Apriso

Kraków

Opinie o Apriso

tomek
użytkownik zarejestrowany

wymagan sie tak wszyscy chyba boicie, nie rozumiem, to w takim razie bez nieczego chcielibysie cos osiagnac i pracowac, trzeba cos od ludzi wymagac i samemu sie ksztalcic

Wiem
użytkownik zarejestrowany

Te oferty co wymienił @Jarek nadaj znajdują się na ich stronie internetowej. Są tam też oferty do pracy na całym świecie: USA, Francja i inne. Wymagań nie mają za bardzo wygórowanych, ale widać gołym okiem, że stawiają dużą rolę na rozwój i doświadczenie. Z racji że te ogłoszenia widnieją już kawał czasu może warto by spróbować sił ? :)

gucio
użytkownik zarejestrowany

Apriso, jako część grupy Dassault Systèmes, dostarcza rozwiązania informatyczne dla globalnych firm produkcyjnych, które umożliwia całkowita transformacje ich działalności w celu uzyskania i utrzymania doskonałości operacyjnej. Dla osób zainteresowanych tym tematem praca tutaj to zapewne niebywała szansa

tester

Umowa na stale po 3 miesiacach. Co do QA to swietna atmosfera, duze mozliwosci rozwoju, szczególnie w automatyzacji testów. Przyzwoite benefity, jak w innych firmach na rynku. Firma ostatnio zmienila wlasciciela i zaczeli oferowac stawki rynkowe.

emoen

Jaką formę współpracy oferuję i ile może dostać na początek Senior QA :) ? Widziałem kilka ogłodzen o pracę - na linkedin mdz. innymi i jestem zaciekawiony ;) ... Jak tam jest ? Niech się wypowie jakaś ogarnięta osoba :)

Miałczyński Adaś

Z mojej perspektywy proces rekrutacji przebiegł wyśmienicie. Miły, sympatyczny kontakt, szybka odpowiedź i... oto jestem w Apriso :)

qbus

Czy zatrudniaja na umowe o prace czy preferuja kontrakty?

A jak wygladal proces rekrutacji?

skozlowski

Miałem okazję brać udział w procesie rekrutacyjnym i okazało się to jednym wielki nieporozumieniem.( usunięte przez administratora ) Ostatecznie zrezygnowałem skoro firma tak podchodzi do kontaktów z potencjalnym przyszłym pracownikiem. Strach pomyśleć co będzie dalej. Ogólnie jeśli ceną za dobrą domową atmosferę jest brak profesjonalizmu i ( usunięte przez administratora ) zarobki to według mnie trzeba sobie darować.

st

Atmosfera rzeczywiscie swietna, mozna powiedziec rodzinna ;) Tak po prawdzie to placa jest adekwatna do pracy, a moze nawet powyzej sredniej biorac pod uwage brak stresow, nierealnych deadline'ow, itp. itd. (oczywiscie to zalezy od dzialu). Można sie sporo nauczyc - jesli sie chce. Podwyzki niewielkie, ale raczej regularne. Z awansami rzeczywiscie nie jest najlatwiej (trzeba sie postarac/wykazac), ale np z przejsciem do innego dzialu nie ma raczej problemow. Ciekawa i raczej przyszlosciowa branza. Generalnie wiecej plusow niz minusow, ale oczywiscie zawsze moze byc lepiej:)

zatrudniony

Atmosfera jest bardzo dobra, wiekszosc firm placi duzo lepiej, awans bardzo malo prawdopodobny, chyba, ze w pelni wirtualny (na papierze) zeby udobruchac delikwenta na czas jakis... :) Niektorym to pasuje (przez czas jakis).

Atmosfera bardzo dobra. Ilość pracy odpowiednia (nie ma nudów, ale też nie ma siedzenia po godzinach). Są szkolenia, są ciastka ;-). Jedynie na co można ponarzekać to trochę na zarobki.

tt

swietna atmosfera :) i ciacha w piatki :D

fajna firma

Zostaw opinię o Apriso - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apriso