Opinie o mConnect Joanna Tetłak w Kraków

Telefoniczna obsługa Klientów

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mConnect Joanna Tetłak w Kraków

adik

Juz nie przesadzajmy, że w dzisiejszych czasach jest bardzo ciężko prowadzić własna firmę... Jesli ktos się na to decyduje, to pracuje na siebie, ma dobry biznesplan i wie chyba co robi. Nie jest to żadna okoliczność łagodząca. Co do zatrudniania znajomych - normalka, a to tylko dlatego, że sa to zaufane osoby, które pracują, a nie próbują zrobić coś na lewo.

Dyzma

Narzekają tylko Ci którym się nie chce bo czekają aż samo przyjdzie. Załóżcie firmy zatrudnijcie za te 20zł niekumatych pracowników to pogadamy po paru miesiącach. Albo nie jedzcie od razu na zmywak do Anglii po co w polsce tacy malkontenci.

Andrew

Ktoś kto pisze na forum wersalikami musi chyba mieć bardzo niskie poczucie własnej wartości. Pozdrawiam

Topek

Zastanawiam się czy mając w ciągu tygodnia zobowiązania studenckie będę w stanie pogodzić z pracą. Czy oni w ogóle przyjmują ludzi na niepełny etat czy interesuje ich tylko 160 godzin w tygodniu i ani godziny mniej? mConnect wydaje się być dobrym miejscem do dorobienia sobie - co sądzicie na ten temat?

Doradca Klienta

przychodzisz, odzywasz się, mają pewność, że umiesz mówić. wychodzisz ze spotkania, włączasz dźwięk w telefonie i oddzwaniają, że masz pracę

czemu chce pracować w telemarketingu?

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Lop

A to oni w ogóle podlegają rekrutacji? Może było tak, że to osoby wzięte gdzieś z rodziny, czy rzeczywiście trzeba mieć trochę papierków

Właśnie podjęłam pracę w tej firmie. Musze przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Ładne biuro, mili i przyjaźnie nastawieni ludzie. A jeżeli chodzi o kasę, to naprawdę nie ma na co narzekać. Nieraz na innych stanowiskach (ponoć lepszych) i w innych firmach ludzie mniej zarabiają. Ogólnie polecam!

pracuś

Od maja mają stawkę 13 zł. W końcu podnieśli :D

workers

Praca dla studentów. Nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora)Plusy: czasami jacyś fajni współpracownicy, elastyczny grafik. Jeżeli jesteś studentem i chcesz sobie dorobić, a do tego umiesz sprzedawać przez telefon - próbuj. Jeżeli nie - omijaj szerokim łukiem. (usunięte przez administratora)

worker

Same płaczące słoiki z dwiema lewymi rękami , ja bym batem zagonił zamiast tłumaczyć :)

worker

Znowu ktoś wyczyścił komentarze, w których były zawarte negatywne opinie na temat pracy w tej firmie. Skąd w ogóle te negatywne komentarze? W tej firmie pracuje dużo osób i wszyscy wyglądają na zadowolonych. Godziny pracy można ustalać elastycznie, liderzy bardzo są pomocni, praca stabilna jest, a płaca całkiem niezła. To o co chodzi z tymi negatywnymi komentarzami? Jak się komuś nie chce pracować to niech nie wymyśla, że to firma jest zła.

Natalia

Naprawdę spoko ludzie i podejście. Nie jesteś zostawiony na pastwę samemu sobie. Po szkoleniu miałam masę coachingów, gdzie szlifowali to czego się nauczyłam. Można naprawdę sporo się nauczyć (nie tylko oferty). Jeśli robisz to co do Ciebie należy, to nie ma się co bać, że Cię wyrzucą. Odnośnie przemiału, to rzeczywiście przez grupę przewinęło się sporo osób, ale zazwyczaj koniec współpracy jest spowodowany tym, że ktoś się spóźnia i nie robi to, czego się od niego wymaga. Jasno ustalone zasady, których przestrzeganie jest proste dla średnio ogarniętego szympansa. Niestety niektórzy i tak mają z tym problem...

YYY

Ja pracuje 2 miesiąc i jest już lepiej tzn. na początku był chaos, ciągłe odsłuchy spotkania coachingi warsztaty szkolenia i zmieniająca się oferta Orange, ale teraz już idzie mi lepiej. Atmosfera na (usunięte przez administratora)powoduje że chce się pracować choćby dla fajnych ludzi.

Łukasz

Podczas szkolenia mozna odpaść, ale w mojej opinie tylko jak się bardzo postarasz, albo wyprowadzisz z równowagi szkoleniowca ;) Ja osobiście pracuję już 3 miesiąc i wszystko w porządku. Kasa uzależniona w sumie tylko od tego jak sprzedajesz i ile godzin wysiedzisz.. Jak na call center naprawde spoko.

VVV

Czy podczas szkolenia można odpaść?

Marek 91

Witam, jeżeli chodzi o pracę w firmie mConnect to muszę przyznać szczerze,że jest to bardzo mile zaskoczony. Pracuję w firmie 4 miesiące i cały ten okres wspominam bardzo pozytywnie od momentu rozmowy rekrutacyjnej, która odbywała się w bardzo miłej atmosferze, poprzez profesjonalne szkolenia, które zdecydowanie różniły się od tych, które znałem z innych miejsc, aż do zaczęcia samej pracy. Początki były ciężkie, jednak dzięki entuzjazmowi i otwartości innych pracowników ten okres był dla mnie znacznie łatwiejszy do przejścia. Na dzień dzisiejszy muszę zaznaczyć, że o ile zrozumie się ten profil pracy a mianowicie sprzedaż telefoniczną (a nie każdemu po prostu pasuję taki zawód i tu jest problem), to tak naprawdę do firmy nie miałbym niczego do zarzucenia. Pozdrawiam

Aga

Praca w MC jak dla mnie nie różni się od innych, w których pracowałam. Wiadomo są plusy i minusy jednak ogólnie okres spędzony w firmie wspominam pozytywnie

sii

Nie polecam pracy w tej firmie. Praca nudna, trudna, niskie wynagrodzenie. (usunięte przez administratora)Szkolenia początkowe niczego w zasadzie nie uczą.

Ola

Praca wbrew pozorom ciężka, non stop praktycznie trzeba nawijać o telewizji cyfrowej.O premie bardzo ciężko. Wynagrodzenie nieadekwatne do wykonywanej pracy

ktoś

Pracuje tu ale ciągle szukam czegoś normalnego. Praca typowo dla studentów

Anonimowy

+ Koordynator - Cała ta praca jest bardzo męczaca. (usunięte przez administratora) - Obiecywanie, obiecywanie i nic poza tym...

Zostaw merytoryczną opinię o mConnect Joanna Tetłak - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy mConnect Joanna Tetłak?

Kandydaci do pracy w mConnect Joanna Tetłak napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

mConnect Joanna Tetłak
2.2/5 Na podstawie 528 ocen.

mConnect Joanna Tetłak