Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

cwany

Hej Hej a co sądzicie o naszej wspaniałej ochronie?

Focus
@cwany

jakoś nie kojarzę, żeby u nas pracował jakiś morderca czy gwałciciel. co do Aleksis no to fakt.... dziwnie się czuję jak patrzy w moja stronę... ale jeśli chodzi o innych ludzi "po wyrokach"to każdy zasługuje żeby dać mu szanse. i właśnie szanujące się firmy zatrudniają takich ludzi, tylko nie robią z nich kierowników. Pozdawiam

Robol

Pracuje już 6 lat na produkcji. Praca nie należy do lekkiej , wiadomo nikt nie płaci za leżenie ( no chyba że w kosinie) warunki pracy są dość znośne, daje po tyłku 3 zmianowy system pracy i pozycja stojąca , podejście do pracownika też pozostawia wiele do życzenia (pracownicy na produkcji wbrew ogólnej opinii są istotami myslacymi! . Odrobina kultury tez nie zaszkodzi w relacjach pomiędzy robol produkcyjny a wszyscy powyżej. Tak dla przypomnienia). Do pozytywnych stron pracy należy to że zawsze pieniążki 10 są na koncie, nie leje się na głowę jest ciepło , nie wieje i zaplecze sanitarne jest naprawdę ok , jest gdzie się posilic ( 2 stołowki) i zapalić papierosa. ( szkoda że na to wszystko jest tylko 20 min przerwy). Place - wydaje mi się że produkując poszycia do modeli z wysokiej pułki powinny być nieco wyższe (2500zl na lapke i całą produkcja z uśmiechem na twarzy robi wszystko na 100% ) ogólnie moim skromnym zdaniem praca jest naprawdę dobra! Pracodawca zapewnia wszystko co ustawowo przysługuje pracownikowi (dodatki, premię itp.) Pracownicy - niestety wiadomo gdzie 2 Polaków tam 3 opinię, są przełożeni do rany przyłoż i tacy którzy powinni iść na jakiś kurs zarządzania, komunikacji i kultury. Rada dla przyszłych pracowników ,, rób swoje to co do ciebie należy a resztę pier..." :-D powodzenia!.

Byly Pracownik

powazna firma mowisz pokaz mi druga taka firme w kraju ktora zatrudnia ludzi po wyrokach mordercow gwalcicieli i ludzi zboczonych takich jak ten slynny Alexis ze zmiany C i innych typow z pod ciemnej gwiazdy odpowiedz jest tylko jedna gdyby to byla wielka FIRMA to by takich ludzi tam nie bylo a tak sa wiec skoncz walic scieme i pomysl nad tym co ten Zaklad Szmacenia Ludzi prezentuje

lol

Na miejscu kierownictwa i związków nie organizował bym wycieczek bo widać, że co niektórzy zatrudnili się w LEAR po to tylko aby zajmować się plotkami a nie pracą. Na miescie mówią że tam tak ciężko, to chyba nie prawda bo jak się ktoś na robi to mu się pirdołami nie chce zajmować.

Szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Jarosław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
ciekaw

Jedz sam to się dowiesz

MATERAC

cały LEAR OD MAGAZYNIERA I MAGAZYNIERKĘ PRZEZ LOGISTYKĘ PO BIURO KIEROWNICZKĘ ALE JA W TO NIE WIERZĘ GŁUPOTY PISZECIE.

żałosne

Żałosne, że niektórzy mają tak beznadziejnie nudne życie, że żyją jedynie życiem innych ludzi, szkoda mi tych zazdrosnych nieudacznikow

Twardy

Znam je wszystkie złego słowa nie powiem, a ten frajer co chce Monikę obrazić to pewnie jej były bo wszyscy Monikę bardzo lubią jak i je wszystkie bo się z nimi pracuje świetnie super ekipa w tej logistyce z ich kierowniczka na czele... Pozdrawiam logistykę

szok

A Kaśka jest zajebista leaderka, jak wszystkie dziewczyny w logistyce! !!!! Reszta po prostu zazdrości bo wszyscy chcieliby tam pracować! Taka prawda!

go go

Tak zazdroszczę tej obłudy :-D A Ty co z biura jej koleżanka na raz ?! Pewnie sama pierwsza napisałaś na forum, a teraz obronczyni i z dziesiątek ludzi próbujesz głupców zrobić jak sama głupia jesteś. Ludzie wiedzą co widzieli i tego nie wymarzesz.

minion

kto to jest Magda M? Jaka niby kierowniczka?

mmm

A ta cala "monia" to co o niej powiecie?

Dorota

Zgadzam się w 100% Na forum powinny być informacje odnośnie zakładu a nie forum plotek Może zamiast interesowania się cudzym życiem zajmijcie się ratowaniem małego Kubusia, może w tym kierunku uderzajcie Może w kupie siła....

PracownikPrawieStary

Po tym co tu czytam śmiem twierdzić że ta strona nie zawiera prawie żadnych opinii o pracodawcy (co było chyba zamysłem serwisu i dziwię się, że administratorzy nie zrobią tutaj porządku) a jedynie miejscem do prania prywatnych brudów oraz chorych roszczeń :/

Jaaa

A ty dorośnij

A co u słynnej melanii słychać ze skóry co małżeństwo rozjeb....kogoś i swoje a stary wybaczył deb....

Kapusta

Jak nie możesz patrzeć to się zmień pracę W biedronce będzie Ci lepiej :-)

rambo
@Kapusta

A TY SIĘ NAUCZ PISAĆ

kapusta

DO OSOB KTORE TAK NARZEKAJA NA LEARA I WSZYSTKIE MAJSTROWE ITP CZY KTOS WAS TAM TRZYMA SILA ? NIE DO KADR , ZWOLNIC SIE I MACIE SPOKOJ POZDR

kapusta

do pana wesołek- ales czlowieku jest pustak ha ha ha brak slow pewnie cie olala wiec tak piszesz - ale kto by z takim burakiem chcial byc ?? zal mi takich facetow jak ty , poprostu zal

rambo

BO TY SAMA JESTEŚ JEDNĄ Z TYCH PUSTYCH MAJSTROWYCH. AŻ ŻAL NA WAS PATRZEĆ, BO NIESTETY STANOWISKO NIE IDZIE W PARZE Z ROZUMEM, WIEDZĄ ITD. POZDRAWIAM SERDECZNIE.

ja to wiem
@rambo

przeciez 3/4 tych pustych lasek aby miec stanowisko musialy przejsc przez lozko i dalej przechodza no dobra czasem wystarczy jak w pracy w wc dobrze obciagnie

Nikita

to co sie dzieje na krojowni na zmianie A przechodzi ludzkie pojecie odkad majstrowa Krysia poszla na inna zmiane brygadzistka Teresa przejela wladze na jrojowni mimo ze mamy majstra to ona rzadzi jakby byla majstrowa a naprawde jest nikim wszystkim rozkazuje co maja robic sciga do pracy kajotki i innych jak nikt nie zrobi z tym porzadku to bedzie coraz gorzej przez jej sciganie sa odpady na kajotkach

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II