ITCube Software Stanek i Śliwka sp.j.

Kraków

Opinie o ITCube Software Stanek i Śliwka sp.j.

marcopolo

A niby dlaczego odradzacie produktów ITCUBE ? Dlaczego przekładacie swoje osobiste porażki na ofertę firmy ? Piszę to tylko i wyłącznie jako użytkownik CRMa ItCube'a...MEGA SYSTEM, a przerobiłem już ich wiele

gary

Pracowałem na ich systemie przez 3 lata i byłem bardzo zadowolony. Polecam.

Użytkownik

Pokaz mi swój produkt a powiem ci kim jesteś. Produkt to jakaś PORAŻKA!!! Odradzam i nie polecam ani firmy , ani tym bardziej produktu.

kk

pracuję w tej firmie od 5 lat i zawsze dostawałem pensję na czas. No i zarabiam więcej niż średnia krajowa. Tym bardziej te opinie są dla mnie jakieś dziwne...

tragedia

najgorsza firma - pensja mniejsza niż srednia krajowa, zero mozliwosci awansu - nie terminowo placa - katastrofa

january

dlaczego nie polecasz skoro sam tam jeszcze pracujesz??? \'pracuje nas tu...\':)

Marek

Ciekawa praca, dobra atmosfera w firmie, generalnie polecam.

Gość

Porażka ta firma. NIe polecam ani pracy, ani jakiegokolwiek produktu z tej firmy!

Gość

A ha nie polecam ani pracy ani firmy

Zostaw opinię o ITCube Software Stanek i Śliwka sp.j. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITCube Software Stanek i Śliwka sp.j.