Grupa Farmacol

Opinie o Grupa Farmacol

pytająca

A na jakim stanowisku pracowałaś?

JASIA B..

w firmie Farmacol pracowałam tylko dwa miesiace. Byłam zachwycona tą pracą i ludźmi którzy tam pracują.Oczywiście nie wszystkimi.Ale 90% załogi super.Zarobki niezłe.Zajebista praca.Polecam.POZDRAWIAM DZIEWCZYNY I TOMASZÓW DWÓCH.Szkoda że się nie spodobałam.

JASIA B..

Agata

Ostatnio w biurach działa zasada "podpieprz współpracownika", zbierane są punkty, niektórzy bardzo wysoko chcą się ulokować. Ponadto zmieniają się zakresy zadań i wszyscy mają więcej pracy, nie wyrabiają się, a za nadgodziny nie chcą już płacić. Okręt tonie.

Spróbuj przez agencję oni po 3 miesiącach dają to pod zakład na zlecenie a po miesiącu umowę o pracę -mialam przez agencję tamtego nie przyjęłam ale miałam taką propozycję na szkoleniu to samo mówią

Doświadczenie np na kasie można podać ,kompletowanie ,pakowanie takie tam proste prace

gaga

czytam twój wpis już 3 raz i za grosz nie wiem o co chcesz zapytać... Popracuj nad gramatyką i składnią

elka

wie może ktoś coś więcej o stanowisku Referent ds. kartotek i obsługi kontrahenta w Katowicach?

xyz

...wbrew ustawie zmuszono w tym roku ludzi do pracy w drugi dzień świąt wielkanocnych.Mają chyba jako kolesia Kaczyńskiego i Szydło ?

dfdg

Hahaha :) Ela oni wszystkim obiecują umowy o pracę a potem dają na zlecenie na 3 lata ze stawką wydajnościowa 0,13gr pozycja . Olej tych wyzyskiwaczy .Ja po paru miesiącach ich olałam . Szczerze dziś naprawde lepiej życ z mops-u niż pracowac na zlecenie . z mopsu przynajmniej opłacą ci opłaty i dadzą na jedzenie a na umowie zlecenie nie wiesz czy ci starczy na jedzenie a nie mówiąc już o opłatach . Pozdrawiam

olivia1350@onet.eu
@dfdg

Wysłałam swoje CV Nie wiem co w tej trawie piszczy! czytając wasz komentarz. Czekam ! może będę miała więcej szczęścia.Pozdrawiam.

Ela

W Katowicach na magazynie Apracowałam ponad rok na zlecenie. Oczywiście po paru miesiącach obiecywali mi umowę o pracę, ale zawsze był ktoś kto dostał przedemną bo miał znajomości, a nieważne że pracował krócej ode mnie i nawet o nią nie pytał... Strasznie to niesprawiedliwa firma!!!

mark

Podobno Farmacol mają gdzieś przenosić wiadomo gdzie?

hgh

Dobra. Już byłem i wiem

mark
@hgh

I jak było? dostałeś się na telemarketera?

hgh

Wie ktoś jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na telemarketera? Z góry dziękuję za odpowiedź

LALALA

Katowice - praca fajna jest co robić ale o to chodzi,atmosfera też ok wszyscy pomogą, zarobki na stawce za godzine ile pracujesz tyle sobie wypracujesz ja mam na pozycje i na zarobki nie mam co narzekać ale pracuje a nie gadam 8h wychodze więcej niż na stawce godz. co do pracy po 9h fakt było tak że zlecenia mają tak pracować ale nikt nikogo nie zmusi i nie robią problemu jak nie zostajesz zlecenia są przeważnie wypisywane na 6 dni w tyg. nie zawsze ale raczej tak jest nie ma tragedii bo jak nie możesz przyjść do pracy w jakiś dzień to dzwoniesz że nie przyjdziesz bo coś tam i spoko oczywiście nie przesadzając z kierownikami też można się dogadać zresztą ten co chce zarobić to pracuje non stop ale wie za co mówię o zleceniu nie wiem jak jest na umowie o prace.

xyz

Na magazynie praca po 9 h dziennie i w weekendy.Jak masz wolne w grafiku to Cię wezmą w ten dzień do przenoszenia mebli,bo akurat jakaś przeprowadzka.Jak się nie podoba to do domu-podejście kierownictwa.Gratulacje.Przerwa 15 minut i to tylko wtedy,kiedy ruch na taśmie mniejszy.Dziękuję za taką pracę.

bezrobotny

Wie ktoś może jak wyglądaja premie w call center w Farmacolu? bo sa własnie przjecia

Misiek
@bezrobotny

W Katowicach czy w Morach?

bezrobotny
@Misiek

Katowice

ciekawa

i jak udało ci się dostać tę pracę? dowiedziałeś/aś się czegoś?

poszukujący;)

@elliot są już ogłoszenia i na magazyn i do call center;)te bardziej ambitne oferty maja ciekawe ;)

poszukujący;)

Hipek - do call cneter też szukaja:) jak coś pisz na gg to dam ci namiar;)

poszukujący;)

Hej- pracuje może ktoś w call center Farmacol albo pracował :)? proszę o kontakt na gg 8923501

xyz

Cześć! Niedawno podpisałem umowę z farmacolem na magazyn.Jak wszyscy dostałem na początek stałą stawkę godzinową.Na rozmowie kwalifikacyjnej było powiedziane,że jak się ma tą stałą stawkę godzinową to nie odejmują za błędy.Tymczasem w umowie ,którą podpisałem już jest informacja o karze finansowej za błędy? Jak to w końcu jest? Rozumiem,że na akordzie za błędy się płaci ale czy na stałej stawce godzinowej przy umowie zlecenie też, od samego początku?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol - Katowice

• Jak się pracuje w Grupa Farmacol?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Farmacol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 676.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Farmacol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 597, z czego 115 to opinie pozytywne, 257 to opinie negatywne, a 225 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Farmacol?

Kandydaci do pracy w Grupa Farmacol napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Farmacol