowany tak samo. jedynym dodatkiem jaki jest to ten za pranie ktory wynosi 300zl bo oczywiscie firmie to na reke i nie jest on uwzgledniany w podstawie pensji wiec nie odprowadza sie za niego podatku.

zwieloletnimstażem
@Labo Print S. A.

Dobrze Krzysiu, zjedz snikersa, bo gwiazdorzysz! Żyje Pan w bańce stworzonej przez dyrektorów i nie ma Pan pojęcia jak wyglądają realia pracy we firmie, a stratach i generowanych kosztach przez genialną kadrę kierowniczą to już nie wspomnę. Piszę Pan o pisaniu z imienia i nazwiska, ale nie jeden raz udowodnił nam Pan, że nie ma pojęcia kto jest za co odpowiedzialny. Spacerując po hali nie miał Pan żadnej refleksji dlaczego nie poznaje Pan nikogo prócz kierowników i kilku brygadzistów? Może dlatego, że wszyscy odeszli i firma ratuję się pracownikami z agencji na umowę zlecenie, bo to są właśnie te nowe miejsca pracy. Generalnie zasada jest, że wynagrodzenia są w okolicy minimalnej i póki się nie odzywasz jest ok, ale wystarczy się upomnieć o cokolwiek i jesteś wrogiem nr.1. Taki prestiż firmy taki, że pracowników zbywa się złą kondycja finansową, niedawnymi inwestycjami czy wzrostem płac. Jedyne awansujące osoby to stale te same osoby, które na wzajem mianują się co raz to nowymi funkcjami, a w rzeczywistości nie wiadomo kto za co odpowiada i w praktyce produkcja stoi, ponieważ magazyn nie może wydawać materiału, bo nie potrafią nic między sobą załatwić i spycha każdy na każdego. Jak pomyślę, że na te pożal się Panie imprezy każdy mógłby dostać chodź 100 zł na wakacje czy święta to się przykro robi. Jeżeli brygadzista stwierdza, że jak czegoś nie zrobisz, mimo awarii maszyny to kierownik Cię ,,dojedzie", nie jest mobbingiem to radzę mieć dobrych prawników. Po tylu latach mogłabym wykładać jak nie prowadzić firmy na przykładzie Labo. W dużym skrócie jest to kolejna Polska rozdmuchana firma gdzie nie ma przyszłości. Z resztą sam fakt tak prężnego dementowania negatywnych opinii przez pracowników świadczy samo za siebie. Ja tylko mam nadzieję, że komuś to da do myślenia i przestanie się tam męczyć, tylko poszuka szacunku i wdzięczności po latach zaangażowania i energii, gdzieś gdzie ją otrzyma.

Adelaida
@zwieloletnimstażem

Sporo racji, też pracowałam w tej pseudo firmie. Wystarczy wspomniec, ze nadgodziny swego czasu (usunięte przez administratora) i w kolejce się stało po kopertę - no to jest hit az dziwne, ze skarbowka sie za nich nie wziela. (usunięte przez administratora), co kazdy element garderoby z innej parafii i czapka ze straganu :D

FUall

Odradzam pracę tam. Pracownik fizyczny czyli z produkcji ewidentnie traktowany jak trędowaty. Od samego wejścia fatalne wrażenie na widok (usunięte przez administratora). Pracownik na starcie ma kiepskie przeszkolenie bhp na zasadzie tylko podpisać że się odbyło a żadnych konkretnych informacji, po takie samo ogólnikowe szkolenie na swoim stanowisku pracy. Firma jak każda w p0lsce. Tak jak wcześniej wspomniany brak szacunku do pracownika fizycznego da się odczuć za każdym razem podczas wizyty w biurze (kadry czy pracownicy rip) i pomieszczenie socjalne. Co do samego rip to kilka osób naprawdę pomocnych, uśmiechniętych i radosnych. Natomiast reszta pracowników biurowych względem siebie jak elita i szlachta. Pracownicy dostają informacje o planowanych kontrolach, jakże to popularne w tym kraju. Wiele osób na stanowisku brygadzistów i kierowników to prostacy i prymitywy, wystarczy tylko rzut okiem na nich. Podstawy kultury osobistej jak „Cześć” i „Dzień dobry” kuleją. (usunięte przez administratora) nie mają odwagi powiedzieć pracownikowi za co jest zwalniany. Zwolnienia są praktykowane na zasadzie na każdego znajdzie się powód. Zatrudniajcie więcej lewackich brudnopisów z nosem w telefonie. Taka firma to powód do dumy dla (usunięte przez administratora). Klasyczny wyzysk i kłamstwo na każdym kroku. Obcokrajowcy lepiej traktowani niż rodacy. Podwyżki to dopiero jak ktoś tyrający parę lat ogłosi zwolnienie. Przenoszenie ze zmian na inne i tak w kółko kombinowanie. Ładnie opakowane gó...

też fizol
@FUall

ja nie mam takich wrażeń. Niekture osoby faktycznie może nie teges, ale to jak wszędzie. Wydaje mi sie że przesadzasz. a szkolenia bhpe są wg mnie ok.

Bo
@FUall

Tak

TRYBIK

Caritas

Dzień dobry, czytam właśnie ogłoszenie o pracę "Drukarz Cyfrowy" i natrafiłem na taki "benefit": brak dress code’u. Czy to oznacza, ze pracodawca nie zapewni mi ubrań roboczych? I czy w takim razie to jest "benefit" dla mnie, czy dla pracodawcy? Czy Labo Print rozumie co to są benefity?

@Caritas

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. Dział BHP wydaje pierwszego dnia pracy, odzież roboczą dla wszystkich Pracowników, którzy zostali zatrudnieni na stanowiskach produkcyjnych. Pozdrawiamy, Zespół Labo Print

@Labo Print S. A.

Dziękuję za odpowiedź. A co dokładnie zawiera pakiet odzieży roboczej jaki wydaje Labo Print pierwszego dnia pracy?

@Caritas

Odzież robocza dostosowana jest do danego stanowiska pracy, zgodnie z wewnętrznym regulaminem przydziału odzieży roboczej i środków ochrony osobistej. Pozdrawiamy, Zespół Labo Print

@Labo Print S. A.

W sieci jest ogłoszenie na stanowisko drukarza, więc może na przykładzie drukarza odpowiedzą Państwo na moje pytanie? Wiadomo, że drukarz często ma kontakt z farbami, rozpuszczalnikami, albo smarami na elementach maszyn, czy zatem otrzymuje on kompletną odzież ochronną, a jeśli tak to co dokładnie otrzymuje?

Łukasz
@Caritas

Nie mogę patrzeć na te wymijające odpowiedzi labo print:( Jako drukarz w swoim pierwszym dniu pracy otrzymasz 2 koszulki z nadrukiem firmy ("brak dress code'u" he he) i buty. Spodnie i bluzę musisz mieć swoje, a już po jednym dniu śmierdzą tak chemią, że nie idzie wytrzymać no i ewentualne plamy są nie do sprania...

FUall
@Labo Print S. A.

Tak jasne. Po prawie trzech miesiącach dopiero wielki pan (usunięte przez administratora)wydał na odp ...ol niewygodne buty bhp, 3 t-shirty, spodnie długie i krótkie. W ubiegłym roku każdy pracownik prawie chodził jak chciał. Dopiero jak się mandaty i kary posypały to sam pan (usunięte przez administratora)przyznał że od dzisiaj daje przykład i chodzi w bardzo wygodnym obuwiu bhp. A no i wszyscy jednakowo w strojach firmowych. Pytania ?

Fryzt&WiesniakFinancialBalnce

Ktoś napisał: "Dzień dobry! Słyszałem o pewnych podejrzanych praktykach w Labo Print. Czy "Zespół Labo Print" mógłby przybliżyć jak wygląda sposób rozliczania stałych pracowników za pracę w weekendy w godzinach nadliczbowych- głównie pracujących na stanowiskach produkcyjnych? Czy dostają za taki dodatkowy dzień pracy w weekend dodatkowe 100% wynagrodzenia? Czy odbywa się to na podstawie umowy o pracę? Czy uczestniczą w tym jakieś "zewnętrzne" firmy?" Dołączam się do pytania!

Matka teresa
@Fryzt&WiesniakFinancialBalnce

Hejka. Wygląda to tak wynagrodzenie za weekendy wypłacane jest w kwocie 50% i każdy ma tam inna stawkę wiadomo bo wyliczają z twojej stawki godzinowej. Pracownicy którzy na codzien pracują w Labo w weekendy zatrudnieni są na umowie zleceniu w fikcyjnej firmie założonej przez nie powiem kogo i dlaczego. Nie ma kolorowo. Setki by się przydały kochani

Remek

Jak to spalone? A co się wydarzyło? Jest w firmie pracownik który zajmuje się BHP czy tylko ktoś przyjechał na krótkie szkolenie dla pracowników i tyle? Uważasz że przepisy nie są przestrzegane?

Ziemia To Nasz Dom
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Dzień dobry, przeglądając ofertę sprzedażową firmy i widniejące na niej pozycje takie jak na przykład banery z PVC, które albo szpecą krajobraz albo zostaną wyrzucone po jednym wydarzeniu, można dojść do wniosku, że firma LABO PRINT jest producentem odpadów. Jakie działania podejmuje LABO PRINT w kwestii zrównoważonego rozwoju?

Job balance

Ruch Ziemia To Nasz Dom
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Dzień dobry, przeglądając ofertę sprzedażową firmy i widniejące na niej pozycje takie jak na przykład banery z PVC, które albo szpecą krajobraz albo zostaną wyrzucone po jednym wydarzeniu, można dojść do wniosku, że firma LABO PRINT jest producentem (usunięte przez administratora) Jakie działania podejmuje LABO PRINT w kwestii zrównoważonego rozwoju?

haha

Jakby ktoś zastanawiał się jak wygląda zrównoważony rozwój, finanse i szacunek do pracownika w firmie Labo Print to jako obraz wystarczy (usunięte przez administratora)celowo zrzucający jedzenie ze stołu na ziemie na imprezie firmowej

CV
@haha

A co ma jedno do drugiego? To raczej świadczy o słabej kulturze osobistej. Jak już wspomniałeś o imprezie firmowej to często są takie wyjścia dla pracowników? W pełni są finansowane przez pracodawce?

Jedzenie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Witam, słyszałem trochę o Labo Print i mam pytanie bo natrafiłem na ofertę pracy. W sekcji benefity są wymienione m.in. spotkania integracyjne. Jak wyglądają takie spotkania? (usunięte przez administratora)

Równowaga pracy

Paulina

Czy na stanowisku osoby odpowiedzialnej za systemy zarządzania ( dla osób mniej orientujących się mam na myśli np ISO 9001) jest okey czy raczej wsparcia zarządu w działaniach nie ma żadnego ?

@Paulina

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. Zależy nam, żeby systemy takie jak ISO, BRC pomagały w zarządzaniu firmą i jakością. Określone standardy postępowania, wysoka jakość oraz analiza ryzyka są kluczowe dla skutecznego zarządzania firmą i zobowiązują wszystkich (również Zarząd) do aktywnego wsparcia. Pozdrawiamy, Zespół Labo Print

dj
@Paulina

Wesprzeć zarząd może jedynie konkretnym wynagrodzeniem, jakie wynegocjujesz na początku. Jak widać juniora nie szukają - trzeba zakładać że będziesz radzić sobie sama. Działu jakośći w firmie nie ma...

Anetka

Dzień dobry:) Znajdę tu kogoś z działu obsługi klienta? Wpadła mi w oko oferta na stanowisko customer service z językiem angielskim. Warto coś wiedzieć o firmie przed wysłaniem cv? Podpowiecie mi na jakie zarobki mogę liczyć na początku, i czy w miarę możliwości są zwiększane wraz ze stażem pracy czy przedłużaniem umowy? Jak wyglada onboarding? Czy atmosfera jest koleżeńska, ze tsk to ujmę? Przełożeni jaki mają stosunek do pracowników ?

BIZBIYUIOP

HEJ pracuje tam ten brygadzista co lubi się wydzierać nie dziwię się że ciągle tak szukają nowych ale dziwię się że nikt się na jego nie wydziera widocznie myśli że wszystko mu wolno ale karma zawsze powraca

Eligiusz

Odpowiedź na post pracodawcy z 10.01.2024 09:34 "Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji związanej z pracą na stanowiskach produkcyjnych", a te grupy po kilka lub kilkanaście osób co tydzień lub dwa oprowadzane po firmie w swoim pierwszym dniu pracy to kto to jest? Turyści? Jacyś bliżej nieznani "Niepracownicy"? Intruzi? Może to wycieczki podziwiające starodawne standardy pracy z minionej epoki... W końcu Labo Print zaczyna przypominać muzeum myśli minionej i zapomnianej, a także często niebyłej lub nieużytej...

@Eligiusz

Dzień dobry, Cytowany fragment pochodzi z komentarza z 10 stycznia 2024 roku. Obecnie rekrutujemy nowych pracowników na stanowiska produkcyjne. Tak jak wcześniej wspominaliśmy, aktualne oferty dostępne są na stronie: https://pracodawcy.pracuj.pl/company/20123283 Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na ww. portalu :) Pozdrawiamy, Zespół Labo Print

Eligiusz
@Labo Print S. A.

Dzień dobry!:) przepraszam za swoje złe maniery i za to, ze poprzednio zapomniałam jakże ważnej w życiu codziennym kurtuazji! Poszukiwaliście pracowników produkcyjnych już w dniu 10.01.2024, przynajmniej na takie stanowiska jak "Operator maszyn do produkcji etykiet" i "Drukarz" przez jedną z działających na terenie Poznania agencji pracy tymczasowej, ale rozumiem przejęzyczenie pewnie miało być "Aktualnie udajemy, że nie rekrutujemy".

Zostaw merytoryczną opinię o Labo Print S. A. - Poznań

• Jak się pracuje w Labo Print S. A.?

Zobacz opinie na temat firmy Labo Print S. A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Labo Print S. A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Labo Print S. A.?

Kandydaci do pracy w Labo Print S. A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Labo Print S. A.