Opinie o GOSPODARSTWO PRODUKCJI ROLNEJ CENTRALA NASIENNA SP.Z O.O w Nidzica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy GOSPODARSTWO PRODUKCJI ROLNEJ CENTRALA NASIENNA SP.Z O.O. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GOSPODARSTWO PRODUKCJI ROLNEJ CENTRALA NASIENNA SP.Z O.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOSPODARSTWO PRODUKCJI ROLNEJ CENTRALA NASIENNA SP.Z O.O w Nidzica

Maja

Czy ktoś zastanawia się nad pracą w GOSPODARSTWIE PRODUKCJI ROLNEJ CENTRALA NASIENNA? Jeżeli tak to właśnie trwa rekrutacja na stanowiska: KIEROWNIK DZIAŁU DYSTRYBUCJI, KIEROWNIK WARSZTATU, ZASTĘPCA KIEROWNIKA MAGAZYNU, KIEROWNIK PRODUKCJI - MAGAZYNIER, PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY i KIEROWCA C+E (http://cnnidzica.pl/praca/). Firma oferuje umowę o pracę, więc zapewnia stabilne zatrudnienie, które jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Ktoś chętny na jakieś stanowisko?

@Maja

Sami kierownicy ???? A jaka płaca ???

Ja Nowy wpis

Dlaczego usuwacie komentarze? Bardzo nieładnie. Tylko te słodkopierdzące Was Interesują?

Czy GOSPODARSTWO PRODUKCJI ROLNEJ CENTRALA NASIENNA SP.Z O.O ma ściśle ustalone godziny pracy?

Znajoma Nowy wpis

Niby tak, ale w praktyce wygląda to inaczej. Jesteś dobrym pracownikiem jeśli zostajesz po godzinach ;)

Wiktoria

@masters a ile tam osób pracuje ?

Pracownik Biurowy

Test złożony z trzech etapów: osobowościowy- ocena predyspozycji do pracy w zespole wykonywania pracy, drugi kompentencyjny trzeci finansowo ksiegowy potem rozmowa zreszta bardzo spokojna i merytoryczna bez głupich pytań . Jak dla mnie ok chociaż nie zostałam przyjęta

Ulubione zajęcia?? Oczekiwane wynagrodzenie?? Jaki jest Pani największy sukces i porażka ?? Cel w życiu??

Czy pracownicy w GOSPODARSTWO PRODUKCJI ROLNEJ CENTRALA NASIENNA SP.Z O.O dogadują się między sobą?

Masters

Taaak... Sami kierownicy i dyrektorzy.

Pani Uległa

Witam pracowałam w firmie kilka lat, lubiłam swoją pracę. Nie zawsze otrzymywalam wynagrodzenie za nadgodziny. Starałam się wykonywać swoją pracę jak najlepiej a w sezonie nie zawsze otrzymałam premie za sprzedaż. Proszę nowe osoby które chcą się zatrudnić aby wykonywały to co do nich należy w godzinach pracy, oraz nie dały się wykorzystywać i zamiast pracy biurowej bądź handlowej nie poszły sortować ziemniaków.

Do Pani Uleglej
@Pani Uległa

Było aż tak źle? Czym to jest spodowowane? Przecież niżej piszą że płacą na czas i wogole jest tak super i uczciwie.... Ze firma się rozwija. Same ohyyy i ahyyy i co? Jednak Za brama firmy wygląda to chyba nieco gorzej.? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź?

@Pani Uległa

Nie wiem w czym macie problem. Sporadycznie się zdarza, że trzeba posiedzieć dłużej, ale nikt nie każe nikomu sortować ziemniaków..

@Mexx

Po Twojej wypowiedzi wnoszę, że też pracujesz w GOSPODARSTWIE PRODUKCJI ROLNEJ CENTRALA NASIENNA w Nidzicy. Jak w Twoich oczach wygląda praca w tym miejscu? Podoba Ci się? Jeśli tak, to napisz proszę, co wpływa na Twoją ocenę.

@Maja

Mi się podoba. Ludzie chyba sami nie wiedzą czego chcą. Wszyscy chcieliby zająć stanowiska dyrektora i siedzieć w biurze, często nie mając o tym zielonego pojęcia.

Do Mexx
@Mexx

A to ciekawe... Sami piszecie te zapytania i sami na nie odpwiadacie. Śmiechu warte ???????????? a ja czekam na rozwinięcie Pani Uleglej. Bo jestem ciekaw jak tam jest tak na prawdę, a nie interesuje mnie zbytnio to co sami naskrobiecie żeby było najlepiej ????

@Do Mexx

Sory, ja odpisuje tylko jako Mexx, od paru lat, czyli odkąd pracuje w CN. Jak chcesz wiedzieć to przyjdź i spytaj ludzi zamiast trollować.

Maja

@Adam czyli terminowość wypłat jest w firmie GOSPODARSTWO PRODUKCJI ROLNEJ CENTRALA NASIENNA? A czy coś więcej powiesz o swojej pracy? Już pracujesz 2 lata, także powinieneś mieć pewną wiedzę o firmie. Chciałbyś się nią z nami podzielić?

@Maja

Ja nie miałem z terminem problemu. Wiem, że kiedyś się w jakimś dziale opóźniły o 3 dni robocze.. Był to sporadyczny przypadek. Weź pod uwagę ile inwestycji robi obecnie firma.

Do Adama...
@Adam

Yhm...... Zapewne tak. Jedne inwestycje robi a drugie zamyka ????

???

Czy jest w tej firmie nabór na doświadczonych pracowników wyższego szczebla (kierowników, dyrektorów) ?

???

A jak jest z wynagrodzeniami? Słyszałem różne opinie na ten temat. Raz są na czas a raz nie...

@???

Ja nie znam przypadku, żeby nie były na czas..

????
@Adam

A wypowiadasz się jako kto? Pracujesz tam?

@????

Jako pracownik. Pracuje od dwóch lat. Jeszcze mi się nie zdarzyło nie dostać pensji ani premii na czas.

ktos

czesc, jakimi samochodami jezdza PH w tej firmie?

@ktos

Fiat Fiorino

@ktos

Obecnie handlowcy dostali nowe BMW serii 1

Maja

@Bogus601 a dlaczego uważasz, że jeżeli nie przyjeżdża do Ciebie z towarem to już nie pracuje w GOSPODARSTWIE PRODUKCJI ROLNEJ CENTRALI NASIENNEJ? Może jeździ teraz do innego klienta? Nie ma co pochopnie wysnuwać wniosków o zwolnieniach. Jest sporo ofert pracy: http://cnnidzica.pl/praca/ ale może są potrzebne nowe osoby ze względu na rozwój firmy, a nie rotację?

Bogus601

Mam pytanie dlaczego w CN stale potrzebują nowych pracowników? z tego co wiem ,byli porządni ,uczciwi pracownicy. Przyjeżdżali do mnie z ofertami.Taki Łukasz przywoził towar na czas nie miałem z nim żadnych kłopotów widać że ten chłopak się starał jak obiecywał tak zrobił.Z tego co wiem to chciał pracować i się bardzo starał. Dlaczego takich uczciwych pracowników nie zatrzymacie?Z innymi nie chcę współpracować.

rolnik

Jak w tym roku płatności za zboże... 14 dni ? Sprzedawałem w 2014 roku i było ok .

Maja

@MEXX przedstawił jak w firmie wygląda praca jako przedstawiciel handlowy. A jak pracuje się na innych jej działach? Czego mogą spodziewać się osoby, które są zainteresowane pracą na magazynie, czy też pracą jako kierowca?

rino

witam Przedstawiciele handlowi sprzedają tylko u rolników czy również w innych mniejszych firmach zajmujących się dystrybucją środków ochrony roślin itd? czy rolnicy chętnie nawiązują wspólprace z CN czy są sceptycznie nastawieni?

ktos

a czy przedstawiciele odwiedzają rolnikow i chodzą z nimi po polach zeby sprzedac odpowiednie środki?

Zainteresowany pracą

Witajcie Recenzenci! Co możecie powiedzieć o stanowisku przedstawiciel handlowego w firmie CN SP. Z.O.O.? np. - Jak duży region oni obsługują? - Czy stres i pośpiech są na porządku dziennym? - Czy cele sprzedażowe są jasne i do wykonania jeżeli ktoś pracuje sumiennie? - Czy są problemy z wzięciem kilkudniowego urlopu? - Czy praca odbywa się również w soboty? Mam też kilka innych pytań: 1. Czy 3500zł brutto podstawy, to wszystko co może zaproponować firma CN SP. Z.O.O. na początek? 2. Czy szkolenia na początku pracy, jasno przedstawiają strategie firmy i dobrze przygotowują do wykonywania pracy? 3. Po jakim okresie pracy mogę się spodziewać rosnącej podstawy, cz raczej to co dostaniesz na początku zostaje na wieki (3500 brutto)? 4. Po jakim okresie mogę się spodziewać premii, prowizji? (oczywiście za dobry wyniki wykonywanej pracy) 5. Czy wykonanie planu (jeżeli jest możliwe) +/- 8-9h/24 pon. - pt. Czy praca raczej powyżej 10h na dobę, ilość wizyt dzienna realna . Czy wizyty najpierw planujemy i zapowiadamy, czy są one spontaniczne? 6. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej jest jakaś konkretna baza stałych klientów, a może jest ona jedynie przypisane do obecnych już PF? 7. Czy wsparcie zespołu jest realne, czy raczej skazany jesteś sam na siebie? 8. Czy raportować trzeba każdą godzinę pracy skrupulatnie? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

MEXX
@Zainteresowany pracą

Praca przedstawiciela jest bardzo rożna w zależności od tego w jakim dziale będzie pracował i jaki segment rynku będzie obsługiwał. Tym samym region obsługi zależny jest od przypisanych obowiązków i może nim być rejon województwa lub w innym przypadku kraju. Oczywiście stres i tempo pracy jest nieodzownym elementem pracy dobrego handlowca. Osoba która poszukuje komfortu i spokoju powinna nie brać pod uwagę takiego stanowiska. Cele są bardzo jasne i osiągalne a wynagrodzenia dyzo wyższe niż 3500 brutto ale jest uzależnione od wyników w pracy. Osoby chcące osiągać minimum i dużo zarabiać lepiej niech nie rozważają pracy w tej firmie. Problemów z urlopami nie ma. Praca w soboty tylko w sezonie i nie wszystkie działy. Firma może zaproponować wyższy angaż niż podstawowy ale kandydat musi okazać się dużym profesjonalizmem i wiedzą branżową. W przeciwnym razie musi wypracować tą wiedzę a wynagrodzenie wzrośnie z czasem w miarę zwiększania kompetencji. Handlowiec ma nienormowany czas pracy ale zakładając czas przejazdów napewno chcąc zarabiać dużo nie da rady w osiem godzin wypracować. Nie ma harmonogramu ale jest baza kontaktu i baza produktowa. Dobry handlowiec zrozumie, ze Sam musi zorganizować sobie pracę a to co otrzymuje to wszystko ci potrzeba. Firma nie poszukuje uczniów ale profesjonalistów . Nie trzeba raportować- trzeba sprzedawać. Zespół młody, sprawny i pomocny. Można liczyć na wsparcie ale trzeba być bardzo samodzielnym. Im większa samodzielność i odpowiedzialność tym wyższe wynagrodzenie.

Zainteresowany pracą
@MEXX

Dziękuję za Twoją opinię. Bardzo klarownie przedstawiłeś sytuację panującą w firmie. Ja zostałem dziś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjna do Centrali Nasiennej w Mogilnie. Mam nadziej, że się sprawdzę i zostanę zatrudniony. Chociaż mam lekkie obawy, ponieważ nie wiem czego mogę się spodziewać. Zostałem zaproszony mimo to, że mieszkam 150 km od dedykowanego terenu... - jest to trochę zastanawiające. Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Maja

Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się co lubisz w swojej pracy. Na jakie warunki mogą obecnie liczyć pracownicy?

mexx
@Maja

Pracuję niezmiennie 5 rok. Zaraz się wyleje fala, że rotacja składu. 4 dziewczyny z biura poszły na urlop macierzyński. 4 kolejne są poszukiwane w ich miejsce. O firmie też dużo świadczy, że dziewczyny nie boją się ciąży, ani macierzyńskiego. Na nowy rok poszły premie dla wielu osób. Jak ktoś miał kupę a nie wyniki to wiadomo, że bez premii. Wystarczy też spojrzeć w jakim otoczeniu firma działa. CN Nidzica wyrasta na jednego z liderów sadzeniaka w PL.

koń
@mexx

CN Nidzica "liderem sadzeniaka w PL" ??.. buhaha.. koń by się uśmiał. Ktoś nie zna zbyt dobrze omawianej branży. Niech ogarną chaos jaki u nich panuje, może wówczas będą mieli szansę.

mexx
@koń

"CN Nidzica wyrasta na jednego z liderów sadzeniaka w PL." " CN Nidzica "liderem sadzeniaka w PL" Nie widzisz różnicy? Nie od razu Rzym zbudowano.

Marek M.

Poznałem ludzi z CN Nidzica na targach CTR. Jestem zainteresowany pracą tam i szczerze z nimi porozmawiałem o warunkach to są bardzo zadowoleni i chwalą sobie...

marcin

słuchajcie, no to super jeśli firma się rozwija, ale pytanie tylko dlaczego nie ma ofert.

Zostaw merytoryczną opinię o GOSPODARSTWO PRODUKCJI ROLNEJ CENTRALA NASIENNA SP.Z O.O - Nidzica

• Jak się pracuje w GOSPODARSTWO PRODUKCJI ROLNEJ CENTRALA NASIENNA SP.Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy GOSPODARSTWO PRODUKCJI ROLNEJ CENTRALA NASIENNA SP.Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOSPODARSTWO PRODUKCJI ROLNEJ CENTRALA NASIENNA SP.Z O.O?

Kandydaci do pracy w GOSPODARSTWO PRODUKCJI ROLNEJ CENTRALA NASIENNA SP.Z O.O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOSPODARSTWO PRODUKCJI ROLNEJ CENTRALA NASIENNA SP.Z O.O
3.1/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Kolejowa 21
    13-100 Nidzica