TREFL S.A

Gdynia

Opinie o TREFL S.A

Julita

W zakładce kariera na stronie internetowej TREFL S.A możecie odnaleźć sporo ofert pracy, np. na stanowisko SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY. Pracodawca oferuje swoim przyszłym pracownikom, np. pakiet rekreacyjno-sportowy i akcje sportowo-integracyjne. Moglibyście powiedzieć jak często dochodzi do takich spotkań integracyjnych? Co sądzicie o takich akcjach?

Kk

Osobiście pracy na produkcji wspominać miło nie będę dzięki pani brygadzistce M.wyzywajacej się na wszystkich i wrzeszczacej o byle co. ..ludzie fajni atmosfera tez a co do firmy. ..to niby polska a elementy gier z Chin. ..wstyd

NOWY 02

DanielM
@NOWY 02 22.09.2017 01:05
DOSTALEM PRACE PRZEZ AGENCJE,PRACUJE OD 2-CH DNI.JAK NA RAZIE ATMOSFERAW PRACY OK.MAM NIE CALE 15 BRUTTO....

15 brutto to nie jest nawet 450euro śmieszne pieniądze ludzie godzą się za tyle pracować i później taka sytuacja w kraju Dziennik Bałtycki w Rankingu TOP 100 wyróżnił firmę Trefl S.A. w następujących kategoriach: 1) Przychody ze sprzedaży 2) Dynamika przychodów 3) Najwięksi eksporterzy 4) Zatrudnienie w największych firmach 5) Zyski brutto 6) Inwestycje 7) Zyski netto 8) Rentowność brutto

Muchomorek
@DanielM 24.09.2017 13:14

Taaaa,zatrudnienie dobre żarty.Ostatnio do tej pracy przychodzą sami/e staruszki przed emeryturą,lub naprawdę dzieciaki,które w życiu nigdzie nie pracowały i nie potrafią nawet ruszyć wózkiem ręcznym.A co dopiero ogarniać w tym bałaganie,który panuje w tej firmie od dłuższego czasu.:) Naprawdę chcemy na tym budować nasz zakład ? Niedługo Ukraincy przyjdą tam pracować..kilkanaście osób się zwolniło w ciągu ostatnich miesięcy zarówno operatorów jak i pracowników produkcji, a liczba osób,które wkrótce odejdą wciąż rośnie. Wincyj wincyj to się kiedyś żle skończy dla tej firmy- a warunki pracy wbrew pozorom coraz gorsze.

Inżynier

Wystarczy iść po podwyżkę najniższą pensją w firmie powinno być minimum 3000 netto, firmę na to stać.

Julita

@monika.ows , @Adam, w każdej firmie można spędzić nawet i ponad 20lat , nie powiedziane róznież jest, że nie można negocjować warunków umowy, jeżeli uważasz, że zasługujesz na podwyżkę podejrzewam, że szczera rozmową możecie zawsze coś wskórać oczywiscie musisz uargumentować pewnie swoje roszczenia.

Adam

Dlaczego zarabiacie mało bo nie zmieniacie pracy tylko siedzicie po 20 lat w jednym zakładzie. Firma trefl zarabia miliony a wam płaci grosze też z powodu przerostu zatrudnienia w biurach.

monika.ows

Ludzie uciekajcie z tego syfu, jeśli chodzi o produkcje to zarabiają marne grosze, magazyn ppr ma bardzo dobrze płatne na godzine, ogolnie atmosfera kiepska nie polecam, syf syf syf!!!

zainteresowany

Witam Pojawiło się ogłoszenie na RPH ds. Detalu teren mazowieckie/podlaskie: -jaka jest podstawa netto -jaka premia netto -ile wizyt dziennie -jakie auto (rodzinnie,gps, obklejone, można jeździć prywatnie) -jaka atmosfera? -kierownik w porządku? -czy plany są realne? -produkty rotują? -jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, rozmowa czy jakieś dziwne testy? Z góry dzięki za pomoc

z biura
@zainteresowany 17.05.2017 12:42

Co do planów i zarobków nie wiem, bo nie pracuję jako RPH, ale reszta rzeczy o które pytasz, jest normalna. Cała ta firma jest normalna, nie jest to sztywne korpo i nie jest mała firemka. 500 pracowników to już coś. Szef detalu spoko. Z tych ludzkich. Produkty rotują bardzo dobrze. Firma ma przyrosty co roku minimum kilkanaście procent. Atmosfera super. Dużo młodych ludzi. dużo takiego luzu i swobody bycia. Nie znam nikogo, kto by stąd sam odszedł przez niezadowolenie. Zdarza się, że odchodzą z powodów rodzinnych, przeprowadzek itd. Ale na pracę/firmę nie narzekają. Nie znam obszaru produkcji. Ale praca handlowca jest całkiem całkiem.

Ostry

A na magazynie są mega zarobki chyba największe w Polsce jeżeli chodzi o magazyny

minkaqw

A w biurze tez jest slaba atmosfera??

X

Nie polecam pracy na magazynie przez agencje pracy. Tam szukają ludzi, którzy będą robić wszystko szybko choć na nabranie wprawy potrzeba czasu. Ludzie tam pracujący uważają się za bogów, którzy mają normalną umowę o pracę. I jeszcze szpanują co to oni nie mają, o czym osoba mająca umowę zlecenie może sobie marzyć. Poza tym sami zapomnieli jak zaczynali pracę. Trzeba uważać co się im mówi bo mogą sprzedać za niewiadomo co.

Ostry
@X 28.04.2017 18:53

Chyba normalne że ktoś kto pracuje kilka lat w firmie będzie uważał się za boga !!!

amanda158

a jak sie pracuje w dziale ksiegowosci?

Dawid71

Jakie zarobki operator wtryskarki? I jak wygląda ta praca pilnuje się kilku maszyn czy jednej?

itsme
@Dawid71 03.04.2017 17:32

Na początek pewnie przez 3msc 17zl/h brutto bez dodatków. Potem schodzą do ok 12/13zl/h i dochodzą dodatki, ale tu trzeba uważać bo lubią zabierać te dodatki za byle co.

Hocki klocki

Niestety to prawda. Atmosfera nie jest najlepsza na prodkucji. Dobrzy pracownicy odchodzą bo nie są traktowani poważnie i słabo wynagradza a kolejni szukają intensywnie innej pracy. Szkoda ale cóż!

dan

płacą tyle co w całym Trójmieście w agencjach pracy, robota nie dla ludzi którzy chcą dobrze żyć

Darek

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko : Specjalista ds. Kalkulacji , czy ktoś z pracujących ma jakąś wiedze na temat warunków pracy na ww stanowisku? jakie są godziny pracy? można liczyć na umowę o pracę? czy 3000zł netto lub więcej jest realne ?

nowy pracownik
@DW 09.01.2017 12:46
Umowa o pracę dopiero po 3 latach, czyli najpierw okres probny, potem 3 lata czas okre slony i wtedy dopiero ew. umowa na czas...

Umowa na okres próbny również jest umową o pracę ;) Jeśli chodzi o zarobki - to zależy od doświadczenia. Jeśli posiadasz już doświadczenie i możesz wnieść wiedzę - wynagrodzenie jest ok, adekwatne do umiejętności (jestem tego przykładem). Poza tym jest dobra atmosfera i wiele benefitów dla pracowników (sport, impreza integracyjna). Warto przekonać się osobiście.

Ala
@Darek 03.01.2017 19:29

Wybierasz się rozmowę o pracę na to stanowisko?

biceps

Ciekawe czy taki specjalista ds. planowania produkcji może liczyć na dobre zarobki, bo sam chcialbym się ubiegać o tą pracę. W końcu oferty ich są dość popularne, więc się nie dziwię, że zatrudnienie jest tak opłacalne.

Legion000

Nie polecam tej firmy pracuje tam od dłuższego czasu, kadra zarządzająca do bani , atmosfera tragiczna, co powiedzieć jak ma się 20 letnią brygadzistkę na zmianie która jest pasywna do granic możliwości na dodatek żadnej szkoły i działa jak bezmyślny automat który cytuje" nie moge się sprzeciwiać" to co to za przełożony. a są ludzie bardziej nadający się choćby stażem pracy. to potem tak się kończy że drze się koty o pierdoły bo ktoś straszliwym służbista bez mózgu jest i zabiera ci premie za to że paleta 2 centymerty poza przysłowiową linie wychodzi i że komo droga ewakuacyjna jest zastawiona choć ma się ponad 20 metrów wolnej przestrzeni a przy palecie się pracowało. Może prezes Szczepan to zobaczy i trochę posprawdza kto jest liderem i brygadzistą to może jeszcze za mojej kadencji odwoła ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z stanowiska.Na koniec dodam straszne kolesiostwo niema co liczyć na awans bez znajomości albo jak dyrektor albo szef produkcji cie nie lubi.Na prawdę kto ma trochę rozsądku niech zatrudni się gdzie indziej.

zainteresowany

Ogłoszenia na PRowca są dwa, podobne oczekiwania, ale jak się wczytać w treść to jest różnica w znajomości języków i z treści wynika, że jednej osoby szukają do marketingu krajowego, a drugiej w zakresie rynków zagranicznych (j. niemiecki i angielski).

ola

a jak praca na recepcji?

Kandydatka
@Esz 31.01.2017 11:38
Nie polecam, stanowisko zupełnie odbiega od typowej recepcji, w ogole nie jestes doceniona. co chwile ktos idzie skarzyc przeło...

Byłam ostatnio na rozmowie w Treflu i miałam przyjemność spędzić trochę czasu na recepcji, bo dwa razy byłam dużo za szybko. Nie zauważyłam złej atmosfery, wręcz przeciwnie. Bardzo sympatyczna Pani na recepcji, osoby pojawiające się w trakcie też miłe. Rekrutacja -miło, rzeczowo, normalne pytania i chętnie udzielano odpowiwedzi na moje pytania. Pozdrowienia

Misiu daj pieniążka za cukierka
@Kandydatka 16.02.2017 19:25

A czego się spodziewała Pani po pierwszej rozmowie ? Wystarczyło wejść wgłąb fabryki, aby więcej dostrzec, i przekonać się jak wygląda rzeczywistość,pozdrawiam!

PP

4 tys.a z nadgodzinami 6 tyś? Owszem,jeśli miesiąc miałby 62 dni i do tego brutto.

Lidia 2

Coś dużo Pani Lidii w tych komentarzach..:)

kandydat

A możesz proszę powiedzieć czy mówimy o pracowniku produkcji tj. operator maszyny? Czy może o jakimś specjalistycznym stanowisku? Pozdrawiam : )

Sympatyczna Praca w treflu zarobki moje to ponad 4tyśz nadgodzinami około 6tys

waran

Zarobki mizerne jak na taka ciezka prace. Atmosfera napieta, zero zyczliwosci. Po twarzach pracownikow jakos zadowolenia nie widac, sami smutni i zmeczeni ludzie.

Wino i plaża
@Również starszy 02.07.2017 21:13
Przykro to stwierdzić, ale trudno się z tym zgodzić..sami sobie kopiemy dołki pod nogami, tylko jak zrozumieć, że młody pracown...

Zgoda że nowy pracownik który przychodzi do fabryki i jest szkolony przez doświadczonego pracownika, dostaje na starcie większą stawke niż ten drugi powoduje taki poziom wk#rw! że "starzy" zaczynają pluć jadem, zawiścią i wychodzi z nich buractwo. Ale ludzie ogarnijcie się: przecież to nie wina "żółtodziobów" przecież. Doświadczeni pracownicy którzy zjedli zęby ( dosłowne często ) niech walczą o swoje a nie podkladają nogę młodym którzy są boguducha winni Poza tym nie spinajmy tak wszyscy pośladków bo najważniejsza jest rodzina, zdrówko i szacunek między nami a nie obgadywanie się, szydera i mądrości "małych" ludzi ! Zdrowia i pokory nam wszystkim życze :)

Puzelek bambo
@Wino i plaża 08.09.2017 00:52

No tak bo niektórzy to wola sobie więcej pogadać i poplotkować niż działać albo coś z tym zrobić. Sami wiecznie świrują, że pracują i myślą, że nikt tego nie widzi.A potem marudzenie, że młodzi mają kokosy a starzy "robią za grosze". :) Głęboką komuną zalatuje w naszej firmie niestety.

Mucha na parapecie

Hehehe, opinia doszła do odpowiednich osób i widać reakcje i skuteczne konsekwencje..to ukazuje obraz tej firmy.Mów dobrze, albo wcale.

hempel

Powyższa opinia (hempel - 2015-10-19 18:21:08) została napisana pod wpływem emocji i jest nieprawdziwa oraz krzywdząca zarówno dla pracowników jak i dla całego wizerunku firmy Trefl S.A. Serdecznie przepraszam wszystkich pracowników Trefl S.A którzy mogli poczuć się urażeni. Opinia została zgłoszona administratorowi do usunięcia ze strony.

produkcyjny

Znam osoby po politechnice, które 3 albo 2 lata temu dostały się na "Staż Wakacyjny", pracują w obszarze produkcji i jakoś nie narzekają. W tym roku też był nabór z politechniki, na 100% nie po znajomości. Masz chyba nieaktualne info...

kkkkkkkk
@produkcyjny 19.10.2015 20:55

900 zł na stażu (staż 3 miesięczny), potem 1600 zl przez kolejne 3 miesiace... tragedia

filemon

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy PH? Głównie chodzi mi o atmosferę, targety(tzn. możliwość ich realizacji etc.). Słówko o zarobkach mile widziane, chociaż wiem, że z tym pytaniem na tym forum jest najciężej :)

Hihi

CIĘŻKO PRACUJĄ... HA HA

eulejlah

witam wszystkich forumowiczow,pracuje w firmie trefl już ponad 10 lat,byly ciężkie czasy trzeba było harować zeby umowę dostać-wykazywać się checia do pracy,ci starsi stażem pracownicy maja inne nawyki,sa bardzie wyczuleni na wykonywana prace młodsi maja bardzie luzacki stosunek do obowiazkow wola grac na telefonach albo plotkowac,owszem bywa ciężko z organizacja pracy,komunikacja jest dużo nadgodzin bo mamy urlopy i dużo zlecen do zrealizowania,a szefowie znaja pracowników wiedza na kogo mogą liczyc gdy jest potrzeba i tez takich pracowników szanują a zarobki moglyby być troszkę lepsze ale tez takie najgorsze nie sa,nieprawdaz koleżanki i koledzy??pozdrawiam

Ubaw po pachy
@eulejlah 07.09.2015 18:43

"ci starsi stażem pracownicy maja inne nawyki,sa bardzie wyczuleni na wykonywana prace młodsi maja bardzie luzacki stosunek do obowiazkow wola grac na telefonach albo plotkowac," Wyżej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają niż srają jak to się mówi nie ładnie.A o pracy niektórzy starsi nie mają pojęcia chyba ze do wrzucania instrukcji sie nadają albo bigowania wkładek..Więcej młodych to ta firma odżyje.

bebe

czy kierownik produkcji nauczyl sie wreszcie obslugiwac komputer? jeszcze nie dawno nie potrafil go wlaczyc:)

misia

Brak szacunku dla pracownikow zaczyna sie od gory. Chcac zalatwic jakakolwiek sprawe u dyrektora, pana J musisz liczyc sie z tym, ze bedziesz chodzic do niego kilkanascie razy albo wiecej. Bo nawet jak sie z toba umowi na konkretny dzien i godzine to zawsze bedzie : przyjdz jutro, teraz nie mam czasu, albo na twoj widok szybko zlapie telefon i bedzie udawal, ze z kims rozmawia itd. A obiecanki pana J najlepiej nagrywac bo potem udaje ze nie pamieta.

ciekawy

Aplikowałem do pracy na przedstawiciela handlowego.Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda ta praca i jakie są zarobki,plany,premie itd?pozdro

zwykły ludek

Naprawdę nikomu nie polecam pracy w tej firmie... nie będę się rozpisywał, bo nie warto. Jeśli chcesz być traktowany jak śmieć to zapraszamy.

pracownik lesio

organizacja- zero, poszanowanie pracownika-0 (szczególnie tymczasowego),wiedza liderów-0, kierownik(tylko dlatego że kolega dyrektora)-0, kasa ok jak siedzisz 100 nadgodzin(masz przyjść i koniec, nie ważne że masz życie prywatne).Ludzie w większości ok, ale jak szefunio obieca 50zł podwyżki to każdy cię sprzeda. Jakość produktów coraz gorsza...ważne, że dużo. Ogólnie syf.

Coś w tym jest
@pracownik lesio 26.06.2015 14:49

A póżniej wielkie zdziwienie, że brakuje elementów w grze..organizacja leży. Niektórym pracownikom przydałoby przypomnieć podstawowe zasady kultury bo to, że pracują po 10 lat nie znaczy, że są Panami tego świata, a to co czasem tam się wyrabia to jakaś farsa..

wacek
@pracownik lesio 26.06.2015 14:49

cala prawda o firmie. Ja jeszcze dodam, ze kompletny brak kompetencji od dyr do liderow, osoby ktore nie maja pojecia o organizacji pracy ani o szacunku dla ciezko pracujacych ludzi.,,Spolka,, dwoch panow, dyr i kier ( pan L i pan J), rozlozy kiedys firme na lopatki swoimi bezsensownymi decyzjami i odgrywaniem wladcow Trefla i nieomylnych.

Smoczyca

Praca dla niebieskich tzn zatrudnionych BARDZO opłacalna wbrew wmawianiu przez niektórych, że jest tak żle i wyzysk. HAHA, wiecie chyba za co pieniądze bierzecie prawda? I nie takie małe.Nie tylko za siedzenie przy taśmie i pogawędki. O zachowaniu i poczuciu wyższości zatrudnionych w stosunku do tymczasowych pracowników nie wspomnę..nie polecam pracy. Głównie z tego powodu zrezygnowałam.

żółty

Szczególnie polecam siedzenie na taśmie w nocy i te pogawędki żeby nie zaryć nosem.Ą nieszczególny stosunek tzw. zatrudnionych do pracowników tymczasowych też się z ksieżyca nie wziął widocznie ktoś z was sobie na to zapracował.Lekko nie jest.

Smoczyca
@żółty 30.04.2015 23:18

Na szczęście nie muszę już jak to powiedziałeś "zarywać nosem" o taśme. :)) Niedługo dojdzie do tego, że nikt nie będzie chciał z wami pracować..co firma to obyczaj.Jedni dowartościowują się wiedzą, inni polarem. Chciałam tylko oszczędzić "rozczarowania" nowym. Trzymajcie się ciepło i nie dajcie się

jopel

Trefl jest dobrze preferującą firmą, ale jeśli chodzi o traktowanie pracowników jest tragicznie. Wprowadzają nowe zmiany jak np ''ukryty akord".Zaoszczędzają na wszystkim co się da. Pracowników mają za tanią siłę roboczą. Kiedyś byly lepsze warunki pracy i lepsza atmosfera, a teraz? z dnia na dzień coraz gorzej..

Nieanonimowa

Brak Szkoleń pracownikow na maszynach, pozniej maja poobcinane palce i rece. Pozdro N i K

weronika

no chyba ta firma też w elektryce się specjalizuje, to powinno być stosunkowo prosto się do nich dostać o ile jesteśmy naprawde specjalistami z danej dziedziny? no bo własnie, pewnie od razu po szkole ludzi to nie biora, tylko po kursach czy z doswiadczeniem już sporym, więc to tez róźnie wygląda w sumie.

Księgowa

A czy ktoś może coś napisać o pracy w księgowości?Jaka atmosfera czy dział jest duży itd.?

mirek ze smolajn

o widzę, że znowu trefl poszukuje grafika komputerowego / operatora dtp - jeśli dobrze pamiętam kilka miesięcy temu również pojawiło się zapotrzebowanie na to właśnie stanowisko. czyżby taki przemiał? czy ktoś z szanownych tu obecnych może dodać zdań kilka? może pracował wcześniej na tym stanowisku?

luk

Powiem że praca tak naprawdę nie jest ciężka .atmosfera nie najgorsza.Ale...jak na taka firmę żeby stołówki nie było na produkcji SKANDAL....I jeszcze przykre jest to że Trefl zatrudnia ludzi przez firmy tak zwane pośrednictwa pracy ...(które żerują na bezrobociu i braku miejsc pracy)przykre to że zamiast dać człowiekowi, który u nich wykonuje własnymi rękami prace godne pieniądze to wola pośrednikom płacić ... i odróżnieni tacy w tych pomarańczowych koszulkach

luk

wicek

Cięrzka praca,stresująca pracownik jak przedmiot.Lata pracy bez podwyrzek.Najgorszy to dział adminisrtacji,tu rządi król Adaś daspota.Tu pracowni jest nikim [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

wiktor53

Napisałem prawdę o firmie,ale tekstu nie pokazali.Tak właśnie dział firma.

Gdzie moja opinia.

@wiktor53 27.10.2014 19:36
Gdzie moja opinia.

gdzie podział się mój tekst.

kicia

Witam ja pracuje w firmie Solutons na ul.Hutnicza tam do dopiero są złodzieje a pracuje na hali produkcyjnej praca na akotr tam de brygadzistki to wogule nie mają organizacji i okradają pracowników.I DOWIEDZIAŁAM SIE ZE TA FIRMA ZATRUDNIA PRACOWNIKÓW DLATEGO CHETNIE TAM PUJE PRACOWAĆ

Mantrid

Do tej pokraki "kierownika administracji" daj produkcji stołówkę zamiast na siłę podlizywać się pracownikom z biur. Już na rozmowie kwalifikacyjnej zauważyłem twój lęk przed tym że ktoś cie rozgryzie, rozmowie o pracę jako konserwator. Adaś nie zna takiego pojęcia jak pracownik za to lubi wydawać polecenia i nie rozumie takich pojęć jak zakres obowiązków. Nie polecam stanowiska konserwatora w tej Firmie bo jako szanujący się fachowiec nie widzę nic normalnego w myciu podłóg i zamiataniu hal od tego jest zewnętrzna firma. I jeszcze jedno teraz sobie siedzę w pracy kiedy mi się podoba piję darmową kawę kiedy mi się podoba i mam 4100 Brutto na kwitku bo robię 100 % normy na produkcji 4 km na zachód. Do obsługi komputera nie jest potrzebne krzesło, można to robić na stojąco panie mały adamie :)

Renata

Moje pierwsze doswiadczenie z treflem to byla umowa zlecenie(jeszcze w Sopocie).przyklejalismy napoje w proszku TANGO do tacki z puzlami 3 mazniecia klejem ,naklejalo sie te napoje,norma wyrobiona w 4 h.I stówka dziennie.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o TREFL S.A - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TREFL S.A