Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

hahahahaha

grunt ze jak twoja stara była we Włoszech to ty puszczałeś sie tą ze skołoszowa ... a teraz udajesz

roman

Ja pisalem takie podanie to sprobuje zalaczyc je tu.

ela

Wiecie jak to z urlopami miedzy swietami i sylwestrem? Cos jest planowane?

Maktos wzor podania o przeniesienie na leara? Dzieki.

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
ADM

ciekawe jak opłatek...

aaa

Teraz ludziom aby dać dodatek większy świąteczny, niż te (300-340), to kolejny opłatek będzie w ADM-ie, stół szwedzki,alkohol do rana i na pokoje pewne osoby jako wierne żony i mężowie (powtórka Pieniny 2015r) oj będzie się działo... mała śledź wszystko może cię teraz koleżanka z pokoju nie wyrzuci hmmmm...na bzykanko...

JohnBeen

Fakt, na imprezach firmowych Lear Jarosław potrafi być ostro, szczególnie jak rozrywkę zapewnia rzeszowski gwiazdor :)

Sulejman Wspaniały

Nie każdy może być Sulejmanem :D

Kzc

Czesc a ja cos innego napisze pracuje juz chwile w tym zakladzie gdzie jest duzo dziewczyn lecz wszystkie zajete poznaje moze odezwie sie ktoras z wolnych co zechce sie poznac

yyy

Hej widzieliście tego aleksisa z gołym tyłkiem na necie, nie wiem dlaczego jeszcze dyrekcja,szefostwo Lear w Jarosławiu nie reaguje co on robi ... proszę coś z nim zrobić,demoralizacja całego zakładu mieć takiego pracownika L494 zm.C

ABC.
@yyy

Wrzuć linka.

zwariowales???
@ABC.

po co ci wolna zajete sa najlepsze w tej firmie ty ja dmuchasz a potem ona niech spada do frajera z ktorym jest

Olcia

Czy jest tutaj ktoś kto jedzi do pracy autobuse. 696 lub 128 ???

nick

Masakra ile zazdrości i nienawisci macie w sobie osoby które zajmują sie życiem innych sami są nieszczęsliwi w swoim życiu i tak się dowartościowują wymyślanie też kłamstw tylko jak zachowa się ta osoba jak trzeba będzie stanąć oko w oko z kimś na kogo się tak pisało a przekonacie się że ta chwila nastąpi już niedługo i co wtedy ;)

jajco
@nick

nie strasz nie strasz bo sie zesr.sz

nufryk

a co sądzicie o firmie remontowej która tak ładnie robi nam kibelki i nie tylko.?

mini

Michal ogarnij sie ;)

ona

A od kiedy nie wolno ukladac sobie zycia? Kazdy zorientowany w cudzym zyciu, ktore nie powinno was obchodzic nawet! To, ze ty, ty i ty jestescie niezadowolone/eni ze swoich zwiazkow, ale tkwicie w nich bo tak wam wygodnie albo nie macie odwagi na zmiane nie oznacza, ze kazdy tak robi. A skoro ktos nie kryje sieze swoim uczuciem w pracy, na miescie, w kinie czy knajpie i imprezie to robi to dla siebie i tak mu z tym dobrze, a was (usunięte przez administratora) yo powinnoobchodzic! Ich zycia nie Wasze! Niech robis z nimi co chca zalosne ploty! Eh....

Zewnętrznie

Powiem tak. Ile Wy ludzie macie lat, że takie ploty rozsiewacie? Nie macie co robić i czym się zająć, że na forum takie bzdury wygadujecie? Tacy jesteście cwani, to dlaczego nie podejdziecie do danej osoby i nie powiecie jej w twarz, co o niej myślicie? Co, boicie się? A myślicie, że jak sobie wpiszecie pseudo-anonimowy nick na forum internetowym, to nikt nie wie, kim jesteście? Administracja forum ma dostęp do wszystkich IP, które się tu znajdują. Zajmijcie się swoimi życiami i cieszcie się, że macie pracę, a nie obmywacie (usunięte przez administratora) każdemu, kto Wam się nie spodoba. Dorośli ludzie, a zachowanie jak gówniary z gimnazjum. Wstyd. Że też młodsi potrafią się lepiej od Was zachować. Idźcie w końcu po rozum do głowy, to nie jest forum plotkarskie.

Zewnętrznie

Powiem tak. Ile Wy ludzie macie lat, że takie ploty rozsiewacie? Nie macie co robić i czym się zająć, że na forum takie bzdury wygadujecie? Tacy jesteście cwani, to dlaczego nie podejdziecie do danej osoby i nie powiecie jej w twarz, co o niej myślicie? Co, boicie się? A myślicie, że jak sobie wpiszecie pseudo-anonimowy nick na forum internetowym, to nikt nie wie, kim jesteście? Administracja forum ma dostęp do wszystkich IP, które się tu znajdują. Zajmijcie się swoimi życiami i cieszcie się, że macie pracę, a nie obmywacie (usunięte przez administratora) każdemu, kto Wam się nie spodoba. Dorośli ludzie, a zachowanie jak gówniary z gimnazjum. Wstyd. Że też młodsi potrafią się lepiej od Was zachować. Idźcie w końcu po rozum do głowy.

chcęNaLear

Hej A ja chce sie wreszcie dowiedziec jak przejść z firmy zewnetrzne na Lear po przepracowaniu roku na drugiej agencji. Zauwazyc chce ze na firmę przeszły osoby które ze mna sie przyjmowały oraz te które pracują dwa, może trzy miesiące dłużej. Czy trzeba pisac podania czy sa inne zasady przyjęć na Lear. Z góry dziękuję za odpowiedź

pomoc
@chcęNaLear

Witam, napisz podanie z prośbą, zanieś do przełożonego i od niego na pewno uzyskasz wszelkie niezbędne informacje co dalej z tym tematem. powodzenia

Taki sobie

A ja chciałbym poznać jaką fajną kobietke z Leara, tak do przyjazni

Do naszych kochanych magazynierów którzy nic nie robią i zawsze narzekają jak oni to mają ciężko w tej pracy.

Robol

No do czego jeszcze się można przyj... Soter , kierowcy tirów, co tam jeszcze zostało do zbesztania? :-/

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II