Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Zuzia

aleeee gorąco, sauna sie nie umywa :-))), ale słyszałam że będzie klima, tylko pytanie kiedy???

Mm
@Zuzia

Za rok

Niewolnik Learowski
@Zuzia

Klima jest ale w ich biurach a na produkcji jest jak w łazni tureckiej brakuje tylko turków bo to warunki wymarzone dla nich a swoje swinie trzymam w klimatyzowanej chlewni i mają lepiej niż ludzie którzy tam pracują istne dziadostwo żeby firma którazarabia grube tysiące euro na poszyciach nie miała w srodku klimatyzacji no wstyd PANIE DYREKTORZE ale pan lubi zapełniac swoje konto w banku i jezdzic na wczasy do Hiszpanii a ludzie niech się gotują i niech karetki kursuja niczym taksówki po biednych ludzi taki z pana człowiek ale przyjdzie czas żę będziesz sam się smażył ale na ogniu w piekle i wtedy zobaczysz jak to jest fajnie pracowac w 40 stopniowym skwarze

Alonso

Na kazdej zmianie maja jakies wynalazki albo przekrety. Niechcialem nikogo obrazic. Ale i tak zmiana B jest najlepsza. Pozdrawiam

krzysiek
@Alonso

witam. chciałbym sie dobiedziec cze lear szuka pracowników ??? kontrola jakosci na przykład

Jozek

Gta polecam, a dla mułów szachy :-)

Piotrus

Alonso nie chwal sie tak a forumm sciemą bo ilości skór nie wykroisz :-) A co ty jeszcze w lirze robisz?? jak ci tak źle, a może dobrze ze nikt tej sciemy nie widzi??

Stefek
@Piotrus

Józek a lepszych gierek niż pasjans to nie mają. A w trakcie pracy to w co gracie Heroes, Ned For Speed??

Szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Jarosław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Alonso

Ściema to podstawa nikt nam nie będzie mówił o mamy robić i jak mamy robić!!! Od nas zależy co i ile skór wykroimy.

Alonso zm A

A największa ściema to na zm A, nawet w trakcie pracy wypisują na forum, jest kilku takich co tylko knują i interesy na boku kręcą. Lepiej się maskujcie bo cos wam to nie wychodzi :-)))

Piotrek

Forum nie służy do obrażania! Jeśli robi ktoś coś niezgodnie z prawem trzeba iść i zgłosić to wyżej, są kadry, jest kierownik produkcji, dyrektor no i związki zawodowe. Forum to nie rozwiązanie problemu! A chorych psychicznie w zakładzie jest wiecej, ale widocznie dostali od lekarza zaświadczenie o zdolności do pracy no i pracują :-). Weźcie się w garść i nie wypisujcie głupot.

Józek
@Piotrek

Piotruś widac po twoim wpisie że lubisz byc gnojony i poniewierany może miałes cieżkie dziecinstwo tego to nie wie nawet Jasnowidz Jackowski wez się chłopie za robotę w tych kadrach a nie piepszysz od rzeczy ktoś powinien zrobic z wami tam porządek bo gracie w pasjansa i inne głupie gry

Piotruś
@Józek

Panie Paweł i Łukasz czy się stoi czy się leży 1500 sie należy, sciema była jest i bedzie zawsze i wszędzie. chccie sie narobić to róbcie a chcecie zarobic to za granice :-)

Mb

Na jakiej zmianie i modelu jest ta pani z tym szybkim awansem

anon

Mistrzyni zmiany Ola dalej pracuje w Learze? wszyscy wiedzą dlaczego po trzech miesiąch pracy została nagle mistrzynią (mistrzynią to ona jest, ale w czym innym)

charity lear
@anon

z czego to wynika, jak była małą dziewczynka ogladała seriale brazylijskie i widziała że kobiety w tv tak robią, uszyła sobie w głowie ze to nic wielkiego skoro inne tak robią to nikt jej nie będzie oceniał z tego powodu,dla niej to nic wielkiego jak sex w wc w klubie, będzie sobie tłumaczyć że ona taka nie jest tak ja zaprogramowało społeczeństwo w jakim dorastała, ale przychodząc do pracy będzie to mocno przeżywać widząc te spojrzenia że wszyscy wiedzą, ja zrobiłam to dla awansu chciałam lepiej zarabiać

Damian
@anon

Ola jest mistrzynią w grze na flecie lubi tak grac że jeszcze chwilę i będzie sekretarką Andrzeja a tam to bęzie płukac gardło co chwile

shaun

Witam, Czy ktoś się orientuje jak wygląda praca kontrolerów jakości w tej firmie? Warto się przyjąć na to stanowisko?

lewy

W tym zakładzie Brygadzistki to jest samo dno.Jak byłam jeszcze na lam na zm.B to głowa boli co ta brygadzistka z tej zmiany wyprawia.Jak tak będzie dale to ta lam. całkiem pójdzie na dno.Kto te panie wybiera na brygadzistki to ja nie wiem zero orientacji i organizacji w pracy.

Lolo

Brygadzistka by sie podlizać jest zdolna do wszystkiego!! Zm b jest tego świetnym przykładem ! Przykre ale prawdziwe

BHP-owiec

Powiem tak, według opini jaka krąży o zakładzie w naszych kręgach, ów zakład nie powinien nosić nazwy zakład a (usunięte przez administratora)

sługa

Odchodzi nasza kochana Asia z krojowni skory

nonono

U nas spawaczy pod dostatkiem jest ich tylu i tacy z nich fachowcy że prace zlecamy zewnetrznym wykonawcom

Julio

DROGIE KIEROWNICTWO I GDZIE TE OBIECANE PODWYŻKI NO PYTAM SIĘ GDZIE ? JAK WSZYSCY WIEDZĄ MASA LUDZI SIĘ ZWOLNIŁA I POSZŁA DO KONKURENCJI BO PŁACI LEPIEJ A WY ZATRUDNIACIE NOWYCH ŻEBY ZAŁATAC DZIURY I BĘDZIE TAK ŻE BĘDZIE PUSTKA BO WSZYSCY ODEJDĄ I SKOŃCZCIE GNEBIC LUDZI BO ZLE NA TYM WYCHODZICIE !!!

Zszokowana

Witam panie to co zastalam po dłuższej nieobecnosci w zakladzie mnie zszokowalo sposób w jaki ludzie sie dosiebie odnosza i jaka nerwowa sytuacja panuje na liniach niewiem czy wogule jest mozliwosc w takich warunkach szyc. Czy da. Radę. Panie kochane co sie z wami dzieje macie dzieci rodziny tak traktujecie sie na wzajem w domu. Bo tak to odbieram. Zawiedziona

...
@Zszokowana

Hmmm ... mamy rodziny,dzieci , ale jak stanie nad Tobą jedna z drugą majstrowa ( z założonymi rękami oczywiście i wzrokiem zabijającym nie gorzej niż bazyliszek )to człowiekowi się odechciewa ... Sporo majstrowych wyżywa się na modelach,liniach,szwaczkach bo są ,,ciśnięte,, z góry ale są i takie które w pracy lubią zgnoić aby połechtać(???) swoje ego.Wyżywamy się później na sobie nawzajem i na domownikach.

nonono

Brać sie do roboty a nie do obgadywania s.z.m.a.t.y.

ona

szwaczka średnio 1400, dobra znajoma brygadzistki 1400, znajoma majstrowej 1600 :-) bez nadgodzin jest kiepsko! chyba, że dobrze ciągniesz po godzinach

witam jak z zarobkami lear jarosław szwaczka prosze o opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II