Grupa Farmacol

Opinie o Grupa Farmacol

Conny

Czy zakaz chodzenia w krótkich spodniach czy bluzkach na ramiączkach przestał obowiązywać? A może to tylko dla wybranych osób? Pozatrudnialiście małolaty, które nie wiedzą, że do pracy nie ubiera się jak do wiadomo jakiego miejsca. Brzuch i plecy całe odkryte, stanik cały widać i absolutnie nikt nie zwraca im uwagi. Rozumiem, że gdyby starsza albo po prostu grubsza pracownica przyszła tak ubrana, to również nie byłoby problemu?

@Conny

Przypominamy, że na magazynie obowiązuje określony typ ubioru, ze względu na bezpieczeństwo i przepisy BHP. Jeżeli widzą Państwo nieprawidłowości, prosimy o zgłoszenie bezpośredniemu przełożonemu/kierownikowi zmiany/kierownikowi sekcji.

Wodzianka

Farmacol, dlaczego w firmie nie ma żadnych dystrybutorów z wodą? Zarabiacie na nas grube pieniądze, a nie zapewniacie nawet podstawowych warunków. W innych takich firmach darmowa woda dla pracowników jest normą, to (usunięte przez administratora) że nawet o coś takiego musimy się prosić...

Joe
@Wodzianka

Wiesz, przez wodę, farmacol zbiednieje o jakieś kilkaset złoty miesięcznie. Zapewne w biurowcu taki dystrybutor jest. Ale my nie mamy się co do nich porównywać. Mamy robić za najniższą krajową i nie gadać że chcemy coś więcej.

Biedronka
@Joe

Jest dystrybutor i ładne miejsce do spożywania posiłków, toaleta. Nie to co nasze (usunięte przez administratora)

Aktualność
Grupa Farmacol sklasyfikowana na 7. miejscu zestawienia Poland’s Best Employers 2023 w kategorii ,,Farmaceutyka i biotechnologia’’.

Dziękujemy naszym pracownikom, współpracownikom oraz partnerom za zaufanie oraz nieprzeciętne zaangażowanie, którego finalnym efektem jest wspólny i przede wszystkim realny sukces. To właśnie dzięki Waszym głosom Grupa Farmacol znalazła się na tak wysokiej pozycji tegorocznego rankingu najlepszych, polskich pracodawców!

Zestawienie Poland’s Best Employers, które finalnie klasyfikuje 300 przedsiębiorstw, zostało opracowane przez redakcję Magazynu Forbes we współpracy z międzynarodową firmą badawczą Statista. Dane niezbędne do jego publikacji organizatorzy pozyskali w oparciu o analizę wyniku przeprowadzonej internetowej ankiety, w której udział wzięło ponad 20 tys. czynnych zawodowo respondentów. Ostatecznie przebadano satysfakcję z pracy w 1900. funkcjonujących, w Polsce firmach i właśnie spośród nich redakcja Magazynu Forbes wybrała 300. najlepszych, polskich pracodawców.

Jeszcze raz dziękujemy za oddane głosy! Cieszymy się, że codziennie razem z Wami możemy tworzyć wspólny sukces. Gratulujemy również wyniku wszystkim tegorocznym laureatom!
eM

Gratulacje!

Rozbawiony

Ten cały ranking to jakaś farsa.Niby skąd dostaliście tyle głosów na plus dla firmy? Chyba sam zarząd głosował sam na siebie i to na dwie ręce. Firma ma za dużo istotnych spraw do naprawienia to skąd niby ma tylu fanów? Wiemy o co wam chodzi.Chcecie,aby firma była postrzegana jako pro-pracownicza,w której super się pracuje. Liczycie,że poszukując pracy przeczytają o tym i polecą się zatrudnić jak chętni do castingu do filmu. Nie zastanawiacie się co sobie pomyślą o firmie jak zobaczą jak ona faktycznie działa? Zwłaszcza system wynagradzania - premiowania zwany ku zmyleniu akordem. Fatalny sprzęt,podejrzane błędy,skromne pensje,słabe zarządzanie,nadmierna eksploatacja pracowników itd. Od lat wykazywaliśmy co i jak należy poprawić.Niestety nic w tych kwestiach się nie zmieniło. Przez was odeszło wielu dobrych pracowników,których zastąpiliście innymi,którzy nawet nie chcą się nauczyć polskiego. Czasem nawet obiecywaliście zmiany,ale na obietnicach się skończyło. Powinniście podziękować nam za nasz trud w wykonywaniu pracy,która przynosi wam niemałe zyski,zawłaszcza wieloletnim pracownikom,którzy powinni mieć wypłacane stażowe. Firma istnieje dzięki pracownikom.

yessss
@Rozbawiony

Firma istnieje dzięki pracownikom, oczywiście, że tak, gdyby nie my to by nie mogli pochwalić się takimi wynikami, szkoda tylko, że tak mało nas docenia się, że tak oszczędza się na naszej ciężkiej pracy, słowo "dziękuję" jest miłe, ale tym słowem nie opłacimy rachunków, nie kupimy jedzenia i nie wyżyjemy do kolejnej wypłaty a o nieplanowanych wydatkach nawet nie wspomnę. Moglibyście zacząć doceniać i nagradzać tych, którzy naprawdę wypruwają sobie żyły dla tej firmy, wypłacać nadgodziny, a nie dawać za nie wolne, dzięki nam ta firma prosperuje i osiąga zyski, nauczcie się nas doceniać bo to dzięki nam istniejecie.

Dziękujemy za ciężka pracę na rozpadającym się sprzęcie w zakurzonym magazynie z nie czyszczoną klimatyzacją od lat. Za błędy nie zawinione wynikające z pracy niesprawnych terminali. Za niepłatne niedziele i święta (płatne dla wybrancow) Za (usunięte przez administratora) na święta. Za niepłacenie stażowego. Za niedocenianie wieloletnich pracowników. Ogólnie za niskie pensje.. na umowie o pracę ponieważ zlecenie ma płacone za nadgodziny.

Trotur
@yessss

Jakie "dziękuję"? Kto Ci tu kiedyś podziękował? Zero kultury. Wyglada na to, że wraz z nowym kierownikiem magazynu ten stan nie ulegnie poprawie bo on nawet dzień dobry nie mówi póki co. To jest chyba jedyna firma, ktora w piatek o 12 przypomina sobie, że trzeba zrobić zmiane w sobote na rano i na prędko zwołuje pracowników. Oczywiscie za dzień wolny bo kasa jest tylko dla nich. Ty przyjdź i wypracuj te pieniądze ale nie dostaniesz z tego ani grosza. Zero szacunku dla ludzi... w weekend przed majówkowy, w sobote po 21 wieczorem, odwoływali pracowników wypisanych na niedziele. Miało być za kase a ostatecznie okazało się, że byliśmy na dyżurze telefonicznym w sobotni wieczór zupełnie za darmo.

Hugo
@Rozbawiony

Lata lecą, a tu nadal bez zmian. Jedyny sposób na poprawę to strajk, lub bezpośrednie oddanie sprawy w ręce PIPu, następnie skierowanie na wokandę sądu. Jednym słowem jesteście (usunięte przez administratora). Zamieszczacie tu wpisy, zrzucacie z siebie ciężar tygodnia, część rezygnuje, a za dwa tygodnie zapominacie o sprawie bo wam się nie chce. I tak na wasze miejsce przychodzą kolejni, interes się kręci, ci nad nami napychają kieszeń pieniędzmi jakie wypracowaliście. Jutro poniedziałek i znowu czeka was (usunięte przez administratora).

Rozbawiony
@Hugo

Gdy chodziło o świadczenie świąteczne,którego firma początkowo nie chciała wypłacić w grudniu 2021,a dać nam bony do aptek na wybrane produkty to był strajk w Katowicach i Żernikach.Jeden jedyny raz. W innych, o wiele ważniejszych sprawach strajków nie ma.Ludzie pomstują między regałami i tyle. Psy szczekają karawana dalej idzie.Mocni w gębie(żeby obgadać,wyśmiać),ale nie tam gdzie powinni. Z takimi załogami nigdy nic się nie zmieni. Produkujemy się na tych forach,a firma dalej nas lekceważy i zbywa,albo okłamuje w żywe oczy. Piszemy o problemach i oczekujemy ich rozwiązania.To jednak tylko pisanie dla pisania. (usunięte przez administratora) Latem ubiegłego roku zniżyli się nawet do tego,że oficjalnie na goworku obiecali nowy sprzęt i pisali o przetargu. Nowe terminale i skanery - według tego co powiedział nam kierownik magazynu miał być w październiku 2022. Nie od dziś w wiadomo,że wciągają kierownictwo w swoje ściemy. Inna sprawa,że kierownik gł.magazynu to człowiek,który w sumie nic nie może. Ma wykonywać polecenia i rozkazy z centrali.0 autonomii.Ktoś napisał,że statysta. Z resztą czy kierownictwo obchodzą podwładni?Raczej nie,jedynie kariera. Ale w przypadku naszej firmy może się ona zakończyć szybciej niż myślą. Mnie już na firmę opadają ręce.Ciągła walka z wiatrakami. Ludzie ciężko pracują,niektórzy harują,a wypłaty skromne.Firma zyskuje tanią siłę roboczą. "Nie ma zysku,to ci się nie opłaca" śpiewał Kombi. Chory system premiowania,(usunięte przez administratora)za błędy(nie zawsze z naszej winy),umniejszanie wydajności. ''Za faulem faul".Tak się u nas pracuje.Wyciskarnia cytryn. I pomyśleć,że są wśród załóg jeszcze tacy,którzy szarpią za 10. Jakiś ustawiony odgórnie algorytm naliczania wydajności.0 transparentności. (usunięte przez administratora)sprzęt(usunięte przez administratora),częściowo do zezłomowania,słabe zarządzanie. To ma być ten super pracodawca?Firma XXI w?(usunięte przez administratora). Zaśpiewajmy:'Wierzyć wam już dzisiaj za późno". ps.PIP,BHP mają w kieszeni,więc się wymiksują. Kto nam wynagrodzi nasz trud i nadszarpnięte zdrowie?

@Rozbawiony

Jak tu nawet wody do picia nie ma! Niby była ale komuś coś nie pasowało i zlikwidowali. Na tak dużym magazynie powinien być dystrybutor z wodą! Na co jest ten fundusz pracowniczy? Na Belwedery dla zarządu? Wymagać to potraficie ale od siebie coś dać to już nie bo po co. Niech robią za (usunięte przez administratora) i piją wodę z kranu.

Bardzo były ex
@Rozbawiony

1. Sytuacja nr.1 - dotyczy ludzi, którzy pracowali jeszcze na Rzepakowej. Sytuacja już na nowej hali. Kozaki ,najważniejsze cwaniaki. Jeden lepszy od drugiego. Obgadywanie na hali każdego, wyśmiewanie za plecami...itp. + skanowanie paczek czyli typowy dzień w farmacolu. Gadka że co to za wypłaty, kierownik to i tam to. Wiadomo. Kiedy przyszedł kierownik cisza, zmiana tematu, jakieś zagadywanie do kierownika, niby żarty. 2. Sytuacja nr. 2 - czas kiedy każdy marudził ( czyli w FCL zawsze ) że niskie wypłaty, że (usunięte przez administratora) nie robią już nadgodzin. W tym samym tygodniu przeszedł gościu z góry czy przyjdą dzień wolny. Ci co najwiecej szczekali pierwsi się zgodzili. Zero uporu. 3 Sytuacja nr. 3 - oprócz donosicielstwa, obgadywanie to był dramat. Uwierzcie w porównaniu do nich, kobiety nie plotkują. Tacy ludzie tam pracują, nawet awansują. @Hugo kolego. O strajku z takimi ludźmi to zapomnij. Nic nie zmieni się. Pozdrawiam.

Pragniemy poinformować, że klimatyzacja przechodzi regularne przeglądy, jak również terminale i pozostałe sprzęty wykorzystywane do pracy.

Konket
@Grupa Farmacol

Sprzęt jest niby regularnie serwisowany?/naprawiany?Komu te bajki? W naszym oddziale od lat ta sama scenka rodzajowa: hałda popsutych terminali i skanerów leży w kartonie. Sprzęt jest już dawno po gwarancji i jest rzadko oddawany do naprawy. Naprawy mało co już dają,gdyż żywotność większości egzemplarzy dawno już minęła. Ile można reanimować stary złom? Wciągacie w swoją ściemę kierowników zmiany,którzy opowiadają bzdury:''O co wam chodzi,przecież sprzęt jeszcze działa". Dobre sobie.Dzień świra. Nawet jeżeli sprzęt odpali to albo wkrótce pada lub trzeba go wiele raz restartować lub cały czas. Mam wielką ochotę abyście musieli sami na tym szrocie pracować. Tak,wy (usunięte przez administratora) z centrali wielcy managerowie,dyrektorzy i zarząd. Traktujecie nas jak(usunięte przez administratora),bez szacunku.Jesteśmy dla was cytrynami,które wyciskacie od lat. Wykorzystywanie ludzkiej potrzeby pracy,zaangażowania.kombinowanie na każdy kroku(błędy,wydajność),płacenia jak płacicie jest zwyczajnie perfidne i podłe.Osiągnęliście swój cel.Kasa się zgadza zarządowi. Liczycie,że ktoś uwierzy w te zapewnienia? Ostatnio poczuliście się pewnie bo pracuje u nas coraz więcej ludzi z Ukrainy,którzy widać nie znają lepszej pracy. Jednak część z nich widzi co się dzieje i wyciąga wnioski. Farmacol powinien zmienić podejście do pracowników i realizować nasze postulaty. Przypominam,że firma istnieję dzięki NAM,zwykłym pracownikom.

Fizol

Są nadgodziny w maju? Ja mogę robić za normalną stawkę.

Pery
@Fizol

Jak jesteś na zleceniu to możesz robić sobie po 9/10h nawet jak nie ma pracy. Nikt zlecenia nie sprawdza z ilości godzin i czy ktoś im nadgodziny zlecił. Sam znam dwie takie osoby i jeszcze nikt nie zwrócił na to uwagi.

@Pery

Czas pracy wszystkich pracowników weryfikowany jest na podstawie systemu RCP.

Spróbuj przez agencję oni po 3 miesiącach dają to pod zakład na zlecenie a po miesiącu umowę o pracę -mialam przez agencję tamtego nie przyjęłam ale miałam taką propozycję na szkoleniu to samo mówią

Doświadczenie np na kasie można podać ,kompletowanie ,pakowanie takie tam proste prace

Dokładnie. Mam nadzieje, że cała hala wie z jakiego powodu ich uszy pieką. Karierowicze z ekspedycji pozdrawiamy Was.

(: zadowolony (:

Full wersja na mobilnym - czy naprawdę nikt z przewoźników nie widzi tego że fcl po raz kolejny dokłada nam dodatkowe ale nie płatne obowiązki ? Skanowane protokołów reklamacyjnych, przypisywanie do konkretnych plomb a przy tym nadal pieczątkowanie tych samych protokołów ? Przecież to jest nie nasza praca, po co jest dział reklamacji, może następnym krokiem będzie wystawianie przez przewoźnika korekt ? Przewoźnik ma dostarczyć towar do apteki a nie(usunięte przez administratora)z dokumentami. Wnoszę pojemnik, zabieram paczkę ze zwrotem i TYLE. Konkurencja ma z nas niezłą zabawę, jak targamy do apteki stos papierowych faktur, potem stempelki na dwóch egzemplarzach listu przewozowego. Nie daj boże jak stempelek niewyraźny. Do tego mobilny który wiesza się kilka razy dziennie - fcl kupił (usunięte przez administratora)że wszystko działa. Nie , nie działa. Dalej, skanowanie pojemników w aptece, ponowne skanowanie pojemników przy wizycie w fcl. Dwa razy ta sama czynność, a pojemniki i tak spadają nam ze stanu przy ponownym użyciu.

Przewoźnik
@(: zadowolony (:

To chyba tylko dobrze świadczy o firmie. Znakiem tym, że mając takie obowiązki powinniśmy się tylko cieszyć, że firma darzy nas takim zaufaniem dając nam taką pracę. Ja się z tego cieszę i uwarzam to za przywilej.

@(: zadowolony (:

A gdzie kasa za rozładowanie samochodu na komorach segregacja towaru obowiązkowe godziny przyjazdu i wiele innych

Dino
@Adam

Chłopie, nam nadgdzin nie wypłacają tylko dają za to wolne a Ty domagasz się tyle kasy? Hahhaha, marzenie, przecież ta firma musi oszczędnie kasą dysponować.

Ona
@(: zadowolony (:

Widzą tylko w większości mają portki brązowe na (usunięte przez administratora) część świetne wypłaty załatwione z byłym dyrektorem a pojedyncze przypadki nic same nie zrobią. I tyle

Adam I Marek
@(: zadowolony (:

Niech nam ktoś odpowie jak rozliczane są trasy skoro pracownicy u przewoźnika zarabiają po 3.700 na rękę a nam taką kasa czasami nie wychodzi

były driver
@Adam I Marek

Nie wychodzi 3700? Za taka pracę , własny samochód, piątek , światek, sobota ,niedziela, od rana do wieczora, bez urlopu, prawa do chorowania, odpowiedzialności za pieniądze, towar , za wszystko kary itd? Moja koleżanka szuka tematu do pracy doktorskiej z psychologii. Zgodzicie się być obiektem badań badań? Mnie kilkanaście lat temu , po kolejnych reformach, wychodziło netto średnio 3500 i zrezygnowałem.

nick
@Adam I Marek

Bardzo łatwo to wytłumaczyć Takich kierowców mają jedynie przewoźnicy z niektórych tras Z miasta nie ma nikt bo nikogo nie stać Część tras na to stać bo mają kilometrówki sprzed kilku lat których nie robią oraz jako wybrańcy dodatkowo od dawien dawna pozawyrzane wynagrodzenia I stad jednemu ledwo wychodzi na rękę 2,5k i szuka drugiej roboty a innemu 5k i stać go na drivera za 3,5k bo nic nie robi a i tak ma w kieszeni na czysto prawie tyle co ten co (usunięte przez administratora) sam bez bonusów

Detal

Niestety nie da się powiedziec dobrze o tej firmie. Brak miejsc na parkingu bo są dla wybranych. Brak możliwości pracy zdalnej jest tylko dla wybranych. Naruszenia w przyjmowaniu ludzi są na zwykla umowe zamiast na umowę zastępstwo. Jeśli zajdziesz w ciążę i chcesz wrócić to czeka cie wypowiedzenie. Jeśli chcesz zrezygnować i złożyć wypowiedzenie to firma cytuje zaakceptuje ci je choć prawnie i tak muszą je zaakceptować. Pensję bardzo słabe dodatków nie na żadnych poza świadczeniem przed świętami jeśli udostępnisz zarobki całej swojej rodziny. Brak komunikacji od strony firmy wszystko biegasz i załatwiasz sam.

(: zadowolony (:

To całe forum na temat farmacolu to jeden wielki bajzel ! Poszczególne posty wielu uczestników tego niby forum pojawiają się w różnych innych miejscach ale nie jako odpowiedzi, znikają w dziwny sposób, czasem wracają ale są np. moderowane w miejscach które nie powinny podlegać jakiejkolwiek ingerencji. Dlaczego firma GoWork pozwala na takie bezczelne ingerowanie ?

nick

Dokładnie tak jest Portal był stronniczy ale teraz to już nie pośmiewisko a (usunięte przez administratora) Najpierw cenzurowali a teraz wycinają na potęgę I nie chodzi tu o dotarcie do zarządu bo oni dokładnie wiedzą jaki tu jest (usunięte przez administratora) tylko o to by ludzie którym przyjdzie do głowy głupia myśl by w tym (usunięte przez administratora) się zatrudnić nie wiedzieli zawczasu jak tu jest

A k

Miałam tu nie wchodzić ale koleżanka napisała mi że mam sobie poczytać.więc napiszę krótko.że na pewno tych bzdur nikt nie pisze z 21. A praca na 24 jest cięższa i to każdy wie.pracowałam przez 7 miesięcy tylko na 23 i na strefie 63. Starzy pracownicy wiedzą.więc wiem jak jest na syropach.proszę nie podszywać się z wypowiedzią za kogoś bo to jest nieprawne.w każdym razie ja się nie udzielam w tych durnych wypowiedziach.normalny by tak nie napisał chyba ktoś do końca chcę wszystkich skłócić .

dżołi
@A k

Koleżanko jakie skłócić? Tu nikt nikogo nie chce skłócić, w końcu na głos powiedziano jak wygląda sprawiedliwość na strefach, jakby to jedna czy dwie osoby mówiły to okay, można pomyśleć, że sieją zamęt i chcą skłócić ludzi, ale tu nawet już nowe osoby mówią co dzieje się na strefie 21 a zapytani czemu tam nie chcą iść mówią nam, że nie są mile widziani i mówi im się to na głos, więc jaka kłótnia?

Liniowa

Na 24 syropy są w miarę lekkie i nie jest aż tak źle. Mi tam się podoba.

Tara
@Liniowa

Widać od razu, że tam nie robiłaś i piszesz co Ci ślina na język przyniesie. Swoją drogą jeśli rzeczywiście tam robiłaś i takie to dla Ciebie lekkie to możesz poprosić o częstsze zmiany tam właśnie. Co innego porobić tam parę dni a co innego robić tam często.

wiwa
@Liniowa

Tobie się tam podoba tak? A więc nigdy nie miałaś okazji popracować tam dłużej skoro piszesz takie głupoty, że syropy są tam w miarę lekkie, absurd. Każda, która pracowała na strefie 24 przez długi czas potwierdzi Ci, jak ciężka jest tam praca, jakie ilości syropów idą, po 30 sztuk na przykład i weź potem ten pojemnik daj na taśmę, jak tak ciężki jest, poza tym strefa ta jest ogólnie ciężką strefą, ponieważ bardzo duże zamówienia tam idą i ciężkie, ale co Ty możesz wiedzieć, skoro nawet tam nie robiłaś.

Tgab

Rekrutowałam do tej firmy, Panie rekruterki bardzo niekompetentne. Nie potrafią odpowiedzieć na podstawowe pytania ponieważ ich staż jest bardo krótki, zapewniają ze poinformują o swojej decyzji jakąkolwiek by ona nie była, podają termin i cisza....

BOLEK LOLEK Esmeralda

Farmacol dlaczego kierownicy sekcyjni już nie wywieszają godzin do odrobienia tylko piszą smsy? Przecież wtedy można porównać kto tak naprawdę ma układy i nie musi odrabiać a kto musi, my nowi musimy co do minuty a starzy pracownicy odrobią 20/30% i im odpuszczają. Uważam że to nie sprawiedliwe, czymu nowi pracownicy są gorsi od pracowników z większym stażem?..

Izylda
@BOLEK LOLEK Esmeralda

A wiesz co to takiego RODO? Chyba kpisz żeby wisiała kartka z imiona i nazwiskami pracowników którzy mają do odrobienia godziny bo wychodzą wcześniej bo roboty nie ma. Pomyśl zanim napiszesz takie bzdury....

Bilda
@BOLEK LOLEK Esmeralda

Kto Ci naopowiadał takich (usunięte przez administratora)? Jakie układy, wszystkie godziny z wcześniejszego wychodzenia są odrabiane a jeśli ktoś ma nadgdziny to odrabiać nie musi bo wtedy z nadgdzin to sobie bierze. Piszesz takie (usunięte przez administratora)że w głowie się nie mieści.

Esmeralda
@Izylda

Ty wiesz co to jest RODO? Chyba nie bardzo, skoro piszesz takie głupoty. Farmacol się nie przejmuje RODO, wystarczy spojrzeć u zmianowych, na grafik, są tam Imiona,Nazwiska wszystkich pracowników, jest zaznaczone kto na jaką zmianę robi, kto ma urlop a kto ma L4. Tak to też jest RODO i nie powinno tego być :] pozdrawiam

Gafik
@Esmeralda

A niby jak ma być wywieszony grafik bez imion i nazwisk? Numerkami? To skoro tak bardzo RODO bronisz to mam pomysł aby każdy pracownik dostawał grafik na maila. Co innego grafik a co innego wymieszanie imionami i nazwiskami listy ludzi którzy mają coś do odrobienia, to byłaby (usunięte przez administratora)

Premia świąteczna

Dlaczego firma nie daje premi na święta Wielkanocne z funduszu socjalnego?tak marnie się zarabia .przydałoby się parę groszy więcej .

Pepunia
@Premia świąteczna

Też się z chęcią dowiem. Rocznie zabrali na fundusz ponad 1200zl a oddali 300zl w bonach na święta. Gdzie reszta?

Idealny kochanek

Nie musi dawać, ponieważ jest to obarczone stratą pozycji w rankingu najbogatszych Polaków. Nie będzie wtedy najbogatszy. Będzie prawie najbogatszy, a to może spowodować depresję oraz choroby układu nerwowego. Czy tego chcemy, zadajmy sobie to pytanie uderzając się w pierś !

Gdukbndduimbvvvhj
@Premia świąteczna

120zl zabrane na fundusz pracowniczy, policzyć to razy 12 wychodzi niezla sumka. Ile zwracają? 300zl na święta tak zwane "Karpiowe" gdzie jest reszta pieniędzy? Tego nikt nie wie i nikt się nie dowie..

Grt
@Gdukbndduimbvvvhj

Składki na Fundusz gwarantowanych świadczeń pracowniczych idą do zusu.....

Żabie Udko

Ja dziś pokochałem ten nowy system skanowania pojemników, które po skanowaniu nie wiemy czy zeskanowaliśmy, bo nie możemy wiedzieć co skanujemy, skanując pojemniki do skanowania. Majstersztyk. Więcej takich systemowych decyzji i umocnimy markę i potęgę firmy !

Xo

Skoro wam się tak źle pracuje w tej firmie, to czemu pracy nie zmienicie? Słabe zarobki, problemy ze zdrowiem, wadliwy sprzęt, praca pod presją, brak ergonomi. Widze tyle minusów, pewnie mało plusów. Ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, każda praca albo inny magazyn może być chodz trochę lepszy od obecnego. Polecam zmienić pracę! Zmiany są spoko i godnie zarabiać kasę :D

fafik

Czy ktoś ma jakiekolwiek informacje kiedy ujrzymy na swoich mailach paski z wypłat? Jest środa a odcinków płacowych brak, ktoś coś wie skąd takie opóźnienie? O braku wydajności za zeszły tydzień już nawet nie wspominam.

Cześć, czy może ktoś opisać pracę przedstawiciela handlowego w regionach. Jak wygląda praca, płaca, atmosfera, bo ciągle są ogłoszenia, że Farmacol szuka regionalnego konsultanta. Napiszcie, dlaczego się zwolniliście, jakie narzędzia pracy dostaliście, jak jest wypłacane wynagrodzenie - etat czy działalność. Czy plany są realne, itp.?

@Zainteresowany

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: https://www.pracuj.pl/praca/menager-ds-sprzedazy-szpitalnej-katowice,oferta,1002492049

Beka

Trudna tak? A co jest trudnego we włożeniu opakowania tabletek do pojemnika? Hahahaha, piszesz takie(usunięte przez administratora) że nie wiem czy śniąc się czy płakać hahaha, akurat tam praca jest lżejsza, nie na dźwigania i pakowania po 30 syropów czy kropel, ale wiadomo że piszę to osoba z 21 żeby się wybielić która zielonego pojęcia nie ma o pracy na 24, idź porób sobie na 24 i dopiero wtedy wypowiadaj się bo póki co ośmieszasz się i robisz z siebie (usunięte przez administratora), pozdro

Zora

Skoro tak Ci tam ciężko to poproś o przeniesienie na stałe na strefę 24 do syropów, co za problem? Podźwigasz sobie pojemniki po 30 glimbaxów, albo 30 levoprontów to zmienisz zdanie i przestaniesz pisać takie (usunięte przez administratora) od których głowa boli. Bardzo chętnie pójdę porobić sobie na 21 przy lekkich tabletkach i dać odpocząć kręgosłupowi.

Koko

Po co podszywasz się pod innych pracowników? Dobrze wiemy że pisze to osoba z 21 a dwa nie chciałabyś tam pracować na 21 tak? I tak byś nie miała okazji bo dziewczyny z 21 wypraszają innych ze swojej strefy i krzywo patrzą na nowych.

Porek

Nie ma czegoś takiego jak strefa wydzielona tylko dla jednych pracowników. Inne dziewczyny biegają po innych stacjach gdzie jest zasypane a 21? Kiedy nie mają pojemników to wchodzą w regał i tam czekają na pojemniki a ruszą się z łaski swojej dopiero kiedy koordynatorka gdzieś je wyśle do pomocy, a kwoty idzie się do nich to jakby mogły to by Cię wzorkiem zabiły, krzywo patrzą na Ciebie bo przecież wchodzisz na "ich teren", ale nareszcie ktoś zrobił z tym porządek i w końcu będzie równe traktowanie wszystkich. Brawo.

Klika

Czasami odnoszę wrażenie, że te (usunięte przez administratora)komentarze broniące pań z 21 pisze ta mała "szefowa" tej strefy co wszystkich po kątach rozstawia tam hahahhaha. Wystarczy popytać pracownic innych stref, jak to wygląda z tym 21 i usłyszy się całą prawdę na temat tej strefy i rządzących się tam praw.

Doświadczona pracownica
@Klika

Ja też odradzam strefę 21. Harówa na maxa na 24 jest o wiele lepiej

uglik
@Doświadczona pracownica

21 to strefa gdzie nie narobisz się, nie ma ciężkich syropów, dźwigania, ogromnych ilości, pojedyncze sztuki małych tabletek wrzucasz, lajtowa strefa, lekka praca, nie narobisz się, jeśli uważasz ze 21 jest cięższe od 24 to widać, że nie pracujesz w ogóle na 24 albo jesteś (usunięte przez administratora), któremu robić się nie chce i więcej czasu spędzasz w regale niż robiąc. Ale to świetnie się składa, skoro strefa 24 jest dla Ciebie taka lekka to postaramy się abyś tam trafiła na stałe, przynajmniej dziewczyny, które co chwila są tam wpisywane odpoczną sobie od syropów i kręgosłupy im podziękują.

Skaner

Przychodzimy do pracy i nie mamy na czym pracować.te skanery to złom.źle pokazują ilośći leków a za błedy my płacimy

Ehhh
@Skaner

Jak się nie umie opsługiwać skanera to się błędy robi.

Kita
@Ehhh

Uwielbiam czytać takie (usunięte przez administratora) kogoś kto zielonego pojęcia nie ma o temacie ale chce pokazać jaki to jest genialny. Już było tyle wpisów tutaj potwierdzających wadliwe działanie skanerów, nowe osoby również to zgłaszają, że skanery inną ilość pokazują kiedy skanuje się pojemnik a przed zatwierdzeniem go nagle ilość zmienia się i albo trzeba iść po kilka sztuk leku albo odnieść nadmiar leku, ja również miałam kilka takich sytuacji, do tego skanery notorycznie zawieszają się, jakby nie nadążały za nami, (usunięte przez administratora) do wymiany. Bekę mam z Ciebie że piszesz taki (usunięte przez administratora), serio, albo jesteś jakimś (usunięte przez administratora) albo w ogóle nie pracujesz ze skanerem. Teraz nawet doszło do tego że skanery są niekompletne, nowi odpinają z nich paluchy, paski, ekrany są tak porysowane długopisami że czasami ciężko coś z nich odczytać. Czy ktokolwiek na szkoleniu mówił im o dbaniu o sprzęt? Bo wyglada na to, że nie, coraz więcej skanerów leży po prostu zepsutych na biurku i nikt się tym nie interesuje, ale żaden już nie pomyśli o tym, że za chwilę nie będziemy mieli na czym pracować bo już jest problem ze skanerami. Tak świetnie zarabiająca firma a nie stać ich na zakup sprzętu, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol - Katowice

• Jak się pracuje w Grupa Farmacol?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Farmacol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 676.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Farmacol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 597, z czego 115 to opinie pozytywne, 257 to opinie negatywne, a 225 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Farmacol?

Kandydaci do pracy w Grupa Farmacol napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Farmacol