Opinie o Call Center Inter Galactica w Wrocław Rzeźnicza 32/33

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Call Center Inter Galactica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Call Center Inter Galactica o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call Center Inter Galactica w Wrocław Rzeźnicza 32/33

Konsultant

Sama atmosfera w pracy jest na plus (mowie o oddziale w Cz-wie), szczegolnie koledzy z pracy ktorzy zawsze pomoga, gdy nie mozesz sobie z czyms poradzic. Ale generalnie piszac te opinie, chce skupic sie na rzeczach technicznych. Po pierwsze umowa na zlecenie - wybaczcie, ale tak ogromna firma, ktorza obraca milionowymi kwotami nie jest w stanie zalatwic takiej umowy? Nawet dla kadr managerskich? Nie odprowadza zadnego ubezpieczenia zdrowotnego, oprocz jakiegos Lux Meda. Po drugie mamienie 10zl + premie nawet 3000 zl! Prosze Was... Po pierwsze to jest kwota brutto. Po drugie premie masz za zrealizowane umowy, tak wiec, jesli do tego masz slaby projekt ( np. dzwonisz do klienta, ktory ma juz nr i probujesz mu sprzedac nowy nr) to mozesz sie pozegnac z premiami czyli pracujac na pelny etat zarobicie 1400 zl. Wow! Oplac sobie za to rachunki, kup jedzenie i dziekuje bardzo. Jesli masz dziecko, chcesz zatankowac sobie samochod - zapomnij. Ale dwa razy w tygodniu owoce sa... Ja wiem, ze w Polsce sa takie warunki jakie sa, ale najgorsze jest to, ze nawet tak ogromne korporacje dymaja bez mydla pracownikow. I jeszcze ta luka w prawie, dzieki ktorej majac legitymacje uczniowska w np. Cosinusie czy inne szkole policealnej, pracodawca nie jest w tym momencie zobligowany do odprowadzania skladek. Czy jakis organ nie powinien sie tym zainteresowac?

kasia

mobbing, po pracy w tej firmie miałam strasznie zaniżona samoocenę, nie można skupić się na pracy bo lider stoi nad tobą i ciągle powtarza, że masz za mało umów, nie polecam nikomu, nie warto tracić nerwów

niezadowolona

Pracowałam w CCIG we Wrocławiu jakiś rok temu i zdecydowanie nie polecam. Przez kilka tygodni dostawaliśmy jedynie podstawę, bo był "problem z budżetem", a ostatecznie ktoś wymyślił jakiś współczynnik (bodajże 0,6) przez który przemnożył nam premie. O zmianach oczywiście dowiadywaliśmy się już przy wypłatach. Obcinali też za umowy anulowane na co przecież konsultant wpływu nie ma. Oprócz tego w kółko wrzaski "GDZIE TWOJA UMOWA?!", a dodatkowo kary z kosmosu - np. lider informuje, że nie ma bazy, więc ma przyjść tylko 5 osób, po czym reszta ma naliczone kary, których lider nie anuluje. I to kary rzędu kilkudziesięciu - kilkuset złotych.

Kasia HR
@niezadowolona

Cześć. Jesteśmy zaniepokojeni tym, co napisałaś o swoich odczuciach ze współpracy z CCIG, ponieważ żadna z tych informacji nie ma nic wspólnego z ze standardami naszej działalności i wartościami, jakie wyznajemy. Zasady wynagradzania za zrealizowane zadania i premiowania za sukcesy są bardzo jasne i jeżeli Tobie nie zostały w ten sposób przedstawione, łamie to zasady, jakich się trzymamy. Zawsze robimy wszystko, aby eliminować zachowania, które nie są z nimi zgodne, ale niestety nie możemy interweniować, jeżeli dochodzi do sytuacji, o których nie wiemy. Szkoda, że nie zgłosiłaś tych faktów do osób, które są odpowiedzialne za kierowanie działalnością oddziału - właściwego Shift Managera i BUM-a lokalizacji. Zawsze warto porozmawiać. Życzymy Ci wszystkiego dobrego i pozdrawiamy. Kasia z Zespołu HR

masakra

Normalnie jakaś masakra prawie wszyscy najlepsi menago poodchodzili

Czy kandydat na stanowisko Jesteś młody? Chcesz zarobić? Aplikuj do nas! w firmie Call Center Inter Galactica ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy B2B Sales manager
Szczecin
Gremi Personal Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Skierniewice
Skierniewice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
exiks

Oj źle się dzieje w Opolu, bardzo źle, szkoda że każdy widzi, a nikt nie reaguje

razdwa

A jak tam nowy dyrektor

Ola ;)

Ogólnie nowa lokalizacja jest lepsza, tak naprawdę w centrum miasta, wszędzie blisko, na przerwie jest czas żeby wyskoczyć do sklepu.. Jeśli chodzi o samą pracę nie taki diabeł straszny, jak go malują. Faktycznie czasem nam się "obrywa" za brak celu, ale słusznie. Od tego tam jest manager żeby postawić nas czasem do pionu, taka jego praca, tak samo jak nasza jeśli chodzi o dzwonienie i umowy :) Atmosfera świetna jeśli chodzi i mój team, a Managerka najlepsza na świecie :) Potrafi nas zmotywować w pozytywny sposób i nie ma sytuacji kiedy się czuje z jej strony presję jakąkolwiek :) Jeśli chodzi o stawkę, to do 1.10.2015 jest 11 zł / h brutto, czyli 9,40 zł na rękę za godzinę, plus premie i mnożniki, premie średnio to 4-40 zł za jedną umowę, raczej podpisuje się umowy z premia za 15 zł od umowy :) Jeśli chodzi o pracę dla studenta to bardzo polecam z racji tego że jest świetna atmosfera, cudowny ludzie, i wysoka stawka netto za godzinę jeśli chodzi o pracę dla studentów :)

qwerty

Co tam słychać w ccig, jak się pracuje w nowej lokalizacji w Opolu?

wilson

ktos pytal jak jest w ccig ? normalnie siedzisz na sluchawce, dzwonisz do klientow. tyle lipa z tym ze musisz sie uczyc 30 kartek z formulkami, wszystkie ich taryfy i oferty i niektore sprzety na pamiec. popierdoleni no ale co. jakos mi sie udalo ale z tym stresem fakt, tutaj pierwszy raz sie chyba tak stresowalem ,tutaj wszyscy sie stresuja i denerwuja

wilhelm_z_zarzecza

Czy mnie moje oczęta myliły czy CCIG Opole się zamknęło/przeniosło? Pracowałem tam daawno temu, przejeżdzałem ostatnio, a tu pusto.

kapusniaczek
@wilhelm_z_zarzecza

Działa dalej w Opolu CCIG tylko na niedziałkowskiego... PORAŻKA mówie wam/ presja i stres i tak w kółko.

kama

Ja wam powiem swoje zdanie. Praca super. Mega ludzie jak i kadra. Wszystko tylko zalezy od nas hak pracyjemy.a jak wiadomo do pracy przychodzi sie pracowac. Ja wyciagalam na reke 3,5 tys jako ko sultant. Nawet noe chcialabym byc menagetem bo po co. Polecam kazdej osobie lubiacej rozmawiac

Nico

HaHA GoWork usuwa opinie o ccig. W tym roku było ich więcej niż 2, pewnie boi się prawdy o nich, ludzie unikajcie tej pracy jak ognia, kasa śmieszna, traktują cię jak liczbe (jeśli masz 0 to jesteś 0, jesli dzisiaj masz 6 umów, a jutro 0 to średnio i tak jesteś....) Przyjmują wszystkich jak leci, kadra to często dzieci dopiero co maturze albo i bez... cóż szkoda gadać

lepiejnie

Jak dla mnie praca tam to porażka. koszmar! siedzisz siedem godzin i przez bite 7 godzin słuchasz jak krzyczą na ciebie, jak cię poniżają, bo wyniku nie ma. możesz dzwonić i robić swoje, ale dla pewnej panny to i tak mało. ale coz tak to jest jak małolata wskakuje na nieodpowiednie stanowisko.

xyz

proponuje zmienic dj'a....

plmoknijb

Kto waszym zdaniem jest najlepszym managerem i do kogo najlepiej trafić?

bek

Bardzo solidna praca jak dla młodej osoby, przez wakacje jak pracowałem na biznesie 10h dniówki to moja tygodniówka zawsze była rzędu 400-500. Teraz jak się rozkręciłem, zaczęły się studia to i tak pomimo tego ze pracowałem 4-5h dziennie spokojnie bylo 300-350 tygodniówki, dużo za premie. Na moje wystarczy tylko się zaangażować i można spokojnie brać 2 kafle miesięcznie. Ostatnio jest ten - że jest afera z nieodebranymi to jest chyba jedyny minus ale tak to jest ok

JJ

Piszecie takie glupoty ze smiac sie chce. zarobic da sie naprawde dobre pieniadze bez spechalnego wysilku robisz co do Ciebie nalezy i kasa wpada sama...calkiem ciekawa. jeslu ktos jest ogarniety i potrafi wykonywac sprawy, ktore do niego należa. wystarczy robic podstawowe minimum do tego zeby byc jednym z lepszych.

Obiektywny

Stawkę godzinową masz stała czyli 7zł/h. Do tego dochodzą ci pieniądze za prowizje z każdej umowy od 0.66 do nawet 25pln w zależności jaką umowę podpiszesz. Oczywiście jeśli realizuje Twój team miesięczny cel to Twoja premia może być nawet x1.5. Jeśli o to chodzi to też fajnie to wygląda, ale kosztem tylu nerwów?

Obiektywny

Praca na początku bardzo spoko. Na początku, czyli pierwszy tydzień. Później presja menadżera jest odczuwalna z każdej strony. Jest w stanie robić zebrania co dwie godziny i (usunięte przez administratora)Nas bo nie robimy tego czy tego. Tylko jak po sprzedaniu gościowi umowy i zawieraniu jej przez 20 minut, kiedy koleś ma nas już szczerze dosyć, Ty masz mu jeszcze wcisnąć jakiś pokrowiec czy tableta, no ludzie.. Gdyby nie ludzie, atmosfera między pracownikami to za długo bym tam nie wytrzymała, ale i tak już planuje z tej pracy zrezygnować. Plus: * atmosfera / ludzie * tygodniówki Minus: * załoga menadżerska * presja

Nappa

jeśli ktoś jest zdesperowany, ale serio, baaaardzo zdesperowany, to może zaryzykować. Ja pracowałem tam rok temu, przez parę miesięcy, i żałuje, to jedna wielka ściema. Niby reklamują się elastycznym grafikiem, ale swoje i tak musisz zrobić więc, jeśli studiujesz dziennie, zapomnij o jakimkolwiek życiu prywatnym, zarobki wprawdzie w porządku, ale premie zależne od projektu, w moim projekcie, żeby wyjść ponad próg, trzeba było 4-5 dobrych umów żeby coś zdziałać. Kadra menadżerska? Kpina! Jest może 2 ogarniętych, reszta to przypadkowi ludzie, którzy mieli większe lub mniejsze "parcie na szkło". Jedynym pozytywnym aspektem, jest atmosfera i ludzie, którzy są naprawdę spoko(wyłączając menadżerke, która traktuje się jak wyższe sfery), bo bez tego można tam naprawde zwariować

Zostaw merytoryczną opinię o Call Center Inter Galactica - Wrocław

• Jak się pracuje w Call Center Inter Galactica?

Zobacz opinie na temat firmy Call Center Inter Galactica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Call Center Inter Galactica?

Call Center Inter Galactica