Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Anna KOt

chodzi o zakład w Jarosławiu

Anna KOt

Witam mam zaczynać prace jako szwaczka ktoś może mi powiedzieć co mam się spodziewasz? słyszałam że ludzie szybko z tej firmy uciekaj zwalniają się czy to prawda chodzi o nowych pracowników?

trzymam kciuki
@Anna KOt

wytrzymasz....góra 5 lat

Kj Zmiana C

Mądry zero mądry Kim Ty jesteś Szmaciarzu i wogóle co to za słowa jak zącząłem tu pracowac to twoi starzy jeszcze Cię nie mieli w planach więc skoncz pierdolic jakieś brednie bo i tak Ciemniakiem jesteś sądząc po wypowiedzi to ze zmiany B bo tylko tam tacy madrzy są zajmij się swoimi starymi bo takiego Bałwana to dawno nie widziałem a zima już tuż tuż

Atmosferę tworzą pracownicy, tylko i wyłącznie pracownicy. Tam gdzie fałsz, obłuda i kłamstwo na lini czy obszarze, tam ludzie nie będą się czuć bezpiecznie, będą bać się chodzić do pracy, stres ich będzie wyniszczał. A wszystko, nie przez dozór ale starych cwaniaków na których trzeba robić na lini.... Ludzie weźcie się w garść i bądźcie ludźmi dla innych, róbcie uczciwie wszyscy na lini a praca będzie przyjemniejsza... I przetrwamy te wszystkie problemy i trudne chwile... Wszyscy tylko narzekają.. Może nie ma Irlandii jak Tusk obiecał, ale w tym kraju lepiej szybko nie nastąpi, aczkolwiek w porównaniu do np. 10 lat wstecz to jest o niebo lepiej.... Ale wygląda na to że wszystkim poprzewracało się w głowie, zrobiło się trochę lepiej, a jak się nie ma problemów to trzeba sobie ich szukać..... Młodzi narzekają bo nienauczeni roboty, a starsi czemu mają nienarzekać skoro młodzi narzekają... I tak świat się kręci w kółko.... Problemem są ludzie, oni tworzą atmosferę, a po wpisach wyżej widać że rasistów nie brakuje....

@Tomek

Starych Cwaniaków powiadasz nie wiem gdzie pracujesz ale chyba Ci się w głowie pomieszało z władzy to co się dzieje to wina Całego Kierownictwa traktuja ludzi jak szmaty i marionetki i jeszcze się dziwią że ludzie się zwalniają i będą się zwalniac nadal bo ten zakład to ISTNY (usunięte przez administratora) gdy nadchodzi Sobota to już muszą nia straszyc bo produkcja stoi i sa zaległosci to jest Wina Dyrektora i całej reszty biora wielką kasę a ludzi mają gdzies że im goraco podczas gdy sobie siedzą w klimatyzowanym pomieszczeniu w koncu ten Kołchoz Padnie i się skończy Eldorado nawet te Ukraińskie Cebulaki nie pomogą żeby nawet nie wiem ile ich przyjeli to nie dadzą rady

Kj Zmiana C

Tadziu czy jak Ci tam na imię Skrzywdzili to chyba Ciebie Rodzice nadając takie zjebane imię od razu widac że jesteś Cymbałem który miał Ciężkie dzieciństwo w sumie co ty wiesz że komentujesz powiem Ci jedno W Dupie byłeś i (usunięte przez administratora) widziałeś

Artek
@Kj Zmiana C

Te kJ ze zm C! Nie kompromituj sie. Po twojej wypowiedzi to widać ze ty jesteś cymbał. Co ty tam jeszcze robisz, No pytam się co! Taki mądry a w liru na kJ??? Mądry??? Zero mądry... Nie przynoś wstydu swoim starym, ..... Nie tak chcieli cię wychować.

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.

494 szwaczka

Rekrutacje są ale na maszyny do szycia i na krojczych a firma to taka że cała sciana od strony Statoila wygląda jak jedna Wielka Buda taka to jest firma kase trzepią non stop ale dla własnych potrzeb nie potrafią nawet porządnej elewacji zrobic Agencja Towarzyska w Załężu swego czasu już lepiej wyglądała taka to jest Wielka Firma dlatego zastanówcie się pare razy zanim tu przyjdziecie

kj

No właśnie u nas w pracy niektórzy potrafią tylko narzekać a za robotę ciężko im się wziąć wiec mamy to na własne życzenie

Patriota zmiana B

Dobrze powiedziane Polska dla Polaków a nie dla brudasów z Ukrainy i Ciapatych tak samo w Learze jesli nasciagacie tych brudasów to ja z nimi pracował nię będę nie dosc że mają gwarantowane 2000 zł na czysto to jeszcze im fundują mieszkania i wizy a dałbym im kopa w (usunięte przez administratora) niech spadają do Doniecka i Lwowa bo tam jest ich miejsce

Kajotka zmiana A

Brudas zostanie na zawsze brudasem wystarczy popatrzec na sam ich wygląd na Zmianie A to chodzą jakby byli nie wiadomo kimś i takie cos ma byc lepsze od nas i nas zastapic smiech na sali niech się Szanowne Kierownictwo dobrze zastanowi bo do konca roku to nikogo nię będzię w Learze wszyscy się pozwalniają i zostanie tylko ten wasz zaciąg z Ukrainy zobaczymy kto wtedy zatęskni za nami

Darek

Bo to jest prawda wystarczy popatrzec na tych Banderowców co drugi smierdzi a że inni się nie myją to już swoja droga jak Ci nie pasuje to sobie wez do domu ze dwóch i wąchaj zapachy natury :-D

Uparta10009

Kto będzie pracować z Ukraincami to będzie bo ja napewno nie podziękuje patrzeć na tych brudasów którzy w dodatku będą zarabiać więcej niż my.Zresztą oni też tu długo nie popracują jak zobaczą jak tutaj się traktuje ludzi dlatego wszyscy odchodzą bo jak można szmacic tak swoich pracowników którzy robią tu najwięcej bo nie oszukujmy się ale ten zakład istnieje tylko dzięki nim!!!

Blue

Sorry zapomniałem dodać, że Tychy. Dzięki za info

Blue

Wie ktoś czy dalej trwa rekrutacja na inżyniera procesu?

JByły PrJonasz

Już czas żeby napisac Co się dzieje na zmianie C na Krojowni skóry otóż to 4 Caryce ważne osobistosci robią co chcą kasują ludzi którzy im nie odpowiadają a same zamiast wziasc się za robote to piją kawusie i jedzą ciastka pod automatem koło logistyki wszyscy wiedzą że Anna C..l Wioletta K....lewicz Maryla G...ska i Anna S....łek nie należą do pracowitych ale tak nie może dłużej byc żeby takie smierdzące lenie robiły co chciały mam nadzieje że ktoś zrobi z tym porządek bo za długo to trwa

Były Pracownik zmiany C
@JByły PrJonasz

Co do tego kolego co napisałeś to jest prawda Cała Czwórka nadaje się tylko do Peegeeruu Bykom Jaja Kołysac gdy byłem na krojeniu to nie było dnia żeby mnie pani Ania C nie pytała katalogu nawet jak dobrze wykrojniki wyłożyłem to się Czepiała miała do mnie jakiś problem nie wiem o Co jej chodziło może dlatego że byłem rudy może to z tego a Co do Całej reszty to powiem krótko omijajcie Zmiane C bo tam sam fałszywy człowiek jest pozdrawiam

Albin
@JByły PrJonasz

Co do tych lenii to mamy na Zmianie B na Krojowni też taką fajną audutorkę która nic nie robi tylko plotkuje i cały czas Biedulka choruje bo ją rączki bolą i robią jej się rany pani Dominiko już czas chyba wziąsc się do Roboty a nie siedziec u pani Gosi na Krojeniu ręcznym zajadając wafelki i czekoladki a (usunięte przez administratora) jak była duża tak jest nadal

LEar

witam mam pytanie wie ktoś ile wychodzi na czysto za dzień pracy i za 100% i 200% juz po odliczeniu wszyskiego? Dzieki pozdrawiam

z tym brakiem ludzi w leaze to sa zarty czy co niedawno zwalniali siedzieli na wolnym a teraz co przyjeli by mnie jak ja nie umiem szyc jak myslicie

ehh

rotacja jest bardzo duża, sprawdz u majstrowej nr ewidencyjne nowych osób a potem ilość pracowników zatrudnionych to zobaczysz różnicę :-) czy soboty są opłacalne i czy jest limit? tylko głupi stwierdzi, że im wiecej nadgodzin to mniejsza wypłata bo takie opinie są :-) zadnych limitów z sobotami - popatrz na masjtrowe ktore za pojscie w sobote zrobia wszytsko a to jest zenujące - np taka marjola co wysłowic poprawnie sie nie potrafi ... jej model nie szyje to biora ja na inny choć bladego pojecia kobieta nie posiada :P I apel do majstrowych czy ciemnych brygadzistek! taka gówniara blondyna stanie miedzy maszynami i stoi i patrzy jak kobiety szyją? i co ona tym wskóra? no smiech na sali! cienka w temacie szycia jak babie lato!

Wiesiek

Na samym początku nie wiedziałem ze bedzie tak beznadziejnie, tu nie tyle praca jest męcząca co ludzie. Począwszy od majstrowych które zmuszają żeby przychodzić na soboty, liderow którzy wyśmiewaja sie z innych, nowych pracowników, nie chca im nic wytłumaczyć, powiedza dwa slowa i Ty jako pracownik masz juz wszystko wiedziec, z problemami nie ma się do kogo zwrócićc o pomoc, przychodząc tu do pracy jestes zdany sam na siebie.. Fałsz i obłuda, każdy każdemu (usunięte przez administratora) obrabia, praca to nasz drugi dom bo spędzany tam polowe naszego zycia, dlaczego wiec musi byc tak beznadziejnie ?

Każda nadgodzina jest płatna za sobotę 100% a jak komuś wypadnie niedziela to 200%. Wszyscy są traktowani na równo bez wyjątków nie ważne czy pracownik lear czy agencji pracy.

xyz
@Ania

Majstrowe to dopiero się obławiają na nadgodzinach.

Przepracowac mozna wszystkie Soboty. A jesli pracodawca ma taką potrzebę to mozna pracowac a nawet trzeba we wszystkie Soboty. Pozdrawiam sciemniaczy ktorzy unikaja pracy w nadgodzinach. I kombinuja ile wlezie.....

Waldek

Im wiecej Sobot tym lepsza kasa i wszyscy to wiedzą. Ze wszystkimi sobotami i premią mozna wyciagnac prawie drugie tyle.

Alonso
@Waldek

Nie wiem kto Ci bzdur naopowiadał ale im więcej masz sobót tym więcej Ci zabiorą jako podatek Nie wierz w Cos czego nie ma ale jak chcesz to zapierniczaj

Premia.

Witam mam pytanie opłaca się chodzić we wszystkie soboty bo słyszałem ze jest to nie opłacalne?

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II