Opinie o Instalcompact Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Instalcompact Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Instalcompact Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instalcompact Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

babol=rudy=krokodyl

szczera prawda 10/10

biurowy

jak to jest ze w czasie kiedy wszyscy walczą z wirusem w szatni pracowników produkcji smierdzące buty robocze plus te w których pracownicy przychodzą do pracy stoją na szafkach zamiast na podłodze jak ta firma przechodzi kontrole sanepidu gdzie jest w tym przypadku bhp

Kopu
@biurowy

Widziałeś te szatnie panie biurowy? Pofatygowałes się kiedyś żebyś wejść do środka czy za niskie progi dla Pana? Tam ledwo się ludzie mieszczą na tym kawałku podłogi, nie wiem gdzie byś tam chciał jeszcze buty wkładać...

biurowy
@Kopu

smród wydobywający się z tej szatni skutecznie mnie zniechęcił do wejścia panowie jesli tak smierdzi to myjcie kopyta a najlepiej to sie kąpcie macie przecież prysznice

Bora Bora Holiday

Co w tej firmie jest nie tak że odradzacie pracę tutaj , tylko proszę o merytoryczne odpowiedzi a nie takie typu nie bo nie .Tak więc czekam na prawdziwe wady pracy w instal:

Bora Bora

Nadal słyszę ogólnikową odpowiedź, podaj jakieś szczegóły co jest nie tak skoro tak piszesz

otyły
@Bora Bora

oj coś z tobą nie tak skoro słowo pisane słyszysz

Kopu
@Bora Bora Holiday

Co kto lubi. Ponarzekać można zawsze i wszędzie. Nie z każdą negatywna opinia się tutaj zgodzę. Chociaż też nie twierdze, że to praca 10/10 :D jak ktoś chce dostać na dzień dobry 4 k netto na miesiąc a nic nie potrafi, i ucieka od roboty to może szukać dalej. Co do zarobków można się dogadać. I świetni ludzie jeśli chodzi o produkcje. Zero (usunięte przez administratora) dużo pomocnych rąk, fajne chłopaki, dzisiaj niestety rzadkość w takich firmach ;)

Witam. Pokazało się ogłoszenie z państwa firmy na pracownika produkcji oraz monter-mechanik z możliwością delegacji w zależności od zleceń. Mniej więcej na stronie firmy widzę czym się zajmujecie, ale ktoś opowie coś więcej o pracy i zarobkach? Czym różni się pracownik produkcji od montera - mechanika? Na ile mogę liczyć wyplaty w przybliżeniu na obu tych stanowiskach? Bardzo z góry dziękuję za szczere odpowiedzi, bo nie chciałbym tracić czasu na rozmowy, jeśli będę się śmiał po rozmowie kwalifikacyjnej. Obsługuje maszyny już 15lat również w firmie produkcyjnej.

antek
@Kandydat

tak w skrócie kokosów tam nie zarobisz a i sie nie narobisz

wojtek
@Kandydat

z tej firmy w ciągu roku zwolniło się około 15 osób plus jeden ukrainiec wszyscy z produkcji większość pracowała tam 2-3 msc

@wojtek

(usunięte przez administratora)Gorsi są, że tak podkreśliłeś? Czyli rozumiem, że firma szuka z powodu braku ludzi, a nie rozwijania się? U siebie również w TP mam na 1 zmianę 3300 na rękę czy na podobne pieniądze można liczyć u was? Macie jakieś nadgodziny czy coś? Pozdrawiam serdecznie

wojtek
@Kandydat

3300 na reke to nie maja nawet ci co tam pracuja od 10 lat i wiecej mowa tu o monterach

anonimus
@Kandydat

Nie polecam, zatrudnią cię jako mechanik - monter a skończysz na piłach i wierceniu, jak każdy w tej firmie

Ten co ma
@wojtek

Bez problemu 3900 nie słuchaj ludzi

ufo
@Ten co ma

3900 to by się zgadzało cały miesiąc po 12 plus 4 soboty

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Instalcompact Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Pracownik Produkcji?
Sebek

Witam ile może dostać nowy pracownik na produkcji?

JIC
@Sebek

z 2400

Smutny
@JIC

Strasznie dużo, starcza to na coś poza rachunkami?

Pracoenik

Super firma jeśli w tych czasach ludzie odchodzą, nawet ci którzy bardzo dużo zarabiaja

olekmen

jak to bywało wcześniej znowu jakiś tom pisze pozytywne opinie na zlecenie które wprowadzają w błąd potencjalnych zainteresowanych tą firmą

Tom

Bardzo dobra firma, dobre zarobki, wyplata na czas i dużo zamówień. Pewne miejsce w tych czasach.

Jerry
@Tom

Co tu dużo pisać, sama prawdę napisał Tom. Najlepsza firma w gminie. Większość ludzi może tylko pomarzyć o takich warunkach pracy i wynagrodzeniu.

ula z biura

dokładają po 1000zł plus maske przeciw pyłową przeciw korniemu

zadowolony

To jest porządna firmą dokładają po 1000 zł netto pracownikom którzy chodzą do pracy w czasie epidemii i nie uciekają na chorobowa albo na opiekę taki gest to już rzadkość BRAWO!!!!! PS pracy tyle samo a może i więcej a ludzi coraz mniej

Samuel

Nie próbujcie oczerniać firmy jako pracodawcy. Dobra opinia potwierdzona przez wielu pracowników, polecam.

---

Co taka cisza? Czy wszyscy narzekacze już się pozwalniali?

ola

nie tylko pracownicy z produkcji odchodzą ale także biurowi

były

13 osób zwolniło się z tej firmy w ciągu kilku msc wszyscy z produkcji 9 to nowi którzy wytrzymali 3msc a następni już planują (usunięte przez administratora)

Antek

Praca nie jest ciężka od poniedziałku do piątku w godz 6-14. Wynagrodzenie zawsze na szas Umowa o pracę Wielu pracowników ma staż pracy 10 15 20 lat więc dobrze im się tutaj pracuje polecam

jagna
@Antek

praca nie jest ciężka od pon-do pt od 6-14 potem można dorobić w nadgodzinach żeby przeżyć wynagrodzenie zawsze na czas łaski nie robi w razie czego można powiadomić odpowiednie organa umowa o prace to jest standart staż pracy dziadki nie odejdą bo do emerytury cienko zostało a koty uciekają po 3 msc

Koronawirus
@Antek

Antek pomyśl zanim coś napiszesz. Jak może się dobrze pracować pracownikom z 10, 15, 20 letnim stażem którzy zarabiają mniej lub tyle samo co nowozatrudnieni bez jakiegokolwiek doświadczenia. To jest poptostu bardzo poniżające.

Bułka z masłem
@Antek

Antek zapomniałeś dodać że wodę w pracy mamy gratis.

kruszyna

antek na ogłoszeniach o prace na portalu olx nie ma informacji o zarobkach a to co ty napisałeś to chyba jak połączysz z drugim etatem w czystej polsce na produkcji zwolnił się jarek bartek filip miłosz adrian wuja ten co tak długo chorował też chyba długo nie pociągnie mogę o nich napisać z imienia bo już nie pracują jeżeli tak mówisz to jesteś dobrze poinformowany tylko w twoim opinii jest dużo nieścisłości jakoś o tym zapomniałeś napisać UWAŻAJ bo sobie nos możesz pobrudzić

otyły

tylko śmiechu co nie miara i na koniec roku kasa może się nie zgadzać

grubas

była bieda jest bieda będzie bieda

al bandi

dajcie juz luz z tym instalem tam sie nie zmienia nic mimo upływu lat teraz przyjaciele ze wschodu beda obskakiwac gniazda bo polak tam pracowac nie chce wiadomo dlaczego

olaf

BRAWA DZIEWCZYNY!!!!

o kurde

co sie dzieje wszyscy sie zwalniaja jeszcze troche a synek sam bedzie zestawy i szafy skrecał sytuacja staje sie (usunięte przez administratora)nowo przyjetych wywiało i nie ma chetnych do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Instalcompact Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Instalcompact Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instalcompact Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instalcompact Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instalcompact Sp. z o.o.