Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Joanna

@Pracownik dziękuje za tak pełną odpowiedź. Próbowaliście zwracać się do firmy, z którymś z tych postulatów? Choćby z prośbą o informacje o jasnych zasadach premii. Wystosowanie prośby do kierowców o poczekanie chwilę dłużej na pracowników, również mogłoby spowodować zmianę w najbliższym czasie.

Mareczek
@Joanna

Pani Joanno nie na darmo mówią na ten Zakład Obóz Pracy niech się pani zatrudni to się przekonasz co tu się wyrabia nie które rzeczy to się nafają do puszczenia w wieczornych Wiadomosciach żeby cały kraj zobaczył jak ludzi się traktuje jak zwykłe szmaty inaczej tego nie można nazwac takie rzeczy jak urlop na żądanie przysługuje każdemu i nie można tego zakazac nasz Wielmożny pan Dyrektor kombinuje jak ten koń pod góre uważaj Andrzej żebys czasem nie spadł z tronu na ziemie

@Mareczek

Kiedys tez tam pracowalam ale odeszlam z tego obozu,kierowniczki dokuczaja sie pracownikom a tak byc nie powinno w ogole pracownikom CZaty rowniez a sa to osoby niepelnosprawne ,wymagania maja jak od zdrowych ludzi a oni tam zasuwaja nie przyszlo wam zasrane kierowniczki ,ze jestescie co niektore dla nich jak kapo w w Oswiecimiu,ale wy nie jestescie tam na stale kiedys tez za nadmierna nadgorliwosc wylecicie,czego wam zycze z calego serca a zwlaszcza tej ,ktora maile wysyla do Czaty,wstydz sie kablaro.

Dawne czasy
@ja

Też sie zwolnilam jakiś czas temu bo wytrzymać sie nie dało, kierowniczka i majstrowa prawie na sile zmuszala ludzi do przyjscia w sobote i niedziele. A odmówić sie nie dało bo zaraz groziły. Wysmiewaja ludzi. Każą być posluszne jak psy, zero szacunku. Najpierw każą robić tak jak one chca a później jak biuro czy ktos sie do czegos doczepi umywaja rece i zwalaja wine na pracownika. Bo przeciez oni sa zawsze niewinni.

Tak nie może być

Niech ktoś zrobi porzadek z tymi kj, bo niektóre to lecą w kulki, co to ma byc, że jednym defekty wybijają a innym nie ?! Ostatni raz daje czytnik a następnym razem ide na skarge do kierowniczki a jak to nie pomoże to i do biura. Albo wbijacie wszystkim tak jak sie należy albo żadnej, nie ważne czy to liderka czy dobra koleżanka z autobusu, czy sasiadka.

Joanna

@Uczciwy pracownik który wola o pomoc by cos sie wr a co uważasz, że w firmie warto by zmienić, tak by wszystkim pracowało się lepiej?

@Joanna

1. Zwiekszyc wynagrodzenie, co najmniej 2 tysiace na rękę nie wliczając w to prace w weekendy. 2. Jasno przedstawic procedury zwiazane z przyznawaniem premii i jej zabieraniem, za ile pkt za defekty ile potracaja premii, bo jest to niejasne w tym zakladzie. Dużo ludzi nie wie jak to funkcjonuje. 3. Zrobić dodatkowa przerwe, choc te biedne 5 minut po 6 godzinach pracy, żeby coś zjesc, napic sie i usiasc by nogi troche odpoczely i rece. 4. Uświadomić kierowcow autobusow learowskich, żeby na pracownikow po pracy czekali przynajmniej te 10 minut, a nie jak to zwykle jest, ze po 6 minutach juz sobie jada. Ludzie tak sie spiesza do szatni i gonia do autobusow, ze niedlugo pozabijaja sie na schodach lub przy wyjściu. W końcu troche czasu zajmuje zanim sie luzie odbija na czytniku, ktory nieraz sie zacina i trzeba dłużej postac zeby sie wybić, samo dojście do szatni i przebranie sie zajmuje, a o zalatwianiu spraw fizjologicznych juz nie wspomne bo na to czasu juz nie ma. Drażni mnie również zachowanie ludzi w autobusach. Kto slyszal by jedna osoba zajmowała miejsca siedzace dla 10 osób rozkładając swoja odzierz a nawet chusteczki. Na ostatku papierkami bedziecie zajmowac miejsca. Rozumiem zajac jedno miejsce siedzące dla kolegi czy kolezanki ale zeby zaraz polowe autobusu ?! Niektórzy tez chca usiąść a nie wciąż stac. 5. Wiecej wyrozumialosci ze strony kierownictwa, każdy zna swój zakres obowiązków i nie potrzebujemy by ktos patrzyl nam na rece , a ponadto sluchania krytyki za blache rzeczy. Albo tlumaczenie sie liderow za mala wydajność, chyba logiczne jest ze ludzie dostawiani sa nowi na linii i dane operacje beda szyli wolniej i wiecej bedzie puszczanych bubli i kasacji. Każą przychodzić ludziom w soboty, przyjdzie polowa z roznych linii a pozniej dziwia sie ze nie ma kto szyc stebnowki albo ze duzo poszyc jest kasowanych lub idzie do wymiany. Czy tylko nieliczni widza ze jest problem. 6. Urlopy powinny byc dawane bez problemu, z rownouprawnieniem. A nie ze kierowniczka, majstrowa, brygadzistka, czy audytorka dostaja tydzien wolnego a reszta musi zapierniczac zeby mieli duza wyplate. To pracownikom, którzy napedzaja ten lear należy sie bardziej ten urlop niz kierowniczce, która prócz gadania przez telefon ze znajomymi, plotkowania z majstrowymi i chodzenia bez celu po zakladzie. Raczej lear nie upadnie jak na kilka dni nie bedzie szwaczek w pracy bo beda na urlopie. I kazdy bedzie zadowolony.

Czyżby zm C ???

Weronika
@ABC

Wydaje mi sie ze zmiana A

Joanna

@??? nie wydaje mi się, by moje pytanie było bezsensowne. Zależy mi na poznaniu firmy w jak największym przekroju oraz usłyszenia o Waszych doświadczeniach z pracy na różnych stanowiskach w firmie. Nie było by to możliwe nawet jeśli sama podjęłabym pracę w Lear. A jakie według Ciebie byłoby dobrym pytaniem?

Uczciwy pracownik który wola o pomoc by cos sie wr
@Joanna

Nie ma dobrych pytań, są tylko bezsensowne odpowiedzi. Koleżanki i koledzy są zbulwersowani pytaniami bo na te pytania nigdy nie bedzie pozytywnych odpowiedzi. Jest beznadziejnie bo dostajemy najniższą krajowa, gdzie wyplaty czasami sa nieuczciwie wyplacane. Pracujesz wiecej a dostajesz mniej. Nie można odmówić nie pójścia w sobote do pracy bo zaraz przylatuje z pyskiem i naciskiem majstrowa a w ostatecznosci gdy prośby nie pomagaja i groźby tez kierowniczka az ulegasz i zapisujesz sie na ta nieszczesna sobote. Później okazuje sie ze pracownicy sa w pracy a kierowniczka bimba w domu. Ja chce tylko podkreslic, ze to ze szyje, nie oznacza, ze nie mam domu i własnych obowiązków. Nie dość, ze urlopow nie daja to jeszcze zabieraja mi weekend. Juz nie wspomnę, o urlopach na żądanie. Kazdemu przysluguje 4 w ciagu roku to wiadomo każdemu zajdzie kiedys potrzeba skorzystania z nich. A kierownictwo rozkazuje kiedy urlopow bracc nie mozna. Przeciez to logiczne, ze przed świętami jest tyle roboty, ze ten urlop jest konieczny, niektorzy maja duze rodziny dla ktorych trzeba cos upiec, posprzatac i ugotowac. Ludzie szanujmy sie. To ze nie jestem kierowniczka tylko uczciwa, pracowita szwaczka, to juz mi sie od życia nic ninie należy? MAM cale zycie robic a z zycia nic nie miec. Tez chce wziac zalegly urlop gdzie juz sie tyle goho nazbieralo, ze moglabym na caly rok lear wyslac Po za tym, produkcja jest coraz większa. Kierowniczka pilnuje ludzi żeby robili jak roboty bez częstego chodzenia do toalety, jedzenia w czasie ćwiczeń lub gdy żołądek wola jeść a tu jeszcze 3 godziny do konca zmiany. Wtedy wiadomo co sie dzieje, jest sie oslabionyn i slabym, nagle lapie nas ból glowy i tak dzien przewalony. Ale kogos to obchodzi. Kierowniczka tak lata po liniach i szuka ofiary, żeby ją na czymś przylapac i opierniczyc albo od razu zwolnic. Pragnę tez zwrocic uwage na to, ze marnujemy swój cenny czas na obcinanie nitek co do milimetra bo kj nie moze wyciagnac nożyczek i tą jedna nitke przeoczona obciac. Czy tylko szwaczki widza, że to jest bezsensowne i uciążliwe? Ok rozumiem, cos poprawić bo wiadomo jak cos sie szybko szyje albo operacje na innych modelach, ktore sie wczesniej nigdy nie szylo to wychodza rozne cuda ale zeby rozchodzic sie o nitke ? Ktos tu w ogóle w tym learze mysli ?

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
Szw.....?

Najlepsze kj są ze zmiany C nikt nie puszcza tyle bubli!!!!

Kj
@Szw.....?

Moze dlatego, ze wy na zmianie c szyjecie mało o conajmniej 50 poszyc a my zapierniczamy ile wlezie to i bubli jest duzo..

Joanna

@PRAWDZIWY (usunięte przez administratora) nie pracujesz już w firmie? Co sprawiło, że odszedłeś?

???
@Joanna

A może zatrudni sie Pani w Learze, wtedy nie trzeba będzie zadawac bezsensownych pytań.

???

dzastina

To w kwietniu będzie 18 dniówek i wynagrodzenie będzie takie same jak za 23 dni w marcu ?

Takie rzeczy tylko w Learze
@dzastina

Ja tez tego nie rozumiem :/ placa jak chca a później dziwia sie, ze ludzie siee zwalniaja. Zamiast dac więcej na zachętę to okrawaja z wszystkiego.

Joanna

@Ccccccc długo pracujesz w Lear Corporation Poland? Co więcej możesz powiedzieć na temat swojej pracy?

dzastina

Hej, jak to jest z wypłatami w lear, dostałam mniejszą wypłatę za marzec mimo, że pracowałam o 3 dni dłużej niż w lutym, gdzie się podziały te 3 dniówki ?

Ktos
@dzastina

Dzastina ja tak samo zarobiłem mniej :/ pierdziele ta robotę i ich zmiany ... Trzeba to rzucic wkoncu...

Ccccccc
@Ktos

Macie płaconą stawkę zaszeregowania bez względu czy jest 20 dni czy 23 jedna pieniądze.

@dzastina

Bardzo dużo osób narzeka na ostatnią wypłatę ...

@dzastina

Prądu nie ma , piątek wolny .

NoNaBank

W sobotę do roboty ? Czy tylko plotki ?

Ted
@NoNaBank

Sobota pracujaca, przynajmniej na niektorych modelach. Jak na liste sie nie zapisales to w sobote nie pracujesz :)

Operator maszyny

Jak to jest z tymi punktami od kj ? Od ilu do ilu punktow za defekty potracają z premii i jaką kwotę ? Wie ktos może ?

Dlaczego jest taka przepaść pomiedzy dozorem a szeregowymi pracownikami ? W większości to ludzo z jednej wsi ...... Ale w jarosławiu te niewykrztałcone...zmieniają się w panie życia i śmierci. Macie tyle władzy ile wam pozwolono na tym obiekcie. Mam nadzieje ze kiedys wasza kariera się skończy i zobacze was spowrotem na mięsnym...... w biedronce, na zieleniaku.... tam wasze miejsce. Lear to jedyny zakład w którym Niekompetencja i znajomosci są wyżej cenione niż faktyczne umiejętności. Panie dyrektorze..... w zakładzie w którym pan jest szefem, pracownicy biurowi pracują identycznie jak w czasach PGR. Nikt nie rozlicza marnotrastwa, strat na kilka, kilkanaście tysięcy... natomiast chętnie upodlicie szwaczke za nie obciętą nitke........

@pracownik

Brawo za kilka słów prawdy !!! Niektórzy od mięsnego zaczynali , a życie kołem się toczy ...

Witek
@ABC

Nie które jeszcze ser i mleko pod ABC sprzedawali i to pare lat temu a teraz to wielkie panie które już nie znają kolegów i koleżanek tak własnie władza zmienia człowieka

Za dużo władzy i człowiek wariuje

Co to za szopka którą odstawiła pani Kierownik Renata stojąc przed czytnikiem pilnując ludzi żeby nie poszli szybciej chyba się naszej pani Kierownik cos w głowie pomieszało do reszty ale żeby brac ze sobą Kierownik Wolską to już kompletnie bija palma schudła by wreszcie pani a nie jak tłusta krowa wygląda a te stroje to jak z Cyrku

Gnoic Człowieka za byle co to jest Lear
@Za dużo władzy i człowiek wariuje

Pani Kierownik Renacie wydaje się że wszystko jej wolno i cały swiat kręci się wokół niej ale tylko się jej wydaje żeby człowiek nie mógł te pare sekund wyjsc szybciej to już przechodzi ludzkie pojęcie co to jest Przedszkole czy Poważna Firma pytam się ??? Bo chyba po tym co widziałam to się z tej firmy zrobiło jedno wielkie Przedszkole nie wolno się usmiechac ,nie wolno rozmawiac nic nie wolno nawet gdy ktos na chwile wyciągnie telefon to dostaje opiepsz podczas gdy Majstrowa jedna z drugą chodzi i robi co chce i jeszcze siedzi przy biurku i zajada się paluszkami z brygadzistką normalnie krew człowieka zalewa !!

xxxyyyzzz
@Gnoic Człowieka za byle co to jest Lear

niech pani kierowniczka rentaka sie obawia na tym swoim rowerku bo nie zna dnia ani godziny kiedy ja ktos dorwie, za to wszystko co ludziom robi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AGATA
@xxxyyyzzz

Co takiego zrobiła kierowniczka Renata?

Zmiana c

Witam szukam kontaktu do dziewczyny z zm c szyje zaraz kolo wejscia ladna blondynka jezdzi autobusem z parkingu za korona

Robo
@Zmiana c

Chłopie to nie portal matrymonialny podoba Ci się idz podejdz zagadaj ile ty masz lat że się wstydzisz ???

kj

KJ na krojeniu całkiem mają luz cała zmianę gadają a pod koniec pół godziny przed końcem mówią żeby już nic nie kroić bo nie zdążą tego sprawdzić..

....

... brak slow. Ludzie czy wy macie swoje rodziny ? Obowiązki? Problemy ? Widocznie nie !!! Co wy chcecie od Majstrowej Magdy ? Super kobieta, ogarnela prace na krojowni szybko i widzi wszystko to co ma zabaczyc. Docenia prace ludzi i nie posiada pupili.... Jezeli tak wam przeszkadza to prosze isc do Dyrektora, Kierownictwa i powiedziec ze nie chcecie Tej Pani ! Problem ? Nie ma żadnego bo potaficie napisac tylko na forum ale w oczy powiedziec juz NIE .... Jezeli ludzie MAJA CZAS NA COS TAKIEGO TO BRAK SŁÓW !! A co do pracy na krojowni zapraszamy i zobaczymy czy fajnie jest na premarkingu, kajotce lub krojeniu. Bo nikt nie wie jak praca wyglada i na czym polega... ŻENADA I JESZCZE RAZ ŻENADA.

@....

Skoro masz czas to czytać i odpisywac to mozna by powiedziec,że też nie masz rodziny itd...to jest czat, kazdemu wolno wyrazic swoja opinię a w wiekszosći to co ludzie pisza to jest prawda....FIRMA POCIOTKÓW!!!

@zapaleniec

Mam bo dla Mojej osoby to jak pudelek w ciul plot, klamst ... ooraz widac ze Twoja osoba jest Zapalencem do Plot:-) a ludzie pisza to co chca i jak chca .. wy nie Dorastanie do bycia tym kim jestescie! Zwierze ma więcej rozumu ... zazdrość zazdrość i glupota :-)

@....

haa haa , tą wypowiedzią kompromitujesz sie całkowicie. Napisałem tu po raz pierwszy!!! mozesz sprawdzić , to na jakiej podstawie twierdzisz ,ze ja plotkuję????? daj konkretne przyklady... Pracuje tu dobre kilka lat, wiec wiem, jak jest. Nikogo w tym co napisałem nie obraziełem ale wszyscy wiedza ,ze to firma pociotków, kto nie ma znajomości to musi pracowac ciężko, kto ma laseruje ile sie da. Więc jak CIĘ boli moja wypowiedz, to wiadomo do jakiej grupy sie zaliczasz. Pozdrawiam serdecznie

@zapaleniec

Nikogo Nic nie boli !! Moze Ciebie boli brak cioci lub wujka na odpowiednim stanowisku... Nie interesuje mnie czy piszesz 1 raz czy 50.. wystarczy ze kazdy tutaj zaglada " Plotkarz Lub Ciekawski " Również Pozdrawiam :-)

@....

to nie jest odpowiedz, Piszesz,ze ja plotkuje, daj przyklad!! chociasz jeden!!! Mnie tez nic nie boli, pracuje solidnie i nie potrzeba mi do tego ani wujka ani ciotki, ale jak ktos zaprzecza prawdzie (pociotkowie maja lżej w tym zakładzie) to nie sposób napisac prawdę. Jutro środa, wiec sie przygotuj i pod stolik.pa

No i Co ?
@....

Majstrowa Magda nie nadaje się do pracy z ludzmi skoro jej bronisz i jej imienia to jestes jedną z jej licznych ulubienców którzy mają u niej jak u Pana Boga za Piecem nie zliczone ilosci urlopów chorobowe ile dusza za pragnie więc się nie mów że takiego czegos nie ma jak pupil jak by była super kobietą to by sobie znalazła jakiegos faceta a tak to jej nikt nie chce bo charaker ma wredny i to co wyczynia nadaje się do opisania w gazecie delektuj się swoją Majstrową póki możesz bo nazbierało się troche tych skarg na nią u u kierowniczki głównej

Kolega vs kolezanka
@....

Na krojowni skóry każdy by sobie dał rade, wystarczy tylko sie wdrążyć. W końcu nie bez powodu wszyscy sie tam pchaja drzwiami i oknami. Jedynie co przeszkadza w pracy to wrogie nastawienie do drugiej osoby, zapytać o nic nie można bo zaraz co niektóre wylatuja z pyskiem. Do tego obgadywanie za plecami i wysmiewanie innych, jakie to nieludzkie. Czasami zastanawiam sie jakie korzysci czerpią inni z dyskryminowania innych i podrzedzania reszty pracownikow do tego by krytycznie podchodzili do tzw. Kozła ofiarnego krojowni. Żal mi was. Zamiast stac za sobą murem to jeden drugiego by sprzedał za grosze. Fałsz i obłuda. Majstrowa Magda tylko idzie na rękę swoim przydupasom, lizusom, którzy niedlugo jej w tylek wejda. Przepustki, urlopy zawsze dostają te same osoby, reszta juz nawet sie przestala prosic o urlopy czy przepustki bo to jest jak syzyfowa praca, lata sie za majstrowa i prosi a ona i tak ma te osoby w dalekim poważaniu. Zero rownouprawnienia. I co dalej bedziesz gadała, ze to co ludzie tu pisza to stek bzdur ? Zawsze mozna to sprawdzić kto wciąż dostaje przepustki czy urlopy a kto na żadnym nie byl (nie licząc urlopów na żądanie i chorobowe, bo wiadomo, ze to sa urlopy z przyczyn losowych). Majstrowa ma zalegly urlop musi go wykorzystac, kiedy pracownik ma zalegly urlop to juz wykorzystac nie może, bo ktoś na nią robic musi, w koncu premie wysoka za darmo nie dostanie. I takie życie lirowskie. Tutaj każdy wyraża swoja opinie bo gdzies sie wyzalic trzeba. Na skarge nikt nigdzie nie pojdzie bo by go zwolnili lub nie miałby w learze życia. Zgnoiliby go. Ale co Ja tu bede duzo mowic, sami wiecie jak jest.

Ulubieniec
@Kolega vs kolezanka

Bycie Lizusem i Przydupasem u Madzi na zmianie to super rzecz ja wiem że was boli to że mamy urlop kiedy chcemy ale talie jest życie moi drodzy koledzy i koleżanki nie potraficie z majstrową rozmawiac to macie wszystko pod górkę i teraz płaczecie jest takie powiedzenie na Układy nie ma Rady jestem Pupilem i nie wstydze się tego a wam guwno do do tego kto ma względy czepcie się lepiej roboty !!!!

Krojownia
@Ulubieniec

To wy przydupasy nie czepiacie sie roboty, kantujeciee ile wlezie. Jak chodzicie do toalety to was pół godziny nie ma. Nieroby jedne!!!. Jak nas zabraknie to nie wiem jak ta produkcja bedzie szlaa. Zamiast sie plotkami zajmowac moglibyscie zaczac pracowac tak jak sie należy bo widze ze o robocie nie macie zielonego pojecia. To ze macie uklaady i plecy nie oznacza ze macie sie lenic, nikt na was robil nie bedzie !

@Ulubieniec

Niektorzy nie lubią sie podlizywac bo to nie jest w ich naturze. Zreszta każdy pracownik ma prawo do urlopu, a ze Majstrowa myśli ze jest guru i daje urlopy tylko swoim a z reszta sie nie liczy, to jeszcze sie na niej kiedyś to odbije. Mam nadzieje ze ktos z tym zrobi porządek, bo to jest nieuczciwe jednych stawiać ponad reszte.

Ulubieniec

Ale was boli Cymbały że my mamy lepiej od was połowa z was nie potrafi nic poprostu trzeba miec gadane ja mam i mam urlop i przepustki kiedy chce a że wy nie macie to płaczcie dalej i niech was Dupy jak najdłużej bolą ze ktos ma lepiej od was !!!

xyz

W kadrach jest ewidencja ,gdyby ktoś się uparł (lub ma znajomości) może sprawdzić że na przepustki , urlopy, chorobowe chodzą wciąż te same osoby , czy to z krojowni ,produkcji czy logistyki ...

Tolek

Ona wciąż chodzi wściekła jak osa wiec co za różnica czy sie za to tez wscieknie, nowości nie bedzie. Niech zajmnie sie robota i uczciwym podejsciem do ludzi a nie niektórych traktuje jak roboty a innnych jak szlachte dworska. Z krojownu juz nic nie bedzie, sami przydupasy i tyle.

Bolo

Co do Majstrowej Magdy to ona bardziej pilnuje zegara i czy ktos nie jest za szybko pod czytnikiem niż tych leni taka roztrzepana kobieta dla niej liczy się tylko ten zegar nic więcej

Piotrek

Na krojowni skóry zm c niektore osoby to lenie smierdzace, stoją cala zmiane i nic nie robia, ani nie pomogą innym a majstrowa Magda wiedzac o tym, nie ma w zamiarach tego zmienic bo wszystko ma gdzieś. Niech ktos inny zrobi tam porządek bo na ostatku wszyscy sobie siadniemy jak nasz kolega Michał a skóra sama bedzie sie kroić.

Baron
@Piotrek

Majstrowa Magda ma swój swiat od pewnego czasu ma gdzies co się wyprawia na krojowni czy ktos się leni czy nie przemyka na to oczy za to swoich pupili ma coraz więcej już dawno powinna byc zmieniona na inną zmiane ale Kierownik Paweł jeszcze ją tu trzyma a leni jest dużo nie tylko na krojeniu są także na innych stanowiskach

Dzaga

No ja tez bym sie chciala dowiedziec co bylo na 1 zmianie

Ccccccc
@Dzaga

Był cyrk szał przerwy zostały przesunięte ponad godz. A pudełka to:" linijkami " były ustawiane. 3 kierowniczka zmianowe i glowna.wszystko postawione w gotowości no miała być jakaś wizyta.

@Ccccccc

Tak właśnie wygląda wymiana informacji między Dyrekcją,Kierownictwem Wyższego Szczebla,Kierownictwem,Majstrowymi = Pracownicy Produkcyjni. Krojownie jakimś cudem zawsze mają jakieś (większe) informacje , a szwalnia to już czarna dziura ...

@Ccccccc

Sven ???

Piotrek
@xyz

Bo na krojowni znajdują sie ludzie ktorzy maja plecy a mianowicie, ciotki pracujaca w biurze, kierowniczke zmianowa, trenerke szycia, liderki, itp. Wiec sie nie dziw, ze przeplyw informacji jest tutaj lepszy bo za wiekszoscia ktos stoi wyższy. Myślisz ze skąd tyle tam nierobów sie znalazło. Kazdy kto mial plecy byl zgarniany na krojownie skory ze świadomością ze tam jest lżej i tyle robić nie trzeba, d dlatego wiekszosc osob to lenie. A na szyciu ludzie sa z przypadku, raczej nikogo na maszynie nie ma kto mialby plecy, jak juz to na kj dawali niektorych po znajomości. Dlatego szwalnia dowiaduje sie wszystkiego na samym koncu.

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II