Opinie o Instalcompact Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Instalcompact Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Instalcompact Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instalcompact Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

zawiedzony

pracuje od jakiegoś czasu na początku dużo obiecują jak to ach i och jednak po pewnym czasie samemu można doświadczyć i z opini innych pracowników także się dowiedzieć że kolorowo to nie jest więc zanim się zatrudnisz to najlepiej porozmawiaj z tymi co tam pracują bo właśnie od nich otrzymasz najbardziej wiarygodna opinie

zmartwiony

robie po 10h dziennie + sobota to tak prawie 2 miesiace w miesiacu bo inaczej to pensja kiepska jak tak pociagne przez miesiac to troche zarobie ale to tez ma swoje skutki uboczne ze tak długo pracuje po powrocie z pracy pies na mnie szczeka a dzieci mówią do mnie prosze pana tata jeszcze nie wrócił z pracy

Miałem zamiar aplikować do tego zakłady, ale gdy poczytałem opinię to odpuszczam. Teraz jest rynek pracownika i można w pracy przebierać

za

szału nie ma d....py nie urywa wiec lepiej się nie chwalić przed znajomymi gdzie się pracuje

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Instalcompact Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Pracownik Produkcji?
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Hanna

@lg, Obrażanie innych osób na forum jest niezgodne z regulaminem. Taki obraźliwy post może zostać usunięty. Zapoznaj się proszę z regulaminem forum i wyraź swoje zdanie w konstruktywny sposób. Czy jesteś doświadczonym pracownikiem firmy Instalcompact? Czy w firmie istnieje stołówka pracownicza lub zaplecze socjalne dla pracowników?

Bigd
@Hanna

To dlaczego nie został jeszcze usunięty?

er
@Bigd

a co prawda boli

B
@er

Prawda nie, głupota ludzka bardzo.

pl
@B

no to sam sobie odpowiedziałeś

Hanna

@Wa, od kogo usłyszałeś tę informację? Czy planowałeś aplikować do firmy Instalcompact? Czasami pracownicy odchodzą z przyczyn niezależnych od pracodawcy. Obecnie zwiększyła się w Polsce migracja wewnętrzna, Polacy migrują między dużymi miastami w poszukiwaniu lepszych warunków życia. Niektórym zmieniają się także plany zawodowe i życiowe. Czy wziąłeś takie czynniki pod uwagę? Może warto sprawdzić na własną rękę warunki pracy w tej firmie?

Wa

słyszałem ze kiepsko płacą i dlatego ciągle brakuje im ludzi do pracy

współczuję

Czytam Wasze opinie i nie wierzę. Skoro takie to dno no to zwolnijcie się. Świat jest wielki. Pokażcie pracodawcy że nie może tak robić. A jak siedzisz jeden z drugim jak ciapki to nie marudź bo przez takich jak ty pracodawca myśli że mu wolno. Na co czekasz? Aż skończy się rynek pracownika? Przed wami jeszcze kilka lat boomu gospodarczego, może 3 lata. Planujesz przesiedzieć i pracować na w twojej opinii tak złego pracodawcę? Jesteś coś wart czy nie? Co mam myśleć jednym i drugim skoro siedzicie i narzekacie i nie potraficie pójść do lepszej pracy? Nikt cie nie chce zatrudnić bo jesteś jeden z drugim za dobrym fachowcem? - wolne żarty. Dziś średniej klasy fachowiec znajduje robotę za dobre pieniądze bez problemu. To jak jest problem leży w pracodawcy czy w narzekaczach? Jak coś chcesz w życiu zmienić na lepsze to poszukaj najpierw problemów u siebie.

@współczuję

i znowu gdzieś ten bełkot słyszałem

as
@współczuję

żyrafa czy to znowu ty napisałeś tą opinie ?

pr

do współczującego dzięki takim ciapkom jak to określiłeś masz kolego kase na opłacenie swojego wynajętego mieszkanka lub spłacenie kredytu na samochód wiec więcej szacunku dla tych którzy dłużej w tej firmie pracują od ciebie

fachowiec

Znowu jakiś lizus obraża pracowników którzy przepracowali w firmie po wiele lat i próbuje z nich zrobić ludzi mało doświadczonych. Pracownicy na forum opisują problem w postaci wstrzymywania im urlopów a lizus tradycyjnie pisze że pracownicy są kiepscy i mało doświadczeni i najlepiej niech się zwolnią. Firmowy lizusie piszesz o średniej klasie fachowcach. Oni są w firmie tylko takie typki jak ty i tobie podobni (usunięte przez administratora) w stołki całymi dniami knują jak zrobić z tego fachowca malutkiego człowieczka któremu się nic nie należy a jedyną nagrodą dla niego to nadgodziny w sobotę. Panie lizusie zwolnienie się z firmy nie rozwiąże problemów.

lg
@fachowiec

napisałeś kolego to co myśli 3/4 pracujących w tej firmie normalnych ludzi reszta to lizusy i wazeliny którzy za nadgodziny i soboty wyrzekną się własnej matki

Hanna

@nowy, z Twojej opinii trudno wywnioskować, co tak na prawdę sądzisz o firmie Instalcompact. Co miałeś na myśli pisząc, że nie jest za ciekawie? Czy inni pracownicy podzielą Twoje zdanie, jak myślisz? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie? Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za napisanie kilku słów więcej.

nowy

Ogólnie nie jest za ciekawie w perspektywie czasowej nie ma sensu wiązać się z tą firmą na dłużej

tw

Długi i ćwierć-wałek precz z łapami od naszych zaplanowanych urlopów robicie taką szopke co roku czyli jest to celowe działanie jesteśmy ciekawi czy sobie też pozmieniacie terminy

Hehe

Poirytowany nie jest pracownikiem amazonu i kazdy to wie, ale jakos trzeba napisac, ze gdzies sie pracuje, zeby zbic z siebie trop podejrzen. I znowu ta gadka, ze jak cos nie pasuje to wypad do amazona. Czyzby za duzo ludzi bylo znowu na hali? Czy juz agencje wysylaja nam 5 nowych pracownikow, ze taka pewnosc w wypowiadaniu sie o zmianie pracy?

Poirytowany

Skoro tak wam źle to co tam jeszcze robicie ?? w bliskiej okolicy macie Amazona :) Zapraszam pokaże wam jak wygląda praca u nas . Zaraz zmienicie zdanie .

yu
@Poirytowany

DŁUGI miał kiedyś takie teksty ze jak ''się nie podoba to do amazona''

Poirytowany

Jestem humanistą więc zostaje tylko pakowanie . Choć chętnie nauczył bym się czegoś

wa

POIRYTOWANY zapraszamy do instala tu ciągle potrzebują ludzi do pracy jak jesteś bystry to szybko ogarniesz kilka tematów wyrobisz normę tygodniową nadgodzin a my będziemy mogli iść na zaplanowane urlopy

Aktywny

Poirytowany to że ty w Amazonie lubisz być poniżany i traktowany jak śmieć to twoja sprawa. My w Instalu cenimy sobie wolność i dobrą atmosferę która się ostatnio bardzo popsuła.

TOBO

Rozważałem rozpoczęcie pracy w tej firmie, ale ilość negatywnych komentarzy skutecznie mnie zniechęciła. Zadowoleni pracownicy nie mieliby czasu narzekać w sieci na swojego pracodawcę.

Szukający pracy
@TOBO

Za dużo wolnego w pracy i z nudów smarują byle co byle gadać ... Jak się nie podoba to czas na zmianę :)

zmartwiony

Po zakazie rozmawiania i robienia herbaty przyszedł czas na wstrzymywanie pracownikom zaplanowanych letnich urlopów. Ludzie dowiadują się kilka dni przed wyjazdem że nie pójdą na urlop bo nie ma rąk do pracy pomimo iż urlopy były planowane w grudniu. Nie wiem czy to jest nagroda za to że pracujemy po 12 h dziennie czy kara że nie pracujemy dłużej. Dawno nie spotkałem się z taką pogardą do pracownika jaka jest teraz. Czekamy za nowymi pomysłami i zakazami. Kim był by z was dumny.

jw
@zmartwiony

dodam jeszcze ze pracownicy są zastraszani konsekwencjami jeśli nie znajdzie się chętny który zmieni termin urlopu

pn
@zmartwiony

okres letniego wypoczynku a tu się dowiadujesz ze masz wstrzymany urlop i nie wiadomo kiedy go dostaniesz i norme nadgodzin w tygodniu do wyrobienia

Zostaw merytoryczną opinię o Instalcompact Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Instalcompact Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instalcompact Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instalcompact Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instalcompact Sp. z o.o.