Jobhouse

Opinie o Jobhouse

Arczi

Ogolnie ok, szybki kontakt

Karol

Bardzo dziękuję za współpracę i polecam jako dobrego i pewnego partnera w biznesie

Michu

Gdzie rekrutują?

barti77
@Michu

m.in. amazon, orlen, enea

barti77
@Michu

z reszta najlepiej zobacz co tam maja na stronie

Konkretna obsługa, profesjonalne podejście. Zleciliśmy im pozyskanie kandydatów na specjalistyczne stanowiska i poradzili sobie.

Dawid
@Paweł

A jak z terminami? Wyrobili się?

Robert
@Dawid

Terminów dotrzymują.

Robert

Nie ma też pisać ochów i achów specjalnych ale działają jak na porządną agencję rekrutacyjną przystało.

Mateusz

Jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą. Nie dziwi mnie duża liczbą klientów i pozytywnych opinii. Jedni z najlepszych na rynku.

Patryk

Obsługa fachowa, profesjonalizm i konkretne podejście - to ich zdecydowanie cechuje. Świetna agencja rekrutacyjna. Polecam!

Dambo

Jak ktoś dopiero startuje do pracy zaraz po szkole albo nie ma zbyt dużego doświadczenia to mogą pomóc, bo dużo łatwiej u nich coś znaleźć niż po jakichś olx, gumtree czy ogłoszeniach w gazecie.

Sergio

Jasne warunki współpracy. Dziękuję za pomoc!

Pawel

Jak zawsze klasa! Najlepsza agencja rekrutacyjna.

Damian

Trzymają się ustaleń, robota załatwiona szybko, dzięki!

Magda

Solidna agencja. Polecam. Korzystałam wielokrotnie z ich pomocy i zawsze byłam bardzo zadowolona. Rekrutacja dokładnie taka jaka miała być.

Fabik

Dobre oferty i szybkie załatwienie formalności. Dobra agencja rekrutacyjna.

Znalezieni pracownicy dokładnie o takim profilu jakich potrzebowaliśmy. Wszystko załatwione bardzo sprawnie, z dbałością o dobry przepływ informacji i kontakt. Agencja stanęła na wysokości zadania. Dziękuję!

Łukasz

Dziękuję za profesjonalne podejście do zleconej rekrutacji. Polecam Jobhouse

Pacris

Pozostawiam swoją opinię dla tych osób, które będą chciały lub w tej chwili aplikują - uczciwa i solidna firma.

Trevor

Polecam! Agencja godna polecenia!

Patryk

Błyskawiczna odpowiedź dzięki czemu nie trzeba było długo czekać. Dziękuję za pomoc!

Damian

Jak z ofertami teraz? Jest coś ciekawego?

Grabo
@Damian

Lepiej sprawdz ich stronę. Tam wszystko rozpisane ze szczegółami.

Grabo
@Damian

A czy ciekawe to zależy czego szukasz. Może coś dla siebie znajdziesz.

@Damian

Sporo tego mają. Wystarczy sprawdzić stronę albo skontaktować się z nimi.

Dzięki za pomoc w znalezieniu dobrze płatnej pracy na normalnych warunkach.

@Tomek

A jak u nich z ilością formalności, etapów rekrutacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Jobhouse - Gdańsk

• Jak się pracuje w Jobhouse?

Zobacz opinie na temat firmy Jobhouse tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobhouse?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 63 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobhouse?

Kandydaci do pracy w Jobhouse napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobhouse