Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Jonasz

czekaliscie i płakaliscie jaka ta kamilla jest nie dobra ale teraz to bedzie płacz i zgrzytanie zebów zobaczycie co potrafi pani BIG CYC Migas sam bedziesz wiał i to w pod skokach

Nikt na to nie czekal kamila spoko babka

Jeremiasz
@..

No właśnie. Zaskakująca wymiana.

Mieciu zmiana C

i stało sie to na co czekaliscie Mastrowa Kamila odchodzi a w jej miejsce przychodzi EWA BRAUN z Produkcji Migasowa która jak wszyscy wiedzą ma nie równo pod kopułą i radze wszystkim na zmianie C uciekac gdzie sie da bo bedzie jeszcze gorzej a za Kamilli było lepiej

ulala

Witam jakie są zarobki w lirze ? gdzie to sie zalatwia zeby sie dostac ? prosze o rade. A zmiany jakie ? i placa oczywiscie

Szwaczka

JWW INVEST S.A.
logo firmy Spawacz alluminium MIG 131 - stocznia w Danii
ATN Service ApS

sługa

aska była moldawianka odchodzi z lear fajna sexi babka była

Marcel
@sługa

szkoda, ale życze jej szczescia

BYŁY PRACOWNIK TERAZ SZCZĘSLIWY
@Marcel

I BARDZO DOBRZE ŻE ODESZŁA W TYM CHORYM ZAKŁADZIE LICZA SIĘ TYLKO UKŁADY TAKICH JAK JA I INNI JEST DUŻO TRAKTOWANO NAS JAK BYDŁO POZDRAWIAM PANIA KRYSTYNĘ K KTÓRA MNIE GNĘBIŁA NIECH CIĘ BÓG OSĄDZI ROZWALIŁAS CAŁĄ TKANINĘ ODKĄD PRZYSZŁAS WOLAŁBYM MIEC SAMEGO DIABŁA ZA MAJSTRA NIŻ CIEBIE TEN TWÓ FAŁSZYWY USMIESZEK A ZA PLECAMI PLOTECZKI NIECH CIĘ SZLAG JASNY TRAFI

xxxxxxxxxxx
@BYŁY PRACOWNIK TERAZ SZCZĘSLIWY

coraz bardziej to zauważam....

sroka123

Witam,przyjeli mnie do firmy,niech ktos napisze jakie są zarobki na stanowisku operator produkcji,pozdrawiam

strzelec

Witam, Bardzo proszę o numer telefonu pod który da się dodzwonić w Lear Jarosław. Z góry dziękuję.

donek

Może lepiej żebyś nie wiedział :-)

ktoś

Odnośnie wpisu Pokajoke, dlaczego po ubiegłorocznych podwyżkach nie podano stawek działu SUR? Czy coś chciano ukryć dlaczego stawki wszystkich pracowników produkcyjnych i pośrednioprodukcyjnych zostały ujawnione a SURU - nie ? Wszyscy chcą wiedzieć jakie stawki tych panów obowiązują. Jeśli w tym roku bedzie podobnie warto tą sprawe poruszyć. Chyba dużo osób się pod tym podpisze.

dawny pracownik

Bogu dziekuje że juz tam nie pracuje pracowalem tam 4 lata wyzysk gnojenie czlowiek jest tam nikim 0 odkąd tam nie pacuje to wiem że żyje i nie mam nerwicy ktorej się tam nabawilem ludzie jest zawsze wyjscie ja znalazlem inna prace w ktorym sa fajni szefowie i nikt mnie nie gnebi i nie am takiego wyzysku tam czlowiek jest smieciem pozdro na tych biednych ludzi ktorzy muszą tam iśc codziennie szkoda ma ich

Pokajoke

Zbliżają się podwyżki wynagrodzen mam nadzieję że w tym roku stawki pracowników suru zostaną ujawnione bo w tamy roku próżno było ich szukać.

strzelec

A może jakiś inny nr telefonu może na bramę, a potem łączą?

strzelec

A czy macie może jakiś kontakt do firmy typu telefon lub email do rekrutacji? Ten nr na stronie nie odpowiada.

strzelec

Witam, Drodzy Państwo, ponoć firma poszukuje technologa, jakie zarobki proponuje?

ona123

witam 494 zm B szczegulnie nasza nowa brygadzistke Justyne P. gratulacje dla Justyny ze z rozmiaru XL przeszła na XXL . oby tak dalej

co do Audytorek to połowa z nich nie ma zielonego pojecia o pracy interesuje je tylko facebook i ploteczki a jak trzeba sprawdzic jakis element to nie wiedzą nic przykładem jest Dominika Mazur nic nie robi całą zmiane tylko siedzi na plotkach mam nadzieje że zrobi ktos wreszcie porządek z tym

ONCHCEDOBRZE

Wszystko pięknie ładnie tylko jeszcze jedna może duża zmiana: szwaczka-2000zł krojczy-2200zł a reszta nie powinna nas obchodzić :D :) :P .............

jojojo
@ONCHCEDOBRZE

2000 szwaczka? 2200 krojczy? kogoś poniosło z tymi kwotami... albo ma 5 kategorie i niezłe plecy... norma to 1500 (z małym plusem) z premią (o ile ci przyznają)

oooo

obrazanie ludzi jest karalne , jest na to paragraf .. i mam nadzieje ze ktos w koncu z tych obrazanych osob zrobi z tym porzadek i zglosi to na policje a wtedy bedzie placz i lament .

dobre
@oooo

placz to cie zrobil a potem byl tylko lament

oloolo

ten Lear to zal.. najlepsze są audytorki

forum forum

Learowska patologio zajmij sie w koncu swoim zyciem , a nie ciagle tylko ploty i ploty , ludzi piszacy i obrazajacy miejcie swiadomosc tego ze mozna dosjsc do tego kto co pisze , a wszytke obrazilwe teksty beda zamienione na kase ktora bedziecie musieli oddac tym ludzia za fakt iż ich obrazacie , wspolczuje Wam tepe dzidy faktu ze wasze zycie jest tak bardzo nudne i musicie zasiegac zycia innych a przy okazji niszczyc im je swoimi tekstami tutaj . NIECH moc bedzie z Wami !!

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II