HydraSpecma Sp. z o.o.

Opinie o HydraSpecma Sp. z o.o.

Na stronie nie ma żadnych wolnych wakatów? Przynajmniej mnie się nie wyświetlają a chciałem się dowiedzieć czy tester hydraulik nie będzie przypadkiem potrzebny? w zeszłym roku ktoś już wspominał o tej ofercie pracy, ja w najbliższym czasie mogę się jej podjąć, posiadam doświadczenie. czy będą szukać? i czy polecacie wysłać swoje CV do kadr?

jaki numer tel do kadr jest?

Od ponad tygodnia już szukają do siebie specjalisty spawalnika. Nie widać przy tym żadnej stawki, wiec to pierwsza kwestia, czy możecie ja przybliżyć? W opisie znalazł się także system premiowy. W postach wyrażali też nadzieje na zmianę polityki firmy, możecie ja przy tym szerzej opisać?

Weles :) Nowy wpis

Testowanie zarobionych węży na zużytych adapterach. Ciśnienie podniesione z powodu nieszczelności!!! Mówisz brygadziście że adaptery do wymiany a on że to tak ma być :) Pisk powyżej norm Bhp ale spoko tak ma być :) Hahhaha, Jeżeli praca ma być wydajna to chyba przełożeni powinni udać się na szkolenie :) Praca dla wroga nic więcej nie dodam. Pozdrawiam szanujących się !!!

Rozmowę rekrutacyjną miałam z samym Site Manager. Wiele mówił o możliwościach rozwoju, kursów. Jego słowa okazały się puste, bez pokrycia .po kilku latach spędzonych na produkcji okazało się, że nie ma możliwości udziałów w wewnętrznych procesach rekrutacyjnych a awanse są załatwiane dla znajomych z polecenia. Nie polecam pracy nikomu w tej firmie. Marnotrastwo czasu i energii.

Przebieg zatrudnienia

Jakie narzędzia pracy zapewnia HydraSpecma Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Miki

Oby zmieniła się polityka firmy bo ludzie już mają dość dostawania notatek oraz naganny za np. Parkowanie na miejscu gościa! Bo nie mają gdzie zaparkować do tego raz złapią z papierosem i naganna! I wszystkie premię lecą

@Miki

Sami jestesmy sobie winni , ostrzegali nas wielokrotnie ale mielismy to w (usunięte przez administratora) wiec teraz nie narzekac tylko nie przeginac. Polityka sie zmieni jak nie bedziemy tego nagminnie wykorzystywac.

Testował ktoś ostatnio warunki zatrudnienia i miałby zdanie? Chyba nie widzę opinii odnoszącej się do tego stanowiska. mam na myśli prace jako tester hydrauliki siłowej, właśnie niedawno została dodana taka oferta na pewnym portalu i się nią wstępnie interesuje. Nie ma podanych przedziałów płacowych a to istotna dla mnie sprawa, chce mieć porównanie. Pracował ktoś i by opisał warunki na miejscu?

Izabela

Jak jest wynagradzany na starcie Asystent ds. Zakupów? Boję się, czy sobie finansowo poradzę przez pierwsze miesiące. Czy obowiązuje tutaj umowa próbna, zlecenie czy o pracę? Może ktoś od asystentury zaczynał i może napisać, jak to wygląda ;)

O.N.A.

HydraSpecma to najgorsza firma produkcyjna, na rzecz której wykonywałam pracę w porównaniu z innymi firmami produkcyjnymi. Pracując tu możesz doświadczyć: nierównego traktowania, faworyzowania, kumoterstwa, zaniżania poczucia własnej wartości. W moim odczuciu zarządzający tą firmą to ludzie CAŁKOWICIE pozbawieni empatii, dla których pracownik fizyczny nie jest wartością tylko rzeczą. Wszystkim wokół odradzam pracę w tej firmie.

O.N. vel Diesel
@O.N.A.

Niezła frustracja. Skoro firma jest gorsza niż inne to po co było z tych innych odchodzić? Zeszło chociaż ciśnienie po wylaniu żali? Polecam wizytę u psychologa, żeby poradzić sobie z własnymi problemami i odbudować zaniżone poczucie własnej wartości. I z całego serca życzę znalezienia tej jedynej, cudownej firmy, gdzie będą całować po (usunięte przez administratora) za sam zaszczyt zatrudniania tak, bez wątpienia, wartościowego pracownika!

Co wchodzi w socjal HydraSpecma Sp. z o.o.?

Employee of the Century

Tak się zastanawiałem, żeby może odpowiedzieć na ofertę pracy tej firmy, ale widzę że jest nieciekawie. Jak te firmy w Stargardzie i Szczecinie chcą mieć poważnych pracowników jak pielęgnują te chore zwyczaje z uporem maniaka?

Yolo
@Employee of the Century

Brakuje konkretów, jakieś ogólniki oparte na emocjach. Co to znaczy "nieciekawie"? Ktoś coś komuś powiedział i na tym zapewne została oparta opinia.

Małgorzata
@Yolo

A ty jesteś pracownikiem teraz, tak? To może powiesz jak to naprawdę wygląda skoro mówisz, że ta opinia jest oparta na emocjach? Chętnie bym się dowiedziała czy warto podesłać ogłoszenie bratu czy lepiej odpuścić. Jak z atmosferą teraz, można się dogadać ze wszystkimi?

Byly pracownik
@Employee of the Century

A czy ktos z Was pracowal kiedys w firmie gdzie bylo fajnie ? Zadawanie pytan na takim forum to jak zapytanie googla czy rak zabija a wypowidaja sie najczesciej Ci ktorzy oczywiscie zostali zwolnieni " za nic" Ludzi obudzcie sie .......i proponuje zalaozyc swoje firmyu a nie tylko narzekac. Jezeli dla kogos praca po 8h dziennie to za duzo to zycze powodzenia.

Betinka

Dzień dobry. Mój chłopak pracował tu niedawno na produkcji ale odszedł. Przerwa w pracy tylko 20 minut. Duże tempo. Dwa razy zdarzyło mu się spóźnić po kilka minut gdyż jest z takiej dzielnicy gdzie trudno o dobry dojazd. I już były wielkie pretensje. Skarżyli się że za głośno dmucha w rurki. Wyróżnianie osób nie palących. Jedynym plusem była atrakcyjna wypłata

Zainteresowana

Czy te 4600 do 5000 tys to prawda tyle można zarobić co miesiąc czy jak to jest?

@Zainteresowana

Hej, gdzie masz te stawki podane i o które stanowisko pytasz? Ja tu w ogłoszeniach nie widzę widełek, gdzie szukałaś?

@Sylwia

Ogloszenie o prace na OLX jasno mowi o widelkach. Mysle ze aktualnie firma ma calkiem dobre stawki orqz lokalozacja blisko miasta. Sam jestem zainteresowany.

Karol
@Nowy

Z widełkami to może być różnie. Często na początek dają tą niższą kwotę. Jak jesteś zainteresowany to napisz jak będziesz na rekrutacji czy serio można tyle zarobić.

Operator maszyn

Praca jak to praca na produkcji. Na początku było OK, ale z czasem zaczyna być monotonnie. Na hali bardzo głośno, praca z reguły na stojąco. W lato skwar, zimą zimno i jeszcze brama centralnie z wylotem na halę produkcyjną. Nie licząc dodatków świątecznych oraz pakietu Medicover (w niższej cenie) to firma za bardzo nie dba o pracowników fizycznych. Ekipa w biurach posiada ogrzewanie oraz klimatyzację. Jedną klimę nawet z wylotem na halę :D W upał jest tam jeszcze ciut cieplej, bo "szlachta" się ochładza. Ogólnie pod koniec mojej pracy nie było tam miło... Coraz więcej zleceń, a części coraz mniej. Nie mogliśmy wyrobić się z pracą, chociaż czasami jej nie było. Organizacja pracy leży. Jak dla mnie firma tylko na jakiś czas przed znalezieniem czegoś lepszego.

Sylwia

widziałam ogłoszenie, że szukają specjalisty ds zakupów. warunki w miarę jasno opisane. Zastanawiam się tylko co może oznaczać oferowane "atrakcyjne wynagrodzenie". Ktoś zorientowany doprecyzuje?

Aiwlys
@Sylwia

Bo jakby napisali kwotę to już by atrakcyjne nie było..

Wiktoria
@Aiwlys

Czyli w rzeczywistości nie jest tak cukierkowo jak obiecują? Podasz jakies aktualne widełki jeśli mozesz? Macie samą podstawową pensję czy wpada tez czasem jakaś premia?

@Aiwlys

odnośnie kasy to piszesz czy o całokształt chodzi? o specyfice samej pracy możesz napisać coś więcej? jak w praktyce wychodzi?

Ogień

A może ktoś coś wie na temat premii uznaniowych?

Świeta

Czy ktos wie kiedy firma wypłaci świąteczne pieniądze ?

Zofia
@Świeta

Mają być w ogóle jakieś wypłacane? Jak tak, to w jakiej wysokości? Masz może takie informacje? Jak było w zeszłym roku?

marian

na wężach komuś bardzo szybko ręce przywarły do kieszeni

Ambiwertyk

Praca w tej firmie była najgorzej zainwestowanym czasem w moim życiu. Zero szkoleń, zero kursów, zero możliwości uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych na wyższe stanowiska. Stanie w miejscu, bez możliwości jakiegokolwiek rozwoju. Radzę szukać Pracodawców, którzy są otwarci na ludzi, potrafią rozmawiać, potrafią słuchać ze zrozumieniem, wykazują empatię, równo traktują pracowników. W tej firmie takiego kierownictwa szukać na daremno.

Adrian
@Ambiwertyk

To ile czasu tam spędziłeś?

Pendragon

Osobiście nie polecam pracy w tej firmie dużo ludzi udających że jest ok a jeszcze będzie robiło się za nich i nikt tego nie doceni ale jak coś będzie nie tak przylecą do cb . Ale jak robisz za kogoś robotę a te same pieniądze bierze to sorry pomyłka jakaś

Wanda
@Pendragon

A kto wyznacza te prace, aby jedne osoby robiły za inne? Jakaś kierowniczka faworyzuje jednych czy jak? Ludzie z własnej woli wyręczają innych? Piszesz o braku docenienia, mówisz też o finansowych bonusach?

Zostaw merytoryczną opinię o HydraSpecma Sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w HydraSpecma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HydraSpecma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HydraSpecma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HydraSpecma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HydraSpecma Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HydraSpecma Sp. z o.o.