PIRIOS S.A.

Opinie o PIRIOS S.A.

NOWYwIT

Trafiłem do firmy PIRIOS bez jakiegokolwiek przygotowania i doświadczenia w branży IT. Zespół, do którego zostałem przydzielony przyjął mnie z wielką wyrozumiałością. Ludzie są bardzo mili i chętni do pomocy. Doskonała atmosfera, wzajemna mobilizacja i chęć pomocy w trudnych lub niezrozumiałych tematach. Myślę, że najważniejsze tutaj to: "chcieć" - a możliwych rozwiązań i osób chętnych do pomocy nie zabraknie. Jeśli szybko się uczysz, chcesz się rozwijać i mieć kontakt z zawodowcami to jest to miejsce dla Ciebie. Wielkim plusem jest także dyrektor zespołu, w którym pracuje - (usunięte przez administratora)to człowiek o ogromnym zasobie wiedzy branżowej i nie tylko - można się od niego wiele nauczyć. Byłem pełen obaw czy dam sobie radę na nowym stanowisku, i pomimo wielu braków w wiedzy i błędów jakie pewnie popełniam, czuje zaangażowanie i chcę pomocy ze strony współpracowników, codziennie uczę się czegoś nowego.

Gabriela

Cześć, znalazłam świeżą ofertę pracy w Piriosie na stanowisku Net Developer: https://www.gowork.pl/oferta/.net-developer,2r703VYTaLgLKMBffIJGHL,krakow. Czy macie jakieś informacje na temat przełożonych i zasad panujących w tym dziale?

@Gabriela

Każdy z zespołów posiada swojego Lidera, który jednocześnie jest członkiem zespołu i doświadczonym programistom z wieloletnim stażem w firmie. Staramy się dobierać osoby do zespołu nie tylko poprzez kwalifikacje zawodowe, ale również pod względem osobowości. Wiemy, że zespół to siła firma oraz jak ważna jest atmosfera, to właśnie członkowie zespołów współpracują ze sobą na co dzień, podejmują decyzje i pomagają sobie nawzajem.

Jaki jest wkład kierownictwa PIRIOS S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Czy można prosić o doprecyzowanie pytania?:)

@Pracodawca

Zakładam, że @Pytanie chodziło o atmosferę w biurze i wyposażenie. Niektóre firmy bardzo dbają o tak zwaną "strefę relaksu", montują Playstation, lub zapewniają dobrą kawę- jak jest w PIRIOS?

@Gabriela

Witaj Gabrielo, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Odpowiadając na Twoje pytanie naszymi atutami są przede wszystkim: Elastyczność – elastyczne godziny pracy, praca w biurze/zdalna/hybrydowa, nieformalny strój, niekorporacyjna atmosfera, Dbamy o zdrowie – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty multisport, dofinansowanie okularów korekcyjnych, świeże owoce i nielimitowane napoje (w tym pyszna kawa!!!), Dbamy o rozwój: praca w branży przyszłości wymaga ciągłego rozwoju, więc staramy się zapewnić naszym pracownikom taką możliwość (dostęp do platform szkoleniowych, biblioteka firmowa, jesteśmy sponsorem Krakowskiej Grupy Developerów .Net, a nasi pracownicy udzielają się w tej grupie). Integracja – spotkania zespołów (rozgrywki playstation, planszówki, gokarty – decyzja należy do zespołu), kilkudniowe wyjazdy integracyjne z atrakcjami, Christmas Party. Zapraszamy do złożenia aplikacji, a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt, postaramy się na wszystkie odpowiedzieć :)

Rekrutowany

Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, rozmowa bardzo rzeczowa, ale okazało się, że szukają kogoś o innych kwalifikacjach, podziękowanie za rozmowę otrzymałem, więc nie mam się czego przyczepić.

@Rekrutowany

Dzięki za informacje, zdradzisz na jakie stanowisko aplikowałeś? Jeżeli możesz daj znać, po jakim czasie od wysłania CV, PIRIOS się do Ciebie odezwali.

Wiecie czy w Pirios S.A. szukają chętnych na staż?

W przypadku chęci odbycia stażu w naszej firmie prosimy wysłać zapytanie do działu rekrutacji na adres: rekrutacja@pirios.com.

Inżynier serwisu - jaka umowa, stawka, wymiar pracy, dodatki?

@ja

W kwestii umowy pozostajemy elastyczni - umowa o pracę, zlecenia, czy B2B. W przypadku umowy o pracę wymiar czasu pracy to pełen etat. Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i doświadczenia. Proponujemy również bogaty pakiet benefitów: karty multisport, pakiet medyczny LuxMed, ubezpieczenie na życie. Zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Pracuję w Pirios ponad 10 lat, to co cenię to stabilność zatrudnienia, możliwość rozwoju, indywidualne podejście do pracownika, pozytywną atmosferę, fajnych ludzi, pyszną kawę! i liczne benefity (lux med., ubezpieczenie na życie, multisport). Corocznie odbywają się kilkudniowe wyjazdy integracyjne i spotkania wigilijne, dzięki którym można spotkać się i porozmawiać ze wszystkim pracownikami jak i z Zarządem (w tym roku niestety ze względu na covid się nie udało…) . Zaczynałam pracę kiedy firma składała się z kilkunastu osób i panowała bardzo rodzinna atmosfera, obecnie jest nas już prawie setka, więc „rodzina” bardzo się powiększyła, ale nadal jest luźna, nie-korporacyjna atmosfera :)

Nie polecam zapraszaja na rozmowe a nie odpowiadaja z rezultatem rozmowy

@Adam

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby sytuacja się nie powtórzyła. Jednocześnie dziękujemy za opinię, staramy się wyciągać z nich wnioski na przyszłość i cały czas ulepszać proces rekrutacji.

Co jaki okres czasu w PIRIOS S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

xx

Mozna zawsze sie ubiegać o ile masz argumenty by ją dostać. Co za głupie pytanie.

Podwyżka jest kwestią indywidualną, którą najlepiej przedyskutować z przełożonym/ liderem zespołu.

ZXC

Zapraszają na rozmowę o pracę. Sama rozmowa jak najbardziej ok. Obiecują, że oddzwonią w ciągu 7 dni i oczywiście tego nie robią. Zero kontaktu mejlowego po rozmowie w razie dodatkowych pytań. Siedziba w fajnym miejscu. Ludzi w biurze młodzi.

Marzena
@ZXC

Szukam opinii o stanowisku Delphi Developer w Pirios https://www.gowork.pl/oferta/delphi-developer,1DBQM36y2LJStPqr7qRWSm,krakow. Ogłoszenie pojawiło się wczoraj. Więc pewnie startowałeś na inną posadę?

ZXC
@Marzena

Tak, inzynier serwisu. Idz, zobacz i zdaj relacje

@ZXC

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby takie sytuacje się nie powtarzały. Jednocześnie dziękujemy za opinie, są one dla nas bardzo cenne.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w PIRIOS S.A.?

Oczywiście, wynagrodzenie jest wypłacane w całości.

Nie polecam tej firmy..., praca po godzinach za darmo, zarzad ktorego nic nie obchodzi tyle ze ma byc zrobione nie zatrudnia nikogo nowego, ODRADZAM

Jaka atmosfera jest między działami w Pirios S.A.?

Atmosfera jest bardzo dobra, pracownicy działów współpracują ze sobą i zawsze mogą liczyć na pomoc bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów. Oczywiście czasem są drobne zgrzyty między działami ale są to starcia które pozytywnie wpływają na wyniki w pracy.

Edek władca kredek

Kiedyś to było bardzo fajne miejsce pracy. Teraz idą na ilość zleceń całkowicie ignorując swoich pracowników. Widać to zwłaszcza w działach mających kontakt z klientem i tym, jak ci ludzie są traktowani. Tu pracownik się nie liczy, ci lepsi, wieloletni odchodzą i niedlugo zostaną sami stażyści i "mierni ale wierni".

JanuszZPassata

Sama cebula tam pracuje.

admin

Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie Pirios S.A. Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o PIRIOS S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w PIRIOS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PIRIOS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIRIOS S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PIRIOS S.A.?

Kandydaci do pracy w PIRIOS S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PIRIOS S.A.