Opinie o Instalcompact Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Instalcompact Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Instalcompact Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instalcompact Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Adrian

Mam kilka pytań odnośnie ogłoszenia na magazyniera : - na czym polega praca? - na jakie wynagrodzenie mogę liczyć? - jak wyglada ścieżka kariery? - jak atmosfera w miejscu pracy? - jak współpracownicy, przełożeni? - magazyn należy do dużych, średnich, małych? - w ogłoszeniu jest " możliwość rozwoju", tzn. że są awanse np. na brygadziste magazynu czy coś takiego, czy rozwój sam w sobie? Mam doswiadczenie z magazynem już ponad 10 lat, a dużo jest ogłoszeń wystawionych przez państwa firmę, dlatego nie wiem czy wysłać cv, czy tylko stracę czas. Z góry dziękuję za wszystkie opinie

robo
@Adrian

no nie takie pytania na tej stronie chłopie poczytaj opinie i będziesz wszystko wiedział

Kot
@Adrian

Koło 3000 na rączkę

lulek
@Kot

3 tyś na rączke chyba z nadgodzinami i 4 sobotami

Kot
@lulek

Oni mają tyle co spawacze

Witam Widzę ogłoszenie na montera gniazda chemicznego na olx za 3900-4900. To ile będę miał na rękę? Bo tysiąc złotych to nie widełki, a widły

gałganek
@Zainteresowany

3.900- 4,900 to by sie zgadzało tylko zapomnieli napisać ze jak zrobisz 2miesiące w miesiącu bu ha ha

byłem widziałem

2.500 netto max szukają (usunięte przez administratora)do pracy na tym dziale praca z kwasami nie polecam szkoda zdrowia

wr

pracownik produkcji trawienie metali praca z chemią kwasy i podobne świnstwa jak myślicie ile płacą

Bambus
@wr

Kokosy

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Instalcompact Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Pracownik Produkcji?
Leszno
olo

na produkcji zarobki bardzo słabe jak na taką firme dlatego ciągle poszukują ludzi do pracy

@olo

Słabe czyli jakie? Zarobki to pojęcie względne, dla jednych 2000 zł będzie wystarczającą pensją, a inni przyznają że 5000 zł to za mało. Mógłbyś podać jakich widełek płacowych można się spodziewać na produkcji? Co możesz powiedzieć też o atmosferze w pracy i jak pracowników traktują przełożeni? Jestem ciekaw tych kwestii, napisz koniecznie jeśli wiesz coś na ten temat.

.. 00
@Grzegorz

Jesli chodzi o podstawe to od najmniej operator 27.. po spawaczy 38.. - kazdy ma roznie, zalezy ile ugrasz, brygadzisci od 38.. do 45.. . Oczywiscie jest jeszcze premia. Tak bylo jak ja odchodzilem, ale pewnie nic sie nie zmienilo, bo ciezko z tym jest. Praca nie jest jakas wymagajaca, ale wolalem cos porobic za lepsze pieniazki

Kuba

Grzegorzu... O jakie zarobki Ci chodzi? Pracowników biurowych czy fizycznych?

@Kuba

W moim pytaniu chodziło mi o zarobki pracowników fizycznych. Chciałbym wiedzieć, czy pensja składa się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków. Myślę, że nie tylko ja chętnie uzyskam informacje w tym zakresie, ale i inni forumowicze odwiedzający ten wątek.

wd 40

to tak z perspektywy czasu zarobki cienkie[ socjal mizerny od lat ta sama kwota minus podatek ] sytuacje można uratować nadgodzinami po 10-12 h plus sobota 8h pociągniesz tak z 2-3 m i zostaniesz królem nadgodzin

@wd 40

Pracodawca daje możliwość zostania dłużej w pracy każdego dnia? Skoro rzeczywiście tak jest, to zastanawia mnie, jak wygląda wynagrodzenie osoby, która każdego dnia korzysta z możliwości przepracowania nadgodzin? Będę wdzięczny za informację na ten temat.

marta
@Grzegorz

info o zarobkach jest poufne

Blady

Duża firma ( dużo autokarów tam przyjeżdża) niedaleko Was daje znowu podwyżki od 1 lipca. Jeśli ciągle narzekacie i piszecie negatywy to się zwolnijcie, bo ile można tego czytać...

MBAmaster
@Blady

Blady no bez przesady. Ten kołchoz obok co autobusy przejeżdżają i odjeżdżają to dopiero jest jakieś nieporozumienie. Współczuję ludziom, którzy muszą tam pracować. Człowiek = trybik.Tu przynajmniej jest spokój. Źle zostałem zrozumiany. Chciałem tylko zasugerować to żeby młody był był bliżej ludzi. Żeby nie zamykał się na ich pomysły. Zresztą tak jak wcześniej napisałem, czas pokaże...

dorota
@Blady

to po co czytasz zajmij sie pracą

@dorota

Skoro odwiedzasz ten watek napisz proszę jak wygląda zatrudnienie z Twojego punktu widzenia. Interesuje mnie wysokość wynagrodzenia i benefitów, które oferuje pracodawca. Może wyszczególnij na jakie bonusy z pakietu socjalnego można liczyć, bo to bardzo interesujący aspekt zatrudnienia.

garbusek nygusek

szkoda czasu na pisanie opini tu od lat nic sie nie zmienia

olo

a jak tam w tym roku znowu chapiecie nadgodziny plus soboty żeby dorobić do cienkiej jak barszcz wypłaty

MBAmaster

Tak sobie myślę... Odpowiedź do RIPOSTAmaster. Może zbyt emocjonalnie do tego podszedłem. Może tak należy. Zobaczymy za kilka lat. Mimo wszystko życzę powodzenia...

MBA master

Tak sobie myślę...Firma obecnie ma zamówienia, ponieważ są jeszcze pieniądze z UE na modernizację systemów kanalizacyjnych itd. W momencie braku tych środków firma leży.Szkoda:-( bo fajni ludzie w niej pracowali/pracują jeszcze ale wszystko (usunięte przez administratora)u (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi). Ja jeszcze jestem ale tylko przez chwilę... Jeżeli wchodzą tu pracownicy obecni (usunięte przez administratora)

RIPOSTA master
@MBA master

Nie sądzisz, że nie "sra się" we własne gniazdo? Piszesz, że "jeszcze tu pracujesz" - to może zbierz w sobie cywilną odwagę i przekaż swoje uwagi obecnemu Zarządowi w 4-oczy, co? Masz ponad 5000 firm w okolicy Tarnowa, co tu jeszcze robisz?

MBA master

Młodemu się wydaje :-), że potrafi. W każdej innej firmie jakby miałby być oceniany za wyniki i skuteczność to odpadł w przedbiegach. (usunięte przez administratora)

obecny

Hmmm...Co w tej firmie się dzieje? Odchodzą kwiatki...Przykro

Wstępnie zainteresowany.

Witam, dostałem zaproszenie na rozmowę na stanowisko Inżyniera sprzedaży. Jak wyglądają zarobki na tym stanowisku. Jaka jest podstawa i jakie są premie? Czy Plany są realne do realizacji czy zaporowe.

cappadonna
@Wstępnie zainteresowany.

Ja tak samo, może ktoś coś więcej powiedzieć

ant-eater

do not believe in anything

żuczek

A co tam u pachnącego (usunięte przez administratora)?

Beny

Lubię atmosferę w Instalcompact Sp. z o.o. za: Zamierzam tam wybrać się na rozmowę kwalifikacyjną, ma ktoś wiedze ile osób pracuje w tej firmie, nie chciałbym trafić do jakiegoś wielkiego kołchozu.

Edyta
@Beny

Jakie konkretnie stanowisko interesuje Cię w firmie Instalcompact? Firma bowiem zajmuje się szeroko rozumianą branżą wodną - produkuje systemy gaśnicze, pompy hydroforowe oraz technologie biogazowe. Oferuje również serwis urządzeń oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Niestety nie wiem, ile realnie osób zatrudnia pracodawca w swojej firmie, jednakże na oficjalnej stronie internetowej zauważyłam, że brakuje wciąż rąk do pracy na stanowiskach: elektryka, regionalnego inżyniera sprzedaży, konstruktora elektryka, montera-spawacza oraz inżyniera sanitarnego w dziedzinie wodociągów i kanalizacji. Czy to właśnie na któreś z nich planujesz aplikować?

Mam radę dla zarzadu tej firmy. Od ponad 20 lat klepiecie jeden i ten sam temat dostarczania wody do obiektów. Może należałoby pójść trochę inną drogą i zająć się usługami z zakresu spawalnictwa, cięcia i metaloplastyki. Jako dodatkowe skrzydło. Tu jest hajs. Takie firmy rosną jak grzyby po deszczu. Dlaczego nie Wy? Wiem ze trudno o środki finansowania ale jeśli nie zabraknie Wam determinacji to na pewno osiągniecie sukces. Zacząć od czegoś małego drogą ewolucji a nie rewolucji. Nie trzymajcie się jednego tematu bo wymrzecie jak dinozaury. Znam firmy które na przestrzeni lat zmieniały swoje produkty i usługi. Takie firmy oddychają pełną piersią bo nie stoją w miejscu. Zatrudniajcie ludzi inteligentnych z potencjałem i ambicjami. Nie ważne na jakim stanowisku czy to monter czy inżynier. Posiadany papier nie ma tu znaczenia. Chodzi o osobowość.

Krystian

Witam. Jakiś czas temu byłem na rozmowie o pracę na stanowisko obróbki chemicznej, rozmowa fajnie pięknie, niby zaproponowali z dobrą premią zarobki w wysokości 4000-4500 złotych do ręki. Jakieś tam benefity i możliwości licznych szkoleń i podwyżek. Czy te obietnice są prawdziwe czy bez pokrycia, aby tylko zachęcić do pracy? Proszę aktualnych pracowników o odpowiedzi i komentowanie. Dziękuję z góry.

krystian
@Krystian

Chyba kwartalnie

Zostaw merytoryczną opinię o Instalcompact Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Instalcompact Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instalcompact Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instalcompact Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instalcompact Sp. z o.o.