Vcentrum Grupa Spółka Akcyjna

Opinie o Vcentrum Grupa Spółka Akcyjna

Przemysław

Niewiele aktualnie piszecie o pracy w VCENTRUM w Warszawie - czym spowodowana jest Wasza niewielka aktywność na forum? Zdarzają się głosy pochodzące od klientów firmy, tak jak użytkownika @Violetta, ale niewiele można poczytać o samej pracy w tym miejscu. Może jednak ktoś z Was skusi się na to, aby napisać kilka słów o pracodawcy?

Violetta

Moje sugestie dla VCENTRUM SP. Z O.O.: (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Daleko od tej firmy. Obiecują złote gorynku. Na koniec wielkie (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nauczyć pracowników uczciwości. Przyjechalam 660 km żeby dostać w plecy z leasing em samochodu. Więcej kontroli ze strony pracodawcy.

Markus

Great service. Without cheating, always on time. Very professional care, well trained mechanics. I recommend the service, greetings to Mr. Patrick, the best adviser of my car / Markus

Najlepszy zespół, z jakim miałam okazję współpracować. Do tego możliwość zdobycia nowej, często bardzo cennej wiedzy w branży motoryzacyjnej.Właściciel jest bardzo wyrozumiałym człowiekiem co w dzisiejszych czasach stanowi rzadkość. Zdecydowanie polecam.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Zbrojarz samochodowy w firmie VCentrum Grupa Sp. z o.o. Sp. k.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Szczerze odradzam pracy w tej firmie no chyba ze lubisz dostawać pod stołem co łaska. Właściciel obiecuje złote góry niestety po rozpoczęciu pracy wszystko wygląda inaczej.

On

Szkoda czasu i nerwów. Właściciel kręci i kombinuje jak może. Mimo że na początku jest mowa o normalnej umowie o pracę, potem się okazuje że pracujesz na czarno bez umowy, co więcej namawia pracowników na zarejestrowanie się u urzędzie pracy, żeby móc na nich kasę z dotacji wyciągnąć. A to tylko jeden przykład nieuczciwości z jego strony...

Zostaw merytoryczną opinię o Vcentrum Grupa Spółka Akcyjna - Warszawa

• Jak się pracuje w Vcentrum Grupa Spółka Akcyjna?

Zobacz opinie na temat firmy Vcentrum Grupa Spółka Akcyjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vcentrum Grupa Spółka Akcyjna?

Vcentrum Grupa Spółka Akcyjna