Instalcompact

Poznań

Opinie o Instalcompact

Jan

Zmianówki są w porządku. Nie ma rozbicia, że jeden dzień po południu, potem rano czy nocki. Można sobie ustawić czy to pracę czy jakąś dodatkową szkołę jak ktoś chce.

ooo to to to

Jak pracujesz na produkcji to w przeciwieństwie do innych firm masz jakieś szanse na rozwój. NIe musisz się martwić, że po 15 latach zostaniesz na produkcji. Wraz z rozwojem firmy są przeprowadzane transfery i przechodzą ludzei z jednych działów do drugich.

OLE

Klucha , Kamo, Notariusz , to ta sama osoba pisze te WAZELINIARSKIE OPINIE

hah
@OLE 23.10.2017 15:44
Klucha , Kamo, Notariusz , to ta sama osoba pisze te WAZELINIARSKIE OPINIE

Spokojnie pozerzy! My nei głupi. Widać, że konkurencja bawi się w zorganizowaną akcję! Możecie sobie wszyscy przybić piątkę i czekać na działania prawników ;)

Klucha wcale nie leniwa

Polecam pracę w firmie Instalcompact, gdyż bardzo dba o pracownika oraz daje wiele pól do rozwoju. Organizuje liczne szkolenia i wyjazdy.

Kamo

Świetna atmosfera w pracy, można robić kilka przerw w ciągu zmiany, szefowie bardzo przychylni.

Notariusz

to dobra firma. w polsce jeszcze jeszcze tylko kilka dobrych firm, ale mozna je na palcach jednej ręki policzyć. Cała reszta to oszuści i naciagacze. Dlatego wybierzcie madrze żeby nie żałowac. dlatego lepiej sprawdź jak jest na miejscu, a nie czytaj te glupoty\

Kretokil

Zadowolony pracownik z pracy nie zagląda na forum . Pracownik który zrozumiał że nic dobrego z dalszej współpracy nie wynika najpierw podpytuje najstarszych stażem pracowników ( zostało 4 ) a później zagląda na forum. I to co widzi w postach to prawda - utwierdza się że wypłata to wstyd. Od września kret ryje w instalcompat i serwisie z dobrymi opiniami . Ciekawe czy to ma związek z wakatem na główną księgową. Dla regionalnego przedstawiciela i elektryka nie robili by takiej szopki.

????

Ej ja nie rozumiem, o co chodzi.... Ja pracuję tu już jakiś czas i nie moge narzekać. Wypłąty sa terminowe, stawka taka jak byla ustalana na początku, cyzli mi odpowiadająca. Do tego nawet lubię tą pracę....

młody

Miałem zamiar wysłać CV do Instalcompactu bo szukam pracy ale po przeczytaniu tych wszystkich opińi doszedłem do wniosku ze nie warto

op
@młody 19.10.2017 17:37

Jak szukasz pracy to wyślij CV do Amazona tam zarobisz więcej niż w Instalcompact

p

KOLO siedzi i pisze pozytywne opinie i robi sobie jaja widocznie nie ma nic innego do roboty a godziny lecą dziwie się ze szefostwo tej firmy dało pozwolenie na to żeby taki koleś pisał takie głupoty sami sobie wyrabiają opinie

w

Cienka pensja cienka premia marny socjal i ciągłe obiecanki

GORYL

DOBRZE SIE TU PRACUJE NIE MA CO NARZEKAC HAJS JEST CALKIEM DOBRY SPOKO LUDZIE PRZYJEMNIE NIE POWIEM ZE NIE

polak

A mi spokojnie wystarcza żeby rodzine utrzymac, nie wiem, może po prostu się poprawiło ostatnimi czasy w tej firmie. Ogólnie z tego co obserwuje to firma się rozwija, idzie w dobrym kierunku i dobrze prosperuje. Ja całkiem lubię tą pracę poza tym,

POWODZENIA

Widze, ze "komus" bardzo zalezy na "odbudowaniu" pozytywnego wizerunku firmy. Szkoda, ze w tak zalosny sposob... (W przeciagu 2 godzin, tyle pozytywnych opinii. Co za zbieg okolicznosci.) Ciekawe komu... Jest tak fajnie, ze co roku odchodzi kilkadziesiat osob. Ja bylem 60tym w pazdzierniku 2015... Ludzie pewnie za duzo zarabiaja? ... Mi nie wystarczalo, by rodzine utrzymac. Pracowalem tam ponad 5 lat. Nie istotne w jakim dziale- bo w kazdym jest podobnie...Musialem dorabiac w weekendy! ...To juz nie jest smieszne. Kogo chcecie oszukac? Tych mlodych swiezo po studiach? POWODZENIA

kolo

Ale sobie robią polewke z Instalcompactu zamieszczając takie opinie jak np, MIODKA potęcjalny przyszły pracownik po przeczytaniu tych wypocin bedzie miał niezły ubaw WIEC do autora tych ostatnich opini robisz wiecej szkody niż pożytku jak masz pisać bzdury to nie pisz wcale bo za chwile będzie wstyd pracowac w tej Firmie

r..y

jakim trzeba być pustakiem żeby pisać takie nieprawdziwe wychwalające opinie i wprowadzać ludzi w błąd pisze to jedna i ta sama osoba prawdopodobnie na zlecenie

wariat

bardzo dobrze tu się zarabia, serio. Ja jestem zadowolony bardzo. A poza tym też wszystko spoczko.

ADMIN

INSTALCOMAPCT JEST DOBRYM PRACODAWCĄ, WYPŁATY SPOKO, TO WYPŁACALNA I STABILNA FIRMA. JA DZIEKI NIEJ MAM STALE ZATRUDNIENIE I WYPŁATY W TERMINIE. WIECEJ MI NIE POTRZEBA, JEST BARDZO OKEJ

on

Ja bym się aż tak nie zachwycał, bo jest po prostu okej. Mam kasę co miesiąc, przychodzi w terminie. Praca nie jest jakoś bardzo wymagająca. Nie ma też dużo stresu. Owszem, czsami jest, ale to wiadomo, jak w każdej pracy..... Ja nie mam na co narzekać.

Miodek

Pracę w IC dostałem zaraz po ukończeniu studiów. Nigdy takiej wypłaty nie widziałem na oczy jaka jest tu. Nie rozumiem, dlaczego ludzie odchodzą jeden po drugim. W ciągu ostatnich 3 lat odeszło z 60 % starych pracowników, nie wiem czym to jest spowodowane, na pewno nie pieniędzmi, bo ja muszę jeździć z żoną do banku, bo do mojego portfela nie mieści mi się wynagrodzenie na moją pracę. Jest strasznie dużo dodatków. Dla mnie liczy się to, że mam opłacony zus. Co roku z żoną nie myślimy gdzie pojedziemy, bierzemy globus, zamykamy oczy, kręcimy nim i gdzie wskaże palec tam jedziemy. Jeszcze tylko 20 lat i emeryturka ;)

Ja

W lepszej firmie nie pracowałem, nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii. Wypłata świetna, kilkukrotnie większa od firm sąsiednich. Socjal pełen luksus i wiele, wiele innych dodatków. Jest za co żyć, co roku spokojnie można zabrać całą rodzinę na wakacje zagraniczne. Polecam w 100%

Stary

Mi jest tu dobrze a jestem starym praconikiwem. pPrzeszło 8 lat tu pracuje , a to chyba o czymś świadczy. Ta firma to dobry, soldny pracodawca. Mam stałą pracę i dobrą kasę. Polecam.

żaba

Dobra praca, płacą dobrze, atmosfera jest tez dobra. Ogólnie jestem zadowolony.

Cool

Ja uważam, że można lubić tą prace. Jak się pracuje. Ja się nie obijam i dla mnie jest okej..... Kierownictwo w porządku. Ogólnie fajnie sie tu pracuje mi sie podoba i nie bede nie potrzebnie wysmyslal jakis minusow

żal

Instalcomapct to dobry pracodawca. Żal mi ludzi, którzy nie mają nic lepszego do robty od psioczenia na pracodawcę/byłego pracodawcę. Żenada po prostu. Jak się coś nie podoba to nikt was przecież tu siłą nie trzyma. Jak smutne życie musicie mieć żeby specjalnie wchodzić na takie portale żeby wylewać swoje żale. Ja pracuję, a nie obijam się, dlatego dla mnie praca jest ok. Kasa też jest w miarę spoko, a na pewno lepsza niż u konkurencji. Mi się podoba. Po prostu.

P.

Wypłata terminowa to obowiązek, a nie przywilej, jak to dla kogoś jest rzeczą ''wow'', no to gratuluję.

anna

Instalcompact faktycznie płaci wypłaty w terminie i to jest jego plus co do wysokosci płac to już tak kolorowo nie jest i dlatego duża rotacja osobowa w tej firmie jest normą od wielu lat wiec nie ma co tu za bardzo ubarwiac

Baletnica

xD 4 opinie tego samego dnia w ciągu 3h xddddd

N....

o widać ze ostatnie opinie pisała ta sama osoba jakiś LIZUS

Wojciech

Dla mnie najważniejszym kryterium oceny pracodawcy jest terminowość wypłat. Tu akurat ZAWSZE tego pilnują i nigdy nie było ani dnia opóźnienia. Poza tym to uczciwa, solidna firma.

km

Praca jak to praca. Wszystkie podstawowe warunku tutaj spełniają. Na razie nie mam zamieru zmieniać pracy, bo jest mi tu dobrze.

dziadek

Ja pracuję już tu wiele lat i moge powiedzieć że jest to uczciwa firma. Dzięki niej mam zawsze wypłaty zawsze w terminie, jest czym wykarmić rodzinkę i zapłacić rachunki. Do tego jak potrzebuje wolnego (jak to przy dzieciakach bywa) nie robią mi żadnego problemu. Przełożeni wyrozumiali. Zachęcam.

A.

Pracuję w biurze w Instalcompact i lubię tą pracę. Płacą dobrze, atmosfera jest bardzo spoko, nic dodać, nic ująć.

r....

negatywne komentarze o instalu znikają to fakt ale opinia o tej firmie idzie w świat z ludzmi co w niej pracowali i się zwolnili a ostatnio sporo poszukało sobie nowych miejsc pracy oczywiśćie przyczyną są lepsze stawki jakie oferują inne firmy

użytkownik zarejestrowany

@ktoś przekopiowany tekst jest fragmentem poradnika jaki przygotowaliśmy dla pracodawców. Jednak warto przytoczyć też kolejny akapit tekstu: "Musimy jednak zaznaczyć, że możliwość samodzielnej archiwizacji również dotyczy wyłącznie wpisów łamiących regulamin forum lub prawo polskie. Wszystkie samodzielnie zarchiwizowane przez pracodawcę wpisy są przeglądane przez naszego administratora, a następnie przywracane na forum, jeśli nie noszą znamion łamania regulaminu. Regulamin świadczenia usługi Złotego profilu pracodawcy dopuszcza również możliwość zablokowania narzędzia samodzielnej archiwizacji w wypadku, w którym byłoby ono nadużywane do archiwizacji opinii zgodnych z regulaminem. Na ten moment taka sytuacja nie miała miejsca – dokładamy starań, aby wszyscy pracodawcy posługiwali się swoimi uprawnieniami w zgodzie z regulaminem forum." Zachęcam do zapoznania się z całością tekstu. Jest dostępna pod linkiem: http://www.gowork.pl/faq_pracodawcy Cytowany fragment można znaleźć w punkcie 12.

użytkownik zarejestrowany

@Wieloletni pracownik Portal gowork.pl nie oferuje możliwości płatnego usuwania wpisów. Każdy może złożyć bezpłatną reklamację odnoście treści jakie pojawiają się na wątku, jednak ostateczna decyzja odnośnie archiwizacji wpisu należy do administratora portalu. Każdy ma możliwość pozostawienia opinii zgodnie ze swoim doświadczeniem. To że opinia zawiera krytykę, czy też zastrzeżenia odnośnie firmy nie jest powodem jej usunięcia. Jedyną podstawą do usunięcia wpisu jest jego niezgodność z regulaminem.

ktoś
@Hanna 29.09.2017 12:10

"...oferujemy Państwu jeszcze jedną, płatną opcję - Złoty profil pracodawcy. Złoty profil pracodawcy to złożona usługa, której częścią jest m.in. możliwość samodzielnego archiwizowania wpisów niezgodnych z regulaminem, bez potrzeby kontaktu z naszym konsultantem czy wymogu czekania maksymalnie 21 dni na zarchiwizowanie opinii"

Marek

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Bardzo duże pozytywne wrażenie zrobiła na mnie pani z kadr. Widać wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu rozmów. Niestety nie dostałem się

Gość

Popieram dociekliwość Hanny. Właśnie szukam opinii o tym pracodawcy i tak na prawdę niewiele się dowiedziałem.... niestety. Interesuje mnie praca w biurze , ale z tego co widze to chyba nie warto tam aplikować....

użytkownik zarejestrowany

@OOnie wiem dlaczego tak oceniasz zadawane przeze mnie pytania, jednak chciałabym wyjaśnić, że nie jestem w żaden sposób związana z firmą Instalcompact. Jestem moderatorem serwisu GoWork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie oraz by osoby, które na wątek trafiają szukając opinii o potencjalnym miejscu pracy, mogły znaleźć tu odpowiedź na swoje pytania.

OO

na stronie Instalcompact takie idiotyczne pytania zadaje Hanna a na stronie Serwisu Alicja NIE ODPOWIADAC

użytkownik zarejestrowany

@były dawny pracownik co przez to rozumiesz? Dopytuję, by jak najlepiej poznać to, jak pracownicy oceniają pracę w Instalcompact. Dodatkowe merytoryczne informacje będą bardzo cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją. Rozumiem, że Twoje doświadczenia z firmą są sprzed dłuższego czasu. Czy ktoś z osób, które są w niej zatrudnieni obecnie, może opowiedzieć coś więcej o aktualnej sytuacji w firmie?

użytkownik zarejestrowany

@Kris co sprawia, że widzisz taką pesymistyczną wizję przyszłości firmy? Masz tu na myśli to, że brakuje doświadczonych pracowników? Z tego co widzę, to bardzo aktywnie prowadzi rekrutację. Piszesz też, że pracodawca nie potrafił docenić fachowców. Czego według Ciebie zabrakło?

były dawny pracownik
@Hanna 30.08.2017 14:23

ha ha ha... co to za podchody? Musztarda po obiedzie....

użytkownik zarejestrowany

@Mały mechanikczy nadal jesteś pracownikiem Instalcompact? Wspominasz o kilku nieprawidłowościach jakie w firmie występują. Co według Ciebie powinno ulec zmianie by pracowało się lepiej? Czy pracodawca jest otwarty na dialog z pracownikami i sugestie odnośnie działania firmy?

2017

ZASTANAWIAJĄCY SIĘ nawet nie zawracaj sobie głowy pracą w strefie 11 szkoda twojego czasu strefa 11 nic ciekawego tobie nie zaoferuje myślisz nie do wiary ale tak jest -- wypłata kiepska -- premia tez -- socjal mizerny perspektywa poprawy finansowej BRAK

Byly pracownik

Czy warto? Jesli jestes zaraz po szkole i chcesz miec w cv jakies doswiadczenie to tak, ale jesli juz masz doswiadczenie i chcesz robic za marna wyplate jak na elektryka to nie...

Hans

A czy masz ogloszenie na produkcje?

zastanawiający się
@Hans 30.05.2017 15:42
A czy masz ogloszenie na produkcje?

jest ogłoszenie na produkcje dla elektryka + wyjazdy na delegacje wiec jak warto czy nie

zastanawiający się

same negatywy o tej firmie czy napewno jest aż tak zle bo mam zamiar się tam zatrudnić na produkcji

użytkownik zarejestrowany

@oli, dlaczego? Jesteś pracownikiem Instalcompact?

oli

uciekać z tej firmy jak najszybciej tu już cudów nie będzie

były pracownik

Firma przechodzi trudny okres, głównie ze względu na gorszą sytuację na rynku (jeszcze nie uruchomione dotacje UE). Z resztą jak reszta konkurencji. Instalcompact to z pewnością firma z dużym potencjałem, współpracująca z dużymi graczami na rynku. Niestety odchodzi z niej do konkurencji wielu dobrych inżynierów (jak np. ja ;) ). Świetne miejsce dla młodych, ambitnych inżynierów, można się dużo nauczyć. Akademia IC :) Z zarobkami już gorzej, chociaż zdarzają się wyjątki. No i dobrze zarabiają handlowcy (a za dużo robić nie muszą...), grunt to dobry bajer... Osobiście wspominam firmę raczej pozytywnie, poznałem wielu ciekawych ludzi i świetnych fachowców. Jest też wiele wad np. brak wyciągania wniosków z błędów, system łataj dziurę, słaba współpraca między działami, no i brak motywacji... Patrząc na powyższe komentarze warto wziąć poprawkę, na to że większość jest pisana przez pracowników hali produkcyjnej, a nie biura (a to zupełnie inne realia...) Czy warto tam pracować? to zależy czego oczekujecie... :)

Zostaw opinię o Instalcompact - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instalcompact