opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

CCIG Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 7 ocen z 3 miesięcy
Opinie(896)
Dodaj opinię
Aktualności(4)
Wywiady(1)

Opinie(896)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Ścieżki karier
  • .
  • Rekrutacja - krok po kroku
  • .
  • Okiem pracownika
  • .
  • Nasi klienci
  • .
  • Tu jesteśmy!

Poznaj nas

Ścieżki karier

Rekrutacja - krok po kroku

Okiem pracownika

Nasi klienci

Tu jesteśmy!

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Częstochowa - CCIG Group Sp. z o.o.
Katowice - CCIG Group Sp. z o.o.
Kielce - CCIG Group Sp. z o.o.
Polska - CCIG Group Sp. z o.o.
Tarnów - CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław - CCIG Group Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o CCIG Group Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o CCIG Group Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o CCIG Group Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    złośnica1

    18.10.2012 19:21

    Inne

    czy to prawda ze płaca teraz tygodniowki??
    ReviewUserIcon
    Nie, dziękuje

    16.10.2012 15:59

    Inne

    CCIG Opole/ Koniec możliwości zarobienia, wprowadzili nowy system motywacyjny, zamiast 3% premii sprzedażowej wprowadzili pół procenta:) jakieś 5 zł od zetafona- który i tak nie wejdzie, dlaczego? bo Wrocław wprowadza umowy, nie ma w Opolu BO. Dlatego raz że anulują a później sami wysyłają, mało tego umowy czekają około tygodnia na to by je w ogóle ruszyli i napisali \"brak możliwości wprowadzenia\" bez wyjaśnienia. Pozdrawiam osoby które się zwolniły i chciał by teraz wrócić- powodzenia, wasz staż się już skasował. Zarabiać bd 7 zł na godzinę i nie macie możliwości tego zmienić. Osoby pracujące tam, jeżeli będą wam polecać tam prace to kopnijcie ich w (usunięte przez administratora) e bo im za to dają premie, każda polecona osoba to 50 zł. Więc polecałbym szukania przyzwoitej pracy. Ja juz pracuje w (usunięte przez administratora) i jest lepiej z kasą i atmosferą.
    ReviewUserIcon
    anonim122

    02.10.2012 08:47

    Inne

    Czy ta firma prowadzi obecnie rekrutacje?
    ReviewUserIcon
    KingDiamond

    29.09.2012 11:34

    Inne

    3000 zł? Czy mówimy o tej samej pracy? To w jaki sposób do tej pory liczona była moja premia sprzedażowa to jeden wielki przekręt. Jakieś magiczne przenoszenie umów z jednego tygodnia na drugi by tylko obniżyć moją premię z danego okresu to jeden z powodów dla których stąd znikam. O ile praca jest całkiem znośna i nawet niekiedy przyjemna, o tyle kwestie finansowe (premie? co to takiego?) i niektórzy \\\\\\\"managerowie\\\\\\\" (styczności z zarządzaniem nie mieli zapewne nigdy) są jakimś nieporozumieniem.
    ReviewUserIcon
    matkacórki

    10.09.2012 09:04

    Inne

    Umowa-zlecenie nie jest stosunkiem pracy, jest to umowa cywilno-prawna, zatem PIP-owi nic do niej.
    ReviewUserIcon
    kristofer89

    08.09.2012 20:50

    Inne

    Faktycznie....umowa zlecenie charakteryzuje sie tym ze nie mozesz byc obarczonym obowiakiem pracy w okreslonych godzinach tak wiec wszelkie kary finansowe z powodu nieobecnosci (spoznienia) nie maja prawa bytu...Potwierdzam bo na swoim magicnym kierunku pt zarzadzanie asobami ludzkimi mam elementy prawa pracy i mialem to na zajeciach. Kazdy zada sobie pytanie w takim razie: dlaczego firma ccig funfcjonuje na takich zasadach juz tyle lat skoro mija sie to z prawem.?? ANo dlatego e tego typu naduzycia sa scigane dopiero na wniosek poszkodowanego ( czyli w tym wypadku pracownika ccig) wiec dopoki nikt o to nie zawalczy i nie zglosi do PIP to proceder bedzie trwal nadal..
    ReviewUserIcon
    Cenzurowany.

    07.09.2012 11:14

    Inne

    W artykule powyżej polecam uwadze 2 akapit....mi sie nie chce pisać tego po raz 3 ( bo za kadym razem moj post znika gdyz komus jeste bardo niewygodne byscie posiadali taka wiedze) wiec wklejam z kodeksu pracy fragment
    ReviewUserIcon
    Cenzurowany.

    07.09.2012 11:11

    Inne

    Umowa zlecenia jest umową cywilnoprawną uregulowaną w Kodeksie Cywilnym (art. 734 - 751 KC). Z uwagi na fakt, że do tej umowy nie mają zastosowania przepisy Kodeksu pracy osobie wykonującej zlecenie przysługują tylko takie prawa jakie bezpośrednio wynikają z treści umowy. Należy jednak pamiętać, że jeżeli z treści umowy zlecenia wynika konieczność wykonywania pracy w warunkach podporządkowania, osobiście oraz odpłatnie, w określonym miejscu i czasie, to umowa ta jest w rzeczywistości umową o pracę. Z art. 281 pkt. 1 Kodeksu pracy wynika, że takie zachowanie jest wykroczeniem przeciwko prawom pracownika i podlega karze grzywny. Ponadto, inspekcja pracy może prowadzić czynności kontrolne w przypadku świadczenia pracy przez osoby fizyczne, bez względu na podstawę prawną jego świadczenia. Sam zainteresowany albo inspektor pracy może wnieść powództwo o ustalenie istnienia stosunku pracy, jeżeli wbrew nazwie łączącego strony stosunku odpowiada on cechom stosunku pracy. W takiej sytuacji „pracownik” może domagać się np. zapłaty wynagrodzenia za godziny nadliczbowe.
    ReviewUserIcon
    vd

    13.08.2012 19:59

    Inne

    znowu wielkie trudności z wypłata pensji za lipiec to jakas kpina
    ReviewUserIcon
    ewq

    08.08.2012 22:01

    Inne

    masz racje tam jest coraz gorzej
    ReviewUserIcon
    były konsyltant

    08.08.2012 14:28

    Inne

    Smieszne po prostu śmieszne co się tam dzieje. wcale nikomu nie polecam by tam poszli. nie dość że teraz kary takie naliczają że z wypłaty dostane może 100zł to jeszcze nie otrzymam premi za szkolenia. firma nie działa sprawnie, brakuje numerów brakuje telefonów, sprzęt jest stary i szwankuje. jak chce ktoś tam iść to tylko na własne ryzyko. żałuje że zmarnowałam długi okres czasu na pracy tam.
    ReviewUserIcon
    bbb

    22.07.2012 20:42

    Inne

    aaa. ciekawy wywód, niestety nie do końca zgodny z prawdą, jeśli chodzi o zarobki. ogólnie widać, że postrzegasz pracę w tej firmie jako zło konieczne, w związku z czym... dlaczego się nie zwolnisz, lecz krytykujesz? pracuję w firmie 2 lata i moje zarobki nie są zgodne z tymi, jakie przedstawiasz. znam osoby, które awansowały i po 1. pracujesz na pełny etat, czyli 160 godzin/ miesiąc 2. nie płacą Ci marnych groszy, bo wyciągasz często ponad 3.000 zł Z innej beczki. Skoro rzucasz obelgi na forum zamiast zmienić pracę na taką, która da Ci satysfakcję i godziwe zarobki, to z całą pewnością jesteś tchórzem, który z powodu braku: - efektywnego doświadczenia - wiedzy - umiejętności interpersonalnych - umiejętności intrapersonalnych - odwagi - umiejętności poważania autorytetów (wybacz, ale skoro Twój przełożony nie stanowi dla Ciebie autorytetu, to nawet, gdyby Twoim przełożonym był (usunięte przez administratora), byłbyś w czarne (usunięte przez administratora)) po prostu boi się zmiany pracy. Nie jest sposobem narzekanie. Sposobem jest umiejętność zmiany swojego życia na lepsze - według własnych potrzeb. Nie chowaj głowy w piasek, tylko zrób coś ze swoim życiem i nie oczerniaj innych.
    ReviewUserIcon
    eq

    07.07.2012 23:03

    Inne

    w CCIG jest dużo stresu, praca niezwykle absorbująca emocjonalnie. wiecznie tylko wynik i wynik, kary o np nie spytanie klienta o nip itd. No i managerowie niestety strasznie manipulują konsultantami, są dla nich fałszywi, wykorzystują ich naiwnośc i co chwile straszą zwolnieniem. Jak sie nie dostosujesz to wypad taka mają filizofię. Teraz pracuje w salonie, mam wieksze premie niż tam i do tego mniej stresu, nie musze juz tak sie scierać. Ale to dzieki ccig bo tam zdobyłam potrzebne doswiadczenie.
    ReviewUserIcon
    Pajęczyca ;-)

    27.06.2012 22:15

    Inne

    Czy Trzeba, ubiesz sie normalnie , spodnie jakas bluzka itp liczy sie jakie masz gadane. Uczniow traktuja pozytywnie Trenerzy pomagaja
    ReviewUserIcon
    Krystian

    24.06.2012 12:01

    Inne

    Witam. Mam 3 pytania: 1) (sorry) czy na rozmowę rekrutacyjną mam się elegancko ubierać? 2) Jak wygląda owa rozmowa? 3) Jak traktują uczniów?
    ReviewUserIcon
    Pajęczyca ;-)

    24.06.2012 05:25

    Inne

    Mi Sie Podoba Pracuje W CCIG Prawie 3 Lata! Zajeb..Ludzie. Mozecie Mowić Co Chcecie Ja 8.90 Nie dostane w żadnej pracy za siedzenie na pupie i tak naprawde nic nie robienie!!!
    ReviewUserIcon
    tik tak

    17.06.2012 13:49

    Inne

    Dula - najlepszy menago świata :D!!!
    ReviewUserIcon
    chce tam pracowac

    29.05.2012 23:11

    Inne

    ktory projekt jest najfajniejsze? slyszalem ze keeping jest ciekawy. a jak tam wyglada sytuacja z menadzerami i trenrami?
    ReviewUserIcon
    jaja

    22.05.2012 20:20

    Inne

    beznadziejna robota. [usunięte przez moderatora] sama kłamie na potęgę, [usunięte przez moderatora] ile wlezie jak kokota na gorącej linii a głupi ludzie dają się nabrać. oczywiście że każde się kłamać klientom ile się da byle tylko wepchnąć stare netbooki i lewe telefony. sam zmuszany do tego byłem wielokrotnie pod groźbą nadgodzin, plus oczywiście dawka wyzwisk.
    ReviewUserIcon
    hetman

    03.05.2012 18:19

    Inne

    prawdą jest to, że za okłamywanie klientów można wylecieć z pracy, albo dostać karę pieniężną. na pewno są tacy, którzy sami z siebie okłamują klientów, ale nie jest to dozwolone
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w CCIG Group?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - CCIG Group Sp. z o.o.

    Rzeźnicza 32/33 50-130 Wrocław

    NIP:8971790871

    REGON:022187091

    KRS:0000469595

    https://ccig.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconXIconInstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Czy faktycznie?

    30.04.2012 18:37

    Inne

    Dostałam propozycję pracy w Opolu, ale martwi mnie jedna rzecz i chciałabym wiedzieć cz faktycznie tak jest. Czy to prawda, że każą okłamywać klientów?
    ReviewUserIcon
    Kinia

    11.04.2012 19:46

    Inne

    Słuchajcie, trafiłam na szkolenie i jestem na Projekcie DDOL (aktywacja na bazie zewnętrznej) slyszlam ze to bardzo trudny projekt ale za to zarobic mozna dobrze..? ktos cos wie.?;D
    ReviewUserIcon
    ddas

    19.03.2012 10:41

    Inne

    Nie musisz... miałem kolegę w grupie szkoleniowej który też zrezygnował w trakcie szkolenia i nie miał z tym żadnych problemów. Z tym że jakiś dobry powód rezygnacji musisz podać.
    ReviewUserIcon
    Me

    18.03.2012 17:17

    Inne

    Mam pytanie byłam na dwa razy na szkoleniu mam podpisaną umowę ale jednak chcę zrezygnować. Obowiązuje mnie 30 dni wypowiedzenia?
    ReviewUserIcon
    fish

    14.03.2012 23:12

    Inne

    hgfd - na jakim projekcie dzieją się takie cuda??
    ReviewUserIcon
    Mateo

    11.03.2012 14:56

    Inne

    Cześć! Czy ktoś z Opola z CCiG mógłby mi coś powiedzieć, napisać na temat Unit Managera? Kto to? Co to? Czym się On zajmuje? Sprawdza się? Z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    adele

    24.02.2012 17:39

    Inne

    ja już mam
    ReviewUserIcon
    hyfjk

    16.02.2012 18:19

    Inne

    kiedy dostaniemy rozliczenie za rok 2011?
    ReviewUserIcon
    aaaaa

    13.02.2012 21:38

    Inne

    3 kola wyplaty ? dobre :) ogolnie powiem ze zle sie dzieje w naszym ccig. Do ludzi ktorzy planuja sie zatrudnic: jak mozna okreslic pracodawce ktory na skale masowa przeprowadza rekrutacje, a co tydzien przychodza nowi ludzie ? :) Gra pozorow najlepiej opisuje caly ten syf .
    ReviewUserIcon
    aleale

    08.02.2012 16:08

    Inne

    Dzięki za odpowiedź,mam jeszcze jedno pytanie.Jakie mogę mieć problemy z wynagrodzeniem? O co chodzi?
    ReviewUserIcon
    sonik

    31.01.2012 12:48

    Inne

    Hej:) Czytam i czytam, a własnie chcę się tam zatrudnić... Ludziska- ile moge tam zarobić, pracując po 8 godzin? Ile max.? Ile minimum?
    ReviewUserIcon
    qwer

    29.01.2012 16:14

    Inne

    bim pogadaj do nich tych z HR. one sa spoko i zrozumieją.
    ReviewUserIcon
    byly ciekawski..

    28.01.2012 18:02

    Inne

    slyszalem ze Wozniaka wywalili..? no no no...na kazdego przyjdzie pora...Wie ktos moze co bylo przyczyna..?
    ReviewUserIcon
    olo

    21.01.2012 19:24

    Inne

    kilka razy słyszałem tego kawałę, menadzera. pytanie do jego timu: jak wy z nim wytrzymujecie??????!!!!!!!!!jest strasznie wkurzającuy
    ReviewUserIcon
    dfghj

    20.01.2012 01:26

    Inne

    wydaje mi się że najbardziej nerwową pracę mają managerowie, z jednej strony muszą użerać się z konsultantami, a z 2 strony musza spełniać warunki jakie stawia im PM
    ReviewUserIcon
    Marcela ddo

    18.01.2012 07:04

    Inne

    Hej robaczki jest tam kto jeszcze z naszej paczki widzę ze dalej ccig szaleje hehe pozdrowka sle z nl
    ReviewUserIcon
    kata

    15.01.2012 18:14

    Inne

    wymgaa ale jest w porządku. gorszy jest ten nowy na po poludnie
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    15.01.2012 15:53

    Inne

    a co powiedziecie o Jońcu?
    ReviewUserIcon
    sequel

    12.01.2012 23:05

    Inne

    w tej pracy poznajemy prawdziwą naturę człowieka, egoistyczną naturę . myślę że warto aby każdy przynajmniej miesiąc popracował by doświadczyć tego jak można manipulować ludźmi wyzysk szmacenie manipulacja cos jak film Experiment
    ReviewUserIcon
    trolololo

    06.01.2012 11:19

    Inne

    Nie pracuję już w ccig, ale jak czytam te opinie, to ręce opadają. Pracowałam z [usunięte przez moderatora] od samego początku i macie rację- jest okropna. W końcu czegoś wymaga od was w pracy- jak tak w ogóle można... A.K. jaka jest jaka jest, ale ten kto z nią pracował, wie bardzo dobrze, że za swoimi ludźmi stoi murem- niejedną osobę wyborniła jak powinęła jej się noga. Już nie wspominając o tym, że od kiedy o kompetencjach pracownika świadczy jego wygląd? Co do ccig- firma nie ma najlepszego podejścia do pracownika, ale mimo wszystko macie do dyspozycji nienajgorszy socjal, płacą tyle, na ile zgodziliście się podpisać umowę. Każdy chyba czyta to co podpisuje, dlatego pretensje można mieć jedynie do siebie. Trochę dystansu ludzie :)

    Zostaw merytoryczną opinię o CCIG Group Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.