Opinie o ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c w Gdynia

bb

O co chodzi ?Teraz jest zła kierowniczka?Dla Was moje koleżanki wszystko będzie nie tak.Zła kierowniczka,złe zarobki,złe warunki pracy.Ja proponuję pracę w rządzie RP tam też biorą pieniądze za nic.Dużo gadają mało robią i plują na siebie i trzymają się swoich ciepłych posadek prawie jak praca u Nas.

niezależny

Na lepsze?? Dobrze by było...niestety będą zwolnienia i system zatrudniania oraz wynagradzania\"zamykający [usunięte przez moderatora]\"obecnym narzekającym. Zapewne będzie duża rotacja pracowników-może wtedy szefostwo doceni to co miało(czyli Was i Wasze doświadczenie). Ale patrząc z boku na to wszystko niestety bym na to nie liczył...

o

kto by pomyślał że firma chce coś zmienić w stosunku do pracowników produkcyjnych ,oby na lepsze.

...

logo firmy Serwisant rowerowy
$

To prawda i tyle.

W\'

A ja w nocy kleiłam palety w zakładzie i tez zapłacili nam tylko zwykłą stawkę....Dodam,ze te stawki są faktycznie śmieszne...żal....

p

To FAKT!!!!!! Walą nas w rogi na sobotach i nadgodzinach!!!!

J.

Podwyżki powinny byc za prace w zakładzie,bo jak podwyższą stawki za pracę w domu,to i tak dostaną ją tylko \"wybrani\",a my,którzy nie podlizujemy sie (usunięte przez administratora) I znów nie bedzie dla nas pracy w Firmie i znów przestój...

zaklejarnia

czy tos z was ktorzy wypowiadacie sie na tym forum pamieta strajk jaki odbyl sie za czasow(usunięte przez administratora)stanela hala stanely wlosy i nic to nie dalo.Na wyjazdy integracyjne jezdzily tylo wybrane osoby i pod warunkiem ze bez mężów bo szefostwo chciało sie zabawić. nawet prawnik byl w zakladzie a i tak nic to nie dalo bo prezesi maja szerokie plecy.A brygadzistki zamiast byc po naszej stronie to mialy do nas pretensje ze walczymy o swoje ze sie buntujemy.Panowie którzy pracowali przy budynku nie pamietam ale chyba ci co ocieplali kiedys to sami mowili jakie wille maja prezesi. pozdrawiam dawny pracownik zaklejarni

ktoś

najwięcej dobrego o prezesach mowia te ktore jezdza na spotkania integracyjne moze ktoras przyzna sie do romansu wiele osob widzialo jak (usunięte przez administratora) nie poleca wiem ze jesli(usunięte przez administratora)sie uweźmie na kogoś to ta osoba ma przekopane a ona bierze kase za nic za grzanie stołka.Osoby ktore sa juz na emeryturze nadal tam pracuja a mlodsze pracownice nie widza ze te stare wyjadaczki zajmuja miejsce innym mlodszym.Podać zakladu nie mozna bo jesli ktos zrobi im kontrole to zamkna zaklad albo dany dzial na jeden dzien a potem na drugi dzien otworza zmienia podnazwe i umowy a (usunięte przez administratora)mieszkaja w willach z basenami zastraszaja ze jesli ktos sie odezwie albo wystapi o swoja kase to na miejsce takich osob jest kilka innych

G

A ja....NIE....:(:( I wogle nie rozumiem o co Ci chodzi? to chyba dobrze,bo 90 procent nie ma umow na stałe....Szczesciara z Ciebie...

byly pracownik

ja po 2 tygodniach pracy otrzymalam umoze na stale co to za solidarnosc cala ta firma to jeden(usunięte przez administratora)

O_O

Zgadzam się:):) Jednka jestem zdania, że jeśli można coś zmienić to pracodawca mógłby spróbować :).. i wcale nie mówię tu o umowach o prace bo jestem świadoma tego, ze w tej firmie nie ma takiej możliwości :) Myśle jednak, że punkty o których wspomniałam wcześniej są możliwe do poprawy:)

Blablabla

Ja jestem zadowolony z pracy w tej Firmie, Jak u kazdego pracodawcy sa plusy i minusy.Tak naprawde nigdy sie wszystkich nie zdowoli zawsze bedzie cos nie tak.Tym co pisza jak im zle to radze zalozyc wlasna firme i wtedy zobaczymy jakimi pracodawcami bedziecie. Lepiej bidolic jak im zle zamiast ruszyc dupsko i szukac nowej. Nikt mi nie powie ze przez 10, 3 lub 2 lata nie mozna znalesc pracy ale nie lepiej jest nazekac. Typowo polskie.

szczesliwa inaczej :)

no to czwartego robimy sobie wolne,a co tam dzień w tą czy w tą

xx

I - 2011-12-18 21:05:27 I co,XX-rurka wymięka?! hehehehe!!! szybko zrezygnowałas z walki o swoje... My nadal bedziemy walczyc o godziwe warunki pracy ,płacy i szacunku dla siebie samych... A co do czsow,kiedy byla pani (usunięte przez administratora)to nie wiem czy było gorzej niż teraz...chyba nie ma zadnej różnicy... POWODZONKA XX!!!!!!Nie rura nie wymiękła ale wy zamiast walczyć robicie głupie docinki czepiacie się wszystkiego co kto napisze.Mam dość takiej walki bo w ten sposób nic nie wywalczymy.No i chyba nie pracowałaś kiedy była(usunięte przez administratora)Wtedy było trochę gorzej bo nie było pensji na czas zawsze na raty do tego nie były wykazywane nasze pełne zarobki.Pod tym względem jest lepiej.Mam nadzieję że dojdziecie do porozumienia i coś da się zrobić w kierunku zmiany organizacji pracy.Bo po co robić dwie zmiany,zasuwać po godzinach skoro za chwilę siedzimy w domu bo nie ma pracy.To w tym momencie wydaje mi się największym problemem tej firmy.Bo gdyby praca była lepiej rozłożona to nie byłoby tego forum ani żadnych żali.

o_o

hahaha:) ale walczycie :) cóż za zgrana armia :D naprawdę stare baby a zachowują się jak dzieciarnia. Czy żadna nie potrafi powiedzieć z czym ma dokładnie problem?? Ja bym polecała podzielić opinie a plusy i minusy:) by Szefostwo mogło zobaczyć z czym jest problem. A więc wg. mnie: Plusy: *da się zarobić, *mogę się urwać z pracy (oczywiście gdy uprzedzę brygadzistkę),* nie mam problemu z zaplanowaniem urlopu, *moi Szefowie wprowadzają tzw. udogodnienia (palarnia, stołówka, czajniki, mikrofale, automaty z napojami [ jednak [usunięte przez moderatora]nie uważam za udogodnienie stołów, krzeseł i pistoletów bo to sa nasze narzędzia pracy:)]. Minusy: *zero organizacji pracy i oczywiście tłumacze - chodzi o to, że wykonując palety w wielu językach często jest tak, że po prostu na początku robi się język, który idzie ostatni lub mamy robić robotę na szybko (często po godzinach, w soboty) ponieważ ma być wysyłka, dzień później okazuje się, że wysyłki wcale nie ma tego dnia co było zapowiedziane, a gotowce czekają. * jak dla mnie małym problemem też jest projekt palet i już nie wspominam o tych koszmarnych plamach, gdyż to wina drukarni - mam na myśli to, że robi się palety na próby, a jak przychodzi czas klejenia okazuje się, że trzeba coś dogniatać, odcinać, odrywać, doklejać i wiele innych rzeczy utrudniających pracę i wydłużające jej czas, aby to wyglądało jak należy *czasem zbyt długie przestoje (np. ostatnio 3 miesiące) * i ostatnie - wielka nawałnica pracy (najlepszy przykład Avon + inne palety - każdy chyba rozumie co mam na myśli - w pracy jedna robota a na dobranoc Avon w domu). i Pytanie do Szefostwa - czy nie ma szans rozłożyć bardziej prace na ?? by nie robić kilku kontraktów jednocześnie lub dogadywać się z klientem tak by zrobić coś w późniejszym terminie? - wydaje mi się, że byłaby szansa, a proszę pomyśleć czy by to nie rozwiązało troszkę powyższego problemu z przestojami? I teraz drogie Panie tak jak ja plus/minus i uzasadnienie:) wiem, że ciężko mówić, jednak teraz jest szansa napisać (co jest łatwiejsze) sensownie z czym jest problem a nie nie sobie ubliżać:). Piszcie tu i teraz puki cała firma tym żyje. A jest duża szansa, że któryś z Panów to przeczyta i rozważy. PS. Panowie Szefowie :) takie jedno zdanko do Was:). Wydaje mi się, że niepotrzebnie zrobili Panowie taką akcje z tego jednego wpisu ( gadanie o sądach, sprawdzanie pracowników i nie wiem co tam jeszcze), po co to?! Każdy ma prawo pisać co myśli, na tym polegają wpisy na forach o pracy. Ważne są wszystkie opinie i te złe i te dobre. Bo potencjalny pracownik może przeczytać i sprawdzić czego może się spodziewać na danym stanowisku. To ta jak o pobycie w hotelu, każdy z nas sprawdza jakie ma opinie od czego zależy czy się na niego decydujemy. Więc Panowie co w takiej sytuacji robi dobry Szef - czyta to - i nie tak jak ktoś wcześniej napisał, że najważniejsze są dobre opinie - Nie Panowie - czytamy te złe, przyjmujemy na klatę i staramy się zmienić te opinie na dobre. I nie robimy akcji poszukiwawczych tworząc negatywną atmosferę w firmie. Troszkę się rozpisałam, jednak jako jedna z nielicznych napisałam jaki jest mój problem i na czym polega. Więc proszę za przykładem :) ponieważ na forum jest już 90pare komentarzy z czego 5 osób przedstawia problem. A im więcej głupich kłótni tym więcej bezsensownych postów, których nikt już nie chce czytać. Zwłaszcza nasze Szefostwo :)

I

I co,XX-rurka wymięka?! hehehehe!!! szybko zrezygnowałas z walki o swoje... My nadal bedziemy walczyc o godziwe warunki pracy ,płacy i szacunku dla siebie samych... A co do czsow,kiedy byla pani[usunięte przez moderatora],to nie wiem czy było gorzej niż teraz...chyba nie ma zadnej różnicy... POWODZONKA XX!!!!!!

xx

Ktoś na siłę stara się dojść do tego kto jest kto.Niestety muszę rozczarować bo XX to nie[usunięte przez moderatora].Nie przypisujcie mnie do kogoś.Poza tym powiem wam że faktycznie szkoda że nie potrafimy walczyć o nasze wspólne dobro.Ja pozostanę przy takich warunkach jakie mamy skoro nie potrafimy nic zrobić.Może nie są to najlepsze warunki i chciałabym by coś się zmieniło ale powiem wam że i tak jest lepiej aniżeli było dawniej za czasów pani [usunięte przez moderatora]

&

Skoro idziesz do szefostwa,to podaj swoje personalia...to juz chyba nie jest tajemnica...juz nie bedziesz\"anonimem\",ty ściemo!

Zostaw merytoryczną opinię o ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c - Gdynia

• Jak się pracuje w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c?

Zobacz opinie na temat firmy ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c?

Kandydaci do pracy w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c