Opinie o PPH JAWO w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PPH JAWO. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PPH JAWO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH JAWO w Gdynia

Olivier Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem.nigdy więcej takiego szefa co nie umie zarządzać ale tylko wyzyskuje i poniża po przez obelgi. przeklina wszystko i wszystkich. Sama agresja od Klaudio.

Jaki jest wkład kierownictwa PPH JAWO w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Olo Nowy wpis

Dobra praca polecam

Zainteresowany Nowy wpis

Przestaliście być aktywni na tym wątku z jakiegoś powodu?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w PPH JAWO? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Luidzi

Dlaczego nareszcie spokojniej? Jak się pracuje, warto aplikować?

OLO

NARESZCIE SPOKOJNIEJ I MIŁA ATMOSFERA

Lidia

Przeszukiwałam ostatnio zasoby internetu i niestety nie natknęłam się na żadne oferty pracy w PPH JAWO. Czy osoby zainteresowane zatrudnieniem w tej firmie mogą decydować się na aplikowanie spontaniczne? Jak do takich działań podchodzi ten pracodawca? Warto również, aby ktoś z Was zdecydował się na opisanie warunków zatrudnienia, które są aktualnie proponowane na rozmowie kwalifikacyjnej.

Rozbawiony

Jest bardzo fajnie. Mała wypłata Ale zawsze na czas. Szefowstwo bardzo mile i kulturalne. Koledzy i koleżanki z pracy bardzo mili i pomocni. Także jednym słowem WARTO hahhha

nie

nie polecam. każdy tam każdego obgaduje. A jak czegoś nie potrafisz to "damusie" mówią, że one nie są od tego by uczyć. Pozatym szef K, ciągle się drze, przeklina, każe coś robić a potem gada czemu to robisz jak miałeś/aś robić niby coś innego.

Rozbawiony
@nie

Wielkie damy z produkcji haha

john

To bandyci którzy niszczą zdrowie i mienie ludziom niepełnosprawnym,uważają że są panami dla nas są zwykłymi kanaliami bez wstydu i rozumu,tyle w temacie omijać/pluć/

wostr
@john

Chyba trochę przesadziłes ale jeden rzeczywiscie chamski a drugi kombinuje zeby ludziom mało płacic

FAJNA PRACA MI SIĘ PODOBA

Lidia

@nie Twoja opinia wydaje się mocno subiektywna. Możesz powiedzieć coś konkretnego na temat pracy? Takie informacje będą istotne dla osób, które rozważają dołączenie do firmy. Czy można liczyć na dodatkowe benefity? Jak wygląda system pracy? Czy oceniasz pracę jako ciężką? Kto się w niej nie sprawdzi? Odpowiedzi na te pytania będą bardzo pomocne.

wostr
@Lidia

Trudno ogarnac kogo tu sluchac , szefa I czy szefa K i jego żony . Stressss

nie

skomin

Słyszałem, że sporo tego doświadczenia trzeba mieć @ciow, nawet ponad 3 lata. Aczkolwiek sam rozumiem firmę, ponieważ chcą oni tylko osoby które znają się na rzeczy i są specjalistami. Szkolenia są z czasem, chyba nawet obowiązkowe z tego co mi wiadomo

memo

szukam pracy . czy ktoś wie jakie sa warunki przyjęcia do tej firmy?

misia

Jeżeli są spory pomiędzy dziewczynami czy między pracownikami to powinni to załatwić w pracy a nie żalic się tutaj i cisnac jedną na druga. A podszywanie się pod kogoś czy pisanie źle o Pati jest moim zdaniem dziecinne...

Kiki

Pewna osoba nic nie robi obija się ciągle pisze eski i jej nic nie zrobiono, a jak niektóre dziewczyny chcą zazdwonic to uwaga murowana

.......miki

Pewna osoba w tej pracy ciagle się obija i nic nie robi i udaje że coś robi.

...

Nie watpie ze mnie podziwiasz. Jak cos cie boli to powiedz mi to w twarz a nie wypisujesz jakies zalosne komentarze

pat

a mi w tej firmie dobze. mało robie .trohę pogadam .pisze smsy .jak pracowałam w pralni to tam trzeba było tyrac.a tu sielana . za nic nie odpowiadam .jak cos jurz zle zrobie to i tak idzie na innych .

Zostaw merytoryczną opinię o PPH JAWO - Gdynia

• Jak się pracuje w PPH JAWO?

Zobacz opinie na temat firmy PPH JAWO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PPH JAWO
2.6/5 Na podstawie 19 ocen.
  • ul. Chwaszczyńska 190 lok. D
    81-571 Gdynia