opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

CCIG Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 7 ocen z 3 miesięcy
Opinie(896)
Dodaj opinię
Aktualności(4)
Wywiady(1)

Opinie(896)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Ścieżki karier
  • .
  • Rekrutacja - krok po kroku
  • .
  • Okiem pracownika
  • .
  • Nasi klienci
  • .
  • Tu jesteśmy!

Poznaj nas

Ścieżki karier

Rekrutacja - krok po kroku

Okiem pracownika

Nasi klienci

Tu jesteśmy!

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Częstochowa - CCIG Group Sp. z o.o.
Katowice - CCIG Group Sp. z o.o.
Kielce - CCIG Group Sp. z o.o.
Polska - CCIG Group Sp. z o.o.
Tarnów - CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław - CCIG Group Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o CCIG Group Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o CCIG Group Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o CCIG Group Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    dk.wi

    27.12.2011 22:50

    Inne

    słyszałem że [usunięte przez moderatora] jest tak gruba że jak na nią ktoś wejdzie to potrzebuje przewodnika hehehehehhehe :D a tak powaznie to w tej firmie pracowałem długo bo prawie 2 lata ;) niektórzy mogą skoajrzyć mój nick z tym co pisze, ale od czasów marleny sie tam tylko [usunięte przez moderatora], [usunięte przez moderatora] spowodowała że ona marlena wyleciała i że alek wyleciał, dla mnie ta firma to śmiech na sali... widze napis ccig to mnie na wymioty bierze... uważajcie na [usunięte przez moderatora] ona jest antychrystem!! korzysta z mocyn szatana!! a swoje rogi chowa w swojej rozczochranej czuprynie!! a tak przy okazji to nie pozdrawiam mojej starej ekipy, bo[usunięte przez moderatora] wywalila ich do domu, bo robili wynik a nie chodzili z nią na imprezy, buehehehehhe... co za typka... to juz nie tapeta na [usunięte przez moderatora]... to regips buehjehjeheheh.
    ReviewUserIcon
    jogi

    19.12.2011 13:58

    Inne

    a co myślicie o Menagerce Magdzie z drugiej zmiany ? myślicie ze jest miła czy jak niektórzy Menagerowie wchodzi w tylki
    ReviewUserIcon
    ja

    19.12.2011 00:52

    Inne

    witam, pracowałem w ccig w zeszłym roku, kumpela powiedziała mi że jest takie forum i wszedłem z ciekawości ale po tym co przeczytałem nie mogę darować sobie komentarza! Pracowałem tam miesiąc, na początku było mega, byłem w teamie AK, ale potem? Tyle poniżania, wyzwisk i przekleństw nie nasłuchałem się przez całe życie. Nie jestem jedna z osób które boja się managera a zwłaszcza tłustej lalki z stelażem na głowie więc się buntowałem. Możecie sobie wyobrazić jej minę jak jej powiedziałem że jej oferta jest [usunięte przez moderatora] a pomyły głupie, jak chciałem odejść to robiła mi problemy, gadała że muszę mieć 30 dni wypowiedzenia itd ale jak ją postraszyłem ją Państwową Inspekcją Pracy to zmiękła. To nie prawda że PIP nie może tknąc CCIG bo pracujecie na umowę zlecenie, PIP może skontrolować każde miejsce pracy a działania AK mocno podpadają pod [usunięte przez moderatora]- ciągłe manipulacje i prtesja oraz to że zmusza by zostawać do późna aż nie zrobi się limitu- tak było gdy ja miałem pecha tam pracować. Teraz mam normalną pracę, zarabiam 3 razy tyle co w CCIG i nie muszę się stresować ani okłamywać ludzi. Pozdro dla pracujących- współczuję wam i życzę siły- nie dajcie się zgnoić i walczcie o siebie.
    ReviewUserIcon
    onn1

    07.12.2011 20:02

    Inne

    dokladnie ja bylem w tym teamie i na zebraniach czesto poruszala ten temat a niektorym blizszym znaomym z teamu mowila zeby tu komentarze pisac masakra jak mozna byc tak zalosnym
    ReviewUserIcon
    gal

    30.11.2011 12:03

    Inne

    nie jedna osoba juz przez nią "musiała" odejść z tej pracy, oczywiście przez [usunięte przez moderatora]... tez byłem w jej zespole. TRAGEDIA, manipulacje ludzmi ma opanowaną do perfekcji, a czytając wypowiedzi ludzi jej z teamu podejrzewam, ze aga sie skarżyła na wpisy na jej temat na tym forum i dlatego ludzie ją "bronią" bo my też tak robiliśmy. w ona w ogole jeszcze się uczy ? trzeba posiadać status ucznia/studenta.. a ona chyba za stara juz jest? no chyba ze założyła własną działaność...
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.11.2011 09:46

    Inne

    hej mam pytanie jesli bylem na rozmowie i jeszcze do mnie nie zadzwonili.. to znaczy ze nie dostałem tej pracy? i czy zadzwonia mnie poinformowac ze jej nie dostałem?
    ReviewUserIcon
    OBTL 20

    13.11.2011 15:33

    Inne

    Jak czytam tu opinie ludzi, którzy mają się za poważnych ludzi to ręce opadają.Postanowiłam wypowiedzieć się na temat mojej menagerki,którą tak naprawdę obrażacie,a tak naprawdę jej nie znacie.Wypowiadacie się o [usunięte przez moderatora] tak naprawdę nie znając jej.Każdy z Nas czyli jej konsultanów powie Wam ,że wspólpraca z [usunięte przez moderatora] jest świetna!!Zawsze pomaga, zawsze ma dla Nas czas i co najważniejsze rozmawia z Nami i do każdego z Nas podchodzi indywidualnie, nie raz mamy problemy w życiu, w szkole czy w pracy i wierzcie mi tylko [usunięte przez moderatora] ZAWSZE zauważy,że coś jest nie tak i zawsze zapyta..JA KAŻDEMU ŻYCZE TAKIEGO MENAGERA! Po za tym chyba każdy zauważył,że My się świetnie też bawimy w pracy, urozmaicamy sobie pracę ,a Wy patrzycie na Nas jak na skonczonych [usunięte przez moderatora]! O.,k macie prawo,ale wypowiem się chyba za każdego od Nas z teamu ,że MY TO MAMY W[usunięte przez moderatora].Sorry,że tak piszę ,ale tak jest! Ktoś pisał,że zwalnia się przez [usunięte przez moderatora], naprawdę to jest [usunięte przez moderatora] roku, NIKT NIE ZWOLNIŁ SIE ,ani [usunięte przez moderatora] nie zwolnila, bo chyba jako jedyny Menager w firmie nie daje tyg naprawczych nie straszy itp. nie chodzi nad Nami tak jak Wasi i nie suszy Nam glowy.Jeżeli chodzi to tylko po to żeby Nas zmotywować i nikt jej nie zarzyuci ,zę jest inaczej. Wynik ma być i to jest podstawa!!Każdy człowiek myślacy powinien to wiedzieć, taka jest specyfika pracy. Przeczytałam też ,że nasza Menagerka nas zastrasza heheeh no to to już jest przegiecie!!!Ludzie ewidentnie nie wiecie jak My pracuje,my, jak wyglądają Nasze zebrania..ale chyba nie muszę Wam tego mówić.. Rada jest taka" UCZCIE SIĘ OD NAJLEPSZYCH!!! a nie krytykujcie bo nie macie zielonego pojęcia o tym jak się z [usunięte przez moderatora] wspólpracuje! zaraz napiszecie,że wchodzę w [usunięte przez moderatora] swojemy Menagerowi,ale to nieprawda u Nas tak w teamie właśnie jest !!! My naprawdę bardzo się lubimy i szanujemy, a SZEFA NASZEGO:D mamy NAJLEPSZEGO!!! p.s [usunięte przez moderatora] i obgadywanie..., podejdzcie zapytajcie jej co mysli i gwarantuje Wam ,że powie to każdemu prosto w twarz, jeszcze tklumaczac gdyby ktos nie zrozumial... TAKA JEST [usunięte przez moderatora]! dd
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.11.2011 23:56

    Inne

    hak - 2011-11-08 20:13:39 ja osobiscie nie rozumiem dlaczego firma trzyma kogos takiego jak [usunięte przez moderatora]?! przeciez ta dziewczyna wchodzi w [usunięte przez moderatora]tak mocno szefostwu ze ci robia co tylko ona zechce! dlaczego nikt nie widzi jaka ona naprawde jest, ze szantazuje konsultamtow, grozi im i obgaduje ile sie tylko da i nas i innych menadzerow?! przeciez jezdzi po kazdym ile tylko sie da mowiac przy tym sama nieprawde! co ona takiego zrobila szefostwu ze ci ja tak trzymaja?! obluda przez duze O! no ona faktycznie jest troche dziwna
    ReviewUserIcon
    zadowolony

    09.11.2011 00:10

    Inne

    a mi sie w firmie bardzo podoba bo sa fajne menagerki - i z charakteru i z wygladu i fajne trenerki - i z charakteru i z wygladu. jak chodzi o panow menagerow to maja przy najmniej dobre poczucie humoru!!!! keeping rzadzi!
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    08.11.2011 21:59

    Inne

    jezu, tak narzekacie to rzućcie tę firmę w cholerę, tak jak ja to zrobiłem po miesiącu pracy, a dokładniej po wypłacie... jest tyle innych miejsc, w których młodzi ludzie mogą godziwie zarobić pieniądze!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.10.2011 19:54

    Inne

    podejrzewam ze nikt nie uwierzy, ale cóż takie jest forum internetowe .. zarobki? kto zaproponuje uczniowi studentowi 7 zł BRUTTO za godzine? elastyczny grafik pracy? kto wam to zaproponuje? niektorzy narzekaja ze jak przychodzi co do czego to manager mowi Ci ze jutro masz byc. Zadaj sobie pytanie dlaczego tak jest, byc moze dlatego ze on ma problem w grafiku i ktos to musi zrobic? w ktorej pracy masz system 6 godzinny? gdzie mozesz wziasc sobie wolne praktycznie wtedy kiedy chcesz? dlaczego jest nacisk? -> zarobki, realizacja targetow firmy .. Praca dla mlodych osob jest i d e a l na! daje mozliwosc rozwoju, gdzie nikt tu na to nie patrzy.. w ktorej pracy macie doczynienia z dobrze przeszkolna kadra trenerska? w ktorej macie tak wiele konkursow, tak fantasyczne coachingi? w ktorej macie roznorodne szkolenia? na to tez spojrzcie;) tak zeby zmotywowac i odniesc sie do tego ze nie uwierzycie, BK keeping 6400 zł 120 h pracy, jednemu konsultantowi sie to udało, poprzednich miesiecy nie licze gdzie bylo 3 lub 4 z przodu. Zastanow sie czy warto, bo chyba tak :)
    ReviewUserIcon
    Justyna

    28.10.2011 22:40

    Inne

    To co tu przeczytałam to jakaś dziecinada. Ja pracuję od sierpnia. Jestem zadowolona. Nauczyłam się, że warto się starać i być fair wobec klientów, unikać niedomówień, a w tedy jest zdecydowanie mniej zwrotów w umowach. Moja managerka czasem się na mnie gniewa, ale to głównie w tedy, gdy opuszczam godziny pracy, bądz nie informuje jej że nie przyjdę do pracy. Myślę, że trafiłam do świetnego Teamu i nie żałuję, że zdecydowałam się na taką pracę.
    ReviewUserIcon
    piter

    27.10.2011 11:38

    Inne

    w tej pracy nie liczy sie nikt! UDAWANIE przez menadzerow ze sie wielce z kims koleguja a tak naprawde to maja Cie gdzies jestes im nie wazny jako ooba (dla nich mozesz nawet nie istniec) dla nich liczy sie tylko zebys robil umowy na ich wyplate a jak przychodzi co do czego to umywaja rece i [usunięte przez moderatora] lecisz bez zadnego ze tak sie z toba koleguja.wszyscy sa falszywi procz adriana,dulki,maciek ger..l..ik, i mam respekt i jedyne osoby ktore naprawde szanuje w tej pracy to klient :) PM-Patryk i Marek .A wszystkim z gory panią menago w tej firnie podziekujcie bo sa ..... pip...
    ReviewUserIcon
    dddd

    26.10.2011 23:46

    Inne

    Teraz to mamy dżezy na keepingu z popołudnia, kompletnie sie im w głowach poprzewracało...
    ReviewUserIcon
    hidwheld

    09.10.2011 22:18

    Inne

    tyle ile przepracujesz (7PLN x 1h) lub tyle ile sprzedaż(albo albo) minus to co Ci zabiorą np za zwroty, nie proponowanie nowych aktywacji czy inne pierdoły których w umowie nie ma.
    ReviewUserIcon
    gocha

    09.10.2011 10:59

    Inne

    tyle, ile przepracujesz. albo tyle, ile sprzedasz :) mozna zarobic dobra kase!
    ReviewUserIcon
    kate

    02.10.2011 10:32

    Inne

    czy mógłby ktoś napisać jak wyglądają zarobki i tryb pracy osób, które studiują dziennie?
    ReviewUserIcon
    ona_opole

    26.09.2011 18:07

    Inne

    Może jednak sobie na to zasłużyłeś... niektórzy nie nadają się do tej pracy i taka jest prawda... Ja miałam świetne warunki i nadal mam pommo drugiej zmiany menagera ;D Pozdrawiam ;)
    ReviewUserIcon
    Ona_CCIG

    26.09.2011 18:04

    Inne

    Ja pracuję tam już od ponad roku i nie narzekam. Atmosfera jest fajna, a jeżeli chodzi o nacisk... owszem jest- ale na tym polega ta praca. Nie mamy siedzieć jak kołki i odwalać godzinówy- mamy wychodzić za umowy. I to jest głównym celem nacisku na konsultantów. A co do zarobków- to rzeczywiście zależy od projektu, ale łatwiejsza kasa to łatwiejszy projekt, trudniejszy projekt to więcej kasy. Swoją drogą- odkąd tam pracuję nie ma proplemu z ustalaniem grafiku. Nauczyłam się, że nic nie dostanę jak nie dam nic o siebie. Staram się robić dobre wyniki nie tylko ze względu, żeby menager był zadowolony, ale tak jak wspomniałam żeby wychodzić za umowy. To mnie bardziej motywuje, więc mam lepsze wyniki i mogę sobie pozwolić na to żeby pracować 2 dni w tygodniu. I tak jest od ponad roku. Tylko gdy są wakacje, albo przerwy świąteczne to przychodzę częściej. I przy tych dwóch dniach w tygodniu potrafię wyciągnąć nawet 1000 złoty jak się postaram ;D A jak chodzę częściej to i nawet więcej . Uważam, że jest to praca nie łatwa, ale dla osób o silnym charakterze szczerze ją polecam ;D
    ReviewUserIcon
    konssulltant

    25.09.2011 20:26

    Inne

    zgadzam się, ja pracuję na 1 zmianie 6 miesiąc i muszę stwierdzić, że atmosweRa jest ok. i powiem, że nawet ta PM jest ok, można do niej podejść i pogadać, jak coś to pomoże. ostatnio mnie pochwaliła za wyniki z nowej aktywacji, niby nic takiego ale jakoś tak miło mi było. nie wiem jak na telesejsie ale u nas jest spoko, manageRowie wymagają ale taka ich paca a poza tym pRacuje się dobRze ta trenerka [usunięte przez moderatora]jest super, trochę zwariowana ale fajnie się z nią pracuje. pozdrowienia dla konsultantów z BK!!!!!!!!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w CCIG Group?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - CCIG Group Sp. z o.o.

    Rzeźnicza 32/33 50-130 Wrocław

    NIP:8971790871

    REGON:022187091

    KRS:0000469595

    https://ccig.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconXIconInstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.09.2011 19:53

    Inne

    na keepingu jest fajny klimat. rewelacyjni ludzie. ja pracuje na zmiane popoludniowa i powiem tylko jedno - atmosfera jest cudowna. a ta atmosfere tworza nie tylko konsultanci ale tez menagerowie i trenerzy. dlatego lubie chodzic do pracy. polecam keeping!
    ReviewUserIcon
    stary konstant

    25.09.2011 14:03

    Inne

    Keeping rządzi !!! pracowałem już na wszystkich projektach ale tu jest najlepiej. wszystkie umowy przechodzą nie ma czegoś takiego jak na TSL gdzie męczysz się cały dzień a na koniec z 5 przechodzi 1... na obt wyrobić premię jest prawie nie możliwe. Ciągle nie ma tam bazy. na keepingu wreszcie zacząłem zarabiać. Ekipa na projekcie jest super, jeśli chodzi o managerów to idealni nie są ale w porównaniu do tych z góry widać że wiedzą co robią, pozatym są bardzo zgrani, może dla tego że to prawie sami faceci więc nie zajmują się cały dzień uprawianiem gwiazdorstwa i obrabianiem wszystkim [usunięte przez moderatora]. beznadziejnie tylko że tak cisną masakrycznie na te aktywacje, ale teraz mamy pierwszy porządny konkurs w tej firmie i mnóstwo kasy do zgarnięcia. Pozdro dla wszystkich konsultantów z BK a managerowie: wyluzujcie z tą akywacją bo już niektórym się śni po nocach
    ReviewUserIcon
    maku

    25.09.2011 10:46

    Inne

    zwolnili ja, ale nie wiem za co. pozrowienia dla calego keepingu popoludniowego. jestescie najelpsi
    ReviewUserIcon
    wsad

    22.09.2011 16:29

    Inne

    A czy ktoś wie, co się stało, że wielka gwiazda managerow o nazwisku kojarzącym się z [usunięte przez moderatora] zakończyła swoją "karierę" w CCiG? :P
    ReviewUserIcon
    mo

    14.09.2011 18:03

    Inne

    poczytaj sobie forum to Ci się odechce tam pracy. odradzam !!! a praca polega na podpisywaniu umowo z klientami orange, konkretnie to wciskasz wszystko na siłę pod presją managera, ktory stoi nad Tobą i kaze Ci na sile wciskać ludziom wyzsze abonamenty... setki niedomowien, niezadowoleni klienci... praca pod silną presją.. jesli uwazasz sie za inteligentną osobę to po pierwszym dniu pracy czy szkolenia zobaczysz idiotyzm tej pracy, managerow i całą otoczke wzajemnej adoracji, pod przykrywką plotek, obgadywania Cie przez managerów (sam słyszałem takie rzeczy)... długo by pisać... pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Agaaa

    14.09.2011 00:53

    Inne

    a czy ktoś w ogóle moglby opisać na czy polega ta praca? wiem tlyko co to jest konsultant telefoniczny i zarobki sa uzleznione od podpisanych jakis umow ? nie mam pojecia o co chodzi i prosze o szybka odpowiedz bo wlsnie wyslalam im formularz z chęcią współpracy i nie wiem czy mam zcząć żałować :d
    ReviewUserIcon
    jnmikcdonwca

    12.09.2011 20:44

    Inne

    Zalezy o ktora(usunięte przez administratora) pytasz? byly tylko dwie, jedna awansowala a druga sie zwolnila juz dawno wiec (usunięte przez administratora) na oewno nie bedzie Twoim menadzerem. Pewnie mieli jakis blad w systemie i na szkoleniu sie dowiesz do ktorego menadzera naprawde jestes przypisany
    ReviewUserIcon
    anonim - rzecz jasna

    12.09.2011 18:38

    Inne

    co za brednie, przez tą anonimowość już totalny upust czują co niektórzy.. plus jest taki, że komentarze przestają być wiarygodne i dobrze, ludzie którzy szukają zatrudnienia będą mogli w końcu zarobić...
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.09.2011 16:14

    Inne

    xxccvv - 2011-09-02 09:32:51czekalam na token 2 tygodnie, czyli nie pracowalam (w grafiku bylam uwzgledniona) ale przeciez to nie moja wina, ze oni nie zalatwili tego wczesniej. Menadzerka powiedziala, ze nie zaplaca mi (usunięte przez administratora)Byliscie w podobnej sytuacji?? Tez wam nie zaplacili? bylem w takiej sytuacji, ale pracowalem wtedy na cudzym tokenie.(usunięte przez administratora)mi i normalnie zaplacili. jesli pracowalas ten czas i nie uwzglednili ci tego, powiedz ze ich zaskarzysz. zrob zdjecia jako dowody - zdjecia czasu pracy itp. CCIG beda probowali zedrzec z ciebie jak najwiecej - nie daj sie
    ReviewUserIcon
    nowy

    10.09.2011 23:06

    Inne

    dostałam SMS'a że moim managerem (usunięte przez administratora)Powiedzcie mi czy już mam zacząć płakać czy jest ok? Swoją drogą to na sam dźwięk tego nazwiska nasuwa się jakieś takie negatywne skojarzenie.
    ReviewUserIcon
    prześmiewca

    10.09.2011 10:36

    Inne

    sorry ziomus ale jesli pijesz wodke z menadzerami albo chodzisz na imprezy to masz lajcik i zawsze bedziesz bronil swoich "kolegów" :) ccig jest fajne? pranie mozgu oj pranie mozgu.
    ReviewUserIcon
    luka

    09.09.2011 15:43

    Inne

    "wymaga sie i wymaga a nie dostaje nic wzamian..." nic wzamian? a wypłata? sory ale z tego co wiem to menagerowie i trenerzy maja dosyc wysokie wyplaty. jak to niby nic nie dostaja wzamian??? pozatym jak odpowiednio pracujesz to zbierasz pochwaly i jestes doceniany wyzsza wyplata. chyba kolejna sfrustrowana nastolatka ktora sie zakochala w menagerze i nie umiala nic sprzedac. zal!!!! ja pracuje na keepingu i mam swietnego menagera i robie dobre wyniki. wiem ze menagerowie i trenerzy sie staraja zeby nam pomoc. wiadomo ze jest kilka wyjatkow ktorzy nie powinni tam pracowac ale tak jest w kazdej firmie. ccig jest fajne!
    ReviewUserIcon
    OTL

    09.09.2011 09:47

    Inne

    No to ja powiem tak - same wyniki sprzedazy Orange w ostatnim polroczu swiadcza wlasnie o jakosci obslugi klienta i nie jest to wina nasza lecz menadzerow ktorzy nie radza sobie z presja nakladana przez nich przez firme. Takie korporacje jak CCIG wyciskaja z ludzi wszystko co sie da, najmniej szanujac innych! Przykladem chocby na to sa wczorajsze wyniki badania na najatrakcyjniejsze miejsce pracy dla studenta no i wyszlo jak wyszlo, CCIG nie ma w pierwszej setce w Polsce... a jakby zrobili badanie na najbardziej 'chora' firme w Polsce z pewnoscia byliby na podium. Ciagnac dalej temat, duzo w tym racji ze menadzerowie to dzieci, przychodza odchodza... A odchodza wlasnie ci najlepsi ale nie mowie tu o sezonowcach ale o tych co pracuja lub pracowali na dluzej. Dlaczego odchodza? Jeden z tych co odszedl powiedzal wprost, ze ma dosyc tego przedszkola i ukladow jakie panuja w firmie, tego ze nie docenia sie pracownika, wymaga sie i wymaga a nie dostaje nic wzamian... To tak w skrocie bo nie chce pisac o przykladach podajac nazwiska i sytuacje bo po co komus kolo tylka robic - i tak najwieksza kara to praca w tej firmie. Zaraz ktos pewnie napisze ze nikt nikogo nie zmusza do pracy tam a prawda jest taka, ze 3/4 menadzerow i trenerow juz dawno by tam nie pracowalo, gdyby nie ubogi rynek pracy. No coz, jesli firma chce trzymac pracownikow wiedzac ze pracuja tam tylko ze wzgledu na rynek to przykre bo satyfakcja i zaangazowanie jest na najmniejszym poziomie a co za tym idzie jakos pracy. Nie zgodze sie tez z opinia we wczesniejszych wpisach ze po CCIG zadnej lepszej pracy sie nie dostanie. Znam przyklady ze jest inaczej, nie tylko byli menadzerowie ale tez i byli konsultanci... To co dzie dzieje na OBK to jest parodia. Jesli chcesz isc do pracy musisz byc silny psychicznie i byc bezwzglednym wobec klienta szczegolnie na takich wlasnie projektach biznesowych. Ja cale szczescie pracuje na gorze wiec jest tu tez inaczej ale narazie nie zamierzam odchodzic z tylko jednego wzgledu - brakuje innej pracy. I jeszcze jedna rzecz, jesli zatrudnicie sie w tej firmie pamietajcie ze dla nich nie liczy sie Wasz komfort pracy i zadowolenie lecz wynik a Wy bedziecie tylko osobami ktore pomoga zgarnac setki tysiecy 'zarzadowi' zarabiajac przy tym marne grosze oszukujac klientow. Jest taka stronka (wszystko pisane razem) [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    hej

    07.09.2011 12:03

    Inne

    dobrze, że są jeszcze tacy ludzie jak OBK:) pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    OBK

    06.09.2011 19:34

    Inne

    Nikt nie dyktuje jak maja wygladac rozmowy..?? a nacisk na pseudo-zamkniecie sprzedazy.?? ( ktore wyglada tak ze pytamy ''NA JAKI ADRES WYSLAC KURIERA Z UMOWA'' zaraz po przedstawieniu oferty podczas gdy klient na nic nie wyrazil jeszcze zgody.?? to nie jest chamstwo wg Ciebie.? Menager stojacy nad Toba krzyczacy ''ZAMYKAJ TO SZYBKO BO CI UCIEKNIE''.. .?? :) Mi to juz wisi wypieprzam z tad zaraz i mozecie sobie nawet zastraszac klientow..mam to gdzies;p wiec nie bd sie sprzeczal o moje czy Twoje racje..Po prostu wypowiadam swoje zdanie i uwierz ze ta moja opinia jest dzielona przez wielu ludzi, co chyba widac po rotacji w tej firmie..I wcale nie chodzi o ludzi ktorym sie nie chce pracowa..bo znam takich co odeszli i teraz pracuja w innych miejscach bo musza sie utrzymac...ale przynajmniej nie żebraja by klient wzial od nich umowe:) dobra koncze bo zaczynam sie powtarzac;P jedynie co mnie tu tyle trzymalo to fajne godziny pracy, i niektorzy fajni ludzie:)
    ReviewUserIcon
    kurka

    05.09.2011 23:32

    Inne

    Ale pierdy opowiadasz xD hahah... co Ty myślisz że jak ktos ma nawet tylko kilkuosobową firmę, nawet jeśli obraca tylko kilkadziesiąt tys. miesięcznie to wielka strate będzie miał z tego że abonament będzie 5 czy nawet 10zł droższy?? przecież żaden z menadżerów nie każde Ci 'wciskac' starego abonamentu, czy nowej idei żeby klient płacił 1zł/min. Zacznijmy od tego, że nikt nie każe Ci niczego 'wciskać' - to że Ty prowadzisz tak chamsko rozmowy i wciskasz to jest Twój problem.. Przesadzasz... po paru miesiącach tak ogromne wyrzuty sumienia że będziesz miał traume do konca życia, looooool xD większej dziecinady nie słyszałam :D jeśli masz jakieś wyrzuty sumienia to za swoje rozmowy, które sam prowadzisz, których nikt Ci nie dyktuje. Znam konsultantów i konsultantki którzy potrafią pokazać klientowi co z tego będzie miał i wcale nie muszą naciskac na niego żeby się zdecydował. Z reszta skoro rzekomo pracujesz kilka miesięcy to na pewno znasz najlepszych sprzedawców z keepingu
    ReviewUserIcon
    OBK

    05.09.2011 17:16

    Inne

    Ja na szczescie po wielu miesiacach opuszczam to miesjce walki i chorej rywalizacji, jeszcze pare dni sie pomecze i koniec..powiem tak, raz bylo lepiej raz gorzej ale calosc opiera sie na nachalnosci i niemoralnych praktykach..JEDYNYM celem jest podpisanie umowy za wszelka cene: ''umowa ma pojsc TU, TERAZ I NATYCHMIAST , TRZEBA WCISNAC ZA WSZELKA CENE.''.---> cytat mojego menadzera. Menagerom wsumie tez bardzo wspolczuje..Ci to dopiero sa gnojeni i wyciskani..dlatego proboja nas zmuszac do akwizycyjnej nachalnosci..Ale Pomysl sobie [usunięte przez moderatora] jakby wasza babcie ktos probowal tak naciskac by wziela kiczowata umowe z gownianymi warunkami. To wszystko jest smieszne, ja juz dluzej nie zamierzam robic z siebie szmaty ktorej jedynym celem jest zmuszenie klienta do wziecia umowy. Jeszcze wracajac do jednej sytuacji obrazujacej styl tej firmy: Pewien menager na zebraniu po raz kolejny prawil moraly o tym by za wszelka cene umowy szly od razu bez planowania. jeden z konsultantow powiedzial ze przeciez to nie fair wobec klientow by ich oklamywac ze jesli sie dzis nie zdecyduje to juz nie dostanie takiej oferty, na co menager: ''dla satysfakcji klienta tu pracujesz..? Jesli tak to podaj mi wzor jak obliczyc nasza premie z zadowolenia klienta...'' Sami sobie skomentujcie ta uwage.. Skandaliczne to jest by 18, czy 20 letnie osoby byly uczone tego by traktowac bez odrobiny szacunku doroslych ludzi badz emerytow. Tym sposobem raz na zawsze rozstaje sie ta firma.. Co do samej mozliwosci dorobienia to miejsce ok..skladasz formularz i po tygodniu juz pracujesz..jednak tak sobie mysle ze czasem warto troche bardziej sie wysilic i znalezc prace godna w ktorej jestesmy w stanie wkorzystac swoje prawdziwe zdolnosci a nie rozwijac sie pod katem manipulacji i nachalnosci... Pozdrawiam wszystkich i dziekuje za wspolnie spedzone miesiace.:)
    ReviewUserIcon
    krolik

    05.09.2011 14:22

    Inne

    a ktora to? mam sie zatrudnic i chce dobrze trafic =D
    ReviewUserIcon
    wsad

    04.09.2011 22:12

    Inne

    Praca jak praca - chcesz kase? [usunięte przez moderatora]. Managera się nie wybiera, a wiadomo, jacy są :) Słabi psychicznie i dzieci pracują miesiąc i odchodzą. Bardziej martwiłaby mnie kwestia przyzwolenia na pewne rzeczy pewnej managerki z góry - dwóch zjaranych przyjemniaczków na słuchawce to codzienność ;)
    ReviewUserIcon
    robeh

    04.09.2011 08:24

    Inne

    nie rozumiem czekos ???z jakiej paki na wycieczkę do Turcji pojechali sami wielce menadżerzy? czy oni siedzieli na słuchawce jak trwał konkurs i dawali wypociny żeby srzedac umowę z sony ersc??? NO RACZEJ NIE!!! gdyby nie my na słuchawce to teraz byście [usunięte przez moderatora] na gorącym słońcu w Turcji nie smażyli! a zero , nic, jakiegokolwiek podziękowania ze jechaliście tak naprawdę i tylko i wyłącznie DZIEKI NAM!!!KONSULTANTOM danego teamu!!

    Zostaw merytoryczną opinię o CCIG Group Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.