Opinie o ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c w Gdynia

pracujaca

Pawełku- Twoja mama ma duzo szcześcia ze ma 2100 brutto!co miesiac. Dlatego nie masz prawa zabierac głosu bo nie masz pojecia ze od 8 miesiacy my tu zarabiamy srednio 800złoty!!! a na wigilie po400!!!!! Miałes szczescie ze trafiłes na dobry okres pracy,ale i tak niewierze ze tyle zarobiłes i uczyłes sie dwa dni takiej pracy!!! troche sciemniasz i zam;lody jestes zeby nas oceniac napewno gdybysmy zarabiały regularnie 2100brutto to tej dyskusji by teraz niebyło! Zejc na ziemie i niebulwersuj sie ze bedziesz płacił na nasze emerytury bo nasze dzieci tez sa w podobnym wieku i bedą płacic na Twoich rodziców wiec działa to we dwie strony. Ale i tak odnosze wrazenie ze jestes osoba podstawiona bo w mojej dotychczasowej pracy kilku letniej nikt nie był w stanie wykonywac pracy i uczyc sie dokładnosci w dwa dni jak mówisz !!! Kształc sie i idzi do pracy na stałe tak jak moja córka ma wyzsze i na poczatek ma oferty do 2000 tys-brutto! i jeszcze jedno Ty i Twój kolega byliscie rozliczanii wg. innych stawek podatkowych,ale nibyłoby tak rózowo gdybys płacił pełne podatki 440 złoty mniej-i co bys napisał>?? Byliscie rozliczani jako osoby uczace sie za które jak narazie my płacimy w pewnym sensie!!!

A

Rozchodzi nam się szczególności o regulacje dotyczące podporządkowania służbowego, czasu pracy, udzielania urlopów itd. Tak szczerze firma po prostu się sypie ,brak zleceń i zbliżająca się fala zwolnień ,zobaczymy jak zostaniemy potraktowane przez pracodawcę.

Pracująca, zarobiłem jak mówisz na cukierki ponad 1600 zł. Uczyłem się tej "ciężkiej" pracy DWA dni. Mój kolega też. Pracowałem tylko miesiąc bo chciałem mieć kaskę na resztę wakacji. Nie miałem potrzeby pracy dłużej, a tym bardziej jakiejś rywalizacji o pierwszą zmianę. Jak będę musiał płacić rachunki poszukam pracy zgodnej z moim wykształceniem i ambicjami. Ta robota jest kapitalna dla tych co chcą sobie dorobić, ale nie jest to na pewno praca na stałe. Jakie tu mogą być stopnie awansu, jak można się rozwinąć? Jak czytam poprzednie wpisy to strasznie narzekacie na wynagrodzenie, że niskie, żałosne, coraz gorsze, ze szefowie są źli, wykorzystują, (usunięte przez administratora) i takie tam. A jednak SIEDZICIE TAM 10 LAT. Dam ci radę, skoro 1700 dla ciebie jest za mało szukaj innej pracy. Ale czy ktoś da pracę komuś kto nie ma ambicji, wykształcenia, nie ma entuzjazmu i generalnie roszczeniowy stosunek do życia? Moja mama płaci rachunki, pracuje w sklepie i zarabia brutto 2100 zł. Do tego odpowiedzialność materialna. Czy wy macie odpowiedzialność materialną? W jakim zakładzie dają kawę zleceniobiorcom mleko, cukier, kupują lodówki, kuchenki, szklanki? Więcej pokory!!! Popytajcie znajomych ile może zarobić ktoś bez wykształcenia, odpowiedzialności, przy pracach chałupniczych. Wracajcie na ziemię!!! Oczywiści teraz ktoś "mądry" napisze, że jestem dzieciak, głupek, mogę sobie jeść cukierki ale nie mam prawa zabrać głosu. Otóż mam prawo. Bo to ja i tacy jak ja będziemy musieli płacić na wasze emerytury. Więc jeśli przynajmniej jedna z "szarych", "kolorowych" czy "czarnych" spadnie na ziemię - i will be happy. Dużo zdrówka

pracujaca

(usunięte przez administratora) dzieciaku jeden-a moze urodzony deb.... Nie masz pojecia o czym mówisz swietnie zarobiłeś ile1500 1700? dla małolata na cukierki-mleko i zabawki to moze duze pieniadze ale zacznij płacic ra (usunięte przez administratora) nki mamusi to zmienisz zdanie Chłopcze zabierasz zdanie w temacie Cie przerastajacym! Tu ludzie pracuja po 10 lat i Twoja wiedza na temat pracy i nauki czy umiejetnosci kobiet tu pracujacych jest zerowa. takich wakacyjnych kozaczków to tu przerabialismy setki,ale jakos z ostatnich kilku lat mozna policzyc na jednej rece kto dostał sie na pierwszą zmiane! jakos niesłyszałam o genuiszach którzy tu pracowali na drugiej zmianie:))

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zainteresowana

Tak Wesoła masz sporo racji,ale nie we wszystkim. Kazy ma prawo do własnego zdania,ale nikt nie ma prawa do opluwania innch-niech najpierw spojrzy na siebie!!! Co do zwolnien-pracuje tu troche i jak wiemy cześc załogi została woruzniona czy wytypowana na powiedzmy to pierwszy skład. Powiem obiektywnie: naprawde wiekszosc z tych typów jest trafiona mnie tam nie ma bo nienaleze do najlepszych,ale moim zdaniem na pierwszy odstrzał powinny pujśc te które jak nie ma dobrych prac to nie ma ich albo zwolnienie,a na pewno te które sa na chorobowym i biora do domu,a pózniej z usmiechem na twarzy mówia ze za podwójna pensje to moga robic i to do dziewczyn które sumiennie pracuja i na pewno taka osoba wogóle nie powinna mieć tam pracy a tym bardziej być w gronie wybranych TAK (usunięte przez administratora)!!!! A co do brygadzistek (usunięte przez administratora)- a jakie my jestesmy dla siebie wicznie kłótnie i brak zgrania! jestesmy jak one!!

wesoła

(usunięte przez administratora) Jestes geniuszem-Ha ha Ty w dwa miesiace nauczułes sie robic wszystkie palety klipsy wklejki i swietnie zarobiłes!!! ciekawe na czym na Avonie??? Ja pracuje tu kilka lat i faceciu w tej firmie to zadkosc,ale Ty chyba jestes ewenementem skoro w dwa miesiace nauczyłeś sie wykonywac wszystkie produkty wyrabiane przez firme i do tego swietnie zarobiłes i jeszcze pewnie jestes samotnym tatusiem który musi utrzymac dzieci i dom-a moze mieszkasz u mamusi która Ci wszystko przygotuje a pensyjke masz dla siebie na zabawe?? Gratulujcie(usunięte przez administratora) -same potwierdzacie ze tu mozna śietnie zarobić!!!! To o co Wam kobiety właściwie chodzi o zarobki czy flustrację??? Jedno jest pewne bez wontpienia: wystarczy zasiac ziarno aby wyszło jacy ludzie tu pracuja i jakie naprawde maja zdanie naprawde na temat kolezanek!!! Ale w tej firmie pracuja tez kobiety które naprawde chca pracować i były w tej firmie w lepszych czasach kiedy mozna było zarobic i w gorszych i niechodziły na zwolnienia kiedy było duzo pracy ,ale gozej płatnej,tylko zostawały i robiły:) Wupowiedzi ludzi z zewnącz czy typu (usunięte przez administratora) nie maja tu wielkiego znaczenia bo tacy tu przychodza i odchodza ,albo napisza i sie smieja! Rozwiazanie-tak jest zostawic osoby najmniej "chorujace" i najlepiej wykonujaca swoja prace-wydajne i doswiadczone.Tacy pracownicy na pewno beda w stanie przeszkolic nowe osoby,a w ten sposób odswieży sie atmosfere w firmie. Panowie Prezesi-Wiadomo ze najlepszy pracownik to taki który mam stabilizacje i pewnosc ze ma prace! taki pracownik jest najbardziej j wydajny i sumienny. Ale i tak jakie nie beda rozwiazania to ktos tu bedzie "opluwany" bo nie da sie wszystkim dogodzic!!!

A

Jak ktoś napisał Firma Ostrowski-Pilachowski z pozoru wspaniała WŁAŚCICIELE upodobnili się do dziewiętnastowiecznych właścicieli fabryki, widać że to było bardzo trafne określenie ,zakład pretendujący do miana firmy z wyższej pułki zaczyna się psuć i sypać. Teraz najlepiej ludzi którzy pracowali po kilka lat pozbyć się i wziąć pracowników z agencji pośrednictwa pracy,coraz lepsze pomysły . Wtedy praca będzie super wykonana . Wszystko możliwe, bo to co się dzieje ostatnio na produkcji to przechodzi ludzkie pojęcie np.pracownicy wieloletni (w czasie gdy szła największa produkcja pracowali ponad siły i tak przez wiele lat) siedzieli w domu ,a osoby z krótkim stażem były w pracy . O co tu chodzi .

X

POZDRAWIAM ODWAŻNEGO (usunięte przez administratora) Z DRUGIEJ ZMIANY

niezależny

Dyskusja schodzi do coraz niższego poziomu z tego co widzę:P Niezależnie od wszystkiego, z własnych źródeł (kilku)wiem,że pomysł z agencjami pośrednictwa pracy pochodzi...od kierownictwa i niebawem może się to stać faktem. O ile rzeczywiście to będzie sposób kierownictwa na pojawiające się oskarżenia i problemy,to gratuluję beznadziejności w zarządzaniu firmą i dbaniu o własnych pracowników Czas pokaże... PS. Praca jest również do wykonania przez mężczyzn,jednak nie ulega żadnej wątpliwości,że praca tego typu bardziej odpowiada kobietom PS.2.A do tych,za przeproszeniem(usunięte przez administratora),którzy piszą,że "baby wypisują co im na język najdzie i same nie wiedzą,czego chcą"...polecam przeczytać opinie od początku. Jest kilka najważniejszych faktów i rzeczy,które się powtarzają jako te,o które większość kobiet w firmie ma pretensje i chcą "normalności"

Gościu, co ty ściemniasz. Ja z kolegą w wakacje, pracując najczęściej na drugiej zmianie nieźle zarobiłem. Nie widzę żadnych przeszkód, żeby takie prace wykonywali mężczyźni. Piszesz, ze nauka musi trwać kilka miesięcy. Kolejna ściema. Wiem po sobie i innych. Pomyśl (jak potrafisz), gdyby nauka trwała kilka miesięcy to nigdy nie można by utworzyć drugiej zmiany, która pracuje tylko kilka tygodni w roku. Czytając twoje słowa: "bo nie jestem w stanie zejśc tak nisko do Waszego poziomu", "Ale \"opluwanie\"epitety typu głupie baby itp. najlepiej swiadczy o Waszym poziomie intelektualnym i kulturze osobistej" można odnieść wrażenie żeś inteligent. Ale kolejne zdania pozbawiają złudzeń: " (usunięte przez administratora) ić farmazony. (usunięte przez administratora)" (usunięte przez administratora)

niezalezny 222

(usunięte przez administratora)Gratualacje! Czytajac Panów wypowiedzi trudno niezgodzic sie z racja ze taka sytuacja to nieporozumienie to wszystko tylko pogłebia konflikt w załodze! Ale \"opluwanie\"epitety typu głupie baby itp. najlepiej swiadczy o Waszym poziomie intelektualnym i kulturze osobistej jak i braku jakiejkolwiek wiedzy na czym ta praca polega! Sugerowanie zatrudnienia poł na pół kadry mesko damskiej w tym konkretnym przypadku nie ma szans powodzenia! A moze jestescie z konkurencji i chcecie połozyc firme.Dodatkowo nauka pracownika trwa kilka miesiecy i dłuzej,a kotrakty maja okreslone terminy. w tej pracy byli juz panowie ale nie byli w stanie nauczyć sie i wykonywac pracy na wymaganym poziomie-za duze rece i za mała cirpliwosc !Zwolnienie wszystkich pracowników jest praktycznie równe z kłopotami firmy z wykonaniem kontraktu Wypowiadajac sie na takie tematy i dajac rady trzeba najpierw zapoznac sie z charakterystyka firmy ,a nie (usunięte przez administratora) ić farmazony.(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) Dzieczyny Wy tez przmyslcie o co Wam chodzi bo czasem sie gubie. Zawsze mozna poszukac innej pracy,ale jak to mówia: wszedzie lepiej gdzie nas nie ma!

RR

Czajka, masz rację. Poprzewracało się im (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) na forum co im ślina na jęzor przyniesie, a pewnie do dzisiaj żadna nie miała jaj, żeby razem z innymi wywalić kawę na ławę prosto w twarz właścicielom firmy. Tylko baby tak potrafią, magiel i to najlepiej pod pseudonimem (szara, bura i jakaś tam). Na pewno szefowie tego nie czytają, bo gdyby to czytali i mieli jaja to w ich zakładzie już od kilku miesięcy pracowaliby zleceniobiorcy z agencji pracy tymczasowej czy krótkoterminowej. Polecam ten sposób. Pozbędziecie się WSZYSTKICH problemów.(usunięte przez administratora) Jest tego mnóstwo i sprawdzone. Panowie szefowie otwórzcie oczy. Najlepsze rozwiązanie dla firm, które nie mają ciągłości zamówień.

niezależny

Panie (usunięte przez administratora). Jeżeli Pan uważa spokojną(miłą) atmosferę w pracy i godne wynagrodzenie oraz traktowanie przez przełożonych za postawę roszczeniową,to ...tak,tak oczywiście jest.Te panie chcą NORMALNOŚCI w pracy....czy coś w tym złego??nie sądzę... To gwarantuje obopólne korzyści.Władze firmy na pewno doskonale zdają sobie z tego sprawę,lecz zdają się tego nie widzieć niestety... Każdą kierowniczkę itd da się zastąpić kimś innym...Może napiszcie jakąś petycję(tu już trzeba się podpisać z imienia i nazwiska)odnośnie zachowań przełożonych,które są nie do zaakceptowania... Jeżeli podpiszą się 3 osoby,to mogą one mieć problem,ale jeżeli się podpisze 10,czy 15,to nikt tego nie będzie mógł zostawić sobie ot tak. PS. Panie (usunięte przez administratora)nie wiem,za jakiego \"znawcę\" pan się uważa,ale rozwiązanie sprawy w sposób jaki pan przedstawił(agencja pośrednictwa pracy tymczasowej) jest z pewnością sposobem najgorszym z możliwych.Pozostaje mi wierzyć,że z żadną agencją tego typu nie ma pan powiązań(chociaż proponując tego typu rozwiązania ciężko mi w to wierzyć)

BEZ

Do pana (usunięte przez administratora) Ktoś z czubkiem na głowie nie powinien pisać, że My jesteśmy BEZNADZIEJNE

W

No to mało słyszałaś....nie wierzę. Jak juz ktos wczesniej napisał"jak przynajmniej raz dziennie nie plunie jadem...itd.. Takie są fakty i realia i nie wiem jak można takiego zachowania niezauważać..Może Ty u nas nie pracujesz?????

bb

Do J Nigdy nie słyszałam obrażających uwag względem pracowników.Jeżeli tak jest ,to nikt dosłownie nikt nie ma prawa naruszać żadnych norm społecznych i kogokolwiek obrażać,ośmieszać czy znieważać.

p

do k-a,lepiej uwazaj bo wymienia ciebie

J.

Do bb.... Nie widzialas ostatnio zachowania(usunięte przez administratora) Jesli Ci sie podoba takie traktowanie ludzi,to bardzo prosze,bo ja sie z tym dobrze nie czuje,tak jak zreszta wiekszosc z nas....Mozna to podciągnąc pod [usunięte przez moderatora]..przykre,ale prawdziwe..

K-a

To może wybory na kierowniczke? Mysle,ze to bylo by nieglupie,demokratyczne.. Wśrod brygadzistek...Ja juz mam swój typ...:)

bb

Zgadzam się z Tobą A.Są rzeczy, sytuacje,które trzeba zmienić,poprawić.Nie zrobimy tego na forum ohydnie się obrażając.

Zostaw merytoryczną opinię o ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c - Gdynia

• Jak się pracuje w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c?

Zobacz opinie na temat firmy ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c?

Kandydaci do pracy w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c