Opinie o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fiege Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fiege Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

życzliwy

Dwa pokoje trzy osobowe obok siebie a mieszka 7 osób czyżby w jednym pokoju mieszkały 4 osoby ??? Mój szwagier mówi że są pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami i toaletami w pokoju. Kto kłamie ??? Firma potwierdza że są pokoje z łazienkami i toaletami.

Yoggie the Bear

Hotel robotniczy - pokoje 3 osobowe, 2 pokoje obok siebie w segmencie ,razem do 7 osób w segmencie i macie jedną toaletę z prysznicem oraz kuchenkę elektryczną do dyspozycji na was wszystkich.

?

Macie rację chłopaki-jedźcie.Jak to mówią "Jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz-ryzyk fizyk! W końcu strach ma wielkie oczy. Powodzenia!

Yoggie the Bear

Lepiej jedź z jakimiś dwoma zaufanymi kolegami autem albo nawet z kimś z rodziny bo pokoje są 3 osobowe i na kogo trafisz to loteria a oni często zmieniają ci współlokatorów.Ja przyjechałem z kim innym a potem wracałem z kimś całkiem innym.Tylko Polacy byli tam.

Magazynier

Spotkanie punktualne co sie mało zdaza w innych firmach, spotkanie na poziomie bez bzdurnych pytan.

kurs na wozki widłowe , książeczka sanepidowska , doswiadczenie w branży

logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
życzliwy

Dzięki za odpowiedź, czyli wynika z tego że atmosfera nie ciekawa, ale i tak mnie kusi żeby spróbować.

Yoggie the Bear

Tak, "życzliwy" opowiadał mi o niejakim [usunięte przez moderatora] ,z którym mieszkał w pokoju i pożyczał mu nawet pieniądze na jedzenie i użyczał swoich talerzy itp i pozwalał korzystać z internetu na swoim komputerze za który płacił [usunięte przez moderatora]. A ten [usunięte przez moderatora] jak dostał pierwszą wypłatę to wypiął się na [usunięte przez moderatora] i nawet nie podziękował mu przy oddawaniu pieniędzy. Podobno ten [usunięte przez moderatora]to jakiś konfident, zdolny sprzedać kolegów, którzy mu coś powiedzieli w zamian za przedłużenie umowy,ale podobno z racji swojego niewinnego wyglądu i niskiego chłopięcego wzrostu potrafi wzbudzać współczucie i zaufanie oraz nieźle mydlić innym oczy a potem w "nagrodę" ich sprzeda i pomówi jak już wyjadą. Osobiście nie chciałbym spotkać takich szuji i będę ostrożny po tym co mi on opowiedział.Przeczytaj sobie co pisali inni przede mną o FIEGE.Tylko potwierdza moją opinię o nich.

życzliwy

Yoggie the Bear - 2013-09-18 13:16:33 Wreszcie,w jaki sposób mam rozliczyć się z niemieckim Urzędem Skarbowym czyli Finanzamtem skoro nie otrzymałem ani wyliczenia wypłaty czyli LohnGehalts Abrechnung za lipiec oraz całościowego wyliczenia zapłaconego przeze mnie podatku czyli Lohnsteuerbescheinigung za ponad 3 miesiące pracy w FIEGE. Jak mam to uczynić bez owych dwóch wyżej wspomnianych dokumentów? Jak? Wysłanie tych dokumentów do mnie to już obowiązek FIEGE nie mój! Yoggie the Bear, pewnie dokumenty zostaną ci wysłane tak jak to się robi w Polsce czyli po nowym roku, będą wysyłać wszystkim, pewnie i Tobie też zostanie wysłana informacja. Ale wracając do firmy, czy na pewno firma jest taka zła ? Przecież pracują tam obecnie ludzie ( np mój szwagier ) i większość sobie chwali pracę - nikt nie jest masochistą. Są lenie i obiboki, podobno w Kolonii był taką osobą niejaki [usunięte przez moderatora], wszyscy się z niego śmiali, poznałeś go ?

SebaZiomal

Siema ziomy,jestem Seba i mam 21 lat. Pierwszy raz jadę do Rajchu i nie wiem jak tam jest. Znajomego kumpel jest tam brygadzistom czy kimś tam. Tesz chciaubym zostadź brygadzistom bo słyszałem że niezłą kaske płacom.Nawet podobno niemca nie tszeba dobże szprechać ino podpisać folkslistę na folksdojcza czy jakoś tak. Nie kumam o co biega ale wchodze fto bo wdehowo bżmi . To jak? Pomuszcie proszem,plizzz!

Yoggie the Bear

"Życzliwy" - nie wiem dla kogo ty jesteś życzliwy? Chyba dla samego siebie.Bardziej pasuje mi do ciebie - złośliwy,zjadliwy.Widzę,że jesteś dobrze poinformowany odnośnie wyłudzeń.Czyżbyś dam miał jakieś doświadczenia w zakresie robienia "wałków" ? Widocznie tak,a może jesteś brygadzistą - wtedy sprawa jest jasna dla kogo pracujesz i to, że masz inny punkt widzenia. Nie wypowiadaj się na temat mojej wypłaty skoro nie masz o niej pojęcia a dalej gubisz się w domysłach. Ja nie otrzymałem wyliczenia wypłaty sprzed miesiąca-Lohn/Gehalt Abrechnung-więc dalej jestem w ciemnej [usunięte przez moderatora]dlaczego dostałem wspomniane niecałe 100 EUR i to jest podejrzane i nie fair. Ja opisuję tylko to co mi się przytrafiło a nie cierpię za innych i tyle a ty prawdopodobnie jesteś prowokatorem podszywającym się pod potencjalnego chętnego do pracy. Przyznaj to lepiej albo skończ tą dziecinadę i przebierankę.

życzliwy

Yoggie the Bear, myślę że siejesz ferment, nie chce mi się wierzyć że niemiecki pracodawca wypłacił ci 100 euro za miesiąc pracy. Musiałeś kupić telefon i nie opłacać rachunków czyli wyłudzić telefon, zaciągnąć jakieś kredyty których nie spłacasz albo narobić innej kaszany i weszli ci wierzyciele na wypłatę. Słyszałem że komornicy w Niemczech działają bardzo sprawnie. Ja rozważam zatrudnienie się w Figę i spotkanie z kierownikiem firmy odbieram bardzo pozytywnie, facet wygląda na faceta kulturalnego i lubiącego swoją pracę dla którego praca jest pasją. Jak się zatrudnię opiszę swoje wrażenia/

Yoggie the Bear

Myślę,że nie posiadasz wiedzy medycznej na tyle,żeby kwestionować opinie lekarskie a tylko spekulujesz i zgadujesz.

życzliwy

A zwolnienie było legalne czy poszedłeś do lekarza i symulowałeś ?

Yoggie the Bear

Nie wypowiem się aż tak szczegółowo.Myślę,że najważniejsze jest to czy uda ci się uzbierać ok 1500 Kolli w ciągu zmiany bo to decyduje o tym czy długo popracujesz tam. 1 Kolli to np sześciopak Coca coli lub karton z winem,kilkanaście puszek żarcia dla psów na palecie lub 10 kg cukru,mąki lub 10 kartonów po 1 l każdy-mleka i liczy się to jako 1 Kolli! A o przeszkodach w uzyskaniu powyższego celu nawet nie wspomnę takich jak ogólny " dupościsk" i to że codziennie musisz znaleźć inny wózek i inne problemy spowalniające twoją pracę a ich to nie obchodzi-liczy się wynik!

Yoggie the Bear

Niektórzy z dowożących żądają składek na paliwo co jest n[usunięte przez moderatora] bo mają płaconą"kilometrówkę" od FIEGE. W sumie ja nie musiałem ponosić żadnych dodatkowych kosztów a inni, to nie wiem.

Yoggie the Bear

O Internecie wliczonym w opłaty czyli 200 EUR można pomarzyć,nawet Amazon udostępniał go tylko bardzo powolny.Kupisz kartę i doładujesz za 15 EUR to będziesz mieć Internet.

Yoggie the Bear

Wnioskuję Anonim z twoich pytań,że interesuje cię głównie sprawa sprzątania.Trzeba wynosić worki ze swoimi śmieciami,ale to raczej normalne wszędzie.Na weekend możesz poimprezować jak większość,ale do pracy trzeba jeździć na trzeźwo bo inaczej długo nie pobędziesz tam,hehe...

Yoggie the Bear

Rozbawiłeś mnie!Sprzątaczki wliczone w wynajem czyli 200 EUR.Najlepiej jedź tam to się przekonasz sam.Rżną na kasę naszych rodaków aż "miło."Amazon to amerykański koncern i nie mają nic wspólnego z supermarketami bo sprzedają głównie książki przez Internet.

Yoggie the Bear

Jeśli chodzi o twoje pytanie -Anonim,to jest jeden odkurzacz na hotel,który można pożyczać u kierowniczki a od niedawna pojawiły się nawet sprzątaczki!Kar nie było za bałagan.W Amazonie też sprzątali nam domki a to jak kto ma koło siebie czysto czy brudno to świadczy o jego/jej kulturze osobistej.Nie lubię tylko jak nas wszystkich ceni się jedną miarką bo przyjeżdża tam nie tylko hołota,ale i ludzie cywilizowani.

Yoggie the Bear

Rzeczywiście są nadal te moje posty.Na laptopie musiałem wszystko od nowa zaczynać więc pewnie stąd nie mogłem ich znaleźć.Lodówki są w pokojach i nawet mały telewizor z niemiecką TV naziemną.Niestety polskiej satelity z TV na kartę nie mogłem podłączyć .Były nawet dwie pralki na cały hotel.Pracowałem w Amazonie i mam skalę porównawczą.Tam noclegi w ośrodku wczasowym były gratis i 2 posiłki dziennie również,nie wspominając o zorganizowanym dojeździe autobusem do pracy codziennie też darmo.Nawet powrót do Polski był gratis!Dawali dwa razy po 100 EUR zaliczki.Niebo a ziemia !Gdyby FIEGE wypłaciło mi uczciwie ostatnią wypłatę a nie zakpili ze mnie jakąś jałmużną, to ja wszystko mogę zrozumieć,ale nad tym nie mogę przejść do porządku dziennego niestety.

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. - Mszczonów

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fiege Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege Sp. z o.o.