Opinie o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fiege Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fiege Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

admin

życzliwy powiedz o którym kierowniku piszesz bo mi się śmiać chce co ty piszesz miałem do czynienia z dwoma jeden lepszy od drugiego (usunięte przez administratora)

admin

780 euro do ręki i cały czas drugie zmiany i akord porażka firma

on23

Witam, moze ktos przedstawi sytuację jak z zarobkami w tej firmie?

mikesz
@on23

Nikomu nie odradzam pracy przez Fiege uniserv. Bo to jest firma powołana do obsługi klientów Fiege. Nie ma tylko co liczyć na coś ponad to co w umowie. Nie można wierzyć, że będą premie na Święta i urlop !!!! Nie ma !!!! A na terenie obsługiwanym przez Kolonie nie ma na pewno !!!! Mam nadzieję, że inne biura inaczej podchodzą do tego tematu. Można do wypłaty dostać dodatek z pracę ponad normę, ale to jest ponad a nie pensja. Jak się nie szanuje swojego zdrowia, jest się chamskim i beszczelnym to można dostać 400-700 euro brutto więcej. To jest płacone bo Fiege uniserv. ma od tego płacone od klientów więcej niż płaci pracownikowi. Ile byście godzin nie pracowali to i tak dostaniecie tylko za 7 godzin, resztę nadgodzin BARDZO trudno dostać !!!! Jak jest mało pracy to ok. dla pracownika, ale jak codziennie się pracuje dłużej to już nie fajnie. Fiege uniserv. dostaje kasę za każdą godzinę a pracownik ewentualnie dodatek od klienta. Jak się będziecie zwalniać albo dostawać nową umowę to dostaniecie nadgodziny. Ale: jak jest ich sporo i macie 1 klasę podatkową to nadgodziny będą tak opodatkowane, że mało co będzie na waszym koncie. W Koloni nie potrafią tego pojąć, albo raczej nie chcą. Jak by wypłacali co miesiąc te godziny które się wypracuje to ich by to nie bolało i pracownikowi fiskus by nie zabierał tak dużo. No ale... dzięki tej praktyce mają darmowy kredyt bez odsetek i ograniczeń czasowych. Reasumując: pieniądze nie są duże. Zwłaszcza za takie zapierd... w Niemczech. Mieszkania są drogie i często niezbyt fajne. Wypłata jest terminowo. Są problemy z rozliczeniami dodatków i mogą się mylić z klasami podatkowymi, a to już problem dla pracownika bo trzeba latać po urzędach i różnica jest pózniej... W biurze zawsze usłyszysz dobre słowo. Powiedzą ci wszystko abyś w chwili rozmowy był zadowolony. Co tu więcej pisać ? Jak nie masz oficjalnie rodziny w Polsce, jak nie masz do spłaty kredytów, itp. To ok. Da się utrzymać z takiej pracy. Jeśli masz to się zastanów :) Powodzenia wszystkim :)

życzliwy

No i minęło 1,5 mies mojej pracy, wpłynęła pierwsza wypłata, czas na wnioski. Firmę polecam, praca normalna dla osoby chcącej pracować, wypłata na czas i wszystko się zgadza a to co napisał Yoggie the Bear to "lekko mówiąc totalna ściema" - otóż nie pracuje tam żaden arogancki kierownik, warunki mieszkaniowe są inne niż pisał a i nawet w biurze Fiege jest się z kim dogadać w przypadku wątpliwości bo pracuje osoba mówiąca po Polsku. Firmę polecam jako godną polecenia.

Magazynier

Spotkanie punktualne co sie mało zdaza w innych firmach, spotkanie na poziomie bez bzdurnych pytan.

kurs na wozki widłowe , książeczka sanepidowska , doswiadczenie w branży

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Yoggie the Bear

Widzę,że nic nie zniechęca cię.Lepiej jednak zostać po zakończeniu pracy i poczekać na ostatnią wypłatę bo potem można szukać wiatru w polu jak tu wrócisz do PL i dostaniesz jak ja 10 % wypłaty jak ja a jak się poskarżysz na takim forum jak to, to jeszcze znajdą się tacy, co cię wyszydzą i wyśmieją a inni jak przeczytają co napisałaś i tak pojadą bo przecież im się "na pewno" nie przytrafi żadna przygoda. Pozdro.

Yoggie the Bear

Rozmowa sprawdza twój poziom znajomości niemieckiego i jest na telefon. Ja nic więcej nie miałem a potem jak się zakwalifikujesz to jedziesz tam i podróż to -twój koszt. Ja miałem najpierw pojechać na do pracy w magazynie z oponami w Strasburgu,ale wyszło inaczej i pojechałem do Kolonii.FIEGE ma filie w różnych miejscach. Zobacz fiege.pl lub fiege.de.

Yoggie the Bear

Jej wyślesz CV i dalej cię pokieruje.Przyjedziesz do biura w Kolonii i dalej cię poprowadzą.Nic skomplikowanego.Konto,meldunek itp tam na miejscu.Trochę jest tego na początku do załatwiania.Ja pojechałbym teraz do UK bo tam tygodniówki wypłacają i zaliczki dają a w Niemczech na wypłatę czekasz ok.45 dni ! od momentu rozpoczęcia pracy a w FIEGE zaliczek nie dają .

asdf

niepachaj się tamdo kolonii tam kiepska robota sami ruscy i turasy , placa 800 przy dobrycg wiatrach dostaniesz z tego musisz wyzyc zostaje 500 i gdzie sens caly czas ludzie się zwalniają i uciekają ale miesiąc musisz przepracować aby się droga w obie strony zwrocila

Yoggie the Bear

FIEGE.Tylko o nich pisałem cały czas.Nie lubię wypowiadać się o czymś z czym sam nie miałem styczności (jak co niektórzy).

Yoggie the Bear

Zadzwoń może do p.Eli z Dąbrowy Górniczej,ona mnie zwerbowała do pracy w Kolonii : 505 929 866,32 7746505.Powinna coś mieć dla ciebie.Na komisjonowanie nie radziłbym bo trzeba dźwigać np zgrzewki z mlekiem 12 litrów lub 12 kg cukru lub mąki i wyrabiać mordercze,wyśrubowane normy, ale w Lidlu widziałem też kobiety Polki to chyba można jakoś dać radę choć nie wiem co robiły dokładnie.W Lidlu płacą 10,50 EUR za godzinę a w REWE o 2 EUR mniej. Tam w Lidlu przez 2 tygodnie zarobiłem o prawie 200 EUR więcej niż w REWE przez miesiąc! To nie bajka!

Yoggie the Bear

Widzę,że chyba spłoszyłem Paulinę a już miałem zaproponować żeby pojechała do Kolonii do pracy razem z "życzliwym"bo on ma jeszcze wolne miejsce w swoim "drepczedesie";-) na przyszły tydzień. :-! Bon voyage kids! B-):-P

Yoggie the Bear

Widzę Paulina,że nie interesuje cię już Nowy Dwór Mazowiecki a ja specjalnie dla ciebie podałem link. Ty też chyba nie pracujesz jak ja teraz ,bo szukam czegoś nowego tzn pracy a poza tym w FIEGE 2 a nawet 3 zmiany to mógłbym pisać o różnej porze. To gdzie tak naprawdę chcesz pracować- w Nowym Dworze Mazowieckim czy też w Kolonii?

Yoggie the Bear

"życzliwy" tak to często bywa,że jak sią przyjedzie to już nie ma funduszy na powrót i trzeba się przemęczyć w nielubianym miejscu pracy przynajmniej do pierwszej wypłaty . Spytaj innych , młodzież , jak już tam będziesz na miejscu bo całym twoim źródłem informacji jest chyba szwagier ,hehe !!

życzliwy

Paulina, dla mnie podejrzane jest to że Yoggie the Bear wylewa pomyje na firmę a jak twierdzi niby pracował 3 miesiące. Jak człowiek jest niezadowolony, widzi że firma jest nierzetelna a szefowie chamy to człowiek się zwalnia po tygodniu. Podpadł chłopak w pracy, może przyszedł pijany, nie została z nim przedłużona jak myślę umowa i wylewa na forum gorzkie żale, tak się nie robi, trzeba mieć honor.

życzliwy

bytomiak - 2013-09-20 14:08:27 Jezdem Alojz.Nie słuchajta ludziska tego Jogiego bo to jakiś pieroński chachar.Jo pracowołech trzy roki we Fige,jeździłech na sztapli i po tysioku dostawałech na miesiunc i nie narzekołech na nic a terozki chałupa postawiłech bo dostałech kredyt od Szparkase. Jo wam mówia,jedźta i pracujta we Fige, prima sort agencyja! Bytomiak, też mam nadzieję że prima soft agencyja i będzie mi się wiodło. Po jakim czasie dostałeś kredyt w szparkasie ???

Yoggie the Bear

Nie no! Kolejny nawiedzony!To "foróm" to jakiś jeden wielki cyrk! Wypisuję się! Lepiej popatrzę na opinie o Amazonie i tam coś skomentuję bo też tam byłem. Pozdro!

Yoggie the Bear

Paulina, jakbyś coś z moich wcześniejszych komentarzy przeczytała, to wiedziałabyś, że ja tam już byłem i opisywałem swoje własne spostrzeżenia a nie jak co niektórzy dopiero pojadą a już się wykłócają ze mną,że jest inaczej,hahahaha!!!

życzliwy

[usunięte przez moderatora]>Firma zła, kierowniczka be. A jak dzieci sąsiadów - nie bawią się zbyt głośno ? Psy sąsiadów - nie szczekają za głośno ??? Yoggie the Bear, jaką niemiecką konkurencyjną firmę logistyczną reprezentujesz ? Ja powtórzę, nie mieści mi się w głowie że zarobiłeś 100 euro za miesiąc pracy, powód musi być - jeśli faktycznie pracowałeś w Fiege i nie piszesz wynaturzeń popijając winko. Ja zdecydowałem się na pracę, zachęcił mnie mój szwagier, zaczynam niebawem, będę was informować.

Yoggie the Bear

Paulina,tam znajdziesz o FIEGE Nowy Dwór Mazowiecki (usunięte przez administratora) Chyba wszędzie taka chała.

Yoggie the Bear

W moim segmencie były 2 pokoje Anonim,3 osobowy-ten w którym ja mieszkałem i obok 4osobowy co daje 7,żadnych problemów z matmą nie mam i opisuję sytuację ze swojego punktu widzenia a nie jak "życzliwy" - z opowieści przy piwie z jakimś mitycznym szwagrem. Owszem dwójki też były, ale ja trafiłem jak wyżej opisałem. Z wodą nie miałem kłopotów,ale pewnemu mojemu byłemu współlokatorowi zabrakło wody kiedy brał prysznic. Poszedł z reklamacją do kierowniczki,że czemu nie było kartki o tym,że będzie przerwa w dopływie wody, ale go olała twierdząc,że nie będzie przecież wieszać kartek na takie głupstwa jak półgodzinny brak w dopływie wody.Z resztą pytaj "życzliwego" bo on wszystko lepiej wie ode mnie choć twierdzi,że nigdy tam nie był.

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. - Mszczonów

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fiege Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege Sp. z o.o.