Opinie o Instalcompact-Service Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne Nad Strumykiem 6

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Instalcompact-Service Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Instalcompact-Service Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instalcompact-Service Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne Nad Strumykiem 6

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Instalcompact-Service Sp. z o.o.?

basia 30 Nowy wpis

Hejka pracownika administracyjny ile zarabia miesięcznie netto? w jakich godzinach pracuje się w administracji?

Joanna Nowy wpis

@Fox wystarczy wejść na stronę internetową Intelcompactu i w zakładce kontakt wszystko znajdziesz. Widziałam, że regularnie szkolą swoich pracowników z nowych systemów serwisowych. Więc może rzeczywiście warto postarać się o zatrudnienie?

dd Nowy wpis
@Joanna

gdzie znajduje się strona tego "intelcompactu"?

Fox

@Bynio a podałbyś tego firmowego maila gdzie można się zgłaszać?

Firma Instalcompact-Service Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Wiecie czy w Instalcompact-Service Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Bynio

proszę napisać na maila firmowego zapytanie o staż

Zosiasamosia

2000 do ręki po 20 latach pracy. Inne zalety pracy w tej firmie to samochód służbowy za który trzeba zapłacić 340zł miesięcznie nawet jak się z niego prywatnie nie korzysta. Inna fajna zaleta to nielimitowany czas pracy, można go przesiedzieć w domu. Ale jak trzeba na awarie jechać to nie ma wyjścia i nie ma że boli, albo że się nie znam, trzeba posiedzieć nawet i do nocy. W tej firmie trzeba być elektrykiem, hydraulikiem, automatykiem, handlowcem i cieciem. Chyba że jest się protegowanym, wtedy jest się kierowcą i robi się tylko zestawiki w ciepełku.

Alicja
@Zosiasamosia

Pomimo Twojej negatywnej opinii na temat pracy w Instalcompact-Service nie rozumiem jednego. Piszesz, że pracujesz w tej firmie już od dwudziestu lat, a idąc tropem komentarza, jaki dodał @Pracujący (pozytywnego komentarza) wynika, iż firma jest dobra nawet z racji tego, że dużo osób pracuje tam po dwadzieścia lat - to duży staż. Czy wiec rzeczywiście niczego nie ma w tej pracy nic, co by było zachęcające? Jeśli chodzi o wypłatę - jednym ona pasuje, innym nie. Czy to kwestia preferencji co do wynagrodzenia danego pracownika?

Zosiasamosia
@Alicja

Alicjo Jacku, zasiedziałem się w waszej firmie czały czas licząc że będzie lepiej. Teraz jak już zostało kilka lat do emerytury nie ma wyjścia, trzeba siedzieć i nic nie mówić. Dobrze że tutaj moge się z was pośmiać. Niestety przy takiej pensji trzeba sobie gdzieś dorobić. He he

Dżony
@Zosiasamosia

Zosiasamosia, Jeśli czas w którym powinieneś pracować na rzecz firmy poświęcasz na robienie na boku to nie licz na dobre zarobki. Prawda jest taka że jeśli "obrabiasz" dużo zleceń to i kasa jest dobra. Faktem jest że kiedyś i rynek był inny i zarobki i atrakcyjność urządzeń i usług. Dziś trzeba trochę wysiłku w to włożyć by pozyskać klienta. Może nie włożyłeś w to właśnie odpowiedniego wysiłku że tak narzekasz. Dobrą praktyką jest również to że o byłych pracodawcach się źle nie mówi.

Grudek

Tyle zarabiamy ile pracujemy a nie siedzimy w domu. Dobra firma są możliwości tylko trzeba chcieć.

Mimolette

Pracowałem tam kiedyś od jakiegoś czasu już mnie tam nie ma i teraz mogę powiedzieć że niektórzy z pracowników umieli się urządzić a co to znaczy ? Pracowałem w zespole kiedyś z takim jednym ,mieszka gdzieś koło Wałbrzycha , na bokach się wybudował dosłownie . jak już gdzieś wszedł to proponował usługi prywatne bez rachunku i brał do kieszeni , podejrzewam że do dzisiaj tak robi ,ciekawe co na to jego szef ?

Obserwator11
@Mimolette

Ktoś już napisał, że atmosferę w pracy tworzą ludzie, którzy pracują w danej firmie. Zawsze znajdzie się pracownik niezadowolony, tylko nie rozumiem dlaczego w was tyle jadu. Wystarczy napisać prawdę. Fakt jest taki, że od strony pracownika wygląda inaczej niż od strony pracodawcy. Każdy ma prawo wyboru nikt na siłę tu nikogo nie trzyma, a jeżeli masz jakieś wątpliwości to od tego jest kadra zarządzająca, a nie jakieś forum aby wylać swoje żale. Do tego nie rozumiem jawne oczernianie pracowników (być może konkurencja na rynku lub ktoś niezrównoważony psychiczne).

Mimolette
@Obserwator11

Nie zrównoważony psychicznie to może ty jestes bo forum jest od tego żeby pisać o wszystkim a to co napisałem to prawda w stu procentach, bronisz firmy bo pewnie sam tak postępujesz i na boku robisz swój biznes pod logiem firmy............

Pracujący

Pracowałem w różnych firmach i można wiele mówić na temat pracodawcy pod warunkiem że jest o kim mówić. Duże korporacje mają to do siebie że nie ma tam z kim rozmawiać a w tłumie pracowników trudno się wyróżnić. W Instalcompact-service na codzień spotyka się ludzi którzy podejmują kluczowe decyzje. Jeżeli się pracuje rzetelnie, szefowie umieją to docenić. Można dyskutować o zarobkach ale to tylko tylko pewna część naszej pracy. Owszem ważna. Dla mnie osobiście i niemal równie ważna jest atmosfera w tej firmie. Normalni ludzie, szefowie w porządku, zarobki w porządku. Skoro są tu ludzie którzy pracują w tej firmie od ponad 20 lat to chyba o czymś świadczy.

Alicja

@bogdan, czy w takim razie, pracodawca do podstawowego wynagrodzenia zapewnia jakiegoś rodzaju dodatki w postaci np. premii? Co możesz również powiedzieć o innych warunkach zatrudnienia, w oparciu o które pracownik rozpoczyna współpracę z Instalcompact-Service Sp. z o.o.? Co, Twoim zdaniem, najbardziej może przemawiać za ubieganiem się o zatrudnienie u tego pracodawcy?

ciekawy
@Alicja

Też jestem ciekawy czy są premie...

Elektryk

ELEKTRYK - Ile płacicie??? Jak nikogo nie znajdziecie i będziecie powtarzać ogłoszenie to następnym razem napiszcie.

karol
@Elektryk

2200 jesteś zainteresowany

Elektryk
@karol

Nie!!! Poniżej 3K to się nie schylam.

bogdan
@Elektryk

3 k to będziesz miał jak zrobisz 2 miesiące w miesiącu takie są realia w tej firmie

Robert

Kiedyś pracowałem w tej firmie zarobki były spoko Podobno teraz coś się pochrzaniło

Firma dno zarobki dno, dobrzy fachowcy już z Instal dawno uciekli, teraz przyjmują młodych skoczków na umowę -zlecenie którzy po pierwszej wypłacie także uciekają do konkurencji. 2500zł dla serwisanta czy to jest dobre wynagrodzenie????

Dorota

Dla LOSER z IC która to ogarnia i skasuje te NIEKORZYSTNE wpisy tel. 713067810

E.R.R.

Żal mi jak widzę jakieś negatywne komentarze, zal mi tych ludzi, serio.... Widocznie mają bardzo smutne zycie skoro śledzą goworka pracodawcy/bylego pracodawcy..... Ja mam duzo ciekawsze zajecia. A poza tym jak sie cos komus nie podoba to wystarczy sie zwolnic. Mi akurat praca tutaj odpowiada i denerwuje mnie jak widzę jakieś głpoty i nieprawde powypisywane...

@E.R.R.

Ty jesteś niezrównoważony psychicznie skoro miotasz się z zamieszczeniem swoich mało wysublimowanych perwersyjnych historiach umiłowania pracodawcy - lodówka nie MROZI ?

Uważam, że można tu spoko zarobić. Pracowałem tu 4 lata i bylem bardzo zadowolony. Niestety musialem sie przeprowadzic i zmienic prace. Tak to na pewno dalej bym pracowal w instalcompact.

@były pracownik

Wyprowadzić ciecia do kibla. Sraj tam gdzie jesz nowe motto specjalnie dla ciebie głąbie.

blue screen

Najlepiej się przekonać samemu a nie czytac te opinie. Ja jak tutaj szedlem do roboty to nie sugerowalem sie zadnymi opiniami i dobrze zrobilem. Bo dopiero jak juz mnie przyjeli to sie okazalo ze to bardzo spoko firma, w porzadku traktuje pracownikow i niezle placi

Daniel

Pracuję w biurze w Instalcompact i mi si,ę tu akurat podoba. Wypłaty mnie zadowalają, towarzystwo w pracy też. To moja druga praca biurowa, ale dopiero tutaj jestem z niej zadowolony. Na prawdę dają dobre warunki i możliwośći rozwoju.

@Daniel

Pracujesz w biurze Instalcompact i pomyliły ci się strony na Gowork. ( LOOSER ) Ta strona z opiniami dotyczy firmy Instalcompact-service. Taka życzliwa podpowiedź jak nie masz co robić w pracy .

Daniel
@Nicknolte

O kurcze, rzeczywiscie. Nie zwrocilem jakoś uwagi. Ale dzięki ;) A te kąśliwe uwagi możesz sobie wsadzić wiesz gdzie :)

kabaczek piotrek
@Nicknolte

Ty chyba masz jakiś mega problem ze sobą człowieku, może nawet kompleksy. Żeby wyzywać ludzi, których zapewne nie znasz od frajerów, tak na prawdę bez żadnego powodu. Takie buractwo do Ciebie wróci, obiecuję Ci to.,

edmund

Praca pracy nie rowna ale ta jest okej. Nie przemaczam sie jakos, dobrze mie taktujo tutaj. Ja to bym nawet polecil nawet dobrym znajomym bo zle tu nie jest szanuje mojego pracodawce

stary

Pracuję w tej firmie od jej samego początku i z upływem lat jest o wiele lepiej niż na początku. Można się rozwijać, a każdy przejaw kreatywności jest dobry. Wcześniej trzeba było zrobić swoje i tyle, jak chciałeś coś dodać od siebie to szefostwo patrzyło na tym krzywym okiem. Także w porównaniu do dawnych czasów - niebo i ziemia

@stary

To jesteś Zdzichem lub liderem bo Waldek zwolniony a Bond z Zamościa sam się zwolnił bo miał dosyć psełdo korby.(Ś.P. Józef.M. też był od prawie początku - do końca prawie końca )

Zostaw merytoryczną opinię o Instalcompact-Service Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Instalcompact-Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instalcompact-Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Instalcompact-Service Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 59 ocen.

Instalcompact-Service Sp. z o.o.