opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

CCIG Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 7 ocen z 3 miesięcy
Opinie(896)
Dodaj opinię
Aktualności(4)
Wywiady(1)

Opinie(896)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Ścieżki karier
  • .
  • Rekrutacja - krok po kroku
  • .
  • Okiem pracownika
  • .
  • Nasi klienci
  • .
  • Tu jesteśmy!

Poznaj nas

Ścieżki karier

Rekrutacja - krok po kroku

Okiem pracownika

Nasi klienci

Tu jesteśmy!

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Częstochowa - CCIG Group Sp. z o.o.
Katowice - CCIG Group Sp. z o.o.
Kielce - CCIG Group Sp. z o.o.
Polska - CCIG Group Sp. z o.o.
Tarnów - CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław - CCIG Group Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o CCIG Group Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o CCIG Group Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o CCIG Group Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    01.07.2011 16:20

    Inne

    Bezsensowne myslenie...ok- masz racje moga zwolnic za nie wykonywanie obowiazkow..Wiec niech to zrobia...Tylko ze musieli by [usunięte przez moderatora] wiekszosc konsultantow i doslownie nie mialby kto na nich pracowac...Dlatego siegaja po srodki niezgodne z prawem.(ciekawe ile firma moze dostac kary od inspekcji pracy za takie praktyki) Moze niedlugo za brak celu tez beda kary..? przeciez to tez niewykonywanie obowiazku ! niezrobisz 4 umow ciach -20zl kary.. Wszystko do tego dazy ze niedlugo JEDYNYM ARGUMENTEM w kazdej sytuacji stana sie KARY..
    ReviewUserIcon
    gitara

    01.07.2011 10:15

    Inne

    ach i jeszcze jak to wygląda ze zwrotami ? odejmują tyle ile sam naliczyłeś czy wiecej zabierają z wypłaty ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.07.2011 09:54

    Inne

    mam pytanie do forumowiczów. jak wygląda spraw z zwolnieniem się ? Czy można złożyć wypowiedzenie po tygodniu i jeżeli tak to czy dostanie sie aby na pewno pieniądze z miesiąc pracy podczas okresu wypowiedzenia który o ile się nie mylę trwa miesiąc ?
    ReviewUserIcon
    abc

    01.07.2011 08:35

    Inne

    Po pierwsze jestem konsultantką, a nie kimś z kadry - jeśli uważasz, że tylko kadra może pisać pozytywne komentarze o firmie to Ci współczuję. Po tym stwierdzeniu: "co drugi konsultant który ma trochę oleju w głowie, po prostu tego proponować nie będzie" tez Cię serdecznie pozdrawiam, bo zapominasz chyba co jest Twoim obowiązkiem. Jeśli cały team przeniosa na inny projekt to też tupniesz nogą, strzelisz focha i powiesz że masz troche oleju w głowie i po prostu nie będziesz proponował usług z nowego projektu? Zgodnie z umową menadżer nie może naliczyć kary pieniężnej za brak propozycji nowej aktywacji, ale jeśli już tak się odwołujesz to tych aktów prawnych i umowy, to zapoznaj się jeszcze raz, dokładnie z umową którą sam podpisywałeś, bo warto najpierw spojrzeć na siebie czy wywiązujesz się z warunków umowy, a dopiero potem wytykać błędy innym.
    ReviewUserIcon
    konsultant

    01.07.2011 00:47

    Inne

    oooo...widzę że ktoś z kadry podszywa się pod konsultanta. Ambitnie. Ja napiszę tak....... naliczajcie kary ...nawet po 100 zł. Po pierwsze [usunięte przez moderatora] a po drugie i tak nic nie wywalczycie. co drugi konsultant który ma trochę oleju w głowie, po prostu tego proponować nie będzie. Świadomość konsultantów, że walicie głową w mur, starając się coś wskórać jest bezcenna (musicie uwierzyć na słowo) :). Jeśli dla was kara i krzyk to sposób na osiągnięcie celu....hmmm to BRAWO. OK rozumiem, musicie coś robić, działać tak aby było dobrze, to jest wasza praca i co niektórzy konsultanci to rozumieją i się z tym godzą. Pewnie z uwagi na to, że faktycznie to jest w drugiej linii (bo każdy z was podkreśla że Keeping jest najważniejszy) naszych obowiązkach Jednak ta forma pracy i dobór metod którymi się posługujecie, o niczym innym nie mówi jak tylko o was samych. Nie lepiej znaleźć złoty środek ? (tak wiem, próbowaliście wszystkiego już, dawaliście wiele propozycji ułomnym konsultantom,......... ale nikt nie mówił że będzie łatwo. Jeśli wyrzucą ciebie oknem wejdź przez drzwi, przy czym musisz pamiętać....nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki). Osobiście uważam że ludzi na tym stanowisku i z tym wykształceniem stać na coś więcej niż postrach karami. Jeśli czytał to ktoś z kadry.....Proszę niech przemyśli to i odpowie sobie na pytanie ile w tej wypowiedzi jest słuszności (mam świadomość że trochę ten post jest ubarwiony, ale wydaje mi się że i tak w dużej mierze prawdziwy). A najlepiej byłoby gdyby wyciągnął z tego jakiekolwiek wnioski PS. Ta ostatnia część postu nie ma za zadanie łagodzić sytuacji ...(pamiętajcie o tym co napisałem na początku)., to po prostu można uznać jako dobrą monetę od konsultanta :) POZDRAWIAM
    ReviewUserIcon
    abc

    30.06.2011 23:20

    Inne

    Jasne, że za to kary nie mają Ci prawa naliczyć, każdy czytał umowę więc doskonale o tym wie. Natomiast za niewypełnienie obowiązków (czyli też nie proponowanie n.a.) mają prawo Cię zwolnić i tak wyglądała rozmowa z menago w tej sprawie. A swoją droga to nic nie zaszkodzi zaproponować, jak klient będzie chciał to wpadnie Ci kasa, a jak nie to nie i już.
    ReviewUserIcon
    OBK

    30.06.2011 17:59

    Inne

    No, zaczyna sie okres wakacyjny coraz wiecej ludzi przychodzi co po miesiacu odejda.. Natomiast sporo doswwiadczonych ludzi zaczyna z roznych powodow odchodzic..ciekawe ilu odejdzie gdy na keepengu zacznal naliczac kary za brak nowych aktywacji...To najbardziej poroniony (i niezgodny z warunkami umowy). Pamietajcie wszyscy z keepengu..NIKT NIE MA PRAWA ODEJMOWAC WAM Z WYPLATY ZA COS TAKIEGO I NIE POZWOLCIE NA TO..to by nawet pod inspekcje pracy podchodzilo bo w umowie jest wyraznie zaznaczone za co kary naliczac firma moze...Jak ktos sobie na to pozwoli to naprawde nie ma honoru,nie dajmy sie ponizać!!..kazdy z nas generuje firmie zysk min.kilka tysiecy zlotych a oni beda z naszych skromnych wyplat odbierac po kilkadziesiat zlotych.. Podrowienia dla keepengu ( z wylaczeniem niuczciwych menagerow)
    ReviewUserIcon
    żmije z nich

    19.06.2011 20:14

    Inne

    dwa posty niżej widać właśnie jacy są menagerowie w ccig- wulgarne wieśniaki z[usunięte przez moderatora] na czele!! jak nie jest po ich myśli to cię zjadą jak niżej... tak idź przekonaj się, po tym każda praca będzie dla ciebie mega! :) pozdrawiam myślących- hańba wulgarnym babom!
    ReviewUserIcon
    kamix

    18.06.2011 23:03

    Inne

    a ja Ci powiem tak. Pojdz to się przekonasz. Nie czytaj tego forum bo to nie ma sensu. Ja tam pracuje i uwazam ze to swietna robota. Mowia tu wszyscy ze to smieszne pieniadze,ale hola hola! siedzac glupie 6godzin w dodatku w godzinach jakie sam soie ustalisz do tego z wszystkimi jestes na 'ty' i zarabiasz nawet te 800zl to uwazam ze nie jest ta praca zla. Jest lajtowa i tak na prawde banalna. Osobiscie uwazam ze piszecie jakies wymysly,albo jestescie glabami ktorzy nei potrafia sie dopasowac do otoczenia. AHA jedyna rzecz jaka mnie denerwuje w ccig to klienci,czasem si zdarzaja tak strasznie [usunięte przez moderatora]ludzie ze masakra,ale wszedzie sie trafia na takich.Dziekuje za uwage ;)
    ReviewUserIcon
    ;D

    18.06.2011 02:14

    Inne

    przyzwyczaj sie ;p
    ReviewUserIcon
    Eustachy

    17.06.2011 11:16

    Inne

    Chciałbym tu jeszcze napisać o dodatku szkoleniowym na który każdy nowo przyjęty się ślini. Dodatek dostaniecie jeśli się doprosicie swojego menagera, który ma miliony spraw na głowie i oczywiście zapomni o was pod koniec miesiąca gdy przepracujecie już te 110h. Co do godzin szkoleniowych jest ich 30 ale trenerzy wypuszczają czasem wcześniej i odznaczają te godziny a przy rozliczeniu wychodzi ich mniej. Dziwi mnie tylko jedno - dlaczego osoby które mają w tym samym czasie szkolenie trafiają następnie do różnych teamów i przy rozliczeniu jeden dostanie mniej np. ( 170-180zł) a druga osoba która była na tym samym szkolenie dostaje całość ( 210zł). Paranoja, żal.pl. Potem się dzwoni i pyta i oczywiście nikt nic nie wie, raporty z palca wyssane.
    ReviewUserIcon
    ddsddd

    15.06.2011 13:06

    Inne

    ccig jest do [usunięte przez moderatora], każdy to wie, jak ktoś tam wytrzymuje dłużej jest totalnym kretynem bez poczucia własnej wartości...
    ReviewUserIcon
    aswas

    12.06.2011 23:07

    Inne

    ccig jest dobrym sprawdzianem dla poczucia Twojej wartości, czy (usunięte przez administratora)czy zachowasz twarz . Nie wdzięczna praca odzierająca z honoru, jedynie ten dystans telefoniczny powoduje większą pewność. czasem płakać się chce jak widzi się takich ultra konsultantów czarujących klientów i kłamiących w twarz niskim głosem gdy przed monitorem (usunięte przez administratora)okularkach.AVATAR
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.06.2011 23:31

    Inne

    Mozecie powiedziec blizej o tych zaleznosciach (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    aaa

    11.06.2011 19:15

    Inne

    A to chyba spowiedz (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownikCCIG

    10.06.2011 18:09

    Inne

    tez postanowiłam napisać opinie o tej firmie, i też chciałabym zostać anonimowa. pracowałam długo bo ponad rok, i zmieniałam menadzerów. przez może 8 miesięcy zrobili mi totalne pranie mózgu (wiem moja wina) ze nie pozwoliłam nikomu powiedzieć złego słowa na ccig a tym bardziej na moich przełożonych. ale z biegiem czasu NA SZCZĘŚCIE przejrzałam na oczy i z innej perspektywy widze jak wykorzystują tam ludzi ! totalny porażka!! wypłata? Kary ? zwroty ? MASAKRA a trochę słów na temat przełożonych, nie chce tutaj nikogo obrażać na temat wyglądu bo nie o to tu chodzi. a moge śmiało powiedzieć, ze miałam "przyjmość" pracować z wieloma ludzmi w tej firmie, i niektóry nie mają innych zainteresowań oprócz firmy CCIG "fanatycy" ! a o samej pracy, ktoś tutaj napisał, ze nikt go nie zmuszał do kłamania, OK rozumie, ale co było gdy nie podpisało się żadnej umowy ?? ryja darli na Ciebie!! bo jak to można na takim łatwym projekcie nie podpisać umowy, ja sama nie kłamałam klientów, ale przyznaje się, mówiłam prawde dookoła. na szczęście przejrzaałam i juz nie pracuje !! odradzam prace tam
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.06.2011 18:01

    Inne

    przepisanie umowy ;/
    ReviewUserIcon
    ano

    08.06.2011 23:56

    Inne

    telesales masówka indywidualnych jest zdecydowanie najłatwiejszy i najbardziej dochodowy
    ReviewUserIcon
    L.O

    08.06.2011 18:00

    Inne

    Ktory projekt waszym zdaniem jest trudniejszy: keepeng czy telesales..? gdzie latwiej sie utrzymac...?
    ReviewUserIcon
    222

    07.06.2011 01:59

    Inne

    to zalezy od tego, dlaczego Cie zwolniono
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w CCIG Group?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - CCIG Group Sp. z o.o.

    Rzeźnicza 32/33 50-130 Wrocław

    NIP:8971790871

    REGON:022187091

    KRS:0000469595

    https://ccig.pl/

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconXIconInstagramIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    tyśka

    06.06.2011 17:11

    Inne

    pare miesiecy temu zostałam zwolniona z tej firmy. mam pytanie? czy moge sie jeszcze raz zatrudnic??
    ReviewUserIcon
    parmezan

    06.06.2011 11:32

    Inne

    mocne słowa, ja juz tutaj nie pracuje, bo o tym wszystkim sie przekonałem, ale jestem tego samego zdania co przedmówca. tez nie zawarłem w swoim cv do nowej firmy, tego, że pracowałem w ccig, wolałem nie zostać wysmiany. a jak zobaczyłem to biedne stanowisko ccig na piastonaliach to tylo lałem bo żarty sie ich imają, zasponsorujcie sobie coś typu sprzedaż owoców na straganie, zamiast takie imprezy, zeby jeszcze bardziej sie osmieszac, pozdro dla wytrwałych!!
    ReviewUserIcon
    ffds

    01.06.2011 21:43

    Inne

    kocham CCIG i nie ma lepszej firmy w jakiej pracowałem, amen ;P
    ReviewUserIcon
    go

    30.05.2011 23:47

    Inne

    widzisz i teraz wlasnie okazuje sie po co jest to swietne forum.. jak sie pytasz cos odnosnie pracy to nikt Cie nie odpowie..nie ma szans (mbo to forum) nie sluzy do tego tu chodzi o to aby kogos zjechac z gory na dol, nigdy nawet nie rozmawiajac z ta osoba!!Panowie I Panie heheh liczylam na to ,ze jednak nadal bedziecie prowadzic to zalosne forum a tu nic klapa uuuu...cos wam sie nie udalo hehe:P dlaczego nie odpowiadacie na pytania odnosnie pracy?? bo nie wiedza jak... to jest odpowiedz jak rzucicie nazwiskiem to siuuuuu i pierdoly na 20 zdan... ludzie dlatego prosze przejzyjcie na oczy i zobaczcie co za pierdoly [usunięte przez moderatora] wypisuja. ja odpowiem na Twoje pytanie:) mozesz zarobic tyle ile wypracujesz:) masz 7 zl badz tez 7,5 za przepracowanie 110 :) aleee najfajniejsze jest to ,ze mozesz pracowac za premie i to juz zalezy tylko i wylacznie od Ciebie ile umow podpiszesz tyle zarobisz, proste:) reszte wyjasni Ci Twoj [usunięte przez moderatora]:) ktory tez jest czlowiekiem i tez pracowal na sluchawce:) JESZCZE RAZ DO [usunięte przez moderatora] Dbrze,ze daliscie sobie spokoj..;chociaz teraz to dopiero sie posypia komentarze hehehe pozdro dla nich ,mimo wszystko hehheh
    ReviewUserIcon
    goscscscs

    27.05.2011 15:01

    Inne

    powie mi ktos jak wygladaja zarobki i ile sie pracuje dni w miesiacu?? i jaka stawka godzinowa???
    ReviewUserIcon
    f

    26.05.2011 00:52

    Inne

    a powiedz ktorego dostales wypłate?max 11!! jak wy tu zmyslacie szooooook!!!!msciwy menager? piszcie co chcecie good luck:)odwazni heheh tak jak ktos tu juz kiedys napisal - cwaniak w necie burak w swiecie , swieta prawda! ludzie nie czytajcie wpisow kret.ynow, ktorzy nie maja wlasnego zycia i dlatego zyja tylko forum...serio nie ma sensu, przyjdz i sprawdz.
    ReviewUserIcon
    u lala

    25.05.2011 14:46

    Inne

    jak powiało grozą...luuuuuuuuuuuz.... już widzę jak wredne osoby z CCIG które są tu obsmarowywane składają papiery do prokuratury i ruszają procesy o.... własnie o co? z tego co wiem to opinie można swobodnie wyrażać, jeśli nie nawołują do przemocy i nie propagują treści faszystowskich. Poza tym to przecież jak można komuś udowodnić że cos napisał nawet mając jego ID? jakby ktos nie mógł ci wejść do pokoju w w akademiku i czegoś naskrobać... haha... śmieszne, dokładnie jak w pracy, jak menager nie ma argumentu to ci pogrozi jak ta osoba niżej :D poza tym będzie zabawnie jak sioę okaże że ci co piszą durne rzeczy piszą to z zastrzeżonego ID (tak, są takie programy które je ukrywają) albo z kawiarenki lub stanowiska internetowego. Pozdro dla strachliwych menagerów, zawistnych konsultantów i śmiesznej firmy- cyrku CCIG
    ReviewUserIcon
    zatrzymaj się na chwilę

    21.05.2011 22:05

    Inne

    radzę skończyć ocenianie/określanie ludzi bo w końcu ktoś będzie zmuszony zabrać się za szukanie twórców opinii. Przemyśl to bo może stać się tak, że ktoś nie wytrzyma! To co robisz nie jest zabawne i na pewno przestaje być żartem. Skończ póki nie jest za późno. Zdania które składasz nie warte są nawet uderzania w klawiaturę...
    ReviewUserIcon
    KK

    19.05.2011 17:07

    Inne

    Widze ze nie czytasz ze zrozumieniem...Wlasnie chodzi o to ze w sytuacji kiedy chec przeniesienia spowodowana jest NIEDOGADYWANIEM SIE Z MENAGO to raczej nie bedzie on chetny pojsc na reke i pomoc ci sie uwolnic od siebie..a znam wiele przypadkow gdy osoby mialy ok wyniki a mimo to konflikt z przelozonym.i wtedy on chocby na zlosc nie pomoze ci w zmianie projektu. pozdrawiam:))
    ReviewUserIcon
    kadr

    19.05.2011 10:17

    Inne

    Jeżeli jesteś dobry na swoim projekcie, masz wymagana srednia i inne parametry to mysle,ze nie bedzie najmniejszego problemu z tym zebys sie przeniosl.Tylko pamietaj ,ze musisz spelnic kilka warunkow w.w. Do BUM-A?? ZNOWU WIDZE DORADZA KTOS KTO NIE MA ZIELONEGO POJECIA O WEWNETRZYNYCH PROCEDURACH. najpierw [usunięte przez moderatora] musisz z nim pogadac , badz wporzadku -[usunięte przez moderatora] rozmawia z PM ten wyraza zgode lub nie , ale nie ma z tym problemu -potem [usunięte przez moderatora] rozmawia z Twoim ewentualnym nowym [usunięte przez moderatora] -jezeli ten wyraza zgode to moze nastapic takie przeniesienie ale dopiero od 1 dnia miesiaca w ciagu miesiaca czyli od 2 do 31 lub 31 takich transferow nie mozna robic i juz:) powodzenia
    ReviewUserIcon
    odp KK

    18.05.2011 23:18

    Inne

    spróbuj porozmawia o tym PM projektowym.
    ReviewUserIcon
    KK

    18.05.2011 17:22

    Inne

    Gorzej jesli ta chec zmiany spowodowana jest wlasnie przez przelozonego..Ale chyba w takiej sytuacji (zakladajac ze wyniki masz ok a po prostu nie dogadujesz sie z menago) chyba mozna podanie napisac o przeniesienie zlozyc do sekreteriatu czy do Buma i chyba nie ma wiekszego problemu nie..?
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.05.2011 01:40

    Inne

    Cześć! Podejdź i porozmawiaj o tym ze swoim przełożonym, wytłumacz dlaczego chcesz to zmienić, Spróbuj zapytać osób, które mogę Cię wysłuchać i jednocześnie podjąć decyzję :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.05.2011 16:26

    Inne

    Hej:)) sluchajcie mam pytanie. czy istnieje mozliwosc zmiany projektu..? nieukrywam ze moj obecny troche mi sie juz znudzil i chce sprobowac sil na innym..jesli jest mozliwosc zmiany to w jaki sposob mozna to zrobic..? z gory dzieki za pomoc:) pozdrawiam:)
    ReviewUserIcon
    VCB

    14.05.2011 10:18

    Inne

    managerowie mogli by już przestać się usprawiedliwiać i pisać głupoty że nic nie wiemy i n ie mamy io niczym pojęcia. zajmijcie sie swoim dennym życiem. jak was tak boli to co o was piszą to macie pecha- i lepiej nie chciejcie by ludzie do was zaczęli pRZychodzic bo jak sie zacznie to będziecie żałowali, dalej sie opieprzajcie i nic nie róbcie poza szukaniem guza...
    ReviewUserIcon
    jacek s.

    13.05.2011 22:08

    Inne

    a jeszcze jest [usunięte przez moderatora] -a to nie wiem :) najlepszy jest [usunięte przez moderatora] :) dobrze ze mamy z nim ta sama zmianę i siedzimy blisko :) pozdr
    ReviewUserIcon
    jacek s.

    13.05.2011 22:04

    Inne

    ktory?(usunięte przez administratora) ma ma ktora tez pracuje w ccig
    ReviewUserIcon
    wrzosu

    13.05.2011 12:47

    Inne

    koleś, sam sie przeniosłem bo sam chciałem i to juz duzo wczesniej, OBT to już przezytek, szefostwo z nas robi idiotów a my z klientów, a co sie działo to moja sprawa nie twoja ;] wiec nie (usunięte przez administratora). swoich 4 liter tam gdzie nie trzeba :) pozdro koleś
    ReviewUserIcon
    hahaha

    13.05.2011 10:18

    Inne

    niezły kinderball hahahahaha słoma z butów i nic poza tym, jak dobrze, że się zwolniłem bo niedługo tu książkę o każdym napiszecie hahahhahahaha
    ReviewUserIcon
    KTOŚ Z KADRY

    13.05.2011 08:51

    Inne

    ale wy jesteście śmieszni, umiecie się tylko nawzajem obrażać, a jak jesteś taki cwany anonimie to się ujawnij,(usunięte przez administratora)się od kadry! To jest forum na TEMAT PRACY! Rozpatrujecie jakieś śmieszne sytuacje sprzed paru miesięcy sami się kompromitujecie, dajcie ludzie spokój! Takie zachowania na publicznym forum są niestosowne i z nowych pracowników nikogo nie obchodzi kto jaki był i jest niech sam się przekona! ten fałszywy, ta dwulicowa, tą dobrze ze zwolnili, ta się puszcza, tamta drze, ta płaska deska, ten awansował bo romans!!??? A jaki Ty jesteś wypisując takie pierdoły nie mając pojęcia o stanie rzeczy? Czasami zastanawiam się z kim ja pracuję. Pozdrawiam wszystkich NORMALNYCH I DOJRZAŁYCH do pracy pracowników.

    Zostaw merytoryczną opinię o CCIG Group Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.