AIC S.A.

Opinie o AIC S.A.

Zadowolony pracownik

Firma nie wszystkim musi się podobać, ale to bardzo stabilna i przyjazna pracownikowi organizacja. Pensje na czas, szacunek dla pracownika, różne dodatki. Polecam AIC wszystkim, którzy chcą się czegoś nauczyć i zapuścić korzenie na dłużej.

Zadowolony pracownik

No name
@Zadowolony pracownik

Dodatki ?! Jakie dodatki ? Pracuje tam dwa lata i jedyny dodatek, to paczka słodyczy i 100 zł w bonie do wydania w Empiku, ale tylko dla tych, którzy maja dzieci. Aaaa no i dali w tm roku po 1000 zł brutto za każdy przepracowany pełny rok. Przepracowany, czyli wszystkie l4 wyłączone, także pozdrawiam panie, które były na urlopach macierzyńskich itp. Zamiast robić wystawna imprezę wigilijna, to da Pan prezes Tomasz po 100 zł każdemu do wypłaty, prosze ;)

bgrzech

Mam nie za bardzo dobrą opinię o AiC . Wysłałem swoje CV na maila rekrutacyjnego, po czym po 2 dniach dostałem zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną. Ok, fajnie. Z racji tego że mam duże doświadczenie w marketingu pomyślałem sobie, że zapewne kogoś potrzebują do marketingu. Na rozmowie żenada. Pani z HR kompletnie nieprzygotowana do rozmowy. Jak zacząłem na początku opisywać przebieg swojej kariery, zrobiła wielkie oczy i przyznała się że w ogóle nie przeglądała mojego CV, a do marketingu nie potrzebują tylko na produkcję. Zarzuciła mi jeszcze, że musiałem wpisać w treści maila, to że napisałem iż ubiegam się o stanowisko produkcyjne, co było nieprawdą, gdyż zawsze w mailach tego typu piszę o stanowisku pracowniczym w danej firmie. Stanowisko produkcyjne a pracownicze to diametralna różnica. Udowodniłem jej to i przyznała rację. Nadal jednak sugerowała, że to nie jej wina, że mają dużo maili, że spływają one do nich skądś tam..., itp, itd. A co mnie to obchodzi. To jej praca, więc powinna się przygotować. Dobrze że chociaż na koniec przeprosiła. Aha, zapytałem się, że skoro już jestem tutaj, to niech powie jakie są warunki zatrudnienia, może się skuszę... A więc: 1. Praca na 3 zmiany jako pakowacz produktów (lub coś w tym rodzaju) 2. Pierwsza umowa - to umowa zlecenie na 3 m-ce. Zarobki 16,5 PLN/godz. Nie określiła czy to jest brutto czy netto 3. Potem umowa o pracę. Zarobki 2800 PLN brutto, co daje 2000 PLN na rękę Podziękowałem. Konkluzja: Idą na masówkę, słaba kasa, więc przypuszczam, że Ukraińców najszybciej pozyskają. Pani z HR - zero przygotowania do rozmowy, ubiór jak na plażę (rozumiem, że było gorąco, ale jakiś tam szacunek do potencjalnego pracownika powinien być, tym bardziej, że ja przyszedłem w koszuli bez krawata i w marynarce). Jak ta firma działa jak ta pani - to odradzam

Buźka

AIC S.A. to świetna firma, a niezadowolonych zawsze jest pełno.

Ja osobiście byłem z rozmowy kwalifikacyjnej zadowolony. Żadnych zbędnych i dziwnych pytań. Kilka ogólnych o moje dotychczasowe doświadczenie, czego szukam i trochę technicznych związanych z chłodnictwem czy pompami ciepła. Typu jakbym zrobił to, dlaczego robi się tak a nie inaczej. Pani z działu chyba HR bardzo miła. Inżynier który uczestniczył w rozmowie również. Oprowadził mnie po firmie, poopowiadał, pokazał co i jak wygląda. Szybki test z lutowania. Całość trwała dobrze ponad godzinę, w sensie rozmowa, przejście po firmie, test i jeszcze krótka rozmowa na koniec. Oferta jaką mi zaproponowali była satysfakcjonująca. Jedna z lepszych jakie otrzymałem porównując do innych ofert pracy które miałem w tym czasie. Sama firma sprawia wrażenie nowoczesnej. Służbowe auta elektryczne na parkingu, stacje ładowanie, wnętrze budynków również nowoczesne. Pracy nie przyjąłem. Głównie przez opinie na tym portalu ale też przyznam, że wielkość firmy mnie trochę przytłoczyła. Dotychczas pracowałem w mniejszych. Tutaj jednak duża produkcja, spora hala, wszędzie kontrola elektroniczna, otwiera się drzwi i na kamera na przeciw twarzy. Jednak samą rozmowę oceniam pozytywnie. Nie mam zastrzeżeń.

Ogóle i techniczne.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Weronika

@PC1000084679 § 2. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Naprawdę według Ciebie takie sytuacje pojawiają się w firmie?

PC1000084679
@Weronika

Nie, oczywiście, że nie wszystkie opinie negatywne oczywiście są nieprawdą

PC1000084679

Największy kołchoz w jakim dane mi było pracować. Mobbing na każdym kroku, zarobki słabe, a nadgodziny dla 'wybranców'. Podwyżka dla donoszących. Szkoda nerwów, Ci, którzy tu pracują to tylko dlatego, że mają podpisaną lojalkę lub muszą mieć stałe źródło zarobku, a na boku już szukają innej pracy. (usunięte przez administratora)masówka.

Buźka

Jest takie mądre powiedzenie: Pokorne ciele dwie matki ssie!

Weronika

@Spawacz dobrze, że o tym wspominasz. Czyli AIC S.A. docenia dobrych pracowników?

Spawacz

2100 zl na reke dla spawacza przez 9 mc to przesada, ale jak ktos przetrwa ten okres i pokaze ze potrafi spawac to mozna duza podwyzke wynegocjowac. Ale trzeba sie chciec uczyc, a nie przyjsc odpekac 8 h i isc do domu.

Weronika

@Mona to dobrze, że jesteś zadowolona. A w jakim dziale pracujesz? Należy pamiętać, że warunki w zależności od obejmowanego stanowiska przedstawiają się nieco inaczej. @Wera, a o jakie stanowisko będziesz się ubiegać? Może i w tym przypadku początkowa forma zatrudnienia jest różna w zależności od stanowiska.

Wera

Wie ktoś czy odrazu dają umowę o pracę? Czy dopiero po paru tygodniach?

Wera

Wie ktoś czy odrazu dają umowę o pracę? Czy dopiero po paru tygodniach?

Mona

AIC to bardzo dobre miejsce do pracy, atmosfera w firmie jest super . Dobrze trafiłam i jestem zadowolona , mam możliwości rozwoju osobistego , cóż więcej .

Weronika

@Arnold, a na jakie stanowisko się ubiegałeś? Możesz powiedzieć również więcej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej? Jakie pytania usłyszałeś?

Automatic

Ktoś orientuje się na temat zarobków i atmosfery w utrzymaniu ruchu? Ogłoszenie do tego działu od dłuższego czasu wisi w sieci.

Weronika

@W, czyli ogólnie polecasz pracę w powyższej firmie?

Weronika

@kropek, a co Ci się szczególnie podoba w pracy?

kropek

Firma rozwija się imponująco, ale brak szacunku do pracowników produkcyjnych to dno. Docenia się nie wkład pracy pracownika, a jego umiejętność do "sprzedaży" w akwarium. Wstyd....

Weronika

@xxx czytałam. Każdy jednak pracownik/były pracownik firmy może mieć inne spostrzeżenia na temat pracy. Dlatego właśnie chciałam poznać więcej informacji od użytkownika na ten temat.

Weronika

@Były dobry pracownik dlaczego uważasz, że firma to dno?

@Weronika

Pani Weroniko. Niech się pani przyjmie do Firmy,popracuje parę lat to Pani zobaczy.Niepotrzebnie Pani pyta a przede wszystkim jako Redaktor GOwork wtrąca się Pani w nie swoje sprawy.Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o AIC S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w AIC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AIC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 10 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AIC S.A.?

Kandydaci do pracy w AIC S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AIC S.A.