Parasoft S.A.

Kraków

Opinie o Parasoft S.A.

Ktoś, coś jak jest teraz w Parasofcie?

g

ta oferta już chyba jest przyjacielu nieaktualna. a czy to prawda to ci piszą internecie że są tu procedury jak w korporacji i że podobno pozabierano jakieś benefity? ciekawe czy to tylko plotki są

ReQ

Witam, Rozmowa wygladała następująco. Soft skills - kilka pytan po angielsku, test języka programowania. Przetłumaczyc e-mail z angielskiego na polski i z polskiego na angielski. Krótki sprawdzenie umiejtnosc na PC :) Powodzenia zycze wszystkim :)

Zostaw opinię o Parasoft S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Parasoft S.A.