opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

CCIG Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 7 ocen z 3 miesięcy
Opinie(896)
Dodaj opinię
Aktualności(4)
Wywiady(1)

Opinie(896)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Ścieżki karier
  • .
  • Rekrutacja - krok po kroku
  • .
  • Okiem pracownika
  • .
  • Nasi klienci
  • .
  • Tu jesteśmy!

Poznaj nas

Ścieżki karier

Rekrutacja - krok po kroku

Okiem pracownika

Nasi klienci

Tu jesteśmy!

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Częstochowa - CCIG Group Sp. z o.o.
Katowice - CCIG Group Sp. z o.o.
Kielce - CCIG Group Sp. z o.o.
Polska - CCIG Group Sp. z o.o.
Tarnów - CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław - CCIG Group Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o CCIG Group Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o CCIG Group Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o CCIG Group Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Obiektywny

    05.08.2014 15:23

    Inne

    Stawkę godzinową masz stała czyli 7zł/h. Do tego dochodzą ci pieniądze za prowizje z każdej umowy od 0.66 do nawet 25pln w zależności jaką umowę podpiszesz. Oczywiście jeśli realizuje Twój team miesięczny cel to Twoja premia może być nawet x1.5. Jeśli o to chodzi to też fajnie to wygląda, ale kosztem tylu nerwów?
    ReviewUserIcon
    Obiektywny

    17.07.2014 12:27

    Inne

    Praca na początku bardzo spoko. Na początku, czyli pierwszy tydzień. Później presja menadżera jest odczuwalna z każdej strony. Jest w stanie robić zebrania co dwie godziny i (usunięte przez administratora)Nas bo nie robimy tego czy tego. Tylko jak po sprzedaniu gościowi umowy i zawieraniu jej przez 20 minut, kiedy koleś ma nas już szczerze dosyć, Ty masz mu jeszcze wcisnąć jakiś pokrowiec czy tableta, no ludzie.. Gdyby nie ludzie, atmosfera między pracownikami to za długo bym tam nie wytrzymała, ale i tak już planuje z tej pracy zrezygnować. Plus: * atmosfera / ludzie * tygodniówki Minus: * załoga menadżerska * presja
    ReviewUserIcon
    Nappa

    08.07.2014 09:43

    Inne

    jeśli ktoś jest zdesperowany, ale serio, baaaardzo zdesperowany, to może zaryzykować. Ja pracowałem tam rok temu, przez parę miesięcy, i żałuje, to jedna wielka ściema. Niby reklamują się elastycznym grafikiem, ale swoje i tak musisz zrobić więc, jeśli studiujesz dziennie, zapomnij o jakimkolwiek życiu prywatnym, zarobki wprawdzie w porządku, ale premie zależne od projektu, w moim projekcie, żeby wyjść ponad próg, trzeba było 4-5 dobrych umów żeby coś zdziałać. Kadra menadżerska? Kpina! Jest może 2 ogarniętych, reszta to przypadkowi ludzie, którzy mieli większe lub mniejsze "parcie na szkło". Jedynym pozytywnym aspektem, jest atmosfera i ludzie, którzy są naprawdę spoko(wyłączając menadżerke, która traktuje się jak wyższe sfery), bo bez tego można tam naprawde zwariować
    ReviewUserIcon
    ccigjakonic

    23.05.2014 20:49

    Inne

    osobiście nie polecam pracy w tym gównie jakim jest CCIG! ale najbardziej nie polecam tutaj pracy z menagerem PANEM (usunięte przez administratora)nie bede podawala calego imienia, bo na sama mysl odechciewa mi się, wywiera tylko na wszystkich presje, i w dodatku jest cholernie nie mily ;xx.. przez niego rezygnuje z tego. pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    urodzona_by_"Żądźic"

    20.01.2014 10:29

    Inne

    WITAM KONSULTANTÓW, CHCIAŁEM ZAPYTAC CZY NADAL JEST MENAGEREM TA CO "URODZIŁA SIE BY RZĄDZIĆ". I CIEKAWE CZY PANNA (usunięte przez administratora)NADAL WYCHODZI Z ZAŁOŻENIA ZE JEST NAJLEPSZYM MENAGEREM CALEGO CCIG. POZDRAWIAM CIE(usunięte przez administratora):)
    ReviewUserIcon
    Krystian

    04.01.2014 17:59

    Inne

    Pracowałem tam od samego początku (krzesła żesmy wnosili zeby było gdzie siedzieć), przez prawie 2 lata byłem najlepszy a mimo to mnie zwolnili bo robiłem z siebie księcia :D ale nalezało mnie sie w koncu byłem top 1. Praca była ok, trzeba lubić ten typ pacy, atmosfera tez ok ale zarobki idz pan w ..uuuj potem 4 lata w tp sa tez na słuchwace ale tam to juz była kasa :D a teraz siedze za granica i robie to samo ale za kolosalne pieniadze w porownaniu z tym co sie w polsce zarabia :P chcesz zarobic = wyjedz z polski. (a i dla tych co chcą najpierw skonczyc studia = nic wam polskie studia nie daja, za granicą mało kto je uznaje a jak sobie przeliczycie ile kasy mozna zarobic przez te 5 lat.... decydujcie sami).
    ReviewUserIcon
    kasia

    16.12.2013 20:06

    Inne

    mam pytanie , wie ktoś może gdzie można się zgłosić z prośbą o przeniesienie do innego teamu ? gdyż w opolu nie idzie tego załatwić,
    ReviewUserIcon
    asdfg

    24.12.2013 20:06

    Inne

    A na jakim jesteś projekcie? Zgłoś się do któregoś z SM albo porozmawiaj ze swoim TM.
    ReviewUserIcon
    były manager

    12.11.2013 14:06

    Inne

    CCIG - ciekawe dlaczego już 3 dyrektorów w krótkim czasie zrezygnowało z pracy -zapytaj o to, powęsz trochę to zobaczysz o co tak naprawdę chodzi... 1. ogólny problem to brak stabilizacji -ale to kwestia branży - ot taka specyfika 2. Kadra managerska - w większości wiedząca o co chodzi ale trafiają się przypadki "ja manager":) wówczas uciekaj do innego bo jak będzie foch to Cię zwolni... 3. Zarobki -średnie(konsultanci - to zależy mogą wyciągnąć kilka tysięcy), na managerskich stanowiskach biorąc pod uwagę zakres odpowiedzialności - słabe,(praca dla pasjonatów lub desperatów:)) 4. warunki pracy -w Opolu znacząco odbiegające od standardów w firmie, 5. współpraca z DSO - są osoby na bardzo wysokim poziomie i tez i takie których poziom przemilczę - uważaj na nią:), czy brać kredyt pracując w CCIG - jeśli masz inne stabilne źródło to przemyśl - jeśli tylko z CCIG to odradzam z uwagi na brak stabilizacji, aaa i jeszcze jedno - na wszystko musisz mieć maila bo jak nie to koniec...pamiętaj też że Kielce niezależnie od prawdy i tak cię wykończą...chyba kompleksy i ta specyficzna mentalność...
    ReviewUserIcon
    olol

    25.10.2013 12:42

    Inne

    Jak jest z wypowiedzeniem, czy np. jeśli złożyłem wymówienie i nie dam rady dotrzymać tych 30 dni ( bo mam już inną lepszą pracę) dostanę za to jakąś karę jeśli nagle przestanę przychodzić do pracy? mogą nie wypłacić mi wypłaty? proszę o szybką odpowiedź i pozdrawiam wszystkich pracujących :) dodam, że menager kazał przepracować 30 dni i nie da się z nim inaczej dogadać
    ReviewUserIcon
    fghj

    27.08.2013 22:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)ekonomiczny na pracownikach. Chodzi o to by obdzwonić jak najwiekszą ilość klientów za jak najniższy koszt (wynagrodzenie pracownika). Niby normalne zachowanie w korporacji (dążenie do maksymalizacji zysku) ale jednak odczuwa się zdziwienie? kiedy uświadamiasz sobie ze zarabiając 2,5 tys zł miesiecznie za dośc cieżka i wymagajacą mega zaangażowania pracę zarabiasz tyle ile wynosi całośc zobowiązania dwóch klientów ktorych obsługujesz. Ogólnie z premiami student w Opolu raczej nie zarobi więcej nigdzie indziej, elastyczny grafik to tez mega plus. Ale jednak tak na serio i na dłuższą metę moga pojawić się skrzywienia psychiczne., Pzdr ;D
    ReviewUserIcon
    wazka

    23.08.2013 06:53

    Inne

    CCIG Opole: jeśli masz dobrą passę ze sprzedawaniem umów jest ok, ale jeśli tylko będziesz mieć gorszy okres wtedy już odczuwa się presje. Po za tym, żadnej pomocy od managera się nie dostanie (albo dostanie zależy do jakiego teamu się dostaniesz) Rekrutacja: przychodzisz na luźną pogawędkę z panią z działu rekrutacji. Oddzwaniają i umawiaja się na szkolenie. Pewnie każdy taką rozmowe przechodzi. Szkolenie: OK, ale rzeczywistości i tak nauczysz się na słuchawce. Scenki często odbiegają od tego jaki naprawdę jest klient. Egzamin: ściema (zależy pewnie na jakiego trener się trafi ale pewnie duża większość przechodzi) Praca polecam ludziom, którzy mają stalowe nerwy, potrafią pracować pod presją i zbytnio nie przejmują się problemami klienta bo po co najlepiej go odesłać do salonu. Z zalet to tylko tyle, że mimo presji praca fajna no i super ludzie. Opinia oczywiście oparta na moim własnym doświadczeniu.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.07.2013 20:32

    Inne

    czy ktoś może napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w ccig ?
    ReviewUserIcon
    pablo

    23.06.2013 16:14

    Inne

    Justyna - 2013-06-21 20:55:02 Jak można aplikować? :)Skontaktuj sie bezposrednio z koordynatorem rekrutacji : (usunięte przez administratora), on sie tym zajmuje to bedzie wiedzial co, kiedy i jak.. w kazdym razie pocztek lipca bedzie juz rekrutacja. pzdr
    ReviewUserIcon
    Justyna

    21.06.2013 20:55

    Inne

    Jak można aplikować? :)
    ReviewUserIcon
    didel

    12.06.2013 15:03

    Inne

    słyszałem że nie ma już trenerów. co się z nimi stało?
    ReviewUserIcon
    kabaczek

    11.05.2013 18:15

    Inne

    Na początku praca wydaje się naprawdę super. Jeżeli jesteśmy w stanie utrzymać dobry wynik (ok 4-5 umów dziennie) to jest ok. Sam potrafiłem tak robić i mieć fajne zarobki. Jednak kiedy masz gorsze dni to nacisk od managerów jest niesamowity. Presja wywierana na pracownikach naprawdę jest duża i coraz ciężej realizuje się cel dzienny. Po pewnym czasie nie wytrzymałem i złożyłem wypowiedzenie. Czasami żałuję ale kiedy przypomnę sobie jacy to oni są fair w stosunku do pracownika to od razu mi przechodzi. Podsumowując: jeżeli masz dobrą bajerkę na klienta i umiesz przekonywać ludzi, to ta praca jest dla Ciebie.
    ReviewUserIcon
    p

    23.04.2013 11:51

    Inne

    sosnkowskiego 20, opole, 6 maja rusza szkolenie,
    ReviewUserIcon
    Agusia

    17.04.2013 22:23

    Inne

    Jak się do stać do TP na infolinie?
    ReviewUserIcon
    p

    15.04.2013 16:10

    Inne

    praca na infolinii przychodzącej TP w opolu, kolejny nabór uruchomiony:) zapraszamy:)
    ReviewUserIcon
    KonsultantkA

    05.04.2013 23:26

    Inne

    Ja w CCIG Opole pracuje już od ponad 2-lat. Prawda jest jedna to nie jest praca dla wszystkich, bynajmniej nie dla kogoś kto liczy na zarobek, jak siedzi i nic nie robi, poza popychaniem głupot z kimś obok. Co do grafiku, jeżeli umiesz postawić na swoim to problemu z tym nie ma, chociaż bez przesady, 5 czy 10 godzin tygodniowo to niewiele. Na koniec zarobki, zarobki, zarobki. Dwa lata temu może i były lepsze, wiadomo rynek się zmienia, klienci tez. Każdego miesiąca moje zarobki nie są niższe nic 1000 zł, dodając do tego premie za umowy, konkursy za jedne z lepszych wyników na projekcie pula w zależności plus 500- 600 zł. Więc niech mi ktoś nie mówi, że zarobki są kiepskie. Jak jesteś (usunięte przez administratora) a nie pracownik to nie masz pieniędzy proste jak budowa cepa.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w CCIG Group?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - CCIG Group Sp. z o.o.

    Rzeźnicza 32/33 50-130 Wrocław

    NIP:8971790871

    REGON:022187091

    KRS:0000469595

    https://ccig.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconXIconInstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    stara konsultantka

    07.03.2013 13:59

    Inne

    Kiedy dostaniemy pity zeby sie rozliczyc????
    ReviewUserIcon
    konsul-tant

    22.02.2013 20:35

    Inne

    szczerze wspolczuje ludzia ktorzy nieswiadomie wzieli rozmowy bez limitu bez telefonu, nowa umowe. Po pierwsze to do abonamentu który juz maja np 89 zł dokłada im się oczywiscie działajac na nieswiadomosi klienta jeszcze raz przewaznie 88,88 gdzie klient jest przekonany ze na jego stary numer zostaje przypisana w.w usługa. W momewncie podpisania umowy ma 10 dni na odstąpienie od umowy. wszytko pieknie ładnie klient dostaje karte sim ktora zawierusza się w papierach, niedoczytuje co podpisuje i tak mija miesiac i wraz z kolejnym okresem rozliczeniowym otrzymuje rachunek na kwote 89 zł abo + 88.88 RBL= 177,88 czego napewno sie nie spodziawali. Tak więc 10 dni mineło i przez najblizszy rok rachunki po 177 zł(no ale faktem jest ze kto nie czyta umowy przy kurierze (usunięte przez administratora) a kurier zawsze się spieszy!). A wszystko pod hasłem " NOWA AKTYWACJA NUMERU TELEFONU". pozdrawiam klientów i konsultantów
    ReviewUserIcon
    CC

    16.02.2013 13:42

    Inne

    Fakt ze dosc dlugo polowalem na okazje bo tam nie ma naboru dzien w dzien jak ccig, ale w koncu trafilem, jak chcesz ściezke aplikowania to napisz na (usunięte przez administratora) to ci pomoge.
    ReviewUserIcon
    kocur

    15.02.2013 20:54

    Inne

    abcd - 2013-02-15 18:00:13 a ja uwazam ze jest okej. ludzie którzy marudzą zwyczajnie sobie nie poradzili. praca jak praca. a zadna nie jest zła ;) pozdrawiam wszystkich z góry ;) z dołu tez. No i babeczki z HRco prawda to prawda, pozdrawiam ;)
    ReviewUserIcon
    abcd

    15.02.2013 18:00

    Inne

    a ja uwazam ze jest okej. ludzie którzy marudzą zwyczajnie sobie nie poradzili. praca jak praca. a zadna nie jest zła ;) pozdrawiam wszystkich z góry ;) z dołu tez. No i babeczki z HR
    ReviewUserIcon
    maja

    12.02.2013 20:29

    Inne

    a jak aplikować do tego orange/tp s.a.? jak się tam dostałeś?
    ReviewUserIcon
    bbs

    02.02.2013 21:16

    Inne

    Może mi ktos wytłumaczyć o co chodzi z tymi ekstra doładowaniami na karte prepaid z bzwbk, bo totalnie tego nie ogarniam. Na jakiej zasadzie to działa. Ewentualnie jakis link, bo nie moge znalesc zadnych informacji na ten temat.
    ReviewUserIcon
    CC

    31.01.2013 17:38

    Inne

    A to nie wiecie ze teraz duzo ludzi z ccig sie zwalnia i odchodzi na infolinie tpsa/orange..? w opolu:) tam nie ma rotacji ze co tydzien nowych przyjmuja wiec trzeba sie wstrzelic w nabor ale opcja jest bardzo fajna. pracowalem w ccig teraz pracuje tu i megaq roznica, lubie swoja prace jest ciekawa i nie ma takich nacoskow.polecam.
    ReviewUserIcon
    hszhszhsz

    28.11.2012 11:28

    Inne

    Według mnie praca w ccig i to jak się tam czujemy zależy od menagerów i klientów. Pracuje tam ok 4 miesiace, teraz mam swietnych dwoch menagerow na team i rozumieja, ze nie zawsze ten cel da sie zrobic, pomagaja jak moga i nie cisną, tyljko czasem klienci bywają tak c (usunięte przez administratora) scy, że aż przykro, choc to tez mozna zrozumiec. Wczesniej mialam tak beznadziejna menagerke, na innym projekcie ktora tylko stala nad nami i mowila: no podpisz ta umowe... niektorzy nie rozumieja, ze np z poczta glosowa umowy podpisac sie nie da. Jesli ktos ma taka atmosfere jak mialam wczesniej to serdecznie wspolczuje
    ReviewUserIcon
    Wyrocznia

    19.11.2012 20:13

    Inne

    Jaaaaa :) widzę, że przez 3 lata nic się nie zmieniło :) Fajny cyrk :D Nie rozumiem tylko samych \"Bogów Olimpu\" dlaczego prawnie nie zastrzegli posługiwania się nazwą CCIG przez portal ? Ktoś tu chyba jest głupi :))))(usunięte przez administratora) P.s. Odnośnie tego stresu... wszędzie jest i to nawet x10... tylko za inne pieniądze ;) ...i pracować trzeba więcej...
    ReviewUserIcon
    worker

    15.11.2012 11:33

    Inne

    doszly mnie sluchy ze starzy pracownicy tzn ze stazem sa na oku poniewaz dla firmy nie jest wygodnie placic nam stazowe, najlepiej jak wszyscy dostawali by po 7zl. Slyszal ktos cos?
    ReviewUserIcon
    gfd

    08.11.2012 18:16

    Inne

    nowy system motywacyjny, przynajmniej na keepingu, jesli robi sie co najmniej 100% celu albo 150 %, to na prawde fajna sprawa. 20zł/h to mozna zarobic bez problemu, a czesto tez wiecej.
    ReviewUserIcon
    ss

    31.10.2012 11:04

    Inne

    jeżeli ktoś chce wrócić to stażowe ma już skasowane, max co teraz jest to 7.5 i umowa to kwestia 4.5 premii, a ze nie ma bazy to są same zadłużone osoby do których sie dzwoni 5 raz i Cie wyzywają;D
    ReviewUserIcon
    mała

    25.10.2012 18:26

    Inne

    złośnica1 - 2012-10-18 19:21:09 czy to prawda ze płaca teraz tygodniowki??serio sa tygodniowki?
    ReviewUserIcon
    hej ho

    25.10.2012 18:24

    Inne

    prawda to?
    ReviewUserIcon
    komon

    25.10.2012 09:27

    Inne

    cyc - 2012-10-23 10:57:13 jest ciągła rotacja,pracownik jest pracownika nie ma. Praca na ogół w porządku,lubię ją,ale manager po prostu jedna wielka porażka. Niestety nie możemy zgłosić mobbingu,ponieważ jest to umowa zlecenie,ale zawsze można dochodzić swoich praw,powołując się na naruszenie dóbr osobistych,tylko trzeba mieć to wszystko udokumentowane, bo w tym obozie pracy jest prawdziwa dyskryminacja i w końcu trzeba pokazać kto tutaj rządzi,bo na pewno nie Ci świeżo upieczeni managerowie,którzy myślą,że mogą robić co chcą i w ogóle nie potrafią zmotywować pracownika do osiągnięcia celu,a zastraszaniem niczego nie wskórają!!! A jak jest już wynik,to myślą,że to ich zasługa. hehehe bo to wielcy managerowie są. ;OJak jest taka ciągła rotacja to chyba muszą mieć problemy z pozyskaniem nowych pracowników. Ja pracowałem wcześniej w CCIG we Wrocławiu i wiem, że tutaj to już chyba całe miasto tam pracowało i nikt już nie chce nawet składać CV. Dlatego też otworzyli oddział w Opolu. NIe dajcie się opolanie!!! Pracuje tam chociaż 100 osób tak jak zapowiadali na początku?
    ReviewUserIcon
    Raspy

    25.10.2012 00:23

    Inne

    co jest z keepingiem? to prawda ze po zwolnieniu się i ponownym zatrudnieniu kasują stażowe? a jak menadzerowie na keepingu? to prawda ze ten nowy menadzer tylko podrywa laski? i nic nie robią? jesli tak to wiele sie zmienilo, gdy ja pracowalam spotkalam się tylko z rzetelnymi menadzerami. Myslalam o powrocie i dlatego proszę o 100%-towe informacje,
    ReviewUserIcon
    dobre

    24.10.2012 22:15

    Inne

    boją się powiedzieć na forum anonimowo;d gdybyś napisał/a, kolejni pracownicy wiedzieli by do jakiego teamu starali by się dostać. Pracowałem, porzuciłem, nie polecam. Przestrzegam innych bo za 7.5 to lepiej być barmanem czy portierem, cokolwiek byle nie dać się pożreć absurdowi i paranoi:) pozdrawiam, szczęśliwy pracownik centrum handlowego Karolinka
    ReviewUserIcon
    cyc

    23.10.2012 10:57

    Inne

    jest ciągła rotacja,pracownik jest pracownika nie ma. Praca na ogół w porządku,lubię ją,ale manager po prostu jedna wielka porażka. Niestety nie możemy zgłosić mobbingu,ponieważ jest to umowa zlecenie,ale zawsze można dochodzić swoich praw,powołując się na naruszenie dóbr osobistych,tylko trzeba mieć to wszystko udokumentowane, bo w tym obozie pracy jest prawdziwa dyskryminacja i w końcu trzeba pokazać kto tutaj rządzi,bo na pewno nie Ci świeżo upieczeni managerowie,którzy myślą,że mogą robić co chcą i w ogóle nie potrafią zmotywować pracownika do osiągnięcia celu,a zastraszaniem niczego nie wskórają!!! A jak jest już wynik,to myślą,że to ich zasługa. hehehe bo to wielcy managerowie są. ;O
    ReviewUserIcon
    komon

    19.10.2012 13:25

    Inne

    A ilu tam jest pracowników?

    Zostaw merytoryczną opinię o CCIG Group Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.