Opinie o ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c w Gdynia

polka

Jak przyjmujemy umowy zlecenie to potem tak jest nikt się z nami ne bedzie liczył. Do widzenia.

koniec

Pracowłam w firmie prawie rok u Pani Ani S i dziś dowiaduję się że dla mnie i innych dziewczyn po prostu nie ma pracy /powód mała wydajność - ukrainki pozostają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, a więcej od nas nie robiły /to przez rok było OK. A teraz to wyjazd , piszę bo może SZEF WŁAŚCICIEL to przeczyta , że tak z dnia na dzień nam podziękowano. Mam pytanie czy nie można było nas przenieść na inne działy. I czy nie można było inaczej postąpić. Widać że historia się powtarza i proceder pozbywania się pracowników w brztdki sposób nadal trwa.

KoniecSwiataJestBlisko

Całkiem porzadna firma. Są drobne minusy,ale gdzie ich nie ma. Pracowalem w firmie kilka lat. Kasa nienajgorsza,mozliwosc wyrobienia nadgodzin w niektorych miesiacach. Plusy: -fajna praca -ciekawi ludzie (nie wszyscy) niektorych wolalbym nie poznac -spokojna praca -wyplata zawsze na czas -wczasy pod grusza (dla pracownikow posiadajacych umowe o prace) -opieka medyczna prywatna (oplacana przez pracodawce) -dofinansowanie do karty multisport (okolo polowa) -dobry dojazd z kazdej dzielnicy Gdyni ,blisko SKM. Minusy: -atmosfera w pracy -organizacja pracy (przynajmniej na tym dziale gdzie mi zdarzylo sie pracowac) -niewlasciwe osoby na niewlasciwych stanowiskach Poza tym wszystko raczej ok. Ogolnie w skali 1-10 dałbym taką mocną 7kę. Pozdrawiam wszystkich pracownikow zakladu ;) z dwoma wyjątkami.

animalsi

Może dlatego, że ktoś krótko pracował to nie miał okazji poznać firmy. Stracił dużo a przede wszystkim dobrą prace.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
M. A. G.

Krótki czas pracowałam i średnio wspominam. Praca miała być w czymś co przypomina biuro. A godzinę po podpisaniu umowy wylądowałam na maszynach. Psikus ;-) Na kolorystyce dwie kierowniczki. Jedna z nadprogramową energią ale w porządku. Druga obgaduje tą pierwszą i ma problemy z pamiecią bo wydaje polecenia, później o tym zapomina i się sadzi za wykonywanie tych poleceń. Cała reszta obgaduje tą pierwszą. Cyrk jak chyba w każdej firmie. Można polecić jako pracę na chwilę na dłuższy okres czasu napewno nie.

Turbot

Hej hej hej . Ostatnio byłam świadkiem z tego co słyszałem to Pan na imię Edziu jak traktuje bo Pan w krótkich włosach jak się nie mylę dział logistyki bardzo nie fajnie szacunek do starszych hmmmmmmm jest gdzieś?

Juzek
@Turbot

Sam byłem świadkiem złego traktowania przez pracodawcę pracownika gdybym był na jego miejscu niezwłocznie udał bym się zgłosić do odpowiednich służb mobing uskuteczniany przez pracodawcę masakra ze tacy ludzie są na takich stanowiskach

ebeebe
@Turbot

czlowieku ty umiesz poprawie zlozyc zdanie bo ciezko jest nawet sie domyslec o co chodzi w twojej wypowiedzi

Waldi

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Czy można liczyć na godziwe zarobki?

co cie to

a kierownik sitodruku ? ktory narzeka ze sila przypisali mu dzial pos ? czlowiek ktory nie ma pojecia o reklamie. myli place brutto z netto obiecuje zlote gory szybki angaz a nastepnie obniza stawke i twierdzi ze czlowiek nic nie umie ? kiedy to sam kierownik jest najleopszy w gadaniu i opowiadaniu zarcikow. chodzi po firmie wszystkim gada o terminach pracownicy go ucza tlumacza co i jak ze sie nie da ze ludzi brakuje to opowiada jak to on stary kaszub robil po 16 godzin siedzac przed komputerem takie wsparcie dla ekipi chodzi i nic nie zalatwia chyba ze nadcisnienie. wielki zawod jezeli chodzi o zorganizowanie tego dzialu. pracownicy wporzadku naprawde ludzie do rany przyloz ale kierownik tylko slucha i slucha a zachowuje sie jak stry komunista wielki pan ktory chodzi z telefonem po firmie i wydzwania wszystkim sie zajmujac tam gdzie go nie trzeba. moglbym dlugo pisac. nie warto pracowac za te pieniadze ktore oferuje. na kasie w lidlu sie lepiej zarabia niz tu. 0 bhp zadnego wyposazenia dla pracownikow. truja nas substancjami szkoldiwymi. pracownik mial wypadek dopiero po nastepnego dnia jak do niego doszlo uslyszal ze buty z noskiem i rekawiczki z guma sa w szafce u kierownika zamkniete na klucz. oszczednosci czy wyzysk ? przeciez cena nie gra roli. ani ludzkie zdrowie ludzie pracuja po dwa tygonie i uciekaja glosno mowiac jak tam faktycznie jest

kolega
@co cie to

Danielu, klamiesz

hngj

@ Ciekawy czyli naprawde chesz powiedzieć że nie ma umów o prace? No tak...to w sumie bardzo wygodne rozwiązanie dla pracodawcy - mniej zobowiązań, tańszy pracownik... ale teraz chyba nie mamy tego problemu, bo nie szukają ludzi do pracy.

młoda
@hngj

Oczywiście, że szukają, ale głównie między swoimi. Umów o pracę jest naprawdę niewiele i spora rotacja. Praca jest nieopłacalna w stosunku do atmosfery i presji.

Ciekawy

Nie prawda, to prosze mi powiedzieć dlaczego panie z introligatorni pracują na umowie śmieciowej? Coraz głośniej mówi się o złej atmosferze za duzej presji na szeregowym pracowniku. W głowie sie nie mieści zeby zwykly pracownik produkcji miał pod butem brygadzistke . Cały czas mam na myśli introligatornie

wahan

jeśli ludzie piszą Ci, że nie ma sensu się zatrudniać w danym miejscu to chodzić im może o dwie rzeczy, albo nie chcą , żeby ktoś robił im dodatkowej konkurencji albo po prostu rzeczywiście uważają , że praca na danym stanowsiku jest nieopłacalna i mówią prawdę. Ja z tych wypowiedzi obstawiałbym te drugą opcje

B*

Po co jakieś wpisy skoro największe krzykaczki zostały przy korycie :).

a

Witam, już dawno nikt się się nie odzywał ,co słychać. Jak tu inaczej powiedzieć o właścicielach którzy nie potrafili wyjść i porozmawiać z pracownikami, wysłali (usunięte przez administratora) tą mier mam nadzieje że za to jak postępowała w życiu los jej się odpłaci i to z nawiązką. Nikt po tylu latach pracy nie otrzymał zasiłku dla bezrobotnych ,szóstka należy się pracodawcą za potraktowanie pracowników . Właściciel (wszyscy słyszeli jak mówił) był oburzony ze został nazwany cytat \\\"właściciele upodobnili się do dziewiętnastowiecznych właścicieli fabryki itd\\\" czy to nie prawda swym postępowaniem udowodnili że tak jest , ale może ktoś się odważy napisać tak konkretnie o tych ludziach. Pracownicy którzy pracowali dla nich wiele lat, oddali im\\\"SERCE\\\"i zostali potraktowani jak (usunięte przez administratora) ,bez wypowiedzenia ,świadectwa pracy ,najlepiej dać pracownikowi wypowiedzenie za porozumieniem stron-śmie (usunięte przez administratora) warte,mam nadzieję że nikt więcej nie zgodzi się na takie rozwiązanie umowy bo tylko pracownik robi im dobrze. Mam nadzieje że ktoś w końcu dobierze im się do(usunięte przez administratora) i nie będzie tak wesoło.

niezależny

skąd mam informacje?...z oczywistych względów nie mogę tego napisać-nie chcę robić nikomu niepotrzebnych problemów.Możesz być jednak pewien/pewna, że są to informacje bardziej "z góry" i uważam je za pewne. I mylisz się twierdząc,że piszę tu cokolwiek próbując kogoś straszyć i siać zamęt. Nie chce mi się tak bezcelowo polemizować-wejdź tu po prostu za miesiąc, czy dwa i wtedy się okaże kto miał rację-jeżeli ty będziesz Ty,to przeproszę...

ktos

niezależny a ty lubisz wejśc tu rzucic kilka epitetów w stronę pracodawcy i wyrazic swoja opinie na temat pracy i (usunięte przez administratora).Skąd ty masz takie wiadomosci i czemu ciągle starasz sie nastraszyc pracownikow jaki masz w tym cel!!Dobry kubus z ciebie. I najważniejsze jak sie jest niezależnym to sie wejdzie raz wypowie swoje zdanie i na tym sie konczy, a ty niestety lubisz tu pobawiac sie we wróżkę hahaha ale cos ci te czary mary nie wychodza.Czaruj gdzie indziej.

niezależny

widzę,że tu całkiem wesoło ostatnio..ale to tylko zasłanianie rzeczywistości...Drogie panie(bo jest ich większość)-prawda jest taka, że trzeba zacząć szukać nowej pracy.Jeżeli jeszcze nikt Wam tego nie przekazał-przekaże Wam wkrótce. PS. "brawa" dla właścicieli firmy, którzy takim właśnie posunięciem pokazują dobitnie kim dla nich jesteście - robolami i nic poza tym, z zaznaczeniem,że nie wolno Wam nic głośniej powiedzieć - macie siedzieć cicho!!! Wiem-przykre, lecz prawdziwe-panowie właściciele-macie się czego wstydzić, a wasi pracownicy z pewnością to zapamiętają dłuuuugo....

J.

Jak tam w pracy? - Jak w raju! W każdej chwili mogą mnie wyrzucić!

Julita

(usunięte przez administratora) I jeszcze ciekawe kiedy zadzwonia do nas,zebysmy wrocili do pracy...?

o

Można powiedzieć \"Ziemia obiecana\"

Pracująca, powiedz jeszcze, dlaczego w tak upadającej, prowadzonej przez 19-wiecznych (usunięte przez administratora), jak czytałem wcześniej, firmie siedzisz 10 lat. Naprawdę życzę zdrowia, psychicznego też

Zostaw merytoryczną opinię o ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c - Gdynia

• Jak się pracuje w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c?

Zobacz opinie na temat firmy ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c?

Kandydaci do pracy w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c