Adres: Wierzbowa 23, 62-080 Tarnowo Podgórne

NIP: 7770001571 REGON: 4780325 KRS: 0000037321

3 169 293 5 1

Opinie o Instalcompact Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Johny Walker

Zmuszaja pracowników do 12, a najlepiej 20 nadgodzin w tygodniu, plus jeszcze sobota. Gdzie jest BHP-powiec czy PIP ????? Bhpowiec jest tylko wtedy jak ktos kasku nie nosi... Wiec w miesiacu jest 100 nadgodzin i pensja 5000 super hoho

Tak5Nie
zoro
@Johny Walker

tą firmą już dawno powinna się zająć PANSTWOWA INSPEKCJA PRACY zrobić im nalot taki bez zapowiedzi a mieli by się do czego doczepić oj mieli by

Tak3Nie
Patrycja

Firma ma straszne braki kadrowe widząc po ilości ogłoszeń . Czym to jest spowodowane?

Tak2Nie
zoro
@Patrycja

niskie płace to dlatego

Tak4Nie
Adrian

Mam kilka pytań odnośnie ogłoszenia na magazyniera : - na czym polega praca? - na jakie wynagrodzenie mogę liczyć? - jak wyglada ścieżka kariery? - jak atmosfera w miejscu pracy? - jak współpracownicy, przełożeni? - magazyn należy do dużych, średnich, małych? - w ogłoszeniu jest " możliwość rozwoju", tzn. że są awanse np. na brygadziste magazynu czy coś takiego, czy rozwój sam w sobie? Mam doswiadczenie z magazynem już ponad 10 lat, a dużo jest ogłoszeń wystawionych przez państwa firmę, dlatego nie wiem czy wysłać cv, czy tylko stracę czas. Z góry dziękuję za wszystkie opinie

robo
@Adrian

no nie takie pytania na tej stronie chłopie poczytaj opinie i będziesz wszystko wiedział

Kot

3 tyś na rączke chyba z nadgodzinami i 4 sobotami

Tak2Nie9
Kot
@lulek

Oni mają tyle co spawacze

Tak5Nie1
Zainteresowany

Witam Widzę ogłoszenie na montera gniazda chemicznego na olx za 3900-4900. To ile będę miał na rękę? Bo tysiąc złotych to nie widełki, a widły

gałganek
@Zainteresowany

3.900- 4,900 to by sie zgadzało tylko zapomnieli napisać ze jak zrobisz 2miesiące w miesiącu bu ha ha

Tak23Nie
byłem widziałem

2.500 netto max szukają (usunięte przez administratora)do pracy na tym dziale praca z kwasami nie polecam szkoda zdrowia

Tak33Nie4
wr

pracownik produkcji trawienie metali praca z chemią kwasy i podobne świnstwa jak myślicie ile płacą

Bambus
Nazwa działu: Produkcja
@wr

Kokosy

Tak3Nie1
olo

na produkcji zarobki bardzo słabe jak na taką firme dlatego ciągle poszukują ludzi do pracy

Tak13Nie1
@olo

Słabe czyli jakie? Zarobki to pojęcie względne, dla jednych 2000 zł będzie wystarczającą pensją, a inni przyznają że 5000 zł to za mało. Mógłbyś podać jakich widełek płacowych można się spodziewać na produkcji? Co możesz powiedzieć też o atmosferze w pracy i jak pracowników traktują przełożeni? Jestem ciekaw tych kwestii, napisz koniecznie jeśli wiesz coś na ten temat.

.. 00
@Grzegorz

Jesli chodzi o podstawe to od najmniej operator 27.. po spawaczy 38.. - kazdy ma roznie, zalezy ile ugrasz, brygadzisci od 38.. do 45.. . Oczywiscie jest jeszcze premia. Tak bylo jak ja odchodzilem, ale pewnie nic sie nie zmienilo, bo ciezko z tym jest. Praca nie jest jakas wymagajaca, ale wolalem cos porobic za lepsze pieniazki

Tak27Nie1
Kuba

Grzegorzu... O jakie zarobki Ci chodzi? Pracowników biurowych czy fizycznych?

@Kuba

W moim pytaniu chodziło mi o zarobki pracowników fizycznych. Chciałbym wiedzieć, czy pensja składa się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków. Myślę, że nie tylko ja chętnie uzyskam informacje w tym zakresie, ale i inni forumowicze odwiedzający ten wątek.

TakNie1

wd 40

to tak z perspektywy czasu zarobki cienkie[ socjal mizerny od lat ta sama kwota minus podatek ] sytuacje można uratować nadgodzinami po 10-12 h plus sobota 8h pociągniesz tak z 2-3 m i zostaniesz królem nadgodzin

Tak17Nie
@wd 40

Pracodawca daje możliwość zostania dłużej w pracy każdego dnia? Skoro rzeczywiście tak jest, to zastanawia mnie, jak wygląda wynagrodzenie osoby, która każdego dnia korzysta z możliwości przepracowania nadgodzin? Będę wdzięczny za informację na ten temat.

marta
@Grzegorz

info o zarobkach jest poufne

TakNie3
Blady

Duża firma ( dużo autokarów tam przyjeżdża) niedaleko Was daje znowu podwyżki od 1 lipca. Jeśli ciągle narzekacie i piszecie negatywy to się zwolnijcie, bo ile można tego czytać...

Tak3Nie1
MBAmaster
@Blady

Blady no bez przesady. Ten kołchoz obok co autobusy przejeżdżają i odjeżdżają to dopiero jest jakieś nieporozumienie. Współczuję ludziom, którzy muszą tam pracować. Człowiek = trybik.Tu przynajmniej jest spokój. Źle zostałem zrozumiany. Chciałem tylko zasugerować to żeby młody był był bliżej ludzi. Żeby nie zamykał się na ich pomysły. Zresztą tak jak wcześniej napisałem, czas pokaże...

Tak4Nie
dorota
@Blady

to po co czytasz zajmij sie pracą

@dorota

Skoro odwiedzasz ten watek napisz proszę jak wygląda zatrudnienie z Twojego punktu widzenia. Interesuje mnie wysokość wynagrodzenia i benefitów, które oferuje pracodawca. Może wyszczególnij na jakie bonusy z pakietu socjalnego można liczyć, bo to bardzo interesujący aspekt zatrudnienia.

garbusek nygusek

szkoda czasu na pisanie opini tu od lat nic sie nie zmienia

Tak2Nie1
olo

a jak tam w tym roku znowu chapiecie nadgodziny plus soboty żeby dorobić do cienkiej jak barszcz wypłaty

Tak11Nie
MBAmaster

Tak sobie myślę... Odpowiedź do RIPOSTAmaster. Może zbyt emocjonalnie do tego podszedłem. Może tak należy. Zobaczymy za kilka lat. Mimo wszystko życzę powodzenia...

MBA master

Tak sobie myślę...Firma obecnie ma zamówienia, ponieważ są jeszcze pieniądze z UE na modernizację systemów kanalizacyjnych itd. W momencie braku tych środków firma leży.Szkoda:-( bo fajni ludzie w niej pracowali/pracują jeszcze ale wszystko (usunięte przez administratora)u (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi). Ja jeszcze jestem ale tylko przez chwilę... Jeżeli wchodzą tu pracownicy obecni (usunięte przez administratora)

Tak25Nie1
RIPOSTA master
@MBA master

Nie sądzisz, że nie "sra się" we własne gniazdo? Piszesz, że "jeszcze tu pracujesz" - to może zbierz w sobie cywilną odwagę i przekaż swoje uwagi obecnemu Zarządowi w 4-oczy, co? Masz ponad 5000 firm w okolicy Tarnowa, co tu jeszcze robisz?

Tak9Nie9
MBA master

Młodemu się wydaje :-), że potrafi. W każdej innej firmie jakby miałby być oceniany za wyniki i skuteczność to odpadł w przedbiegach. (usunięte przez administratora)

Tak31Nie4
obecny

Hmmm...Co w tej firmie się dzieje? Odchodzą kwiatki...Przykro

Tak2Nie5
Wstępnie zainteresowany.

Witam, dostałem zaproszenie na rozmowę na stanowisko Inżyniera sprzedaży. Jak wyglądają zarobki na tym stanowisku. Jaka jest podstawa i jakie są premie? Czy Plany są realne do realizacji czy zaporowe.

cappadonna
@Wstępnie zainteresowany.

Ja tak samo, może ktoś coś więcej powiedzieć

ant-eater

do not believe in anything

Tak2Nie4

żuczek

A co tam u pachnącego (usunięte przez administratora)?

Beny

Lubię atmosferę w Instalcompact Sp. z o.o. za: Zamierzam tam wybrać się na rozmowę kwalifikacyjną, ma ktoś wiedze ile osób pracuje w tej firmie, nie chciałbym trafić do jakiegoś wielkiego kołchozu.

Edyta
@Beny

Jakie konkretnie stanowisko interesuje Cię w firmie Instalcompact? Firma bowiem zajmuje się szeroko rozumianą branżą wodną - produkuje systemy gaśnicze, pompy hydroforowe oraz technologie biogazowe. Oferuje również serwis urządzeń oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Niestety nie wiem, ile realnie osób zatrudnia pracodawca w swojej firmie, jednakże na oficjalnej stronie internetowej zauważyłam, że brakuje wciąż rąk do pracy na stanowiskach: elektryka, regionalnego inżyniera sprzedaży, konstruktora elektryka, montera-spawacza oraz inżyniera sanitarnego w dziedzinie wodociągów i kanalizacji. Czy to właśnie na któreś z nich planujesz aplikować?

TakNie

Mam radę dla zarzadu tej firmy. Od ponad 20 lat klepiecie jeden i ten sam temat dostarczania wody do obiektów. Może należałoby pójść trochę inną drogą i zająć się usługami z zakresu spawalnictwa, cięcia i metaloplastyki. Jako dodatkowe skrzydło. Tu jest hajs. Takie firmy rosną jak grzyby po deszczu. Dlaczego nie Wy? Wiem ze trudno o środki finansowania ale jeśli nie zabraknie Wam determinacji to na pewno osiągniecie sukces. Zacząć od czegoś małego drogą ewolucji a nie rewolucji. Nie trzymajcie się jednego tematu bo wymrzecie jak dinozaury. Znam firmy które na przestrzeni lat zmieniały swoje produkty i usługi. Takie firmy oddychają pełną piersią bo nie stoją w miejscu. Zatrudniajcie ludzi inteligentnych z potencjałem i ambicjami. Nie ważne na jakim stanowisku czy to monter czy inżynier. Posiadany papier nie ma tu znaczenia. Chodzi o osobowość.

Tak8Nie1

Krystian

Witam. Jakiś czas temu byłem na rozmowie o pracę na stanowisko obróbki chemicznej, rozmowa fajnie pięknie, niby zaproponowali z dobrą premią zarobki w wysokości 4000-4500 złotych do ręki. Jakieś tam benefity i możliwości licznych szkoleń i podwyżek. Czy te obietnice są prawdziwe czy bez pokrycia, aby tylko zachęcić do pracy? Proszę aktualnych pracowników o odpowiedzi i komentowanie. Dziękuję z góry.

Tak7Nie

krystian
@Krystian

Chyba kwartalnie

Tak13Nie

Olaf

Na rozmowie zaproponowali Elektrykowi na montażu w terenie UWAGA 2500zł na rękę dobrz ęz żyją bi chciał ich zabić śmiechem, gostek sie zawinął

Tak22Nie

Oli
@Olaf

Przeciez nie od dzis wiadomo ze płaca w tej firmie to dno i wstyd na całą gmine

Tak23Nie

@Olaf

Może było to wynagrodzenie wyłącznie na okresie próbnym, a po okresie próbnym stawka by wzrosła? Czy ten pracownik posiadał wystarczające doświadczenie, żeby starać się o wyższe stawki? Czasami łatwo oceniać sytuację z zewnątrz, gdy nie znamy wszystkich szczegółów.

Poszukiwany

Zostałem zaproszony na rozmowe do nowo tworzonego działu produkcji. Narazie nie chce precyzowac na jakie stanowisko. Doświadczenie mam może nie za wielkie ale pokrywające się z zapotrzebowaniem, uprawnienia posiadam nadane od UDT na widlaki i suwnice. Ciekawe ile mi zaproponują na "dzieńdobry". Po rozmowie napisze co mi obiecali.

@Poszukiwany

Czy jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej? Twoje doświadczenia z jej przebiegu mogą być cenną wskazówką dla innych kandydatów. Oprócz Ciebie na forum na pewno jest jeszcze jakiś kandydat. Niektórzy po prostu tylko czytają, obserwują, ale nie włączają się do dyskusji!

kulfon
@Poszukiwany

dużo nie zarobisz na początek może z 2200 do 2400 netto a potem po jakiś 20 latach pracy to może dociągniesz do 3000 tyś netto ale to też nie jest pewne więc powodzenia i uwaga na OBIECANKI

Tak16Nie

Ja
@Poszukiwany

Jeśli gniazdo chemiczne to około 4000 + szkodliwe na start, może ciut mniej/więcej

2500netto

@kulfon

hahahahahahahahah dobe dobre hahahahaaaaaaaaa

kowalki

Jaki wygląda drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej na inżyniera sprzedażny wie ktoś możne ?

Roki

Co powiecie o stanowisku inżyniera sprzedaży ?

@Roki

Czy interesuję Cię obowiązki na tym stanowisku czy warunki wynagrodzenia? Warto sprecyzować swoje pytanie, innym będzie wtedy łatwiej odpowiedzieć. Czy próbowałeś kierować te pytania bezpośrednio do firmy?

roki
@Dawid

chodzi mi i o warunki pracy jak i o zarobki ? Jakie sa narzedzia pracy ?

Hanna

@KQ, dlaczego nie wierzysz w poprawę zarobków w firmie Instalcompact? Może warto porozmawiać na ten temat z przełożonym? Czy nadgodziny są w tej firmie normalnie płatne jak normalne godziny czy obowiązuje dodatkowa wyższa stawka? Kandydaci przeglądają teraz oferty firm i coraz częściej je porównują. Starają się wybrać najkorzystniejszą ofertę dla siebie.

KQ

w tej firmie zarobki to największy obciach w okolicy nędza i jeszcze raz nędza jak nie bedziesz brał nadgodzin w tym także soboty to nawet kasjerka w lidlu wyciągnie więcej od ciebie I nie ma się co łudzić ze będą jakies znaczące zmiany w wynagrodzeniach AMEN

Tak18Nie

wsk

Nie polecam pracy w tej firmie z powodu bardzo niskich zarobków tak jak na produkcji tak i w biurze szkoda czasu

Tak15Nie1

Hanna

@nowa, wszystkie te pytania na pewno warto będzie zadać na rozmowie kwalifikacyjnej. Uzyskasz wtedy informacje z pierwszej ręki. Czy po Twojej rozmowie w firmie Instalcompact możemy liczyć na to, że podzielisz się swoją opinią i wrażeniami na forum? Dla niektórych osób mogą to być cenne wskazówki.

Tak3Nie

Zostaw opinię o Instalcompact Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne