Vcentrum Grupa Spółka Akcyjna

Opinie o Vcentrum Grupa Spółka Akcyjna

Nie polecam. Szczególnie oddziału na Powsinskiej 69/71 Placa "pod stołem" / współpracownicy to bydło a luksusowe auta naprawiają WFisci (z całym szacunkiem do nauczycieli wychowania fizycznego) Omijajcie szerokom lukiem.

Myślący

Zastanawiam się czemu toczysz pianę z ust mam Audi a1 sportbeck jestem klientem i powiem ci facetem jedno dużo kasy dużo pretensji ale robić się hrabiemu nie chciało

Pracowałem w VCentrum 4 lata- Brak zastrzeżeń. Polecam!

Woronicza

Jak większość raczej negatywnie ale były i ciekawe sytuację. Ogólnie nie polecam ale nie jest to coś czego nie da się przeżyć. Na miesiąc, dwa? ok, tak! Praca na stałe? Zapomnij. Szczególnie że rejestracja jest na najniższe możliwe pieniądze. ☹️

Były Pracownik

Nie polecam. Niestety zgadzam się z większością negatywnych opinii. Jak nie musisz to nie pchaj się tam na siłę.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Zbrojarz samochodowy w firmie VCentrum Grupa Sp. z o.o. Sp. k.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Nick123

Kasowanie opinii nie wygodnych świadczy jak tak na prawdę jest w vcentrum.....Nie polecam fałszywi ludzie

@Nick123

Luty 2020 ogłoszenie szukają doradcy. Czy ktoś uciekł? Doradców na Woronicza mieli na bardzo wysokim poziomie.

Marcin Poniedziałek

Dziwny wysyp pozytywnych opinii (w tym od pracowników którzy wciąż pracują w tej firmie) zaraz po wielu niegatywnych jakie zostały umieszczone tutaj. Chciałem aplikować do pracy w VCentrum, byłem mocno zainteresowany, ale podziekuję, szukam dalej :) Wygląda to tak jakby po wystawieniu kilku opinii negatywnych osoby odpowiedzialne za PR i właściciele zaczęli czuć topniejący grunt pod nogami i prosili pracowników którzy wciąż u nich pracują o wystawianie pozytywnych opinii. Prosiłbym o ustosunkowanie się właścicieli lub osób odpowiedzialnych czy kwota na umowie jest równa kwocie którą się realnie zarabia? Jak ze składkami? Wiele razy było to zarzucone więc mało możliwe aby było nieprawdziwe...

@Marcin Poniedziałek

Po prostu jako pracownicy firmy nie pozwolimy na szkalowanie i przedstawianie nieprawdziwych oraz niesprawdzonych informacji. Kiedyś nazywano to szacunkiem... I nie ma co szukać drugiego dna. Większość z nas mocno identyfikuje się z VC i będzie dbać o dobre imię firmy.

@Adam Dudziński

Czy jest Pan w stanie wypowiedzieć się na temat mojego wcześniejszego pytania w sprawie zarobków i ich wysokości na umowie w stosunku do realnych zarobków?

@Marcin Poniedziałek

Oczywiście. To co zostanie uzgodnione otrzyma Pan zgodnie z umową jaka zostanie zawarta. I naprawdę polecam mojego pracodawcę. W dzisiejszych czasach to jest doskonale miejsce na rozwój kariery i poszerzenie horyzontów.

Robert
@Adam Dudziński

Oj chyba jesteście bardzo zastraszeni przez prezesa. Pracowałem w tej firmie przez ponad dwa lata, umowa na najniższą krajową, reszta zawsze pod stołem w kopercie. Obiecywali na rozmowie o pracę umowę na pełną kwotę, niestety się tego nie doczekałem.

@Robert

Coś słabo pamięta Pan czas pracy w VCentrum. O Prezesie można wiele powiedzieć ale żeby kogokolwiek zastraszał? Raz jeszcze podkreślam, co ustalisz, to otrzymasz. Trzeba sobie jasno ustalić warunki i ich pilnować, zamiast po fakcie mówić że było tak a nie inaczej. Przez dwa lata chyba były okazja do wyjaśnienia tej sytuacji?

@Adam Dudziński

Czyli e takim razie potwierdza się to co pisano wcześniej o zaniżonych owacje i pieniądzach pod stołem. Dziękuję za opinię. Pozdrawiam i szukam dalej, poważnej firmy do podjęcia współpracy :)

Nie polecam najgorszemu wrogowi. Pieniądze pod stołem, nie ma co myślęć o realnej kwocie na umowie mimo, że zarobki w tej firmie są śmieszne. Brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika, rotacja ludzi ogromna, każdy kto tylko może ucieka z tej firmy. Kierownictwo/dyrektorstwo (usunięte przez administratora) prostactwo, zachowania gorsze niż u gimnazjalistów. Brak szacunku do pracowników, do ich czasu. Relacje między pracownikami w 90% tragiczne, nawzajem kopanie pod sobą dołków, odgadywanie za plecami itd. W tej firmie zostają tylko ludzie, którzy nie mają wyjścia lub ci którzy dobrze się czują w tragicznej atmosferze, w powietrzu czuć "smród fekaliów" wylewających się z ust pracowników, kierownictwa i "góry". Płaca? Śmieszna. Ubezpieczenie firmowe od nieszczęśliwych wypadków? Tak jest, ale nie korzysta się z niego bo "składki wzrosną", lepiej obciążyć pracownika. Fundusz socjalny?- A co to takiego? Ale za to wymagają by świecić oczami przed klientami za ich karygodne błędy. Myślisz, że przyjedziesz tu do pracy, zajdziesz gdzieś, coś osiągniesz? Nie łudź się. Po za stresem i nerwami nic nie wyniesiesz z pracy w VCentrum. Na rozmowie kwalifikacyjnej dyrektor potrafi opowiadać piękne bajki, myślę że minął się w zawodzie i powinien zacząć gdzieś publikować. Obiecuje gwiazdki z nieba i koloryzuje całokształt. Gdy zaczynasz pracę zbada na ciebie wiadro pomyj. Podsumowując, jeśli masz w głowie coś więcej daruj sobie pracę w tej firmie. Nigdy tak bardzo nie żałowałem podjęcia gdzieś pracy niż w Vcentrum.

Wyrażone opinie są próbą stawiania VCentrum w złym świetle przez osoby z którymi VCentrum zakończyło współpracę. W ramach rozwoju firmy stale prowadzimy rekrutację, niestety zdarza się, iż złożone deklaracje przez kandydata w żaden sposób nie pokrywają się z poziomem zaangażowania w powierzone zadania, co skutkuje rozwiązaniem stosunku pracy. Jako firma bardzo duży nacisk kładziemy na poprawność relacji i wewnętrznej komunikacji między pracownikami, gdyż jest to jeden z najważniejszych elementów tworzenia trwałej więzi pracownika z pracodawcą. Jest nam niezmiernie przykro, iż anonimowe opinie próbują nadać fałszywy obraz pozytywnych relacji panujących w zespole VCentrum. Niezmiennie zapraszamy wszystkie osoby, które mają motoryzacyjnego bzika, energię do pracy i potrzeby osobistego rozwoju do wstąpienia w szeregi teamu VCentrum!

@Vcentrum Grupa Spółka Akcyjna

Proszę nie przeinaczać moich słów. Wszystko co napiasalem jest zgodne z prawdą i nie mam zamiaru stawiać VC w złym świetle, ale widać PRAWDA W OCZY KOLE.

@Vcentrum Grupa Spółka Akcyjna

I dla ścisłości. To ja zakończyłem z wami współpracę a nie Vcentrum ze mną.

Szukam pracy
@Vcentrum Grupa Spółka Akcyjna

Proszę odpowiedzieć na jedno pytanie, Czy pracownik vcentrum zarejestrowany jest na taką kwotę na jaką opiewa jego faktyczne wynagrodzenie? Czy wszystkie składki są odprowadzane zgodnie ze stanem faktycznym? Składki ZUS, składki zdrowotne? Proszę o odpowiedź.

@Szukam pracy

Tak oczywiście zapraszamy do aplikowania.

Adam Dudziński

Najgorszy gatunek to anonimowy napinacz. Szkoda że zabrakło odwagi żeby się przedstawić. Ale cóż. Takie to czasy. Kiedyś to było, prawda Macieju P. ????.

Łysy
@Szukam pracy

Nie. Umowa jedno, realne zarobki drugie. Na umowie trochę więcej niż najniższa krajowa, resztę w kopercie. Więc na logikę składki itd odprowadzane od kwoty z umowy która jest mniejsza niż realne zarobki.

Maciej Przybyszewski

Przepracowałem w VCentrum ponad 5 lat. Niedawne odejście z tej firmy było podyktowane chęcią zmiany branży. Jeśli chodzi o zarobki, to według mojej oceny były co najmniej zadowalające. Pensja ZAWSZE na czas. Z góry wzajemnie ustalony system prowizyjny. Czytając opinie typu " obiecują złote góry " zastanawiam się kto komu składał te obietnice :) Jeśli podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydat nieco minął się z prawdą w kwestii swoich umiejętności, nie powinien być zdziwiony, że otrzymał wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy. Takie jest moje zdanie. Atmosfera i współpracownicy, jak dla mnie super. Oczywiście, jeśli ktoś jest socjopatą, nieposiadającym dystansu do siebie, może mieć problemy z odnalezieniem się w tym środowisku. Z kierownictwem mogłem załatwić wiele spraw, bez zbędnych problemów. Z większością osób nadal utrzymuje kontakt prywatny. Po złożeniu wypowiedzenia, stosunek z dyrektorem, prezesem i kierownikiem działu nie uległ zmianie. Rozstaliśmy się w zgodzie, a wszelkie należności zostały wypłacone w przewidzianym na to czasie. Podsumowując. VCentrum postępuje z Tobą tak samo jak Ty z nim. Graj uczciwie, a też będziesz tak traktowany. Pozdrawiam ekipę VCentrum :)

Adam Dudziński

Ja także dołączę do grona osób wyrażających swoją opinie. Moja przygoda z VCentrum trwa z roczną przerwą od 2015 roku. Przerwa była spowodowana zmianą planów życiowych a nie atmosferą czy jakimikolwiek czynnikami ze strony pracodawcy. Na odchodne od prezesa Jacka usłyszałem, że drzwi VCentrum są dla mnie zawsze otwarte. Nie wiedziałem, że już po roku będę do nich stukać. Ale zrobiłem to i uważam że to był dobry krok. Co do pracy, jak w każdej dużej firmie masz obowiązki. To z nich jesteś rozliczany i to ich wykonywanie determinuje to jak jesteś traktowany i postrzegany. Dziwią mnie opinie ludzi którzy po miesiącu już niby o firmie wiedzą wszystko. To bzdura. Tak się nie da. Daj coś od siebie, wykaż się, a naprawdę nie będziesz musiał narzekać. O swoje walcz, rozmawiaj z przełożonym, a z pewnością osiągniesz kompromis. Stosunki między pracownikami są jak najbardziej normalne, często wręcz przyjacielskie. Jak pracujesz z kimś 4-5 lub więcej lat to naprawdę trudno się przynajmniej nie dogadywać. Przyznam jednak, że dla kogoś wchodzącego do zespołu początkowo relacje między nami mogą wydawać się dziwne. Ale to właśnie skutek zgrania i wieloletniej współpracy pozwala w pozornym zgiełku osiągać nam cele i jeszcze mieć z tego satysfakcję. Rotacje są i zawsze będą częścią pracy, ale co najmniej 70% załogi ma już tutaj kilkuletni staż. To najlepiej świadczy o atmosferze i warunkach. Szefostwo, zarówno to najwyższe jak i to bliżej pracowników to fachowcy, można naprawdę dużo z nimi uzyskać i osiągnąć. Ale trzeba chcieć dać, nie tylko brać. Podsumowując ja osobiście każdego zachęcam do spróbowania swoich sił w naszej Firmie. To nie jest praca dla miękkich, ale naprawdę można osiągnąć sporo satysfakcji, a i kasa się zgodzi.

Taras

Советую Vcentrum!!! Начал я работу в этой фирме в октябре 2019! Для меня как для иностранца было очень важным в вопросе документов чтобы фирма могла все документы предоставить для получения разрешения на работу и в конечном результате контракт с хорошими условиями, это все я получил вовремя, ! Коллектив этой фирмы это команда из отличных мастеров своего дела, отношения которые сложенны в коллективе на профессиональном уровне, не в каждом салоне такое встретишь!!!! я на посту водителя познакомился с каждым этапом и процессом на этой фирме и на каждом этапе встретил людей знающих свое дело, механик это или директор салона все на уровне. Управляющий коллектив а так же директор фирмы всегда открыты) Подводя итоги это фирма которую хочу посоветовать, : условия + документы + отношение работодателя к сотруднику + зарплата +

Taras

Zdecydownie polecam Vcentrum!!! Powiem krótko i na temat, Nazywam się Taras Kasevich pracuje w Vcentrum jako kierowca z polecenia mojego kolegi mechanika z Vcentum od października 2019, jako kierowca poznalem wszystkie etapy serwisu aut, od momentu rezerwacji terminu do momentu podstawienia auta juz po naprawie. Na każdym z etapów spotkałem młodych ludzi które naprawdę robią to w czym są najlepszi! szacunek do klienta oraz indywidualne podejście, czasami w ASO takiego nie spotkasz!! Spoko klimat jest jak już poznasz cały zespół Vcentrum, zawsze można liczyć na pomoc nie ma tak że zostaniesz sam! relacje między Szefem a pracownikami oraz podejście kazdego do pracy uważam za najlepsze że wszystkich firm w których pracowałem. Podsumujac Jeżeli jesteś osobą ktora lubi auta, interesuje się motoryzacją i chcesz poznać fajny zespol to smialo polecam Vcentrum

Witam wszystkich. Osobiście w firmie VCENTRUM pracowałem przez okres blisko 2 lat na stanowisku doradcy serwisowego. Do podjęcia pracy w tym miejscu nie skłonił mnie żaden przymus lub akt desperacji. Wręcz przeciwnie o finalnej decyzji zmiany miejsca zatrudnienia, bez pośpiechu zdecydowałem po konkretnej i rzeczowej rozmowie z Prezesem i Dyrektorem serwisu, na którą zostałem zaproszony. W trakcie jej trwania obie strony jasno przedstawiły swoje oczekiwania w kwestii merytorycznej i finansowej. W tym miejscu należy podkreślić, elastyczne podejście przedstawicieli firmy do tematu terminu rozpoczęcia pracy w ich strukturach. Mianowicie zgodzili się na moje podjęcie pracy u Nich, dopiero po upływie ustawowego 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia u poprzedniego pracodawcy. Ponadto dla własnego komfortu, poprosiłem o spisanie listu intencyjnego, w którym jasno i czytelnie określiliśmy, termin rozpoczęcia pracy, zakres moich obowiązków oraz wszystkie aspekty dotyczące ustalonego wynagrodzenia wraz z regulaminem obowiązującego systemu premiowego. Dla mnie ten fakt był bardzo ważny, ponieważ nie wielu nowych pracodawców chce poczekać na nowego pracownika. Raczej panuje zasada tu i teraz albo wcale. W tym miejscu również odniosę się do kwestii różnych przytaczanych tu opinii, dotyczących warunków zatrudnienia i samej atmosfery pracy tam panującej. Trudno jest mi się zgodzić z tym, że to co zostaje ustalone nie jest później realizowane. W moim wypadku nic takiego nie miało miejsca. Dodatkowo po okresie próbnym trwającym 3 miesiące, dokonaliśmy wraz Dyrektorem serwisu uczciwego podsumowania mojej pracy wraz z analizą efektywności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków. W tym miejscu również powróciliśmy do tematu wzrostu mojego wynagrodzenia w przypadku dalszej kontynuacji współpracy. Udało się bez większych problemów, wynegocjować podniesienie wynagrodzenia po zakończonym okresie próbnym na zasadach mądrego kompromisu z obu stron. Dodatkowo otrzymałem zapewnienie ze strony pracodawcy, że dalsze podwyżki mojej pensji są możliwe w późniejszej perspektywie, uzależnione od osiąganych wyników i realizacji określonych planów firmy. Natomiast jeśli chodzi o samą atmosferę pracy w tym miejscu, którą tak tutaj często się ocenia i poddaje analizie. Zespół jak w każdej firmie składa się z wielu osób o różnych charakterach i temperamentach. Dodatkowo tutaj złożoność potęguje sama liczba osób i działów z którymi się codziennie i bezpośrednio współpracuje. Zasada panująca w każdej firmie jest niezmienna i sam to przerobiłem na własnej skórze w wielu miejscach. Mianowicie każdy nowy pracownik na początku jest traktowany z pewną dozą niepewności i braku zaufania do tego co sobą zaprezentuje. Należy się z tym pogodzić i uzbroić w cierpliwość. Najlepszym rozwiązaniem jest od początku, wykazać się dużym zaangażowaniem oraz chęcią nauki i poznania nowych obowiązków w nowym środowisku. Dla mnie pierwsze dwa tygodnie stanowiły spore wyzwanie aby poznać system pracy mechaników, działu części, metod autoryzacji zleceń itd. W tym miejscu zawsze dochodzi do dużej konfrontacji, tego do czego się przyzwyczailiśmy z tym co poznajemy. Jeśli nie wykażemy odrobiny elastyczności i pokory oraz nie posłuchamy pomocnych rad pracujących tam doświadczonych osób to raczej będzie ciężko o optymizm. Dodatkowo postawmy sprawę jasno. W szerokim gronie, głównie męskich pracowników zawsze dochodzi do różnych nieporozumień, które pojawiają się i znikają bez żadnych trwałych urazów chowanych w pamięci. Tym się charakteryzuje ta branża i raczej nie jest to miejsce dla każdego. Posiada zawsze swój klimat i specyfikę. Podstawa to zachować szacunek dla każdego z kim pracujesz bez względu na zajmowane stanowisko. Osobiście mogę tylko potwierdzić, że ze strony osób tam pracujących od samego początku mogłem liczyć na pomoc oraz wsparcie. Ponadto do dnia dzisiejszego z wieloma osobami z VCENTRUM utrzymuję serdeczny kontakt i odwiedzam stare miejsce pracy. Na zakończenie podam jeszcze jeden ważny aspekt obrazujący i podsumowujący okres mojej pracy w VCENTRUM. Mianowicie w trakcie trwania mojego zatrudnienia w w/w firmie, niespodziewanie otrzymałem nową propozycję pracy w innym miejscu. Miałem twardy orzech do zgryzienia jak zareaguje na taką informacje mój obecny pracodawca. W tym miejscu spotkało mnie kolejne bardzo miłe zaskoczenie. Zarówno Dyrektor jak i Prezes VCENTRUM po przeprowadzonej ze mną rozmowie, nie stworzyli żadnych przeszkód do rozwiązania obowiązującej umowy. Dodatkowo zgodzili się skrócić ustawowy obowiązujący mnie okres wypowiedzenia z trzech do jednego miesiąca i rozwiązać umowę za porozumieniem stron. W tym miejscu w celu podsumowania, warto użyć powiedzenia pewnego Pana po małej modyfikacji: "Firmę, w której pracujesz poznasz po tym jak kończysz w niej pracę, a nie jak zaczynasz!".

Tomasz Bogdan

Pracowałem w VCentrum ponad 2 lata na stanowisku kierowcy i nie do końca zgadzam się z opiniami - zwłaszcza osób z których nie można zidentyfikować w żaden sposób i posługujących się ogólnikami i narzekaniem na wszystko. Czas na konkrety bo to interesuje potencjalnych kandydatów. Po pierwsze - czy kiedykolwiek suma tego co dostałeś się nie zgadzała z tą na którą się umówiłeś? Czy kiedykolwiek nie została wypłacona w terminie?Jeśli z kimś się umawiam na określoną kwotę to za trzy dni nie robię z siebie ,,specjalisty,, i nie mówię że za mało zarabiam wszystkim wokoło. Wszystkie moje rozmowy o podwyżce z dyrektorem czy z prezesem VCentrum przyniosły efekt. Pierwsza po pół roku pracy gdzie już byłem ,,wdrożony,, i wiedziałem co mam robić. Druga po półtora roku pracy więc można powiedzieć że miałem już wpływ na logistykę w tej firmie. Atmosfera pracy zależy od osób pracujących. Mi odpowiadała. Oczywiście były ,,różnice zdań,, jak wszędzie ale wynikały z relacji pracownik - pracownik ale większych zatargów nie było. By poprawić atmosferę firma inicjowała imprezy firmowe. Nigdy nie było problemu bym umył swoje prywatne auto, po godzinach mojej pracy również nie było problemu bym wjechał prywatnym autem na stanowisko warsztatowe (korzystał ze smarów, środków chemicznych, narzędzi), nie było problemu latem uzupełnić klimatyzację czy ozonować wnętrze. Jakoś o tym nikt nie pisze. Do tej pory z Jackiem czy Adamem wymieniamy się życzeniami na święta - a minęło już trochę czasu jak nasze drogi się rozeszły i jestem pewien że w razie problemów z autem w okolicy mogę liczyć na ich pomoc. Język warsztatowy jest językiem specyficznym i na wszystkich warsztatach jakie znam jest taki sam. Jeśli skończyłeś ekonomię czy polonistykę to Twoje uszy tego nie zniosą - specyfika branży ;). Reasumując..Pracę w VCentrum z perspektywy czasu wspominam bardzo dobrze, nauczyłem się doskonałej organizacji pracy, właściwych relacji z klientami przy okazji pojeździłem autami znanymi z Top Gear i otworzyła mi drogę do mojej obecnej pracy. Panowie (i Panie) - Szanujmy się

Krzysztof
@Tomasz Bogdan

Opinia pracownika, który odeszdł z tej ponad 2 lata temu, myślę że raczej nie masz pojęcia o tym jak teraz wygląda tak praca, atmosfera itd ?

Kuba

Pracowałem w firmie Vcentrum w 2015roku na Woronicza, przepracowałem tam 12miesięcy w fajnej atmosferze z ludźmi z pasją do motoryzacji. Zarówno kadra kierownicza jak i koledzy/koleżanki pomocni i uczynni. Miło wspominam tamten czas i naukę jaką wyniosłem z tej firmy. Nigdy nie było żadnych problemów z wynagrodzeniem i płatności były na czas. Po odejściu z Vcentrum, utrzymywałem koleżeńskie kontakty z ludźmi z pracy. Potwierdzeniem mojej opinii jest fakt, że od lutego 2020, ponownie jestem w tej firmie. Wszyscy przyjęli mnie ciepło i serdecznie. Opinia że ludzie się zmieniają jak rękawiczki, nie do końca się broni, ponieważ są tu ludzie z którymi pracowałem 5 lat temu, dalej pracują i nie myślą o zmianach. Jeżeli jesteś osobą rzetelną, odpowiedzialną i pracowitą, możesz liczyć na dobre zarobki i umowę na długie lata.

Łukasz Armatys

Przepracowałem tam przeszło 5 lat w systemie B2B, ustalone warunki zatrudnienia i wynagrodzenia były regularnie realizowane. Ogólnie byłem zadowolony, dużo się nauczyłem w zakresie obsługi marek Premium i będę miło wspominał przepracowany tam czas. Ekipa zgrana i sympatyczna. P.S. Oczywiście jak w KAŻDYM miejscu mogą zdarzyć się zgrzyty ale trzeba umieć się dogadać i skupić na dobru klienta. Pozdrawiam VCentrum Team

Umowy jak najniżej reszte dają pod stołem. Wymiana pracownikow bez zadnych obiekcji, jak się zorientujesz w co wdepnales to cie traktuja jak wroga. Cala kadra zarzadzajaca jest obludna. Wszystko jest jak napompowany balon. Dzis brakuje ludzi w serwisie w obsudze klientow w czesciach w likwidacji szkód. (usunięte przez administratora)

Jakie są warunki zatrudnienia w VCentrum Grupa Sp. z o.o. Sp. k.?

Woronicza

Bardzo słabe warunki pracy, niedocenianie pracowników, zwalanie odpowiedzialności finansowej na pracowników i ściąganie im należności z wynagrodzenia, bardzo słaba atmosfera pracy, wieczne dawanie zleceń tylko dwóm pracownikom a reszta stoi i musi się prosić o zlecenie żeby móc cokolwiek zarobić, dawanie przeglądów wyłącznie jednej osobie

Maciej
@Woronicza

Rzeczywiście zbyt optymistycznie to nie wygląda. Napisałeś o słabej atmosferze w tym miejscu pracy. Z czego ona wynika? Z reguły są różne powody, dla których atmosfera oceniana jest negatywnie.

Artur

Na mieście mówi się że to pato-skład. Rzeczywiście tak jest jesli oceniamy warsztat i magazyn. Ludzie tam pracujący nie rozmawiają tylko muczą, wyją, szczekają, miałczą, gdaczą. Udają wielkich mechaników a nie potrafią zweryfikować zawieszenia.

Lidia
@Artur

@Artur Z Twojej wypowiedzi trudno mi wywnioskować czy pracujesz w firmie VCentrum Grupa Sp. Z o.o., czy może jesteś korzystającym z usług tej firmy? Forum Gowork.pl służy do opisywania warunków zatrudnienia w tej firmie. Ciekawi mnie czy firma aktualnie prowadzi rekrutacje na wolne stanowiska? Nie mogę znaleźć żadnej informacji w internecie. Będzie w stanie mi ktoś pomóc?

Agata Chmielewska
@Lidia

Proszę o kontakt ze mną w sprawie rekrutacji w firmie VCentrum, Agata Chmielewska 605955005

JCVC
@Lidia

Lidia prześlij swoje CV na (usunięte przez administratora) Mamy wakat w dziale jakości więc chętnie się z Tobą spotkamy;) Pozdr jacek chmielewski

@Lidia

Pracowałem. Zadzwoń i się zapytaj czy szukają i kogo.

Zibi

Nie wiem jak jest od strony zatrudnienia. Ale próbowałem kupić samochód Volvo XC 90 . W ofercie była informacja , że auto bezwypadkowe, a po sprawdzeniu okazało sie że miało wymienioną szybę przednią, ogómienie różni się terminem produkcji aż o 10 tygodni. Właściciel po tym wycofał się ze sprzedaży, . Coś z tym autem jest nie tak. Volvo XC90 czarne z przebiegiem 21 960 Link do tego auta(usunięte przez administratora)

Poszwa
@Zibi

Profesjonalni sprzedawcy .Elastyczni, duża wiedza nie ma nachalności jak na Modlińskiej w komisach. Kupiłem E klasę jestem bardzo zadowolony. Ceny rozsądne terminy realne. Zero problemów z odkupem auta które chciałem zostawić w rozliczeniu. Polecam Jacek-602498066

Bart
@Zibi

Wymieniona szyba czołowa nie świadczy o tym ze auto miało wypadek.

Mirek Handlarz
@Zibi

Czy według Ciebie wymieniona przednia szyba oznacza powypadkowa przeszłość ? Jeśli tak , to wymień tez żonę czy tam kogo masz bo ktoś dotknął to już nie dziewica

Karol

To forum pracownicze więc klienci powinni kierować opinie na adres firmy!

Zostaw merytoryczną opinię o Vcentrum Grupa Spółka Akcyjna - Warszawa

• Jak się pracuje w Vcentrum Grupa Spółka Akcyjna?

Zobacz opinie na temat firmy Vcentrum Grupa Spółka Akcyjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vcentrum Grupa Spółka Akcyjna?

Vcentrum Grupa Spółka Akcyjna