Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

kiciuś

może ktoś się wypowie na temat koordynatora na krojowni,to jakiś sado on psychicznie ludzi wykończy,a jaki jest burdel to głowa boli takiego zamieszania dawno nie było......pozd

Wlodziu
@kiciuś

Koordynator to konkretny i bardzo inteligentny gosc. Ogarnia krojownie i wlasnie ten bu.r.d.e.l z palcem w t.y.lk.u. A ty kicius nie szukaj sensacji.... Zwrocono ci uwage i nie masz jal sie odgryźć? Pozal sie mamusi......

Ojojoj

A co u radymianskiej złodziejki? Ktoś coś wie? Dom w Dunkowicach wystawiła za kradzione ciuchy po galeriach. Żal.... Udają, że nic się nie stało......

Kołchoz Corporation
@Ojojoj

a tak swoja droga to na pierwszy rzut oka widac kogo przyjeto do tego Leara co drugi to bandzior wytatułowany połowa pewnie po wyrokach i morda spuchnieta po sterydach że pożal sie Boże brakuje jeszcze meneli i żuli z każdego osiedla nie wiem gdzie ta Dyrekcja i Kierownictwo mają oczy zeby taki Motłoch przyjmować pod dach i to ma byc Firma ?? na całą Europe to jakas jedna wielka kpina

boss
@Ojojoj

Ślad po niej zaginął :) podobno w playu pracuje ale to chyba ściema :)

Radymno
@Kołchoz Corporation

I co z tego ze maja tatuaze ? Moze lubia ? Pamietaj tatuaz nie zrobi z ciebie kryminalisty a krawat pana na wysokim poziomie

Radymno

Shaggy
@Radymno

Jak tak lubisz dziary to sobie cały ten głupi łeb wytatułuj bo w Radymnie to sam Plebs mieszka Jarosław to jest miasto a wy Co miastowe :-) nawet po polsku nie potraficie dobrze mówic

Lear to Dno
@Kołchoz Corporation

No to nasz Kochany Dyrektor Andrzej się popisał sciąga pierwsze zastępy Ukraińskich Brudasów żeby załatac dziury po polskich pracownikach panie Dyrektorze na stare lata już palma odbija gdybyscie płacili powyżej 2000 tysięcy nie było by tylu zwolnien a wy Co sciagacie tych Banderowców jeszcze chwile i będzięcie Chińczyków i Arabów sciagali bo nikt w tej wielkiej Korporacji nie będzię ciał pracowac

Pracownik z Biura
@Lear to Dno

Ci brudasy jak ich nazywasz mają prawo do pracy i będą robic i nie marudzic tak jak wy szyjecie co nie którzy po 8 lub 9 lat a nie potraficie szyc robicie tylko stosy bubli tak samo jak kajotki na każdym modelu i stopniowo będzięcie zastępowani przez Szwaczki i Kj z Ukrainy jak nie potraficie to do widzenia nikt was tu na siłe nie trzyma a jak się panie z Ukrainy sprawdzą to będzięmy wymieniac całą załogę

Kj
@Pracownik z Biura

W takim razie może Pana albo Panią z biura też trzeba zastąpić pracownikiem z Ukrainy. Będzie robić a nie marudzić :-)

Szwaczka zmiana B
@Pracownik z Biura

Cwaniakowac to w biurze każdy może ale prawda jest taka że wy gryzipiórki nie ma Cie pojęcia jaką prace my szwaczki mamy na każdej zmianie Jestesmy gnojone i wyzywane więc nie strasz nas tym że wymienicie Całą Załogę jak tak zrobicie to ta Buda padnie i będzięcie posmiewiskiem Całej Europy a wystarczyło dac wyższą stawkę i było by dobrze ale skoro tego nie robicie tylko sciagacie Tanią siłę roboczę to róbcie sobie sami bo ja mam to gdzies i tak się zwalniam

AMEN.

@Szwaczka zmiana B

@Pracownik z Biura wiele osób z produkcji ma znajomych z biur i uwierzcie ,,pracownicy z biur,, wy też macie tyłki obrobione przez swoich znajomych z biur .... Na temat niewiedzy , nieznajomości tematu pracy i zwykłego lenistwa nie będę się tu rozpisywać bo to temat rzeka.To że część z was pracownicy z biura ma bliskich znajomych , rodzinę w kierownictwie zakładu nie upoważnia was do takiego stanu rzeczy.Popatrzcie się lepiej na siebie a nie ciągle Bogu winne szwaczki.

Kj Zmiana A
@Pracownik z Biura

I co panie Mądry z Biura Coś ta wasza siła najemników z Ukrainy zaczyna się buntowac nie są wcale tacy głupi żeby robic po 12 godzin i wszczynają bunty robi się z tego niezły kabaret straszyliscie ludzi że Ukraincy nas zastąpią a tu prosze Oni też poznali się na was Cos Cię za jedni nawet wam Nie pomogą zastępy Macedończyków Teraz musicie przyjąc Cyganów z Rumunii bo tylko oni mogą Uratowac Lear w Jarosławiu

goblatar
@Szwaczka zmiana B

prawda jest taka ze narzekaz narzekacie zawsze i narzekac bedziecie , nawet jak sie wam da wyzsza stawke to i tak narzekac bedziecie narzekaliscie ze nie ma sobot teraz sa to narzekacie ze sa goraco narzekacie bo biura maja klime , bedziecie miec klime tez bedziecie narzekac takim ludziom jak twoja osoba to nigdy nie dogodzi - NIGDY jeszcze sie taki nie urodzil co by kazdemu dogodzil

Szwacz zmiana A
@goblatar

Wez sobie kolege z biura i idzcie gdzie indziej wypisywac swoje żale to co prezentujecie to chamstwo rzygac się chce jak słysze te brednie sami siedzicie sobie w luksusie i macie gdzies że my pracujemy cały tydzien ale przyjdzie na was urzedasów czas i będziecie Dziadami

ajgo

Witam:-) Pracowalam w tej firmie ponad rok. Wspominam to jako najgorszy Horror . Na kazdym kroku razi chamstwo oraz lekcewazaco-arogancki stusunek do pracownikow wiekszosci brygadzistek niejednokrotnie nie umiejacych poprawnie poslugiwac sie jezykiem polskim. Jest to ciezka praca. W lecie ze wzgledu na wysoka temperature - MASAKRA. Nocne zmiany i pracujace soboty przy tak ciezkiej pracy tez sa moim zdaniem wyzyskiem. Owszem prawa rynku sa takie, ze interesem firmy jest wycisnac pracownika , jak cytryne. Dla mnie jest niezrozumiale "pomiatanie" szeregowa szwaczka. Te Panie naprawde Baaaaaaaaaaardzo ciezko pracuja, wiec drogie brygadzistki , nie ma sensu zdzierac gardel i nadwyrezac strun glosowych. Troche wiecej KULTURY !!!!!!!!!!!!!!

ajgo
@ajgo

Do Kota- wielkie HALLO , ze wyplacaja wynagrodzenie w terminie - to chyba norma - pracujesz wiec otrzymujesz za Twoja prace wynagrodzenie - nie potrzebujesz wyglaszac zbednych peanow na czesc firmy. Przelewaja na Twoje Konto pieniadze za Twoja baaaaaaaaaardzo ciezka prace. Socjal - hmmmm powiedzmy ze to jest socjal;-)

Czesiek

a tak swoją drogą to słyszę żę Zakład jest w cieżkiej sytuacji że ludzi brakuje i smiac mi się z tego chce pieniądze na remonty są ale podwyżek jak nie było tak nie ma niektórzy to są tak pazerni że trzaskają cały czas soboty i niedziele i stad moi drodzy jest nazwa tego zakładu (usunięte przez administratora) jest takie powiedzenie że pieniedzy do trumny sobie nie wezmiecie jestescie poprostu MURZYNAMI żal mi was jeszcze jedna sprawa to że nowi pracownicy dostają umowy na pól roku albo przechodzą na Leara podczas gdy ktos inny pracując dłuzej od nichjest przerzucany z agencje na agencję tak nie może byc ale powiem wam jedno to pokazuje że ten Zakład przechodzi największy kryzys od czasu powstania bo ludzie mają was gdzies i uciekają ile wlezie nowi to się nadają tylko na chwilę połowa to nie ma zielonego pojęcia co tu się dzieje mysląc że trafiła do Ziemii Obiecanej a trafiliscie do OBOZU PRACY i jestescie mięsem armatnim

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Jest taki jeden co naprawia maszyny i chwali sie, ze ma ma papiery inzyniera na bhp i ze wskakuje przy pierwszym wolnym wakacie!

RickGrimes

Witam :) Tak czytam niektóre posty i nie mogę przestać się śmiać :D wymyślacie bzdóry i chcecie gwiazdki z nieba. Lear doskonale prosperuje i zanerza się z biegiem lat rozrastać. Pracowałem wcześniej, pracuję ponownie, są świetne zarobki, plus premia za weekend'y :) Ludzie są jacy są, niektórzy myją Sobie dupę by tylko udowodnić Swoje prostactwo, ale również by jakoś przetrwać do końca zmiany :) Każdy kopie dołek pod drugim, ale tak jest wszędzie i radzę się przyzwyczaić, robić Swoje i nie dać Sobie wejść na głowę :) Jestem młody, nowy i jeszcze mało doświadczony w Tej firmie, ale nie dam Sobie wmówić pierdół jakie wypisuje Każdy z Was. Postaram się przetrwać jak najdłużej, czeka Mnie sporo wysiłku, ale nikt tutaj nie będzie Was głaskał po głowie. Jedyne do czego muszę się przyczepić to porządek w WC... To woła o pomstę do nieba. Wchodząc do kabiny muszę zatykać nos, a nikedy trafiają się niespodzianki. Ludzie, jak tak dbacie o Swoją toaletę w domu to gratuluję. Druga sprawa to sterowanie nowych pracowników masą nowych informacji do zapamiętania. Pracuję drugi tydzień i nie wiem co jest do czego bo wszystko się miesza... Trochę luzu i wyrozumiałości ! Wy już na starcie wszystko potrafiliście ? Nie tresujcie młodych, i nie traktujcie niższych jak dzieci. Pozory mylą. Więcej człowieczeństwa i szacunku. Pozdrawiam zmianę A ;)

Barabasz
@RickGrimes

SYNKU TY LEPIEJ ZEJDZ NA ZIEMIE LEAR TO NIE RAJ GDZIE LECI MANNA Z NIEBA A RZEKI PŁYNĄ MIODEM LEAR TO PIEKŁO NA ZIEMI GDZIE LUDZIE SA PONIEWIERANI JAK PSY ALE SKĄD TAKI GŁAB JAK TY MOŻE WIEDZIEC CO TU SIE DZIEJE FAJNIE SIĘ SIEDZI W BIURZE W KLIMATYZOWANYM POMIESZCZENIU A KTOŚ INNY ZAPIEPSZA W SKWARZE PONAD 30 STOPNIOWYM SŁUCHAJĄC TYLKO MAŁO I SZYBCIEJ BO TO NIE ZEJDZIE PODCZAS GDY TY SIEDZISZ PIERDZISZ W STOŁEK I GRASZ W PASJANSA WIESZ CO SĄDZE NA TWÓJ TEMAT ŻE JESTES TROTALNYM IMBECYLEM Z BIURA KTÓRY NIE WIE CO TU SIĘ DZIEJE I SKOŃCZ PIEPSZYCZ JAKI TEN ZAKŁAD JEST WSPANIAŁOMYSLNY DLA LUDZI BO WCALE TAK NIE JEST

Amadeusz

NIEKTÓRE MAJSTROWE TO CHCIAŁY BY ŻEBY LUDZIE PRACOWALI CAŁY TYDZIEŃ BEZ ODPOCZYNKU PODCZAS GDY ONE SOBIE SIEDZĄ PRZY BIURKU I SIĘ CHŁODZĄ PRZY WIATRACZKACH A TAK NIE MOŻE BYC POŁOWA Z NICH NADAJE SIĘ NA BAZAR A NIE DO LEARA ILOSC I ILOSC TYLKO TO SIĘ LICZY A PRACOWNIKOM ROBIĄ KŁOPOTY ŻE KTOŚ SOBIE ZADZWONIŁ NA ŻĄDANIE I JUŻ JEST WIELKI PROBLEM BO KOMUŚ WEDŁUG NICH SIĘ NIE CHCE ROBIC DLATEGO TERAZ MACIE TAKĄ SYTUACJĘ ŻE NIKT NIE CHCE ROBIC W TYM CHORYM ZAKŁADZIE JAK MA BYC LEPIEJ JAK TAKIE PUSTE MAJSTROWE RZĄDZĄ NA MODELACH

brutus
@Amadeusz

baby przełozone na produkcji (bo w innych działach to inna bajka- wykształcone są)nadają się tylko do grzmocenia, sponiewierania i upodlenia lubią bo tak ich biologia, oczywiście te takie możliwe nikt nie karze wam tłuc co popadnie, w desperacji i braku możliwości innej opcji. Ciężko spotkać odpowiednia babkę na przełożoną z doświadczenia i obserwacji to 8 na dziesięć się nie nadaję wpadaja w panikę jak normy nie ma, flustracją i krzyki poniżanie pracowników, a w konsekwencji strach przed degradacją, a u facetów jest na odwrót 2 na 10 się nie nadaje musiał by być jakiś ćpun i łapówkarz to tak to będą po nim jeżdzić jak bo psie

@brutus

Brutus, ale ty jesteś brutal :-) piszesz jakbyś był jakimś szpiegiem albo kapo :-) Dozór ciężki chleb i nie zazdroszczę takich stanowisk, wszyscy po nich jadą jak po psie, a wszystkim ludziom nie dogodzi! Tym co przyszli pościemniać do roboty to dla nich dozór wróg publiczny nr1 . Sam kiedyś chciałem składać papiery na brygadzistę, ale szybko sie rozmyśliłem , nie chciałbym być traktowany jak wróg publiczny i ktoś na kim ciagle psy wieszają, a w obecnej sytuacji tylko im współczuć, codzienne zebrania, listy na nadgodziny, namawianie...... Masakra

ewel

i co przyjąłeś się do pracy na inżyniera procesu ? czy zrezygnowałeś?

Maniek

LEAR SCHODZI NA PSY WSZEDZIĘ SIĘ OGŁASZAJĄ DLACZEGO ? BO BRAKUJE LUDZI KAŻDY UCIEKA Z TONĄCEGO OKRETU GDIE SIĘ DA I MAJĄ RACJĘ BO TO CO TU SIĘ DZIEJE PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE MAJSTROWE WYŻYWAJĄ SIĘ NA SZWACZKACH BO SZYJO ZA WOLNO BO IM KTÓRAŚ NIE PASUJE I TAK NIE MOŻE BYC PRZYKŁADEM JEST PANI MARIOLA ZA TO CO ODWALIŁA TO POWINNA PASC BARANY NA ZAKOPIAŃSKICH HALACH NIEWIADOMO PO CO TRZYMAĄ TO CHORĄ NA UMYSLE PSEUDO MAJSTROWĄ NIE POTRAFI ROZMAWIAC Z LUDZMI TO NIECH SPADA NA ZIELONĄ ŁĄKĘ CHODZI TAKA DUMNA JAKBY BYŁA JAKĄS KRÓLOWĄ A JEST ZWYKŁĄ K.....WĄ KTÓRA WYŻYWA SIĘ NA LUDZIACH

Mmm
@Maniek

Takich. Jest wiecej szyję już 10 lat ale takiego syfu nie było szwaczke mozna zmieszac z blotem. Jakby byla niewolnikiem to my robimy na tych nierobów troche poszanowania drogie panie

Krycha

Jokoono Nie wyciagajcie czyis brudow nikogo nie obchodzi zycie prywatne. Nie badzcie jak fotografy z regalow. Zajmijcie sie swoimi sprawami.

Ciekawa

A czy wiadomo kiedy wróci z chorobowego Marta.W z laminowania ? Ta co romansowała z kolesiami od pudełek ??

Jokoono
@Ciekawa

Ciekawa, Marta razem z mężem spędzają chorobowe!? Ludzie mówi ze on jej pilnuje cały czas! I do pracy boi sie wyjsć :-) zreszta widać ze zwolnienia bierze od psychiatry.

Wojtek

Mika a w biurach to bez premi i bez nadgodzin slyszalem ze kicha jest i tez uciekają gdzie się da. No co zrobic kazdy sie ratuje tak jak może i idzie tam gdzie płacą więcej. Ale wszedzie dobrze gdzie nas nie ma......

xyz

@Łukasz skoro wychodzi Ci 2ga wypłata to musisz być osobą z logistyki? ,magazynu? , majster z krojowni? osoba stojąca na produkcji nie uciuła 2giej wypłaty w 4 soboty

Alonso

JAK KAŻDY WIE ŻE WSZYSCY WIEJĄ CO SIŁ W NOGACH Z LEARA A DLACZEGO TAK JEST ? TO JEST WINA CAŁEGO SZEFOSTWA TRAKTUJECIE LUDZI JAK BYDŁO SCIGACIE DO PRACY W SOBOTY I W NIEDZIELE POD GROZBĄ ROZMOWY Z KIEROWNIKIEM LUB KIEROWNICZKĄ I CO ? NIC WAM TO NIE DAJE JESZCZE CHWILA I NASZE KOCHANE MĄDRE MAJSTROWE BRYGADZISTKI I AUDYTORKI CHWYCĄ W SWOJE RĘĆE MASZYNY DO SZYCIA BO NIKT TU NIE ZOSTANIE BĘDZIE TYLKO PUSTKA Z WASZEJ WINY ,JAK NIE POTRAFICIE POSZANOWAC LUDZI TO BĘZIECIE PASLI KROWY I OWCE NA ŁAKACH DO TEGO POMAŁU IDZIE

Łukasz
@Alonso

Alonso ty jak zawsze masz dużo do powiedzenia. Ja np. Lubię i potrzebuje chodzić w Soboty do roboty bo za to jest kasa a na tym mi zależy. Jak byłem 4 soboty to miałem drugą wypłatę. A bez sobót bida z nędzà. A ty Alonso od poniedziałku do piątku robota a na weekend picie, cpanie i rozrywki..... Takich jak ty na odwyk do żadnej roboty się nie nadajesz a w dodatku trza na cię robić ze żeby mieć jakieś wydajności. Chłopie rowy kopać się nie nadajesz a jak zwykle dużo do powiedzenia i to na forum fest zes odważniak. Podejdź i to powiedz jak majstrowa robi zebranie cwaniaku jeden hamski. Nie kompromituj się więcej. Roboty się czep bo życie ci uratowała i w więzieniu nie siedzisz... Hahaha

Greg
@Łukasz

Łukaszku drug Wypłatę to ty może i masz za podpiepszanie szwaczek na BMW ale nie tu nie wiem co bierzesz ale szkodzi ci to na głowe chyba że dajesz gdzies na boku Alexisowi to moze i zarobisz dwie wypłaty

Luka

Słyszeliście ma być w końcu klima w zakładzie. Będzie wypas. Jakby jeszcze trochę z tonu zeszli i kasę podnieśli to było by całkiem wporządku.

Kinga

Hahaha zastraszani..... Tylko tak naprawdę wszyscy Leją na majstrowie ich produkcje i zastraszanie. I tak ma być. Pracujemy 8 godz i do chałupy.. A majstrowe niech sit tłumacza z produkcj. Pozdrawiam za A BMW

Kinga

Lola
@Kinga

Co ty wogle piszesz jakie olewanie nieznam takiego pojecia w tym zakladzie kiedys robiłas jedna operacjie dzis latasz jak molpa po wszystkich operacjach

Zastraszana

Praca w lear może by nie byla taka zła gdyby nie majstrowa która potrafi w obecnosci wszystkich sponiewierc zwyzywac. Bo produkcja jej nie zchodzi przytym używa takich slow ze zwyklemu zjadaczowi chleba przez usta by nie przeszło odezwiesz sie to cie kierowniczka postraszy nikt sie nie odezwie bo sie boja ludzie a slabsi odchodza bo maja dosyć niema sie komu pozalic bo strach sie odezwac czemu ktoś sie tym nie zajmie czy to takie normalne zeszwaczka ze strachem idzie do pracy

Fredo

Wszędzie w biurach zarabiano więcej niż na produkcji, on ale w logistyce z sobotami to tez jest dobrze. Tak jest wszędzie dobrze gdzie nam Nika...

Ufg
@Fredo

Fredo ty to wiesz co to jest analfabetyzm :-)

Alfonso

Nikt ci tyle nie da w lirze. Chyba ze masz super doświadczenie i wiesz o co "kaman". W dodatku umowy śmieciowe. Itd, itp...

Zuzia

aleeee gorąco, sauna sie nie umywa :-))), ale słyszałam że będzie klima, tylko pytanie kiedy???

Mm
@Zuzia

Za rok

Niewolnik Learowski
@Zuzia

Klima jest ale w ich biurach a na produkcji jest jak w łazni tureckiej brakuje tylko turków bo to warunki wymarzone dla nich a swoje swinie trzymam w klimatyzowanej chlewni i mają lepiej niż ludzie którzy tam pracują istne dziadostwo żeby firma którazarabia grube tysiące euro na poszyciach nie miała w srodku klimatyzacji no wstyd PANIE DYREKTORZE ale pan lubi zapełniac swoje konto w banku i jezdzic na wczasy do Hiszpanii a ludzie niech się gotują i niech karetki kursuja niczym taksówki po biednych ludzi taki z pana człowiek ale przyjdzie czas żę będziesz sam się smażył ale na ogniu w piekle i wtedy zobaczysz jak to jest fajnie pracowac w 40 stopniowym skwarze

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II