AIC S.A.

Opinie o AIC S.A.

ciekawy opinii

może zdradź wszystkim potencjalnym pracownikom, dlaczego w AIC już nie pracujesz? takie są rotacje?

Weronika

@ja Jestem Redaktorem GoWork.pl, a moim zadaniem jest przedstawienie Wam informacji dotyczących pracodawcy. Chętnie poznaję również Wasze doświadczenia/opinie na temat firmy.

Weronika

Dodatkowo AIC S.A. zamieściła nowe oferty pracy! Stanowisko - Przyuczymy do zawodu spawacz TIG, Spawacz TIG, Pracownik Produkcji, Kontroler jakości, Samodzielna/y Księgowa/y. Aplikujecie?

Weronika

@Artur G., również uważam, że wywiad jest bardzo ciekawy i w pełni przedstawia prężnie rozwijającą się firmę! Który aspekt zaciekawił Cię najbardziej? :)

Ja osobiście byłem z rozmowy kwalifikacyjnej zadowolony. Żadnych zbędnych i dziwnych pytań. Kilka ogólnych o moje dotychczasowe doświadczenie, czego szukam i trochę technicznych związanych z chłodnictwem czy pompami ciepła. Typu jakbym zrobił to, dlaczego robi się tak a nie inaczej. Pani z działu chyba HR bardzo miła. Inżynier który uczestniczył w rozmowie również. Oprowadził mnie po firmie, poopowiadał, pokazał co i jak wygląda. Szybki test z lutowania. Całość trwała dobrze ponad godzinę, w sensie rozmowa, przejście po firmie, test i jeszcze krótka rozmowa na koniec. Oferta jaką mi zaproponowali była satysfakcjonująca. Jedna z lepszych jakie otrzymałem porównując do innych ofert pracy które miałem w tym czasie. Sama firma sprawia wrażenie nowoczesnej. Służbowe auta elektryczne na parkingu, stacje ładowanie, wnętrze budynków również nowoczesne. Pracy nie przyjąłem. Głównie przez opinie na tym portalu ale też przyznam, że wielkość firmy mnie trochę przytłoczyła. Dotychczas pracowałem w mniejszych. Tutaj jednak duża produkcja, spora hala, wszędzie kontrola elektroniczna, otwiera się drzwi i na kamera na przeciw twarzy. Jednak samą rozmowę oceniam pozytywnie. Nie mam zastrzeżeń.

Ogóle i techniczne.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Weronika

Zdążyliście się już zapoznać z wywiadem udzielonym dla GoWork.pl przez firmę AIC S.A.? Coś Was w nim zaskoczyło?

Benek

AIC ma opinię dobrej firmy i w pełni ją popieram, pracuję tu!!.

Edward

Pierwsze pytanie Jakie zarobki na takim stanowisku? Zakres obowiązków: Próby szczelności wyrobów gotowych Pakowanie wyrobów gotowych Obsługa prostych narzędzi i przyrządów Drugie pytanie Czy spawacz do przyuczenia na jakiego były wcześniej oferty zarobi więcej niż 15zł netto i może liczyć z biegiem czasu na jakąś podwyżkę?

Czy w firmie są rotacje, takie uzależnione od widzi misie, czy raczej można związać się z firma na stale? Chodzi o prace w biurze w Gdyni. Proszę o rzetelna informacje.

rambo

A czy są rotacje w biurach? Konkretnie w zakupach?

Maluśka

Super firma, atmosfera jest fajna ale to zależy od działu. Wiadomo że to ludzie tworzą atmosferę, jak nie trafi się jakiś maruder to jest dobrze. Zarobki spoko wiadomo mogłyby być wyższe ale kto by nie chciał więcej dostawać? Ogólnie warto tu pracować.

Zidane
@Maluśka

W 100% popieram. Najlepsza firma w Gdansku i okolicach. Spawacze z Aic sa chyba najlepsi w europie

Zidane
@Maluśka

klakier

Widziałem ofert pracy dla pracownika produkcji w Gdyni i mam pytanie czy jest jeszcze aktualna?.Kolega zachęca do tej firmy i chwali za dobrą atmosferę i fajnych ludzi. Czy na początku zarobki są niskie a później idą w górę, od czego to zależy? Dziękuję.

Arnold
@klakier

Czy ktoś z pracowników może udzielić informację, czy w firmie jest duża rotacja (stanowiska biurowe ), czy uzależniona od nierealnych wymagań lub widzi misie przełożonych? byłem na rozmowie, chyba dojdziemy do porozumienia, dobrze wiedzieć jak sie dzieje w firmie. Z góry dziękuję za rzetelną informację

Rafał

Pracuję w tej firmie już ponad 8 lat tj. zaczynałem jeszcze w PmU Tuchom, później oraz obecnie AiC Tuchom. Złego słowa o firmie nie mogę powiedzieć. Bywają ciężkie dni gdy gonią terminy a bywają i spokojniejsze. Jest to firma w której docenia się ludzi za swój wkład w jej rozwój.Zaczynałem przygodę od pracownika produkcji , teraz jestem brygadzistą produkcji i jakoś moje starania zostały wynagrodzone. Trzeba tylko chcieć a można osiągać sporo. Więc dla mnie pełen pozytyw.Zachęcam zainteresowanych pracą w AiC do kontaktu z działem rekrutacji.Każdy może znaleźć miejsce pracy dla siebie.

krzywy
@Rafał

Nigdy nie uwierze że napisal to Rafał brygadzista PGT( bo watpie ze ten z walcarek). Ciekawe kto sie pod niego podszywa:)

Niepiszsms'ow

Hm dla osoby z zewnątrz firma sprawia wrażenie ładnej i poukładanej. Byłem u Was na rozmowie. Nowoczesny park maszynowy, porządek (nawet zbyt czysto), pan kierownik oprowadził mnie po hali, bardzo spoko gościu. Firmy nie oceniam, nie pracowałem wiec nie mam prawa głosu w tej kwestii. Wyrażam tylko subiektywna oponie, pozdro600

blond

U mnie premia (jubilatka) również się zgadza i bardzo mnie to ucieszyło ;) Zawsze znajdą się osoby, które tylko narzekają. W moim przypadku jest tak, że im dłużej pracuję, tym mi lepiej w tej firmie ;)

Nosek

Witam, mam pytanie czy są jeszcze oferty przyuczenia do zawodu spawacza? Bardzo mnie to interesuje wiem że takie mieli.

Czy wiadomo cos na temat obiecanych na wigilii premiach? Mialy byc wyplacone od razu po przerwie swiatecznej i nagle cisza.

Magda

Bardzo dużo można się nauczyć. Super ludzie. Super atmosfera. Wypłata zawsze na czas.

Buźka

Super firma, dbają o pracowników i atmosferę w pracy.

adada

Pracuję w Tuchomiu od pół roku i jakoś nie narzekam. Kasa słaba , ale jeśli się ich przyciśnie to dostaniesz więcej , bo brakuje ludzi , ale musisz coś umieć. A nie jak ostatnio przyszedł nowy "spawacz" i pier.doli wszystko. Ja się dogaduję i z liderami i z brygadzistami i z kierownikiem.

6zer

Byłem na spotkaniu rekrutacyjnym na początku listopada, mieli się odezwać w ciągu dwóch tygodni. Do tej pory zero odzewu. 2 dni przed spotkaniem na nowo wrzucili ogłoszenie więc spodziewałem się, że proces potrwa dłużej, nie mniej jednak wypadałoby poinformować kandydatów o ew przedłużeniu rekrutacji albo po prostu napisać standardowego maila że dziękują i już. Kultura na najwyższym poziomie widzę..

Zostaw merytoryczną opinię o AIC S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w AIC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AIC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 10 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AIC S.A.?

Kandydaci do pracy w AIC S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AIC S.A.