opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

CCIG Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 7 ocen z 3 miesięcy
Opinie(896)
Dodaj opinię
Aktualności(4)
Wywiady(1)

Opinie(896)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Ścieżki karier
  • .
  • Rekrutacja - krok po kroku
  • .
  • Okiem pracownika
  • .
  • Nasi klienci
  • .
  • Tu jesteśmy!

Poznaj nas

Ścieżki karier

Rekrutacja - krok po kroku

Okiem pracownika

Nasi klienci

Tu jesteśmy!

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Częstochowa - CCIG Group Sp. z o.o.
Katowice - CCIG Group Sp. z o.o.
Kielce - CCIG Group Sp. z o.o.
Polska - CCIG Group Sp. z o.o.
Tarnów - CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław - CCIG Group Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o CCIG Group Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o CCIG Group Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o CCIG Group Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    garnek

    02.09.2011 14:18

    Inne

    Płacą Ci za godziny które jesteś w pracy a nie które masz w grafiku, kochana :P gdyby było inaczej każdy ustawiałby sobie grafik na 13h dziennie :D A jesteś na keepingu? bo generalnie tak panuje taka zasada, że jeśli przeszłaś szkolenie, certyfikację scenki itd. to nawet jesli nie masz token zaczynasz od dzwonienia nowej aktywacji, gdy Twój token bedzie aktywny zaczynasz dzwonić utrzymanie. Wtedy nie ma problemu z tym, że po szkoleniu jeszcze czekasz by zacząć prace.
    ReviewUserIcon
    xxccvv

    02.09.2011 09:32

    Inne

    czekalam na token 2 tygodnie, czyli nie pracowalam (w grafiku bylam uwzgledniona) ale przeciez to nie moja wina, ze oni nie zalatwili tego wczesniej. Menadzerka powiedziala, ze nie zaplaca mi tego 7zl/h. Byliscie w podobnej sytuacji?? Tez wam nie zaplacili?
    ReviewUserIcon
    bluesky

    29.08.2011 10:25

    Inne

    Płacą za wszystko jak się upomnisz a i tak nie masz gwarancji, że wypłata nie przyjdzie okrojona o kilka dyszek. Ostatnio coraz częściej zdarzają im się takie "pomyłki". Ciekawe tylko dlaczego zawsze na ich korzyść. Zarobki jak dla studenta nie są najgorsze, powiedziałabym nawet, że trudno o lepsze, ale.... jakim kosztem? Nie będę powtarzała tego wszystkiego co już zostało napisane, a pisać można wiele. Dla mnie żadne pieniądze nie są warte akwizytorki i robienia z ludzi idiotów. I zgadzam się z opinią, że żaden normalny człowiek nie wytrzymuje tam dłużej niż miesiąc, góra dwa.
    ReviewUserIcon
    mars

    26.08.2011 23:38

    Inne

    co to za nowa menadżerka [usunięte przez moderatora]? na dole popołudniu siedzi. jest jakas normalna?
    ReviewUserIcon
    gfd

    24.08.2011 14:31

    Inne

    oczywiście ze dostaniesz kase za ten czas też
    ReviewUserIcon
    dddd

    23.08.2011 17:51

    Inne

    ciagle czekam na TOKEN, niektorzy juz go dawno dostali. Czy zaplacili wam za ten okres w ktorym nie otrzymaliscie jeszcze tokena ta stawke 7z/h??? ktos z was byl w takiej stytuacji?? Z góry dziex
    ReviewUserIcon
    gość3

    22.08.2011 17:20

    Inne

    100% prawdy !! w ccig nie mozna powiedziec o zadnym rozwoju, co najwyzej niedorozwoju!! byłem świadkiem jak jedna z tm'ek z tekstem do konsultantki, która podpisała umowę "idz pochwal się umową na tablicy i rzuć sobie piłeczką"... ta firma to robienie z młodych ludzi idiotów... druga sprawa to menadzerki i menadzerowie, ktorzy tylko w tej pracy są tak nazywani, ponieważ pewnie 90% z nie ukończyło nawet zarządzania, tylko europeistyke albo nic:) zresztą ich niekompetencja i nieumiejętność zarządzania "zasobami ludzkimi" przejawia się na kazdym kroku...
    ReviewUserIcon
    gość2

    20.08.2011 23:36

    Inne

    Pełna zgoda do ww postu. Mało tego, ta firma daje rozwój osobisty bo poznajesz jak biznes funkcjonować nie powienien, jak nie rozmawiaćz ludźmi, jak nie dać się w przyszłości oszukać a niektórzy uczą się jak nie zarządzać - z pewnością nikogo z menadzerów lub trenerów nigdzie indziej nie wezmą. Czyli generalnie 'rozwój osobisty' wg CCIG to nic innego jak nauczka żeby nigdy więcej do tego g*wna nie wejść.
    ReviewUserIcon
    gość

    20.08.2011 23:15

    Inne

    "Obserwuje coś takiego że ci ludzie którzy u nas pracują i im nie idzie zawsze narzekają." bo ludzie mają skrupuły i nie mają sumienia być takimi nachalnymi manipulatorami, jakby sobie tego życzyła "góra" - chodzi o spełnienie planu. mało jest ludzi, którzy chcą naszej oferty, są mili i fajnie się z nimi gada. większość ma was w d**ie i musicie ich ostro nakręcać stosując nieraz nielegalne oraz niemoralne praktyki tzw. marketingu agresywnego. trzeba nie mieć serca lub nasłuchać się "MOTYWACYJNYCH" bajek pod szyldem "ROZWOJU OSOBISTEGO" (co rzekomo ta firma zapewnia hahaha) aby wciskać ludziom swoje produkty niemal jak Cygan na ulicy stara się sprzedać swój towar lub "usługi". to nie jest średniowieczny targ, to jest XXI w. i marketing powinien stawiać na jakość i renomę, a nie na namolnych gówniarzy udających specjalistów.....
    ReviewUserIcon
    cium

    18.08.2011 23:29

    Inne

    wszyscy hejterzy CCIG ogladnijcie sobie film China Blue, jest na youtubie choćby. Wtedy zobaczycie ze macie świetnie płatną i wygodna pracę jak na ..Chiny :P żart ;d nie no moja wypłata przyszła jakos 12 chyba, wiec dramatu nie ma ale też nie ciesze sie z tego że jakby nie było spóźnia sie. 1500 zl za 111 godzin, przepracowanych w godzinach takich jakie sam sobie ustaliłem to hcyba nie jest źle wiec ja tam pracuje. Co do przerw i atmosfery między konsultantem a managerem to też nie jest tak źle. Obserwuje coś takiego że ci ludzie którzy u nas pracują i im nie idzie zawsze narzekają. Więc myśle że praca w charakterze sprzedawcy telefonicznego, czyli taka jak w CCIG wymaga jakiś osobistych preferencji i nie każdy jest w stanie ją wykonywać równie dobrze. Zabrzmiało to troche chyba jakbym uważał ją za elitarną, więc prostuje że jej za el,itarną nie uważam. Ale nie ma koszmaru.
    ReviewUserIcon
    najtlajf

    18.08.2011 20:38

    Inne

    wyplata przyszła 17, czyli 7 dni po terminie, dodatkowo obcięta o kilkadziesiąt złotych! bez komentarza, nigdy więcej CCIG :) odradzam pracy tam!
    ReviewUserIcon
    794171621

    16.08.2011 23:21

    Inne

    Powiem tylko jedno jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej o CCIG zapraszam pod numer z Nicku. Mogę tylko powiedzieć jedno gorszej pracy się nie da mieć. Możecie wierzyć lub nie ale jeśli ktoś chce tam pracować jest kompletnym [usunięte przez moderatora]- ja też nim jestem. Nie słuchałem tego co tu pisali. Ta firma jest takim samym monopolistą jak inne firmy- Orange. Nie polecam nie polecam nie polecam. Mogę to powtarzać do znudzenia ale taka jest prawda. Mam dość jej po dwóch miesiącach. Od przyszłego roku wolę pracować nawet na budowie chociaż ludzie nie będą mnie stresować i nie muszę dostawać na czas kasy bo tu tej nie dostaje;/ Ogólna ocena?? NDST. Totalna porażka.
    ReviewUserIcon
    XYZ

    11.08.2011 17:04

    Inne

    Witam, Właśnie zaczęłam pracę w CCIG, którą chciałam zakończyć dokładnie 10 sierpnia, ponieważ wyjeżdżam na wakacje a w roku szkolnym raczej się nie wyrobię. Jak to na prawde jest z tym miesięcznym wypowiedzeniem? Muszę już na wstępie to zgłosić, czy lepiej poczekać i uprzedzić tydzień wcześniej? Jeśli teraz złożę wypowiedzenie to boję się, że nie wypłacą mi odpowiedniej kwoty. Nie chcę się znaleźć przez to na tzw "czarnej liście". Proszę o pomoc ;) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    nick

    11.08.2011 09:29

    Inne

    pytanie do ludzi, którzy już pracują w CCIG: Jak to jest z tymi wypłatami? słyszałam, że przychodzi jakis sms do potwierdzenia, tak? I co dalej? gdzie to sie potwierdza? zaczęłam swoją pracę pod koniec lipca, czyli rozumiem, że za lipiec powinnam już mieć wypłatę ale ciągle nic nie dostałam...
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.08.2011 02:24

    Inne

    zwyczajnaaaaa - 2011-08-10 20:39:09 a czego wy wymagacie od ccig? przeciez to wszystko cała ta otoczka to przedszkole! banda dzieciaków i niedojrzalych małolatów... tam to warto pracowac jesli swoj poziom ambicji ma sie rowny zeru... bo co po takiej pracy mozna miec? nic! tylko sie ukrywa przed każdym że tu się pracuje albo pracowało. pozdroo do CCIG opłaca się jedynie pójść na wstępie składając wypowiedzenie na miesiąc - dostać wypłatę i już. tyle można przeboleć:) istnieją miejsca pracy w opolu dla studentów z RZECZYWISTYM elastycznym grafikiem i zarobkami wyższymi od tego badziewnego 7 zł odjąć oczywiście żałosne "kary" za spóźnienia (przy umowie-zleceniu takie kary są BEZPRAWNE!!!), wystarczy popytać znajomych i się rozejrzeć. fakt faktem, większość moich znajomych ma doświadczenia w CCIG bądź zna kogoś, kto tam pracował. Nie polecam, chyba że jak napisałem, zatrudnić się tylko na miesiąc, jeśli ktoś potrzebuje kasy. nikt kto się szanuje i ma choć krztę godności nie pójdzie wciskać tam ludziom kitu w atmosferze napięcia i agresywnego marketingu.
    ReviewUserIcon
    zwyczajnaaaaa

    10.08.2011 20:39

    Inne

    a czego wy wymagacie od ccig? przeciez to wszystko cała ta otoczka to przedszkole! banda dzieciaków i niedojrzalych małolatów... tam to warto pracowac jesli swoj poziom ambicji ma sie rowny zeru... bo co po takiej pracy mozna miec? nic! tylko sie ukrywa przed każdym że tu się pracuje albo pracowało. pozdroo
    ReviewUserIcon
    ika

    08.08.2011 19:51

    Inne

    a ja sie dzisiaj zwolniłam i bardzo sie z tego ciesze :D już nikt nie będzie mi kazał wciskać ludziom kitów i totalnej ściemy, orange to badziewie i ccig też, a mój TM (młodszy ode mnie) opieprzał każdego za byle co, odeszłam i już nigdy nie wróce do tej firmy, płacą grosze a wymagają nie wiadomo czego od ludzi. I wcale nie jestem żadną małolatą której się wydaje że pieniądze same lecą z nieba.
    ReviewUserIcon
    a.lo

    02.08.2011 21:41

    Inne

    jeśli zaczynam szkolenie 8 sierpnia a mam zaplanowany wyjazd tygodniowy od 14 do 21 wrzesnia to nie bedzie problemu z wolnym? czy dokładnie przestrzegają 30 dniu wypowiedzenia czy będąc szczerym i uczciwym można bez problemu się dogadać i popracować miesiąc?
    ReviewUserIcon
    hm

    02.08.2011 10:31

    Inne

    Gratuluje. To sie nazywa- naiwność:]
    ReviewUserIcon
    zadowolona

    01.08.2011 22:25

    Inne

    "matkojedyna" nie musisz się ich bać bo w pracy nie są tacy odważni..i atmosfera jest ok przynajmniej w moim teamie... Co do wcześniejszego pytania jestem na OBK i nie jestem ani TM ani trenerem ;) Zresztą pomyślę ludzie ktremu z nich chciałoby się czytać i odpowiadać na te głupoty? Zresztą jest taka zasada że jak się ktoś czuje niedowartościowany to pojeżdża wszystkim w koło i u wszystkich widzi same wady.. a ja widze u ludzi same zalety
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w CCIG Group?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - CCIG Group Sp. z o.o.

    Rzeźnicza 32/33 50-130 Wrocław

    NIP:8971790871

    REGON:022187091

    KRS:0000469595

    https://ccig.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconXIconInstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    matkojedyna

    01.08.2011 16:33

    Inne

    JA [usunięte przez moderatora] czytam i nie wierze !!!! Widać, ze sąwakacje bo po piśmie i stylu pisania wnioskuje, ze lokalizacja zalana jest 16-18 letnimi gwiazdeczkami ktore moga startowac w konkursie robienia tipsow a nie rozmawiac z klientami. To jest jakis szok ! Co Wy ludzie tu wypisujecie? Piszcie realne opinie a nie akcje o jakis imprezach ? Mysle o podjeciu tu pracy i jak to czytam to nie boje sie Managerow i kadry poniewaz jak ktos zna swoja wartosc i jest swiadomym siebie pracownikiem znajacym realia rynku da sobie rade ale obawiam sie bandy rozchisteryzowanych nastolatkow ktorzy chyba nigdzie wczesniej nie pracowali .
    ReviewUserIcon
    15

    31.07.2011 17:36

    Inne

    ponoc jezeli chodzi o pracownikow to nie moze byc PAR w pracy....ciekawe..pozdro dla [usunięte przez moderatora] +new menago
    ReviewUserIcon
    prawdziwy...

    30.07.2011 18:01

    Inne

    zadowolona i reszta - na jakim projekcie pracujecie jako manager/trener.... xD a moze firmy pomyliliscie?
    ReviewUserIcon
    zadowolona

    27.07.2011 18:15

    Inne

    A ja Wam powiem że ciesze się że nie trafiłam na to forum 3 miesiące temu czyli zanim wypełniłam formularz zgłoszeniowy...bo pewnie wtedy bym zrezygnowała jeszcze nie zaczynając.A teraz mam prace (co prawda tylko na wakacje) z której jestem w pełni zadowolona..Fakt ok. powiecie że pracuje tylko 2 miesiące na słuchawce więc co właściwie moge wiedzieć? Tylko jakoś od osób które p[racują 1-2 lata jakoś nie słysze żeby narzekały na menadżerów czy trenerow zawsze między tak dużą grupą osób zdarzają się jakieś spięcia w końcu nikt nie jest idealny.. ale mimo wszystko można się spoko dogadać.Tak samo nie ma pracy idealnej mimo tego że pracuje do końca sierpnia (bo jednak wakacje też przydałoby się zrobic a od października studia w innym mieście w którym jako student będe szukała takiej samej-wygodnej pracy) to wiem że za rok na wakacje tez będe tu pracować.Jeśli chodzi o grafik taki jaki podam taki mam nikt mi specjalnie niczego nie narzuca...a jeśli już go podam to się go trzymam bo w końcu po to go podaje prawda? a nie po to żeby sobie był.Jedyne co jest irytujące to ten nacisk na NA ,ale w końcu póki co i tak powazniejszych konsekwencji z tego tytułu nie bylo i mam nadzieje że tak zostanie ;P Kolejna sprawa która poruszacie to czas przerw.. Zasady są jasne 10 min na 2 godziny pracy...Mało Wam? Zróbcie cel szybciej i macie dodatkowe 5 min czyz nie? Pozatym to nie jest moja p-ierwsza praca i powiem Wam że sa firmy które o wiele bardziej wyzyskuja ludzi.. I nie pisze tego aby się podlizac ani po to żeby się poużalać a mam wrażenie że większość osób tutaj to poprostu "nastolatkowie" którym rodzice wszystko fundowali a teraz postanowili sobie dorobić bo myśla że pieniądze z nieba spadają.Fakt nie jest miło słyszec od co drugiego klienta że sieć sie nie rozwija a inne dają więcej ale zdarzają się klienci którzy są zadowoleni że do nich dzwonimy bo nie muszą nigdzie chodzić i się prosić-fakt są rzadkością i trafić na fajną bazę jest baaardzo ciężko.. ale to jak działa system nie jest wina oddziału w Opolu wszędzie działa tak samo(chociaż jest to wkurzające). A pozatym tak na marginesie jak Wam tak źle i nie dobrze a dalej pracujecie to ciekawe czy o swoich spostrzeżeniach zarówno o TM jak i trenerach napisaliście w anonimowej ankiecie...? Pewnie nie... Pozdrawiam wszystkich "normalnych" i "mniej normalnych" ludzi z którymi sie naprawde spoko pracuje ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.07.2011 19:17

    Inne

    Przypadkiem usłyszałam o tym forum więc sobie weszłam tak z ciekawości ;D Przede wszystkim trzeba zaznaczyć ze to jest PRACA a nie darmowa kasa, jak się komuś coś nie podoba to niech zbiera truskawki za 600zł mies. Co do kar - od początku było mówione ile minut jest na przerwy. Tak naprawdę nikt ich nie podlicza przeciez może odliczą max 5zł na mies. , tragedia przeciez. Co do nowych aktywacji takie dostali rozporządzenie więc muszą nas z tego jakoś rozliczać, a w sumie to nawet korzystnie wyszło, bo można sobie z nich nieźle podciągnąć do wypłaty. Podsumowując - tak sądzę, że osoby które tak czynnie się tu udzielają po prostu nie sprawdziły się w tej pracy więc zamiast tracić czas na zbędne komentarze znajdzcie inną tą [usunięte przez moderatora] pracę w której się zbija bąki i liczy forsę spadającą z nieba popijając drinka z parasolką
    ReviewUserIcon
    klkl

    20.07.2011 21:33

    Inne

    nie ;]
    ReviewUserIcon
    xxx

    18.07.2011 10:44

    Inne

    Powiem tak, poszłam tam, bo słyszałam w miarę fajne opinie o pracy w CCIG. Jednak później zaczęły docierać do mnie też te złe opinie. Ale postanowiłam spróbować. I w życiu tam nie wrócę ! Po pierwsze: grafik. Racja, na początku mówią, że idą na rękę. Jednak chciałam przyjść w sobotę na 5 h to kazali mi na 9h. I tak ciągle. Chciałam wolne w tygodniu, bo musiałam załatwić urzędowe sprawy to nie dostałam, ponieważ wtedy nie będzie 100% grafiku. A co mnie obchodzi ich grafik? Po drugie: TM. Niby w porządku, a konsultantów traktuje z góry. Bo myśli, że jak on już nie jest na słuchawce tylko team managerem to wszystko mu wolno. ZA duże wywołują tam ciśnienie, co źle wpływa na psychikę. Ja serdecznie miałam dość, mimo, że wmawiałam sobie, że to tylko praca i żeby się tym nie przejmować. W jednym dniu byłam słabsza od innych, nie miałam żadnej umowy, to przez kilka dni słyszałam wyrzuty i na zebraniach teamu o tym często mówił. Sugerował, żeby zwolnić się z pracy. Więc pod tym względem ludzie naprawdę mają dość. Mimo, że chcieli pracować na dłuższy czas, od razu biorą miesięczne wypowiedzenie. I ogólnie ta praca też jest męcząca. Chociaż nie jest to praca fizyczna to człowiek bardzo się tam męczy. Często są dni, gdzie kompletnie nikt nie odbiera telefonu to od razu dostaje się zjeby od TM, jest też tak, że nas wyzywają. Siedzisz tam i zastanawiasz się po co, skoro ludzie i tak cię mają w dupie. Tylko kasa tam trzyma. Teraz miałam jeden dzień słabszy, to na następny dzień mój TM wprost mi powiedział, że to ostatni dzień mojej pracy i da mi znać, kiedy wypowiedzenie będzie gotowe to wtedy przyjdę tam je podpisać. Zwolnił mnie w ciągu minuty. Bez okresu wypowiedzenia, bez tzw. tygodnia naprawczego, które jest wtedy, jak komuś słabiej idzie, i co najważniejsze to bez wypowiedzenia na piśmie. Więc moje zwolnienie było bezprawne. Nie wyrzuca się ludzi tak z dnia na dzień. Gdybym jeszcze naprawdę siedziała i obijała się w tej pracy to rozumiem. Ale cały czas dzwoniłam, podpisywałam umowy, ale dla niego byłam najgorsza z całego teamu. Ale nie wziął pod uwagę tego, ze pracowałam tam dopiero 2 tyg na słuchawce a inni mieli już 2 letni staż. Więc do kogo on mnie chciał porównywać? Praca ta, moim zdaniem jest dla ludzi, którzy naprawdę potrafią się nie przejmować pracą. Ogólnie jej nie polecam, chociaż też mi tak mówiono, to chciałam spróbować.
    ReviewUserIcon
    buka

    15.07.2011 11:33

    Inne

    to idź. mi tam dobrze
    ReviewUserIcon
    ghjk

    08.07.2011 13:19

    Inne

    ta [usunięte przez moderatora] firma [usunięte przez moderatora] swoich konsultantów na wypłatach !!!!!! odchodze z tamtad z końcem lipca
    ReviewUserIcon
    heh

    07.07.2011 02:39

    Inne

    Ustawa o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym (DzU z 2007 r. nr 171, poz. 1206) zawiera listę agresywnych działań, które są zakazane w każdych okolicznościach. Art. 9 tej ustawy wymienia np. wywoływanie wrażenia, że konsument nie może wyjść bez zawarcia umowy, co jest praktyką często spotykaną na różnych prezentacjach. Ustawa piętnuje też nachodzenie konsumenta w domu mimo jego wyraźnej dezaprobaty, jak również uciążliwy telemarketing albo e-mailing. Nie wolno też szantażować klienta moralnie, że jeśli nie nabędzie produktu lub usługi, to akwizytor straci pracę lub środki do życia. Zakazane jest też wywoływanie wrażenia, że konsument już uzyskał, uzyska bezwarunkowo lub po wykonaniu określonej czynności nagrodę albo inną porównywalną korzyść, gdy faktycznie one nie istnieją lub są uzależnione od jakiejś wpłaty. Nie wolno też kłamliwie twierdzić, że produkt jest dostępny jedynie przez ograniczony czas.
    ReviewUserIcon
    były współpracownik

    05.07.2011 17:13

    Inne

    abcdefgh - pracowałem tam w tamtym roku i powiem tak: ludzie, którzy tam teraz pracujecie, jeśli dajecie się robić w konia i pozwalacie, by odejmowali wam od pensji bezprawnie kasę, nie bójcie się, zgłoście tego pracodawcę do PIP lub innego odpowiedniego organu. pamiętajcie, macie swoje prawa! a ta firma łamie je notorycznie wykorzystując was i naciągając na kasę. wstyd zdzierać jakieś złotówki z i tak mizernej wypłaty. dodatkowo temperatura panująca tam latem czyli około 25-30 stopni C, przez kilka godzin pracy przed komputerem, jest to sytuacja niedopuszczalna w naszym prawie. do tego firma ma OBOWIĄZEK zapewnić wam zimne napoję, choćby wodę przy takich temperaturach! również tzw. elastyczny grafik jest bzdurą. możecie myśleć że przesadzam - szczególnie osoby które dopiero zaczynają albo tacy tchórze, którzy boją się żądać przestrzegania swoich praw pracowniczych. pracowałem tam i wiem dobrze jak wygląda sytuacja. w takich warunkach nie polecam tej pracy nikomu chyba że właśnie na miesiąc, zgarnąć godzinówkę i (usunięte przez administratora) stamtąd ;P bo jak będziesz pracować uczciwie to w końcu potraktują cię jak szmatę i wywalą albo zrobią inny numer, zresztą wiecie jak jest. pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.07.2011 17:06

    Inne

    JAaaaaaa - 2011-07-03 19:50:55 Jeśli jest tutaj tyle osób obeznanych w sprawach CCIG to może ktoś przedstawi po krótce jak wyglada szkolenie :) Jutro się na nie wybieram i chciałabym wiedzieć czego się mogę spodziewać... na szkoleniu będą ci pociskać kit o tym jak łatwo jest zarabiać grubą kasę z premii powyżej godzinówki. będą przedstawiać różne sposoby manipulacji klientem. atmosfera na szkoleniach jest zwykle wesoła i luźna. plusem jest też to że po przepracowaniu 110 godzin w danym miesiącu płacą ci również za szkolenie! na szkoleniu będą różne zadania uczące cię przedstawienia produktu i dopasowania go do potrzeb klienta. po tygodniu jesteś teoretycznie profesjonalistą. potem przychodzi praktyka. najpierw oglądasz i słuchasz jak pracują inni. potem siadasz na słuchawkę i czar pryska ;)))
    ReviewUserIcon
    jaaaaaaan

    03.07.2011 22:35

    Inne

    tak, pranie mozgu i kolorowanie rzeczywistosci :) zobaczysz po szkoleni, a za miesiac bedziesz tez aktywnym uczestnikiem zycia forum :)
    ReviewUserIcon
    JAaaaaaa

    03.07.2011 19:50

    Inne

    Jeśli jest tutaj tyle osób obeznanych w sprawach CCIG to może ktoś przedstawi po krótce jak wyglada szkolenie :) Jutro się na nie wybieram i chciałabym wiedzieć czego się mogę spodziewać...
    ReviewUserIcon
    abcdefgh

    03.07.2011 11:47

    Inne

    OBK - 2011-06-30 17:59:01 No, zaczyna sie okres wakacyjny coraz wiecej ludzi przychodzi co po miesiacu odejda.. Natomiast sporo doswwiadczonych ludzi zaczyna z roznych powodow odchodzic..ciekawe ilu odejdzie gdy na keepengu zacznal naliczac kary za brak nowych aktywacji...To najbardziej poroniony (i niezgodny z warunkami umowy). Pamietajcie wszyscy z keepengu..NIKT NIE MA PRAWA ODEJMOWAC WAM Z WYPLATY ZA COS TAKIEGO I NIE POZWOLCIE NA TO..to by nawet pod inspekcje pracy podchodzilo bo w umowie jest wyraznie zaznaczone za co kary naliczac firma moze...Jak ktos sobie na to pozwoli to naprawde nie ma honoru,nie dajmy sie ponizać!!..kazdy z nas generuje firmie zysk min.kilka tysiecy zlotych a oni beda z naszych skromnych wyplat odbierac po kilkadziesiat zlotych.. Podrowienia dla keepengu ( z wylaczeniem niuczciwych menagerow) Mało tego, oprócz tego że NIKT nie ma prawa naliczać Wam kary za brak sprzedaży aktywacji, to tak naprawdę NIKT nie ma prawa naliczać Wam kary za nieobecność, spóźnienia, testy, monitoringi czy co tam jeszcze! LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ, PRACUJECIE NA UMOWE ZLECENIE !!!! LICZY SIĘ TYLKO UMOWA NIEŻADNE ZAŁĄCZNIKI O KARACH ITD! A JUŻ NAPEWNO NIE KARY ZA NOWE AKTYWACJE - PRZECIEŻ NIC NIE PODPISALIŚCIE !!! Nie dajcie się oszukiwać !!! JEŚLI KTOŚ KIEDYKOLWIEK BĘDZIE CHCIAŁ WAM NALICZYĆ ZA COŚ KARĘ OBSTAWIAJCIE CAŁY CZAS PRZY SWOIM - FIRMA NIE MA DO TEGO PRAWA !!!! W PRZECIWNYM WYPADKU ZGŁOŚCIE TO DO LOKALNYCH MEDIÓW, ZBIERZCIE SIĘ W GRUPĘ I OPISZCIE PROBLEM, W OPOLU MAMY PORTALE INTENRETOWE LOKALNE, TELEWIZJE, PRASE !!! Uwierzcie mi że nie wolno NIKOGO tak wykorzystywać jak robi to ta firma, marne grosze się zarabia na Keepingu, a firma dostaje za Was NAJWIĘCEJ ZE WSZYSTKICH PROJEKTÓW !!! Załóżcie strone w internecie, otwórzcie ludziom oczy !!! Czemu ja tego nie zrobiłam? Nie mieszkam już w Opolu, wróciłam do siebie na Śląsk i zostaje tu na stałe natomiast Wy macie szanse stawić czoła tym [usunięte przez moderatora]i bandzie małolatów pseudo "menadżerów"... Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    piotrek

    02.07.2011 20:05

    Inne

    zwroty to odejmuja tyle ile jest umowa warta czyli np.delfin 29,90 na 36mies jesta wart tam 32 zl to jak jest zwrot to tyle samo odciagaja,ale staraj sie tak klientowi to sprzedac zeby na powiedzmy 20 umow miałbyś tylko 1 zwrot czyli masz przekonac go zeby to wziol i podpisal a nie ze moze sobie zamowic cos a potem przy kurierze odwolac-przewaznie tak robia osoby ktore ledwo maja dowod wiec przy tych stanowczym badz :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.07.2011 23:25

    Inne

    abc - 2011-07-01 08:35:01 Po pierwsze jestem konsultantką, a nie kimś z kadry - jeśli uważasz, że tylko kadra może pisać pozytywne komentarze o firmie to Ci współczuję. Po tym stwierdzeniu: \ Współczuj sobie za to co wypisujesz. Co do ewentualnej zmiany projektu to taka zwyczajnie nie nastąpi. A jeśli jakimś cudem stanie się faktem to uwierz że będę pierwszą osobą, która zakończy tam pracę (na pewno na biznesie). Koleżanko co do twojej sugestii odnośnie umowy. Moim podstawowym projektem jest BK :). Zaznaczają to TM ciągle. Mało tego....jeśli kosztem aktywacji ma być utracone przedłużenie to mamy wybierać przedłużenie :):). Nie ma żadnych podstaw do naliczenia kary za brak sprzedaży. A dobitnym na to dowodem jest forma kary jaką jest spóźnienie........nie ma w systemie innej opcji co świadczy o tym że to jest totalnie nie na miejscu i nie słusznie. Ja wiem jedno....posypią się reklamacje co do wypłat. Zobaczymy jak sprawa się będzie wtedy przedstawiała.[usunięte przez moderatora]TOLEROWAĆ NIE BĘDZIEMY !!!
    ReviewUserIcon
    gitara

    01.07.2011 23:03

    Inne

    o dziękuję a jak to zwrotami wygląda? odejmują Ci coś wiecej od pensji niż sama umowa była warta?
    ReviewUserIcon
    piotrek

    01.07.2011 22:09

    Inne

    jak składasz wypowiedzenie to 30dni przed czyli mówisz menago ze zwalniasz się np.10 lipca i musisz być 30dni jeszcze w pracy tak jest na umowie i w każdej pracy na umowę zlecenie,mimo ze ccig jest praca dla studentów -uczni to traktujcie ja poważnie,pracuje już tam 3lata na słuchawce od początku jej istnienia i znam ja od pierwszych kroczków a właśnie tak jest ze nowe osoby przychodzą i jęczą i głupie posty wypisują!konsultanci ze stażem cenią sobie prace i wiedza po co tam są i dobrze zarabiają bo maja co miesiąc wypłatę minimum 1500 zl bo FUNDAMENTEM tej firmy są lojalni,starzy konsultanci,i tez tak na marginesie jak była Iza to byle kogo na rozmowie kwalifikacyjnej nie przyjmowała ,trochę jak widzę kogo teraz przyjmujecie do ccig to robi się syf... ale jestem i będę wierna osoba bo lubię swoja prace ccig :)
    ReviewUserIcon
    gitara

    01.07.2011 20:39

    Inne

    a ja dalej nie otrzymałam odpowiedzi, hehhhhh jak to wygląda z wypowiedzeniem , po jakim okresie można je złożyć no i czy są jakieś kary pieniężne czy odejmują coś od pensji ?

    Zostaw merytoryczną opinię o CCIG Group Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.