Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.05.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

O projekcie

Poszukujemy osób, które wejdą w skład zespołu zajmującego się rozwojem platformy Contact Center oraz systemów dialogowych. Jeżeli masz doświadczenie w IT, ale nie spełniasz któregoś z wymagań, ale masz dużą chęć pracy i nauki, aplikuj i napisz nam kilka zdań o sobie :)

Twój zakres obowiązków

  • Świadczenie wsparcia (telefonicznego, mailowego) dla użytkowników systemów CC, PBX, IVR, Bot
  • Udział we wdrożeniach
  • Analiza problemów technicznych w zakresie oprogramowania oraz ich rozwiązywanie
  • Monitorowanie czasów SLA naprawy zgłoszeń, reagowanie na przekroczenia i ryzyko opóźnień
  • Wdrażanie nowych wersji oprogramowania
  • Automatyzacja procesów
  • Praca nad architekturą rozwiązań, wydajnością i skalowaniem komponentów infrastruktury
  • Współpraca z innymi ekspertami: developerami, analitykami, PM –ami, testerami
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Dobra, praktyczna znajomość systemów operacyjnych Linux i Windows
  • Dobra praktyczna znajomość SQL
  • Dobra, praktyczna znajomość sieci komputerowych IP i popularnych protokołów
  • Znajomość technologii konteneryzacji Docker
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dociekliwość, upartość w poszukiwaniu rozwiązań
  • Chęć nauki i rozwoju zawodowego
  • Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość ADS (Azure Devops Server), Jenkins
  • Znajomość zagadnień związanych z http, Web Services, Web API
  • Znajomość pakietu ELK (Elasticsearch, Logstash, Kibana)
  • Znajomość Zabbix, Icinga
  • Znajomość Python lub innego języka programowania

To oferujemy

  • Pracę przy projektach o bardzo dużej rozpoznawalności w Polsce
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kartę Multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, imprezy firmowe
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1