Opinie o Instalcompact Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Instalcompact Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Instalcompact Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instalcompact Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Olaf

Na rozmowie zaproponowali Elektrykowi na montażu w terenie UWAGA 2500zł na rękę dobrz ęz żyją bi chciał ich zabić śmiechem, gostek sie zawinął

Oli
@Olaf

Przeciez nie od dzis wiadomo ze płaca w tej firmie to dno i wstyd na całą gmine

@Olaf

Może było to wynagrodzenie wyłącznie na okresie próbnym, a po okresie próbnym stawka by wzrosła? Czy ten pracownik posiadał wystarczające doświadczenie, żeby starać się o wyższe stawki? Czasami łatwo oceniać sytuację z zewnątrz, gdy nie znamy wszystkich szczegółów.

Poszukiwany

Zostałem zaproszony na rozmowe do nowo tworzonego działu produkcji. Narazie nie chce precyzowac na jakie stanowisko. Doświadczenie mam może nie za wielkie ale pokrywające się z zapotrzebowaniem, uprawnienia posiadam nadane od UDT na widlaki i suwnice. Ciekawe ile mi zaproponują na "dzieńdobry". Po rozmowie napisze co mi obiecali.

@Poszukiwany

Czy jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej? Twoje doświadczenia z jej przebiegu mogą być cenną wskazówką dla innych kandydatów. Oprócz Ciebie na forum na pewno jest jeszcze jakiś kandydat. Niektórzy po prostu tylko czytają, obserwują, ale nie włączają się do dyskusji!

kulfon
@Poszukiwany

dużo nie zarobisz na początek może z 2200 do 2400 netto a potem po jakiś 20 latach pracy to może dociągniesz do 3000 tyś netto ale to też nie jest pewne więc powodzenia i uwaga na OBIECANKI

@Poszukiwany

Jeśli gniazdo chemiczne to około 4000 + szkodliwe na start, może ciut mniej/więcej

2500netto

@kulfon

hahahahahahahahah dobe dobre hahahahaaaaaaaaa

kowalki

Jaki wygląda drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej na inżyniera sprzedażny wie ktoś możne ?

Roki

Co powiecie o stanowisku inżyniera sprzedaży ?

@Roki

Czy interesuję Cię obowiązki na tym stanowisku czy warunki wynagrodzenia? Warto sprecyzować swoje pytanie, innym będzie wtedy łatwiej odpowiedzieć. Czy próbowałeś kierować te pytania bezpośrednio do firmy?

roki
@Dawid

chodzi mi i o warunki pracy jak i o zarobki ? Jakie sa narzedzia pracy ?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Instalcompact Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Pracownik Produkcji?
Hanna

@KQ, dlaczego nie wierzysz w poprawę zarobków w firmie Instalcompact? Może warto porozmawiać na ten temat z przełożonym? Czy nadgodziny są w tej firmie normalnie płatne jak normalne godziny czy obowiązuje dodatkowa wyższa stawka? Kandydaci przeglądają teraz oferty firm i coraz częściej je porównują. Starają się wybrać najkorzystniejszą ofertę dla siebie.

KQ

w tej firmie zarobki to największy obciach w okolicy nędza i jeszcze raz nędza jak nie bedziesz brał nadgodzin w tym także soboty to nawet kasjerka w lidlu wyciągnie więcej od ciebie I nie ma się co łudzić ze będą jakies znaczące zmiany w wynagrodzeniach AMEN

wsk

Nie polecam pracy w tej firmie z powodu bardzo niskich zarobków tak jak na produkcji tak i w biurze szkoda czasu

Hanna

@nowa, wszystkie te pytania na pewno warto będzie zadać na rozmowie kwalifikacyjnej. Uzyskasz wtedy informacje z pierwszej ręki. Czy po Twojej rozmowie w firmie Instalcompact możemy liczyć na to, że podzielisz się swoją opinią i wrażeniami na forum? Dla niektórych osób mogą to być cenne wskazówki.

nowa

dzień dobry dostałam zaproszenie na rozmowę na stanowisko inżyniera sprzedaży . Czego mogę się spodziewać , proszę o jakieś podpowiedzi. Jak wygląda użytkowanie samochodu poza praca ? i jakie dostaje się auta ? jak to wygląda z wynagrodzeniem na początek . Bardzo proszę o opinie Pozdrawiam

Hanna

@axd, czy inni pracownicy mogą potwierdzić twoje informacje? Może przed podjęciem tej decyzji warto porozmawiać z przełożonymi w firmie Instalcompact na temat wynagrodzenia? Obecnie coraz więcej firm podnosi zarobki ze względu na sytuację na rynku pracy.

axd

idziemy do Amazona cała produkcja nareśćie jakaś porządna firma daje porządne podwyżki a nie ochłapy

HR

Ludzie jak narzekacie, ze zle i nie ma podwyzek to chodzcie do nas do Amazona, od 1 wrzesnia sa nowe stawki, kazdy otrzymal 450-500 zlotych wiecej. Wszystko jest jasno okreslone na stronie. Zapraszamy serdecznie.

lolek
@HR

juz jest 10 chetnych z produkcji do przejscia do Amazonu

Hanna

@HR, proszę Cię o trzymanie się głównego wątku dyskusji. rozmawiamy w tym miejscu o firmie Instalcompact. Jeżeli posiadasz informacje na temat innej firmy, proszę odszukaj odpowiednią stronę na forum GoWork.pl i zamieść tam swoją wypowiedź. Kto w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie Instalcompact? Może wiecie czy w firmie zaszły w ostatnim czasie jakieś zmiany?

Hanna

@dw, Czy możesz napisać coś więcej o samych obowiązkach w pracy i systemie pracy? Czy to praca wymagająca dyspozycyjności? Czy pracujesz w systemie zmianowym? Może warto porozmawiać z przełożonym na temat wynagrodzenia w firmie Instalcompact. Czy próbowałeś?

dw

Płaca na produkcji 8h to nędza i rozpacz ratuje sytuacje tylko chapanie nadgodzin + soboty

Kamila

Z tej firmy dobrzy fachowcy już dawno odeszli, zostali mierni ale oni już też odchodzą powód jest jeden KASA....

dx
@Kamila

opinia zgodna z stanem faktycznym 10/10

Alvaro
@Kamila

Odchodzą tylko idioci i tacy słabi jak Ty. W tej firmie można się wiele nauczyć. Pensje dobre jak na Tarnowo. Ja zarabiam ponad 10.000 tys na rękę + premia + samochód służbowy. Dużo Ci konkurencja płaci za pisanie tego hejtu?

Gonzo
@Alvaro

Alvaro, czyli zgodnie z tym, co napisałeś, zarabiasz 10 mln zł? Nawet z gramatyką sobie nie radzisz. Może to firma ci płaci za pisanie bzdur? Znam sytuację w tej firmie i wiem, jakie są tam zarobki, czyli poniżej godności.

karol
@Alvaro

alvaro to jakiś (usunięte przez administratora) dlatego zarabia taką kase ciekawe co musi zrobić i komu

kinga

alvaro sciemniaczu te 10 tys to zarabiasz na szczekaniu pod stołem

ala
@Alvaro

Alvaro zapomniałes jeszcze dopisac ze dostałes telefon komorkowy i laptopa do pisania donosów

Monter

No i mamy pierwszego Ukraińca ... Ciekawe kiedy do Dzika albo Kreta trafia kolejni

kazik

śmiać mi się chce jak słysze ze nie będzie podwyżek bo firma muśi odrobić straty oni odrabiają straty już od kilku lat i jakoś konca nie widać taka ich polityka WCISKANIE KITU

Alvaro
@kazik

Podwyżki są regularnie 2x rocznie. Nie dostają ich tylko nieroby i upośledzeni zawodowo. Fachowcy tutaj zawsze zarabiali dobrze. Pracuję w tej firmie już ponad 10 lat i nigdy nie narzekałem na zarobki.

Czarek

Interesuje mnie praca w firmie. Jak sądzicie czy są szanse na podwyżki? Wszędzie brakuje ludzi!!

xd
@Czarek

poczytaj posty poniżej i wszystkiego się dowiesz

Henryk

Pracowalem w ic jakiś czas, ale odszedłem, bo nie było szans na rozwój, praca nie jest najgorsza, faktem jest to, że nie tylko produkcja ma słabe zarobki, my w biurach nie mieliśmy wcale lepiej. Ciągłe obiecanie podwyżek i, że będzie lepiej, a jak przychodził termin podwyżki to nie ma, musimy odrobić straty. Nie wytrzymałem i poszedłem gdzieś, gdzie mnie doceniają. Jednak nie od dziś wiadomo, że człowiek nie musi codziennie jeść.

Zostaw merytoryczną opinię o Instalcompact Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Instalcompact Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instalcompact Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instalcompact Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instalcompact Sp. z o.o.