Opinie o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fiege Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fiege Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. w Mszczonów

paulessa

a ja tak sobie czytam Wasze opinie i ciekawi mnie to czy są jakieś aktualne oferty pracy w tej firmie? :-)

dawid

Fiege. Praca: Kolonia - magazyn Rewe . Pracowałem i nie polecam warunki spartańskie mieszka się w małej klicie po 3 osoby . Ja trafiłem na same nocki cały czas przerąbane ... wypłata 1000 euro lub 900 z centami . Z tego wyżyj przez cały miesiąc ...

Hajamato

Witam wszystkich. Praca w Niemczech za pośrednictwem Fiege Uniserv to bardzo dobry start aby zacząć żyć w tym państwie. Fiege zapewnia prace, umowę na dobrych warunkach, miejsce zamieszkania, pracę bez znajomości języka, a przede wszystkim możliwość rozpoczęcia nowego życia w Niemczech. Pracę można zmieniać w zależności od możliwości pracownika. Stałe wynagrodzenie z którego kawaler odłoży, a ojciec utrzyma dwa domy pozwala wiązać przyszłość z Fiege. Koordynatory płci żeńskiej umiejętnie zarządzają zasobem ludzkim, wspierają każdego pracownika który wykazuje potencjał, do ich obowiązków należy również dbanie o hotele pracownicze, remonty, przydzielanie mieszkań i najważniejsze, zapewnienie odpowiedniej pracy. Pracuję z Fiege trzeci miesiąc i nie narzekam a wręcz przeciwnie planuję się tu osiąść i sprowadzić tu rodzinę tak jak moi znajomi z pracy. Fiege jest dobrym pomysłem dla ludzi z pomysłem na życie to ważne. Jeżeli człowiek gardzi tym co los daje, nie korzysta z danych możliwości to proponuję powrót do Polski pod sklep Żabka aby dalej zapijać troski Harnasiem. Śle pozdrowienia i życzę sukcesów z Fiege.

Benek

Firma coraz częściej przegina, ostatnio awansowali na kierownika największego nieroba bo strzelił bramkę w miedzy narodowym turnieju fiege człowiek który kompletnie nie ogarnia najprostszych czynności.... gość jako zwykły magazynier nic nie robił i siedział w jadalni bo mu było zimno.. żałosne teraz jako kierownik robi jeszcze mniej chodzi do pracy w godzinach jakie mu się podobają dostał 3 zmiany pod siebie które teraz nie muszą kompletnie nic robić (oddzielono transport osoby odpowiedzialne za wstawianie i przyjecie towaru) robią 1/3 dotychczasowej normy dzięki czemu mogą legalnie robić nadgodziny, reszta nie ma prawa do nadgodzin dodatkowo zrobiono reszcie grafiki mimo ze na weekendach tylko transport jest potrzebny... a to już totalna kpina. transportowi przysługują najwyższe premie mimo ze tempo pracy jest poniżej krytyki, dodatkowo mogą robić nadgodziny 100% płatne bez przerwy każdy weekend, pozostałym zabroniono bo to za duże koszty... ale jednej grupie nowo stworzonej nagle pozowolono robic tyle ile zechca... bo nowy pupilek na stanowisku kierownika zmiany (transportu) strzelił sobie bramke w kopiac pilke na meczu... co to w ogole za metody awansowania i stwarzania nowych stanowisk dla calkowicie niekompetentnych osob..z czyms takim nigdy sie nie spotkalem przez 12 lat pracy nigdy i nigdzie panowie i panie radze firmę unikac szerokim łukiem chyba ze chcecie pracowac na wozkach ktore przechodzą przeglad w magiczny sposob... lepiej nie wiedziec szefostwo faworyzje tylko jedna grupe pracownikow (ci z transportu wraz z ich nowym nieogarnietym kierownikiem) oszukiwanie na nadgodzinach jak juz jakies sie trafią to w magiczny sposob znikaja... i badz tu mądry czlowieku ty wiesz ze byles w pracy a oni i tak nei wyplaca ci nic bo uwazaja ze klamiesz a monitoring jest obejmuje doslownie cala hale ale nikt nawet tego nei ebdzie psrawdzal.. lepiej nei wyplacac w koncu jako ze jeden kierownik transportu na 3 zmiany jest to wybral sobei liderow z kazdej zmiany ludzie przestali robic praktcycznie wogole i sa chronieni przez swego kierownika juz nawet pozostali ludzie z transportu sa wsciekli z tego powodu ale szefostwo nic nei robi bo Rafał.S wchodzi pod biurko i po psprawie ...

Benek2
@Benek

Drogi Panie Benku jak Ci coś nie pasuje to się zwolnij przypomnij sobie jak robiłeś po 80 setek a innym blokowałeś możliwość zrobienia innym. Pewnie jesteś jednym z wielu , który chodzi się wypłakać do pana Artura. Pozdrawiam

aaa

witam. dostałem propozycję pracy w tej firmie jako kierowca, jeżeli ktoś tam wykonywał taką pracę proszę o opinię, sam nie wiem czy warto tam jechać, pieniądze nie są jakieś duże.

Magazynier

Spotkanie punktualne co sie mało zdaza w innych firmach, spotkanie na poziomie bez bzdurnych pytan.

kurs na wozki widłowe , książeczka sanepidowska , doswiadczenie w branży

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
michał

Dostalem prace w fiege praca polega na wypisywaniu pozytywnych opinii

edward
@michał

Witam wybiera sie ktos na dniach do Rewe?? gg 34679636

Barto

Czy ktoś jedzie lub ma jakieś info na temat FIEGE we Frankfurcie nad Menem chodzi o MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO dokładnie to magazyn z oponami (nocna zmiana) . Chodzi mi o dokładne opinie np. mieszkanie, dojazd do pracy, zaliczki, kiedy wypłaty i czy na konto polskie czy niemieckie. Polecacie???

koko
@Barto

Barto jesli mozesz skontaktuj sie ze mna bo chyba dostalismy ta sama oferte ;p Gg: 227873

Barto
@koko

Wysłałem ci mój numer komórki na gg

Mitarbaiter
@koko

Witam . Przeglądam to forum i zastanawiam się kto i po co pisze te bzdury ?! Pracuje dla fiege uniserv od pewnego czasu i jedyne z czym mogę się zgodzić to to ze nie brakuje tu idiotów . Firma jest wypłacalna to po pierwsze a ponad to jesl braknie ci pieniedzy od reki dostaniesz zaliczke (no chyba ze idziesz pijany i drzesz sie po polsku daj mi na piwo). Po drugie koordynatorzy mówia po polsku dla twojego komfortu i ułatwienia spraw. Po trzecie wszystkie sprawy takie jak meldunek konto bankowe klasa podatkowa załatwi ci fiege wiec bez stresowo przejdziesz przez biurokracje .No i hotele .. . Firma non stop je odnawia maluje remontuje kupuje nowe sprzęty ale z polskim podejściem jak coś jest nie nasze to tego nie szanujemy ale ogólnie baza hotelowa firmy jest dobra ,a jesli sie starasz to koordynatorzy pomogą ci wynająć mieszkanie czy znajda odpowiedni hotel .Polecam fiege, jestem tu z moja rodzina i planuje osiasc tu na stałe. pozdrawiam

bez jezyka
@Mitarbaiter

Gdy ktoś nie ma pracy niech jedzie i próbuje sił . Macie pracę w Polsce to siedzcie tam bo zima idzie itd... Strach brać dziewczynę a co dopiero mówić rodzinie... Szukają ludzi bez języka to mówi wszystko...Umową możesz się podetrzeć...klimat jest taki że Fiege chce oskubać was i pracownicy Fiege.

frajerstwo

Musiałbym być ciężkim frajerem,żeby tyrać za frajerskie pieniądze i mieszkać jak pies w przepełnionym mieszkaniu,4 osoby to jest maximum,na jakie zezwala niemieckie prawo.Czterech ludzi jedna łazienka,pięciu i więcej dwie łazienki i dwie kuchnie. Wy tam serio po 6-8 osób mieszkacie należy to zgłosić gdzie trzeba i zrobią z wami porządek hehe

m

szkoda czasu dla tej firmy

m

780 euro do ręki drugie zmiany nadgodziny na konto i akord tylko jechać porażka

życzliwy

Mała, przyjedź z koleżanką do Kolonii :)

Mała

Witam,wybieran się tam z koleżanką na pakowanie alkoholi jak mie poinformowano. Praca m być w Hamburgu,wie ktoś coś o tym? proszę o informacje,pozdrawiam.

b

780 euro do ręki potężne pieniądze nic trzeba tylko jechać i pracować za te wielkie pieniądze i nie narzekać, to na dwa domy zarobisz i jeszcze odłożysz , tam pewnie po znajomości można się tylko dostać, za taka kasa pewnie ludzi mają w brud normalnie jestem w szoku

BylemTam

Ano tak, nie wpsomnialem o wiecznych drugich zmianach. Zawsze popoludniowka, najgorsza zmiana moim zdaniem.

BylemTam

Haslo: Fiege. Praca: Kolonia - magazyn Rewe. Zaczne od poczatku. Trafilem na beznadziejny pensjonat, w ktorym poczatkowo mieszkali prawie wszyscy pracownicy. Po jakichs 2-3 miesiacach przerzucili mnie na mieszkanie, ktore bylo ok. Zarobki to 775 euro co do joty po odliczeniu mieszkania (na zamrazarce praca -25 stopni okolo stowy wiecej). Jesli chodzi o biuro, to ok.(usunięte przez administratora)Jesli chodzi o prace, to kregoslup trzeba miec zdrowy - podnoszenie kilkunastu kilo w niewygodnej pozycji to standard. Zrezygnowalem z tej pracy glownie ze wzgledu na to, raz zjebany kregoslup to porazka na cale zycie. Nie przecze, ze mozna przerobic w tej pracy rok czy dwa, ale po 5 latach nie ma osoby, ktora na kregoslup by wysiadla (to nie tylko moj punkt widzenia - pytalem tez sztaplerow pracujacych kilkanascie lat). Wrazenia ogolne - no robota moze byc dla ludzi bez jezyka, niemieccy przelozeni bardzo mili, wyplata oczywiscie na czas. Wniosek - jesli jestes desperatem, ktory ma dwojke czy trojke dzieci i nie zna jezyka, to moim zdaniem wiekszego garba dorobi sie w Polsce i mniej zarobi. Reszcie raczej bym odradzil.

mm

zyczliwy czasy komuny mineły ale nastały czasy konfitur(usunięte przez administratora)

życzliwy

Tak, 06.01 był normalnym dniem pracy, chcieliśmy pracować. Było fajnie. W Niemczech nie jest obchodzone trzech króli.

życzliwy

Fiege to dobra firma i tyle, pracuję od listopada i jestem zadowolony - mam prawo. Jak wam się nie podobało i wróciliście to OK., tylko nie piszcie że firma to porażka bo trzeba pracować na drugie zmiany i pracować tak żeby coś dawać z siebie, czasy komuny że czy się stoi czy się leży to pensyjka się należy i czasy że na kacyku można przyjść do pracy a i czasami małpkę wypić sobie w pracy już minęły :)

michał

wreszcie ktos się odezwal

wojtek

życzliwy admin ma racje, kindergeld płaci państwo niemieckie a nie fiege i nie zależy od zarobków możesz zarabiać 2000euro tez dostaniesz więc ty nie manipuluj co do ubezpieczenia to masz racje jest ale co ci z tego jak zachorujesz zanim wrócisz do pracy to cię zwolnią a co do urlopu też jest tylko go nigdy nie dostaniesz może zapłacą jak się zwolnisz jak się ksiegowa nie pomyli a co do mieszkania wynajecie mieszkania w niemczech kosztuje 500-700 euro a w mieszkaniach mieszkało 7 osób czyli 1400 euro to pytam cie zyczliwy gdzie reszta a jak dbasz o tych co w Polsce zarabiają 1200-1300 zł to zapraszam ciebie i tych wspaniałych kierowników pod urzędy pracy tam rekrutujcie ludzi i powiedzcie im prawde jak funkcjonuje ta twoja firma fiege

admin

ciekawe ile ci płacą za ze ich tak bronisz napisałem ze 780 euro do ręki więc czego chcesz faktycznie dużo 3200 zł jak na niemcy to w polsce można zarobić

życzliwy

(usunięte przez administratora)Zarobki uzależnione są od klasy podatkowej, jak masz żonę to płacisz mniejsze podatki a co za tym idzie więcej zarabiasz, jak masz żonę i dziecko lub dzieci płacisz mniejszy podatek plus dostajesz tzw kindergeld (około 170 EUR za dziecko) 780 euro to wariant pesymistyczny, szkoda tylko że zmanipulowałeś faktami bo zarobek to 980 EUR a 200 EUR potrąca firma za lokum ( brak formalności związanych z wynajęciem lokum, brak konieczności płacenia kaucji itd ) Atuty to praca legalna ( płacisz podatki - przysługuje ci zwrot przy rozliczeniu ), jesteś ubezpieczony, przysługuje ci urlop itd. Jeżeli zarobek (wariant pesymistyczny-singiel) 3200 zł ( bo 780 eur to około tyle ) już na czysto po potrąceniu kosztów dachu nad głową to dla ciebie porażka to gratuluję, powiedz to ludziom w urzędzie pracy czekającym w kolejce do pośredniaka albo ludziom zarabiającym marne 1200 - 1300 zł. Co do kierowników to nie jestem upoważniony do pisania z imienia i nazwiska - współpraca układa się dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. - Mszczonów

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fiege Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege Sp. z o.o.