Opinie o Call Center Inter Galactica w Wrocław Rzeźnicza 32/33

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Call Center Inter Galactica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Call Center Inter Galactica o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Wrocław Rzeźnicza 32/33

witam, pracowałem w ccig w zeszłym roku, kumpela powiedziała mi że jest takie forum i wszedłem z ciekawości ale po tym co przeczytałem nie mogę darować sobie komentarza! Pracowałem tam miesiąc, na początku było mega, byłem w teamie AK, ale potem? Tyle poniżania, wyzwisk i przekleństw nie nasłuchałem się przez całe życie. Nie jestem jedna z osób które boja się managera a zwłaszcza tłustej lalki z stelażem na głowie więc się buntowałem. Możecie sobie wyobrazić jej minę jak jej powiedziałem że jej oferta jest [usunięte przez moderatora] a pomyły głupie, jak chciałem odejść to robiła mi problemy, gadała że muszę mieć 30 dni wypowiedzenia itd ale jak ją postraszyłem ją Państwową Inspekcją Pracy to zmiękła. To nie prawda że PIP nie może tknąc CCIG bo pracujecie na umowę zlecenie, PIP może skontrolować każde miejsce pracy a działania AK mocno podpadają pod [usunięte przez moderatora]- ciągłe manipulacje i prtesja oraz to że zmusza by zostawać do późna aż nie zrobi się limitu- tak było gdy ja miałem pecha tam pracować. Teraz mam normalną pracę, zarabiam 3 razy tyle co w CCIG i nie muszę się stresować ani okłamywać ludzi. Pozdro dla pracujących- współczuję wam i życzę siły- nie dajcie się zgnoić i walczcie o siebie.

onn1

dokladnie ja bylem w tym teamie i na zebraniach czesto poruszala ten temat a niektorym blizszym znaomym z teamu mowila zeby tu komentarze pisac masakra jak mozna byc tak zalosnym

gal

nie jedna osoba juz przez nią "musiała" odejść z tej pracy, oczywiście przez [usunięte przez moderatora]... tez byłem w jej zespole. TRAGEDIA, manipulacje ludzmi ma opanowaną do perfekcji, a czytając wypowiedzi ludzi jej z teamu podejrzewam, ze aga sie skarżyła na wpisy na jej temat na tym forum i dlatego ludzie ją "bronią" bo my też tak robiliśmy. w ona w ogole jeszcze się uczy ? trzeba posiadać status ucznia/studenta.. a ona chyba za stara juz jest? no chyba ze założyła własną działaność...

hej mam pytanie jesli bylem na rozmowie i jeszcze do mnie nie zadzwonili.. to znaczy ze nie dostałem tej pracy? i czy zadzwonia mnie poinformowac ze jej nie dostałem?

Czy kandydat na stanowisko Jesteś młody? Chcesz zarobić? Aplikuj do nas! w firmie Call Center Inter Galactica ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
OBTL 20

Jak czytam tu opinie ludzi, którzy mają się za poważnych ludzi to ręce opadają.Postanowiłam wypowiedzieć się na temat mojej menagerki,którą tak naprawdę obrażacie,a tak naprawdę jej nie znacie.Wypowiadacie się o [usunięte przez moderatora] tak naprawdę nie znając jej.Każdy z Nas czyli jej konsultanów powie Wam ,że wspólpraca z [usunięte przez moderatora] jest świetna!!Zawsze pomaga, zawsze ma dla Nas czas i co najważniejsze rozmawia z Nami i do każdego z Nas podchodzi indywidualnie, nie raz mamy problemy w życiu, w szkole czy w pracy i wierzcie mi tylko [usunięte przez moderatora] ZAWSZE zauważy,że coś jest nie tak i zawsze zapyta..JA KAŻDEMU ŻYCZE TAKIEGO MENAGERA! Po za tym chyba każdy zauważył,że My się świetnie też bawimy w pracy, urozmaicamy sobie pracę ,a Wy patrzycie na Nas jak na skonczonych [usunięte przez moderatora]! O.,k macie prawo,ale wypowiem się chyba za każdego od Nas z teamu ,że MY TO MAMY W[usunięte przez moderatora].Sorry,że tak piszę ,ale tak jest! Ktoś pisał,że zwalnia się przez [usunięte przez moderatora], naprawdę to jest [usunięte przez moderatora] roku, NIKT NIE ZWOLNIŁ SIE ,ani [usunięte przez moderatora] nie zwolnila, bo chyba jako jedyny Menager w firmie nie daje tyg naprawczych nie straszy itp. nie chodzi nad Nami tak jak Wasi i nie suszy Nam glowy.Jeżeli chodzi to tylko po to żeby Nas zmotywować i nikt jej nie zarzyuci ,zę jest inaczej. Wynik ma być i to jest podstawa!!Każdy człowiek myślacy powinien to wiedzieć, taka jest specyfika pracy. Przeczytałam też ,że nasza Menagerka nas zastrasza heheeh no to to już jest przegiecie!!!Ludzie ewidentnie nie wiecie jak My pracuje,my, jak wyglądają Nasze zebrania..ale chyba nie muszę Wam tego mówić.. Rada jest taka" UCZCIE SIĘ OD NAJLEPSZYCH!!! a nie krytykujcie bo nie macie zielonego pojęcia o tym jak się z [usunięte przez moderatora] wspólpracuje! zaraz napiszecie,że wchodzę w [usunięte przez moderatora] swojemy Menagerowi,ale to nieprawda u Nas tak w teamie właśnie jest !!! My naprawdę bardzo się lubimy i szanujemy, a SZEFA NASZEGO:D mamy NAJLEPSZEGO!!! p.s [usunięte przez moderatora] i obgadywanie..., podejdzcie zapytajcie jej co mysli i gwarantuje Wam ,że powie to każdemu prosto w twarz, jeszcze tklumaczac gdyby ktos nie zrozumial... TAKA JEST [usunięte przez moderatora]! dd

hak - 2011-11-08 20:13:39 ja osobiscie nie rozumiem dlaczego firma trzyma kogos takiego jak [usunięte przez moderatora]?! przeciez ta dziewczyna wchodzi w [usunięte przez moderatora]tak mocno szefostwu ze ci robia co tylko ona zechce! dlaczego nikt nie widzi jaka ona naprawde jest, ze szantazuje konsultamtow, grozi im i obgaduje ile sie tylko da i nas i innych menadzerow?! przeciez jezdzi po kazdym ile tylko sie da mowiac przy tym sama nieprawde! co ona takiego zrobila szefostwu ze ci ja tak trzymaja?! obluda przez duze O! no ona faktycznie jest troche dziwna

zadowolony

a mi sie w firmie bardzo podoba bo sa fajne menagerki - i z charakteru i z wygladu i fajne trenerki - i z charakteru i z wygladu. jak chodzi o panow menagerow to maja przy najmniej dobre poczucie humoru!!!! keeping rzadzi!

jezu, tak narzekacie to rzućcie tę firmę w cholerę, tak jak ja to zrobiłem po miesiącu pracy, a dokładniej po wypłacie... jest tyle innych miejsc, w których młodzi ludzie mogą godziwie zarobić pieniądze!!!

podejrzewam ze nikt nie uwierzy, ale cóż takie jest forum internetowe .. zarobki? kto zaproponuje uczniowi studentowi 7 zł BRUTTO za godzine? elastyczny grafik pracy? kto wam to zaproponuje? niektorzy narzekaja ze jak przychodzi co do czego to manager mowi Ci ze jutro masz byc. Zadaj sobie pytanie dlaczego tak jest, byc moze dlatego ze on ma problem w grafiku i ktos to musi zrobic? w ktorej pracy masz system 6 godzinny? gdzie mozesz wziasc sobie wolne praktycznie wtedy kiedy chcesz? dlaczego jest nacisk? -> zarobki, realizacja targetow firmy .. Praca dla mlodych osob jest i d e a l na! daje mozliwosc rozwoju, gdzie nikt tu na to nie patrzy.. w ktorej pracy macie doczynienia z dobrze przeszkolna kadra trenerska? w ktorej macie tak wiele konkursow, tak fantasyczne coachingi? w ktorej macie roznorodne szkolenia? na to tez spojrzcie;) tak zeby zmotywowac i odniesc sie do tego ze nie uwierzycie, BK keeping 6400 zł 120 h pracy, jednemu konsultantowi sie to udało, poprzednich miesiecy nie licze gdzie bylo 3 lub 4 z przodu. Zastanow sie czy warto, bo chyba tak :)

Justyna

To co tu przeczytałam to jakaś dziecinada. Ja pracuję od sierpnia. Jestem zadowolona. Nauczyłam się, że warto się starać i być fair wobec klientów, unikać niedomówień, a w tedy jest zdecydowanie mniej zwrotów w umowach. Moja managerka czasem się na mnie gniewa, ale to głównie w tedy, gdy opuszczam godziny pracy, bądz nie informuje jej że nie przyjdę do pracy. Myślę, że trafiłam do świetnego Teamu i nie żałuję, że zdecydowałam się na taką pracę.

piter

w tej pracy nie liczy sie nikt! UDAWANIE przez menadzerow ze sie wielce z kims koleguja a tak naprawde to maja Cie gdzies jestes im nie wazny jako ooba (dla nich mozesz nawet nie istniec) dla nich liczy sie tylko zebys robil umowy na ich wyplate a jak przychodzi co do czego to umywaja rece i [usunięte przez moderatora] lecisz bez zadnego ze tak sie z toba koleguja.wszyscy sa falszywi procz adriana,dulki,maciek ger..l..ik, i mam respekt i jedyne osoby ktore naprawde szanuje w tej pracy to klient :) PM-Patryk i Marek .A wszystkim z gory panią menago w tej firnie podziekujcie bo sa ..... pip...

dddd

Teraz to mamy dżezy na keepingu z popołudnia, kompletnie sie im w głowach poprzewracało...

hidwheld

tyle ile przepracujesz (7PLN x 1h) lub tyle ile sprzedaż(albo albo) minus to co Ci zabiorą np za zwroty, nie proponowanie nowych aktywacji czy inne pierdoły których w umowie nie ma.

gocha

tyle, ile przepracujesz. albo tyle, ile sprzedasz :) mozna zarobic dobra kase!

kate

czy mógłby ktoś napisać jak wyglądają zarobki i tryb pracy osób, które studiują dziennie?

ona_opole

Może jednak sobie na to zasłużyłeś... niektórzy nie nadają się do tej pracy i taka jest prawda... Ja miałam świetne warunki i nadal mam pommo drugiej zmiany menagera ;D Pozdrawiam ;)

Ona_CCIG

Ja pracuję tam już od ponad roku i nie narzekam. Atmosfera jest fajna, a jeżeli chodzi o nacisk... owszem jest- ale na tym polega ta praca. Nie mamy siedzieć jak kołki i odwalać godzinówy- mamy wychodzić za umowy. I to jest głównym celem nacisku na konsultantów. A co do zarobków- to rzeczywiście zależy od projektu, ale łatwiejsza kasa to łatwiejszy projekt, trudniejszy projekt to więcej kasy. Swoją drogą- odkąd tam pracuję nie ma proplemu z ustalaniem grafiku. Nauczyłam się, że nic nie dostanę jak nie dam nic o siebie. Staram się robić dobre wyniki nie tylko ze względu, żeby menager był zadowolony, ale tak jak wspomniałam żeby wychodzić za umowy. To mnie bardziej motywuje, więc mam lepsze wyniki i mogę sobie pozwolić na to żeby pracować 2 dni w tygodniu. I tak jest od ponad roku. Tylko gdy są wakacje, albo przerwy świąteczne to przychodzę częściej. I przy tych dwóch dniach w tygodniu potrafię wyciągnąć nawet 1000 złoty jak się postaram ;D A jak chodzę częściej to i nawet więcej . Uważam, że jest to praca nie łatwa, ale dla osób o silnym charakterze szczerze ją polecam ;D

konssulltant

zgadzam się, ja pracuję na 1 zmianie 6 miesiąc i muszę stwierdzić, że atmosweRa jest ok. i powiem, że nawet ta PM jest ok, można do niej podejść i pogadać, jak coś to pomoże. ostatnio mnie pochwaliła za wyniki z nowej aktywacji, niby nic takiego ale jakoś tak miło mi było. nie wiem jak na telesejsie ale u nas jest spoko, manageRowie wymagają ale taka ich paca a poza tym pRacuje się dobRze ta trenerka [usunięte przez moderatora]jest super, trochę zwariowana ale fajnie się z nią pracuje. pozdrowienia dla konsultantów z BK!!!!!!!!

na keepingu jest fajny klimat. rewelacyjni ludzie. ja pracuje na zmiane popoludniowa i powiem tylko jedno - atmosfera jest cudowna. a ta atmosfere tworza nie tylko konsultanci ale tez menagerowie i trenerzy. dlatego lubie chodzic do pracy. polecam keeping!

stary konstant

Keeping rządzi !!! pracowałem już na wszystkich projektach ale tu jest najlepiej. wszystkie umowy przechodzą nie ma czegoś takiego jak na TSL gdzie męczysz się cały dzień a na koniec z 5 przechodzi 1... na obt wyrobić premię jest prawie nie możliwe. Ciągle nie ma tam bazy. na keepingu wreszcie zacząłem zarabiać. Ekipa na projekcie jest super, jeśli chodzi o managerów to idealni nie są ale w porównaniu do tych z góry widać że wiedzą co robią, pozatym są bardzo zgrani, może dla tego że to prawie sami faceci więc nie zajmują się cały dzień uprawianiem gwiazdorstwa i obrabianiem wszystkim [usunięte przez moderatora]. beznadziejnie tylko że tak cisną masakrycznie na te aktywacje, ale teraz mamy pierwszy porządny konkurs w tej firmie i mnóstwo kasy do zgarnięcia. Pozdro dla wszystkich konsultantów z BK a managerowie: wyluzujcie z tą akywacją bo już niektórym się śni po nocach

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Wrocław

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Call Center Inter Galactica