Opinie o Synthaverse S.A. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Synthaverse S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Synthaverse S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synthaverse S.A. w Lublin

Felix2000

Ostatnio byłem na szkoleniu z grupą studentów z UMCS w BIOMED. Było super, wykład a później wycieczka po wydziałach produkcyjnych. Profesjonaliści w każdym calu - POLECAM WSZYSTKICH !!!!!!!!!!!

Miesiąc praktyk w Biomed Lublin to z pewnością świetnie wykorzystany czas. Osoby, które chcą mieć tylko "papierek" nie mają tu czego szukać, praktyki dają szansę na zdobycie cennego doświadczenia i ogromnej wiedzy o technologii i regulacjach prawnych wytwarzania leków. Ponadto pracują tam profesjonalni i życzliwi ludzie, a firma może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem. Praktyki w Biomedzie to szansa na naukę od najlepszych.

Igor12

witam, Ja też mam miłe wspomnienia w pracy tej firmie, kto chce ten się nauczy i doceni czas spędzony w gronie pracowników o dużych umiejętnościach zawodowych. Firma nie zasługuje na takie wpisy - robią to byli pracownicy którym nie chciało się po prostu uczciwie pracować i Biomed z nich zrezygnował. pozdrawiam

Agata

Gorąco polecam!!! Świetna atmosfera pracy w baaardzo miłym zespole i przede wszystkim możliwość zdobycia nowego doświadczenia zawodowego oraz podwyższenia swoich kompetencji

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Synthaverse S.A. na stanowisko Audytor Wewnętrzny? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Łukasz

Staż oceniam jako bardzo udany. Praca w gronie ekspertów oraz przyjemna atmosfera są gwarantowane. Jeśli chcesz nabyć praktycznych umiejętności z zakresu analiz mikrobiologicznych oraz chemicznych to polecam Biomed- Lublin.

Paulina

Staż w BIOMED-LUBLIN oceniam bardzo pozytywnie. Polecam osobom chcącym poznać pracę w laboratorium chemicznym i mikrobiologicznym oraz zdobyć doświadczenie w przeprowadzaniu ciekawych analiz. Ponadto opiekunowie są uprzejmi i chętnie odpowiadają na pytania stażystów.

JULIA

Najlepsze praktyki w moim życiu!!! Ciekawe analizy, dużo informacji, naprawdę można się wiele nauczyć. Bardzo miłe opiekunki, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Polecam wszystkim, którzy chcą zainwestować swój czas w efektywny rozwój.

Magdalena

Polecam wszystkim Biomed-Lublin jako przyszłe miejsce stażu dające możliwość zapoznania się różnymi analizami fizyko-chemicznymi, jak i mikrobiologicznymi, a także zdobycia doświadczenia z zakresu procesów kontroli produktów leczniczych. Praktyki przebiegają w świetnej atmosferze, którą zapewnia zespół o dużej wiedzy i kompetencjach.:)

Joanna

Biomed jest idealnym miejscem, w którym studenci i absolwenci mają możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego. Przede wszystkim uczy samego"obycia" w laboratorium. Poza wykonywaniem analiz, pozwala też zapoznać się z systemem prowadzenia dokumentacji i przede wszystkim - uczyć się w gronie specjalistów. Zdecydowanie polecam staż w Biomed-Lublin :)

Orzech@orzech

Przyłączam się do opinii. Pracodawca dba o pracowników zarówno młodych jak i starszych, nie ściga jak w innych firmach. Pensje też zadowalające jak na region Lubelszczyzny i na czas. :)

mirella123

Zgadzam się, w BIOMED LUBLIN pracuje doświadczona kadra pracowników, którzy chętnie dzielą się wiedzą, uczą studentów i absolwentów na praktykach i stażach zawodowych. Na 10 firm - tylko ta przyjęła mnie na praktyki. Dziękuję BIOMED.

ex-worker

CzasEm zastanawia mnie zdziwienie ludzi: jak to firma biotechnologiczna i niskie zarobki? TAK!!!! Biotechnologia może istnieje w Centrum Badań, który opiera się na dotacjach unijnych a reszta wydziałów to...fizyczny ciężka praca uwierzcie.Przy czym bardzo specyficzna i wymagająca, wszystkie procesy w odpowiednich warunkach fizycznych, chemicznych, mikrobiologicznych w odp.czasie, wszystko protokołowane - więc składanie wycieraczek w VALEO (nie obrażając nikogo) może być przyjemniejsze. Tu reżim, kobiety nie mogą nosić biżuterii, makijażu (ale nie we wszystkich wydziałach jest to egzekwowane ale obowiązek ogólny jest.Ciągła rekrutacja o czymś mówi, ludzie po prostu odchodzą. Firma zarabia olbrzymie pieniądze, ale znam osoby (po studiach)które pracowały tam dobrych parę lat i nie doszły do wynagrodzenia 1700 na rękę (może to tylko kwestia wydziałów). Jeszcze wspomnę o skandalicznym traktowaniu personelu pomocniczego: jak śmieci jak służba za najniższą krajową - można się zszokować, kiedy już gdzieś się pracowało i jest porównanie.Bardzo im współczuje - bo to Korea Pn, jeśli chodzi o ich traktowanie. Ktoś powyżej pytał, że jego rekrutacja została zawieszona a potem wznowiona i o czym to ma świadczyć? że na stanowisko był wyznaczony człowiek (nie musze chyba tłumaczyć że w pierwszej kolejności idą osoby z polecenia) a jeśli te rezygnują bo widzą syf w warunkach pracy albo w układach pracowniczych międzyludzkich bo one też dają popalić, albo w końcu to do nich dociera na co się pisały...i wtedy jest poszukiwanie następnego z listy chętnych, która już była. Pani kadrowa jest już tak znudzona tym zapewne, że nie zdziwcie się jak będzie wam walić na "TY" ...no cóż taka kultura. I naprawdę nie wiem co poradzić tym, którzy chcą tam iść. Może szczęścia, że na innych wydziałach będzie lepiej. Ale myślę, że poziom i kultura pracy jest TAM wszędzie bardzo podobny...

ex-worker
@ex-worker

opinia dotyczy Biomed Kraków, żeby była jasność.

Mark

Witam Was Mam szansę na pracę jako specjalista ds. e-marketingu w Biomed. Jednak mam dylemat: byłem na rozmowie w listopadzie, teraz wznowili rekrutacje i jestem już prawie przy końcu rekrutacji. Pytanie, które mi się nasuwa: czy była to ponowiona rekrutacja (zatrudnili kogoś, nie przeszedł okresu próbnego i szukają ponownie?)Jak jest z rotacją pracowników w firmie? Czy tej firmie można ufać, czy to co obiecują na rozmowie jest prawdą? Dziękuje Wam za wszystkie informacje i sugestie Marek

szkoda ludzi którzy tam pracują, chyba najwyższa pora znaleźć inne zajęcie zanim pracodawca się zwinie i wszystkim "podziękuje" za zaangażowanie, zwłaszcza że nie płacą pensji na czas więc klapa będzie z hukiem i sporo ludzi ucierpi.

SZALEŃSTWO

Dotacje. Dofinansowania. Wsparcie. A Prezesy nic nie robią. Dzisiaj kurs nurkuje -75%.

wołodja

Jaka jest kondycja firmy możecie sprawdzić na notowaniach GPW.

Jeżeli komuś nie odpowiada to można znaleźć zatrudnienie w Biedronce, Lidlu itp... Przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma..... Po co piszecie takie bzdury???

Biomed

pensja netto przedstawiciela 1500, samochód płatny, plany nierealne, atmosfera kiepska, podkradanie klientów i obszarów, brak narzędzi.

Krystian

proszę napisz o szczegôłach podstawa netto, narzędzia pracy czy dają auto ? Jakieś konkrety ludzie a nie wylewanie pomyji ...

szczery

napisal bym cos wiecej ale moze kogos uraze czy zdenerwuje wspomne jeszcze ze pracujac w tej ze firmie bedziesz w stanie zaopatrzec w leki cala swoja rodzine i znajomych

Zostaw merytoryczną opinię o Synthaverse S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w Synthaverse S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Synthaverse S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synthaverse S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Synthaverse S.A.